שיחה:אפק (קיבוץ)

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

לבקשתך - בקורת: קודם כל יש הרבה כתמים אדומים. אם אין ערכים בשם זה, אפשר לכתוב את הערך - בשלב הראשון בקצר - אבל הקורא שלא מכיר את הערכים מחפש הסבר[ אפילו קצר. מועדים לשמחה חגים וזמנים לששון. ‏Daniel Ventura‏ 18:47, 27 בספטמבר 2007 (IST)

דוגמא: כתבת שמורת עין אפק - יצא לך ברקע אדום . אם תבדוק יש ערך עזה מוכן תל אפק (שמורת עין אפק). תראה איך מתקנים את זה. "כזה ראה וכן תעשה". ‏Daniel Ventura‏ 18:50, 27 בספטמבר 2007 (IST)

משמר הים- מעברת עולים[עריכת קוד מקור]

שלום

הקלדתי "משמר הים " וקיבלתי קיבוץ אפק, וכל היסטורית הקמתו של הקיבוץ.אבל אף מילה על אותה מעברת עולים "ענקית " שהוקמה מול עין המפרץ,וחיה ונשמה בין 8 לעשר שנים.

מעברת עולים יפיפיה, שקלטה עולים חדשים מהרבה ארצות. צפון אפריקה: מרוקו, טוניס, אלז'יר,ומצרים. המזרח התיכון: מצרים,לבנון,טורקיה. אירופה: צרפת, פולין, רומניה, הונגריה,ברית המועצות ועוד.

לא יפה להתעלם מעולים אלה, שמתוכם יצאו, אקדמאים, קציני צבא בכירים ועוד כאלה מוצלחים מן הסוג הזה.

המעברה שכנה: כאמור מול קיבוץ עין המפרץ, בין מפעל קרית הפלדה וצינורות מדרום,פרוטרום ממערב ומפעל לאריחי קרמיקה שהיום הוא מייצר צבעים, טנבור

במעברה הזאת היה בית ספר, גני ילדים, בתי כנסת, שרותי בריאות,(קופת חולים )

עולים חדשים היגיעו למשמר הים, וחיו מספר שנים במעברה, ולאחר מיכן העתיקו את מקום מגוריהם בעיקר לעכו.

משפחתנו חיה במשמר הים 6 שנים החל מ 1959 ואחר כך עברנו לקרית חיים.

תודה רבה על הדברים. אשתדל לכתוב על המעברה בהקדם. האם במקרה יש לכם תמונות משם שתוכלו להעלות לשימוש חופשי? זה בהחלט יוסיף לערך. עדירל - שיחה 19:58, 15 בדצמבר 2010 (IST)
בערך מעברה ישנה מפת מעברות מפורטת, אולם מעברה בשם "משמר הים" לא מוזכרת שם. האם מדובר במעברת עין המפרץ? אם לא, אולי כורדני או עיר המפרץ? העובדה שאין עדיין ערך על הרבה מעברות לא בא להעיד על התעלמות או זלזול. כיוון שויקיפדיה היא אנציקלופדיה חופשית, אף אחד לא מכתיב מה יהיה בה. כל אדם רשאי לערוך ולהוסיף תוכן ומן הסתם לא טרח אף אחד לפניך לכתוב על מעברה זו. אם היה לי מספיק מידע הייתי לבטח עושה זאת. בברכה Kippi70 - שיחה 22:19, 15 בדצמבר 2010 (IST)


קישור שבור[עריכת קוד מקור]

במהלך מספר ריצות אוטומטיות של הבוט, נמצא שהקישור החיצוני הבא אינו זמין. אנא בדקו אם הקישור אכן שבור, ותקנו אותו או הסירו אותו במקרה זה!

--Matanyabot - שיחה 13:09, 30 בדצמבר 2013 (IST)