שיחה:בית"ר ירושלים

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

הסיבה לשחזור[עריכת קוד מקור]

הסיבה לשיחזור היא שהחומר הועתר מאתר אוהדי בית"ר [1] John Doe 10:21, 21 פבר' 2005 (UTC)

וזו הסיבה גם לשחזור הפעם (אותו חומר, אותו מקור). בברכה, Flag of Israel.svg_MathKnight_Star of David.svg (שיחה) 19:00, 19 דצמבר 2005 (UTC)

בעמוד יש שגיאת javascript כאשר מנסים לפתוח ולסגור את תוכן העניינים.

הסיבה לשחזור היא שהפרטים בגרסה הזו יותר מפורטים ומסבירים על בית״ר ירושלים עעעדן - שיחה 17:14, 10 באפריל 2021 (IDT)

איתן טיבי לא בבית"ר יותר[עריכת קוד מקור]

השחקן איתן טיבי חתם לשנתיים בקבוצת שרלרואה הבלגית. מיקי וטום מיטלמן

המקורות שיונתן רוצה להוסיף[עריכת קוד מקור]

מספר 2 הוא שטות גמורה, סתם המצאה עיתונאית של אתר ynet. מספר 3 הוא שטות גמורה, one החליטו שהם משרד חקירות והוציאו בכתבת "חשיפה" של אופירה אסייג. יונתן מוסיף שטויות מוחלטות לערך תחת מקורות שטותיים לחלוטין. עם הערה מספר 1 אני מוכן לחיות. צהוב עולה 01:08, 14 במאי 2007 (IDT)

כתבתי לפני התנגשות עריכה: אתה מוזמן להסביר מדוע אתה חושב שצריך להסיר את המקורות. העובדה שיש בערך 0 מקורות היא תעודת עניות ולא משהו להתגאות בו. אתה לא אוהב מקורות - קלטתי את זה, אך אין צורך לפתוח בג'יהאד על מקורות ולא ברור לי אם אתה מתווכח עם העובדה שוויקיפדיה אינה מקור ומידע בה צריך להיות מאומת לפי מקורות משניים. יונתן שיחה 01:10, 14 במאי 2007 (IDT)

הקורא יכול להסיק את מסקנותיו שלו על המקורות שהבאנו (אם הוא סומך עליהם או לא), יש לך מקור יותר טוב או כזה שסותר את מה שכתוב? אתה מוזמן להוסיף... יונתן שיחה 01:11, 14 במאי 2007 (IDT)
לידיעתך בכל מקום שמכבד את עצמו, מקורות הם אף פעם, אבל אף פעם לא עיתונים אלא כתבי עט, ספרים וכו', דברים מכובדים שיש להם משקל. לכן אני נגד המקורות האלה. ynet ו-one יצאו בכתבות שטותיות והחליטו שהם יודעים יותר טוב מהמשטרה. הגיע ל-one מכתב, הוא מסיק ממנו דבר אחד והמשטרה מגיבה בהיפך המוחלט אבל אתה משתמש בזה בתור מקור, כאילו אופירה אסייג היא פרופסור מוערך. לא אכפת לי שאתה לא אוהב לשמוע את זה - אנחנו לא ויקיפדיה האנגלית. אי אפשר להוסיף שטויות שמבוססות במקורות. one לא יכולים לקום יום אחד ולחשוב שהם משרד חקירות, ואז שנשתמש בזה בתור מקור. צהוב עולה 01:12, 14 במאי 2007 (IDT)
לא עקבתי אחר הויכוח, אבל שניכם חייבים (לא לחינם אני משתמש במילה הזו) עכשיו למתן את ההתבטאויות שלכם ולהפסיק במלחמת העריכה. זהר דרוקמן - I♥Wiki‏ 01:14, 14 במאי 2007 (IDT)
אין להתבסס על עיתונות כמקור בלעדי לכתיבת עובדות בוויקי. גילגמש שיחה 01:16, 14 במאי 2007 (IDT)
אני בזאת מזמין רשמית את צהוב עולה להביא עוד מקורות שאינם עיתונאיים על מנת שהערך יהיה יותר מהימן וכזה שניתן לאמת את המידע שבו. מעשה כזה הוא כמובן צעד מבורך. יונתן שיחה 01:19, 14 במאי 2007 (IDT)
הערך תחת הגנה. אנא המשיכו בדיון מתורבת ללא חזרה על ההתבטאויות שכל אחד מכם השמיע בפתיחתו. אם יש הסגות לגבי הגרסה אתם מוזמנים לריב ואז לפנות אלי. אם אינני פעיל עוד - אפשר לפנות לבקשות ממפעילים. זהר דרוקמן - I♥Wiki‏ 01:28, 14 במאי 2007 (IDT)
לצהוב עולה, המקורות המומלצים הם מאמרים מדעיים בכתבי עת ולא בכתבי עט כפי שכתבת. בברכת מזל טוב לבית"ר ירושלים.--‏Avin שיחה‏ 02:58, 14 במאי 2007 (IDT)
מי שמתנחם משגיאות כתיב חד פעמיות של אחרים, שיבושם לו. צהוב עולה 17:09, 14 במאי 2007 (IDT)

לצהוב עולה, במקרה ונפגעת אני מתנצל ומבקש את סליחתך. יכול להיות שהצטרפתי ולא במקום ללהט של מלחמת העריכה שלכם. אגב אבא שלי היה אוהד של מכבי תל אביב, הוא עבד בנמל תל אביב. חלק מעובדי הנמל היו סדרנים באצטדיון המכביה הסמוך לנמל ואחר כך עברו גם לבלומפילד, יש מאחורי המון שעות בלומפילד בצד של מכבי בשנות השישים והשבעים, זאת גם מאחר שיכולנו להיכנס לבלומפילד ללא כרטיסים. בברכה,--‏Avin שיחה‏ 00:47, 15 במאי 2007 (IDT)

זה בסדר, בלי קשר אליך אני לא מבין את האנשים שמתקנים שגיאות כתיב של אחרים במרחב השיחה. אם אתה רואה שגיאה של מישהו שחוזרת על עצמה, תפתח שיחה איתו בדף השיחה שלו, ותגיד לו למשל "שים לב כי יש לכתוב 'כתב עת' ולא 'כתב עט'". אבל אם מישהו כותב פעם אחת עם שגיאה, לתקן אותו זה כאילו להגיד "רואה, אני יודע עברית ואתה לא" ובנוסף לתקן בתוך שיחה קיימת ולא בשיחה חדשה במרחב שיחת משתמש גם נותן את הרושם הזה. צהוב עולה 14:27, 15 במאי 2007 (IDT)

אי אפשר?[עריכת קוד מקור]

אי אפשר לערוך את הערך בכלל?ניית'ן 19:29, 14 במאי 2007 (IDT)

ברגע זה הוא נמצא תחת הגנה בשל ויקיפדיה:מלחמת עריכה. יונתן שיחה 22:06, 14 במאי 2007 (IDT)
יש התקדמות בנושא? זהר דרוקמן - I♥Wiki‏ 21:57, 15 במאי 2007 (IDT)
אשמח להתדיין. כפי שאמרתי במזנון, טעיתי כשהצגתי את זה שהמשטרה מראש ידעה שזה מה שיקרה, הייתי צריך להגיד "לפי כתבה שפורסמה ב-X..." או "יש טענה ש..." עם המקור ליד. לפי הבנתי צהוב עולה אינו מעוניין שיהיו קישורים למקורות במקרים כמו אלה שהוספתי להם מקורות בגוף הערך ואני לא מסכים - הצורך במקורות נראה לי כאחד מהדברים היותר בסיסיים בוויקיפדיה על מנת שקוראיה יוכלו לאמת את המידע שבה. יונתן שיחה 01:20, 16 במאי 2007 (IDT)
בלי שום קשר למקורות אני מתנגד לזה והסיבות יפורסמו תכף בשיחה:2007 בספורט. צהוב עולה 11:32, 16 במאי 2007 (IDT)


ואיך אפשר שלא להזכיר כאן שבית"ר ירושלים הינה אלופת המדינה לכדורגל 2006-2007??????????? (הזכרתם זאת במספר האליפויות אך טרם ציינתם זאת כראוי- בקציה לגבי השנה הנוכחית)- לטיפולכם!

ממליץ להוסיף תיאור גרפי של גילגולו של סמל הקבוצה מהיווסדה ועד היום[עריכת קוד מקור]

ראיתי את זה בקבוצות אחרות - נראה לי חשוב ויפה. (Amiko 15:37, 29 במאי 2007 (IDT))

כמה בעיות שקפצו לי לעיניים[עריכת קוד מקור]

שלום חברים כמה דברים שנראה לי שהם בעיות:

-שימו לב, האליפות האחרונה של בית"ר כמעט ולא מוזכרת, בקושי במשפט אחד.

-דבר שני, הקורא מבין מהכתוב שבעקבות הורדת הנקודות למכבי ת"א, בית"ר זכתה באליפות. יש לציין שבית"ר הובילה על מכבי בהפרש של 10 נקודות, או לפחות להזכיר שהיא סיימה את העונה עם הפרש של 10 נקודות מהשניה, מכבי נתניה.

-דבר שלישי, יש להוסיף שבעקבות הערעור שהגישה בית"ר, הופחת עונשה לשני משחקים, מהלך שמראה על הודאה בטעות (העונש המוגזם שניתן מלכתחילה).

-דבר רביעי, יש לעדכן את עמדת המאמן, כתוב שיוסי מזרחי מאמן בית"ר, והיום יצחק שום מונה למאמן.

-דבר חמישי, הגיע הזמן שיסירו את ההגנה על הדף. כפי שכתוב בערך 'מפעיל מערכת': "יש להסיר את ההגנה מהדף מוקדם ככל האפשר." (Eyalking 00:00, 31 במאי 2007 (IDT))

אם היית עוקב אחרי הדף, היית שם לב כי זהו אחד מהדפים המושחתים ביותר בויקיפדיה. כיום הוא גם מצוי במלחמת עריכה ולכן עליו להשאר מוגן. אליזבט שיחה 00:28, 31 במאי 2007 (IDT)
אוקיי, אני מקבל את ההארה שלך. ומה את אומרת בעניינים האחרים? צריך מישהו בעל סמכות לערוך את הדף, ולעדכנו.(Eyalking 01:04, 31 במאי 2007 (IDT))
בשביל זה יש מפעילים. בקש בויקיפדיה:בקשות ממפעילים הסרה זמנית של ההגנה (למעשה, אני חושב שאפשר להסיר בכלל) לצורך העריכה. אם אין מענה פנה לאחד המפעילים בדף השיחה שלו (אני לדוגמה) כאשר אתה רואה שהוא פעיל. שים לב שהכוונה היא שהעריכות אותן אתה מעוניין להוסיף תתבצענה במהירות. עוד שים לב כי יש סיבה טובה מדוע האליפות האחרונה מוזכרת רק במשפט בודד - ויקיפדיה היא לא עיתון ובראי ההיסטוריה, זאת סך הכל אחת מתוך שבע שכרגע אין עוד הרבה מה לספר עליה. אולי בהמשך, בראיה רטרוספקטיבית, נגלה שיש לה משמעות רחבה יותר, אבל כרגע היא סך הכל עוד שלב במהפך שעבר על בית"ר מאז שגאידמק הפך לבעליה. בכלל, יש לצמצם את כל הכתוב על העונה הנוכחית לכדי פסקה אחת, מקסימום שתיים, וגם הן לא ארוכות במיוחד. זהר דרוקמן - I♥Wiki‏ 21:08, 31 במאי 2007 (IDT)

המאמן של בית"ר ירושלים[עריכת קוד מקור]

שלום! אני שלומי ואני מבקש לשנות את שם המאמן של בית"ר כייון שיוסי מזרחי כבר לא המאמן של בית"ר, יצחק שום מונה רשמית להיות מאמנה של בית"ר ירושלים.שלומי18 16:57, 12 ביוני 2007 (IDT)

אהלן שלומי. הסרתי את ההגנה ואתה יכול לערוך את הערך, לעדכנו ולשפרו. השארתי לך את הכבוד לעדכן את מינויו של שום. מהר לפני שאחרים ישיגו אותך. זהר דרוקמן - I♥Wiki‏ 22:02, 12 ביוני 2007 (IDT)

איציק קורנפיין[עריכת קוד מקור]

1. איציק קורנפיין פרש מכורגל, יש לעדכן את סגל השחקנים ולמחוק אותו מהסגל לעונת 07\08. 2. למה איציק קורנפיין נמצא ב"שחקני ומאמני עבר בולטים", ב"נוספים", ולא ב"אגדות כדורגל"?? לפי דעתי קורנפיין ראוי להיות באותה רשימה של אלי אוחנה, אורי מלמיליאן, ויוסי מזרחי.eyalking 18:48, 20 ביוני 2007 (IDT)

הסרתי את אגדות בכלל. כך לא ראוי לכתוב באנציקלופדיה. לבשיחה 18:52, 20 ביוני 2007 (IDT)

סמליל ישן של בית"ר[עריכת קוד מקור]

לפי עדות, היה סמל ישן לבית"ר, עליו מופיעות 2 גדות הירדן, סמל זה הוצב אף על החולצה (תכלת-לבן)? האם ניתן להעלות סמל לזה לאתר? לא הצלחתי למצוא אותו ברחבי הרשת.

הסמל הזה מצולם בספר "אני אוהב אותך בית"ר" , שהוא ממקורות הערך. המענה מאת אוהד בית"ר גלעד צוקרמן.

טברטקו קאלה[עריכת קוד מקור]

טברטקו קאלה לא חתם בבית"ר. ניית'ן 14:57, 21 ביוני 2007 (IDT)

טברטקו קאלה הקרואטי הוא שוער בית"ר ירושלים נכון להיום ואין אפשרות שלא חתם בבית"ר. לכן יש לעדכן את הערך ברשימת השחקנים הזרים של בית"ר ירושלים. מאת אוהד בית"ר גלעד צוקרמן.

הערה חשובה! אבקש להתייחס ולשנות[עריכת קוד מקור]

אני לא מבין איך הגעתם למסקנה שאוהדי בית"ר מדי משחק קוראים קריאות של "מוות לערבים" הימים הם לא שנות השבעים ולא השמונים המוקדמות. מזה כבר שנים שהקהל לא קורה קריאות מסוג זה יש להוריד את הערך כיוון שנותן להבין כאילו שהקהל הוא ימני קיצוני. יש לציין ולהוסיף שבית"ר ירושלים היא הקבוצה עם ממוצע האוהדים הגבוה ביותר שמגיע למשחקיי בית וחוץ.

מה אתה כל כך מודאג הקריאות האלו היו, ועוד יהיו כאלה בעתיד. אני אישית לא רואה בכך קריאות גזעניות אלא חלק בלתי נפרד ממשחק הכדורגל כמו קריאות אחרות של הקהל.--‏Avin שיחה‏ 02:12, 7 בספטמבר 2007 (IDT)

רומולו[עריכת קוד מקור]

ויקיפדיה שנו את רומולו למרקוס רומולו

תשימו את גו'ניור ויסה

קוראים לו ג'וניור ויזה Smart vikipediah 2010

קריאות "מוות לערבים"[עריכת קוד מקור]

בתור אוהד בית"ר שמגיע לכל משחק, וסולד מהקריאות הגזעניות - אני חייב לציין שקריאות "מוות לערבים" ביציע הן נדירות מאוד מאוד. אני באופן אישי שמעתי את הקריאה הזאת רק פעם אחת בחמש השנים האחרונות - אחרי מותו של סבא מאיר ז"ל. אז לומר שהקריאה "מוות לערבים" אינה נדירה במשחקי הקבוצה, זה שקר מוחלט, רמאות, טיפשות וחוצפה. די ללכת שולל אחרי התקשורת, הקריאה הזאת לא נשמעת ביציעים, נקודה. פעם היו שומעים מדי פעם, היום בכלל לא.

ואם לא ישנו את זה עד סוף השבוע, אני מתכוון ללכת עד הסוף עם העניין. בין השאר הגשת תביעה על הוצאת לשון הרע.

גולן חרמון[עריכת קוד מקור]

גולן חרמון בהשאלה עד סיוון 2008

  אחרי בירור, הוסף כמושאל.

מומחה פיזיות[עריכת קוד מקור]

לפי הידוע לי (וידוע לי) טיבריוס דראו כבר מזמן לא מומחה הפיזיות של הקבוצה.

תוקן. עמרישיחה 18:32, 22 במרץ 2008 (IST)

עשיתי כמה תוספות[עריכת קוד מקור]

עשיתי כמה תוספות למאמר.

 • כתבתי על מחלקת הנוער, שלדעתי זה היה בושה שלא היה כתוב אליה מילה כשיש להם הישגים כה מרשימים.
 • בשנות ה2000 לא צויינו שחקנים בולטים, כשבכל התקופות זה כן היה כתוב על שחקנים בולטים, אז הוספתי. כמו כן הוספתי על הפעילות החברתית של הקבוצה.
 • טריוויה.
 • ייצרתי קטגוריה חדשה בשם בית"ר י-ם שאמורה לרכז את כל החומר על הקבוצה. שוב, משהו שהיה צריך להעשות מזמן, בעיקר שכמה קבוצות ישראליות כבר עשו את זה פה.

עכשיו המאמר הרבה יותר שלם. ElyMx - שיחה 01:09, 25 במרץ 2008 (IST).

לאחר השוואה בין שתי גרסאות, מצאתי יתרונות רבים לגרסה של Segal (איתי). אין לראות בכך שלילה מוחלטת של הגרסה של ElyMx, אבל אני מבקש ששני הצדדים יקיימו דיון בדף השיחה על תוספות לערך ויגיעו להבנה ולהסכמה, ולא ילכו בדרך של מלחמת עריכה. דוד שי - שיחה 18:21, 12 באפריל 2008 (IDT)
ElyMx החליט להתעלם מהערותיי בדף השיחה שלו. איתי - שיחה 18:26, 12 באפריל 2008 (IDT)

1. בשנות ה2000 לא כתבת לא על עידן טל ולא על קאלה שמובילים את הקבוצה העונה. גם לא על מגמת שיתוף צעירים כמו ברוכיאן ובן שושן. 2. בנוער עשית בלבול ומחקת את "תארים", כולל את הלינקים, וזה חובה בויקיפדיה. 3. בתדמית "ציבורית". ה"דגל של המדינה" בא לבית"ר בגלל אוהדים רבים בפריפריה למה למחוק את זה?? 4. מה שאיתי עשה מאופיין בעוד שטויות חוץ מהבלבול מילים במחלקת הנוער. בית"ר לא הצליחה להעפיל לליגת האלופות כשלא עברה את קופנהגן בעונת 2006/7, ולא ב2007/8.

קיבלתי רושם שמדובר באוהד קבוצה אחרת שבכוונה מנסה לחבל בערך זה. ואיתי, כל פעם שעשיתי שחזור כתבתי נימוק. אתה זה שהשארת הודעות מוזרות של "די לשחזר" בדף השיחה שלי. אז אני לא התעלמתי מהערותיך אלה אתה משלי. אם "די לשחזר!" זה הערה, אני מעדיף להתעלם מזה. ElyMx - שיחה 19:46, 12 באפריל 2008 (IDT)

מכובדי,
 1. אתה בתגובה, במקום להוסיף תוספות קטנות שאתה חושב שהן ראויות, שחזרת 14 אלף תווים.
 2. בהנחה שבית"ר תתקיים עוד עשרות שנים, כמו גם ויקיפדיה, האם לדעתך ראוי לכתוב 10 שחקנים ששיחקו בכל עונה בערך?
 3. כתבתי את התארים בתוך הטקסט במקום ליצור פסקה חדשה
 4. לשם מה היו כל הקישורים המיותרים? צריך הוכחות לכך שבית"ר לקחה אליפות? האם זה לא ידוע לכל?
 5. קיבלת נימוקים מפורטים בדף השיחה שלך בנוגע לעריכה, והתעלמת מהן משך דקות ארוכות.
 6. שוב, במקום לתקן מה שלא נראה לך, שחזרת עריכה מלאה, דבר שלא מקובל.
 7. אני מבקש בפעם השנייה שתחזור בך מדבריך כאילו חיבלתי בערך בשל היותי אוהד מכבי חיפה.

שבוע טוב, איתי - שיחה 20:20, 12 באפריל 2008 (IDT)

בתור אוהד בית"ר מינקות, ובתור זה שהציב את תבנית השכתוב על הערך, אני תומך באופן מוחלט בגרסה של איתי. בגרסה של ElyMx ערימות של טקסט מיותר ולא מבוסס בחלקו. כבר תקופה ארוכה שתכננתי לשכתב את הערך הזה. כל הכבוד לאיתי שהקדים אותי. עמרישיחה 21:07, 12 באפריל 2008 (IDT)
1. בקבוצת הנוער עדיף שיהיה פסקה נפרדת לתארים. זה יותר אסתטי ומכובד.
2. לא עלכל עונה צריך כ10 שחקנים, אך על עונת אליפות אפשר את כל הבולטים. למשל בעונה זו אפשר לציין שיש מגמה של שיתוף צעירים ממחלקת הנוער כמו בן שושן ןברוכיאן. צריך לציין את חוליית הקישור של בית"ר שאליה היא מתבססת, שזה טל, בואטנג, ברוכיאן, ואלברמן. צריך לדבר על קאלה שהתחיל לא טוב אך עשה עצירות טובות. רומולו מלך שערי הקבוצה. צריך לדבר על אלברז וזיו שעזרו לבסס מערך התקפי למרות היותם מגנים. זאת עונת אליפות. תסתכל בערכים על כל קבוצה, בעונות אליפות יש מלא מידע.
3. בגלל זה בויקיפדיה האנגלית צוחקים על העברית, וזה בעיקר ישראלים שנמאס להם להיות בעברית. אין כזה דבר "כולם יודעים". לכל הערה צריך reference. פשוט מצחיק איך בוקיקפדיה העברית אפשר שמערך שלם אלפי תוים ורק שני references. אין כזה דבר "כולם יודעים". זה לא שכונה. צריך לבסס כל טענה. וכן זה כולל אליפות. גם בנוער מחקת references. צריך שיהיו. זה החוקים הכללים לכל הויקיפדיות. זה שבעברית ובעיקר במאמרים על כדורגל הפכו את זה לשכונה זה לא אומר שזה נורמלי. כי זה לא.
4. יש לבית"ר כינויים כמו הדגל של המדינה. המקור לכינוי זה שהקבוצה מזוהה גם בפריפריה. אני חושב שכולם פה זוכרים מהמשחק מול קריית שמונה שבהנהלה גילו דאגה שלא יהיו אוהדים לקריית שמונה במשחק כי כל העיר כמאת אוהדי בית"ר. צריך שבתדמית הציבורית יהיה את הכינוי הזה. כמו כן צריך שיהיה כתוב על כך שהקבוצה נחשבת כקבוצה שמייצגת את המעמדות הנמוכים כלכלית. למה את זה מחקת?? כי אני כתבתי את זה.ElyMx - שיחה 21:57, 12 באפריל 2008 (IDT)
רק הערה קטנה - גם פה צוחקים על ויקיפדיה האנגלית, אז מה? זה לא מחזיק המים. לא צריך שיהיה סתם רפרנס, וכבר דנו על זה כאן הרבה פעמים. ירוןשיחה 21:59, 12 באפריל 2008 (IDT)
כן צריך אבל לא משנה. פה יכולים לצחוק אך עובדה שהמאמרים פה לא מגיעים לרמה של המאמרים שם. חוץ מזה שבגלל הרפרנסים הכל פורמלית טוב, בזמן החפירה ברפרנסס מוצאים עוד מידע שימושי ובעקפין זה עוד י ותר מעלה רמת מאמרים. על דבר אחד לא יכולים לצחוק בויקיפדיה האנגלית זה איכות, ופה כל כך חסר את זה. ElyMx - שיחה 22:03, 12 באפריל 2008 (IDT)
צריך לדעת על מה להסתכל כשמשווים ויקיפדיות עם כוח אדם בסדר גודל שונה. כנראה שאני ואתה מסתכלים על דברים שונים, ואסיים בזאת. ירוןשיחה 22:06, 12 באפריל 2008 (IDT)
הכי קל לומר את דעתך ולומר "אסיים בזאת את הדיון", כך שלא יספיקו לענות לך. תירוצים לא מבוססים. עובדה שנתתי רפרנס מסודר לכל הערה שלי וכולם נמחקו. בשבידה יש רק 3 מיליון תושבים יותר מישראל, זה כלום, וכמות האנשים בויקיפדיה בהתאמה לא הרבה יותר גדולה מפה, אך עובדה שהויקיפדיה שם אירותית ונכנסה ל8 הגדולות. אותו מקרה בלארוס, ושם האיכות הרבה יותר טובבה. אותו דבר הויקיפדיה הסרבית, בוסנית, כורדית, לטבית, ועוד ויקיפדיות שלא מתלוננות על כוח אדם למרות שיש סיבות. ElyMx - שיחה 22:15, 12 באפריל 2008 (IDT)
ElyMx, למה צריך references לכל משפט? האם[1]המשפט[2]הזה[3]נראה[4]לך[5]קריא[6]?[7]איתי - שיחה 22:09, 12 באפריל 2008 (IDT)
ראשית אני מציע לך לגשת למורה ללשון, או לתלמיד מצטיין במקצוע מכיתה ב', ולשאול את ההבדל בין מילה ומשפט. שנית, כל משפט שיש בו מידע או לפחות כל פסקה מצריכים רפרנס. דוגמה ראנדומלית: Chinese Civil War
שמת לב שאחרי כל משפט, אחרי כל כמה שורות גג, יש רפרנס? כדאי לך לבקר בויקיפדיה האנגלית. וזה עוד מאמר סוג ב'. תראה מאמר סוג א': Hungarian Revolution of 1956. הבנת? ככה זה צריך להיות. קריא? לי אישית כן. עוד דוגמאות. מאמר שנחשב דיי טוב West Ham United. רואה? רפרנסנס. ElyMx - שיחה 22:15, 12 באפריל 2008 (IDT)
חבל שאתה הופך את מלחמת העריכה הזו למאבק אישי נגדי. ביקשתי לחסום אותך כיוון שהתעקשת שלא לחזור בך על דבריך נגדי, למרות שביקשתי זאת פעמיים. איתי - שיחה 22:30, 12 באפריל 2008 (IDT)
מאבק אישי נגדך? איפה אתה רואה מאבק אישי? ירדתי על זה שאחרי כל מילה שמת רפרנס כדי לרדת על מה שאני אומר שנכון. אם כבר מאבק אישי. לא ממש איכפת לי ממך בשביל לנהל איתך מאבק אישי. ואני לא אחזור בי. למה אני צריך? אני אומר את מה שנירא לי, ואמרתי שזה נירא לי. לא אמרתי שזה בטוח כך, אבל לי אישית זה נירא כך. למשל. שורת תארים במחלקת הנוער נראה יותר מכובד, למה למחוק את זה? זה נירא יותר יפה ומכובד. אז אני לא רואה סיבה לחזור בי. ElyMx - שיחה 22:39, 12 באפריל 2008 (IDT)
מציע לך לגשת למורה ללשון, או לתלמיד מצטיין במקצוע מכיתה ב', ושאר הערות פוגעניות נראות לי כמו מאבק אישי נטו. איתי - שיחה 23:15, 12 באפריל 2008 (IDT)
חחח אני שוב אומר, זה לא מאבק אישי. יש לי דיבור ציני. ניסית[1] מאוד[2] להתחכם[3] איתי[4] אז ירדתי על ההתחכמות הזאת. דיי זה כבר נהיה מגוחך מדברים פה על נושאים ספציפים אתה הופך את זה לקטע בטלטביז שכולם מתחילים לבכות. בוא נדבר על הערך נטו. ElyMx - שיחה 00:09, 13 באפריל 2008 (IDT)

קבוצת הנוער והאקדמיה לכדורגל[עריכת קוד מקור]

הסעיף הנ"ל דורש שכתוב רציני. ראשית המשפט ההיסטורי, האם הפועל ירושלים לא התבססה אז על שחקנים מקומיים? אם כן, אז כל המשפט מיותר. שנית, המשפט "אקדמית כדורגל ראשונה בישראל שכיום נחשבת למובילה במדינה" כולל כמה בעיות ולא רק לשוניות. מה מהות ה"אקדמיה"? במה היא שונה מקבוצת או מחלקת נוער? נחשבת למובילה הוא דעה שאין לה מקום.

נוסף, אין כמעט סקירה הסטורית על התפרעויות אוהדי בית"ר (שהובילו למערכון המפורסם) ובפרט לא ענשי הרדיוס המשמעותיים וחסרי התקדים שקיבלו (חצי עונה?). אלגוריתמיקאי - שיחה 01:53, 25 באפריל 2008 (IDT)

נקודה נוספת: מדוע גיידמאק מוגדר כאוליגרך? לא שאנחנו יודעים איך בדיוק הרויח את הונו, אבל לא ברור כי עשה זאת על רקע הפרטת ברית המועצות המתפרקת, כך שהכינוי דורש הצדקה. אלגוריתמיקאי - שיחה 03:02, 25 באפריל 2008 (IDT)
הסבר. 1. הפועל י-ם קיבלה כסף מההסתדרות הכללית לשדרג את המחלקת נוער שלה, בית"ר הייתה קבוצת אופוזיציה. 2. אקדמיה זה לא סתם מחלקת נוער שאתה נוסע כל יום לאימון וחוזרת הביתה. זה אקדמיה. יש תנאי פנימיה, אתה גם לומד שם וגם מחנכים אותך שם. לכל קבוצה גדולה בעולם יש בארץ לא היה לכן לא ממש מבינים מה זה. 3. ברשימות האוליגרכים הרשמיים בעיתונים רוסים כגון קומרסנת הוא הופיע כאוליגרך. אוליגרך הוא לא רק מי שעשה כסף על חשבון זה שברה"מ התפרקה, למרות שבעיקר. כל מי שמיודד עם השלטונות ועושה בזכות זה הון הוא אוליגרך. גאידמק עשה את הונו ממכירת נשק מטעם ממשלת רוסיה. זה אוליגרך.
לגבי 1. הרי שגם הפועל התבססה על קבוצת הנוער, ואין סיבה מיוחדת להזכיר את התקציבים פה. 2. אם כך, צריך להסביר מה זה "אקדמיה", מה גודלה וכו 3. לגבי גיידמאק, הוא לא מכונה כך בערך, כדאי לדון בכך שם. אלגוריתמיקאי - שיחה 23:27, 26 באפריל 2008 (IDT)

תוספת לדיון נושא קבוצת הנוער נמצא בסיקור מתמיד על ידינו ונשמח לספק לערך בויקיפדיה ולעורכים כל מידע שיזדקקו לו על סגל הנוער בבית"ר ירושלים לעונה זו, על אקדמיית אורן על סגל הנהלת הנוער הנוכחי וכל שיידרש. בכבוד רב, צוות לב המנורה

קהל האוהדים הגדול בארץ[עריכת קוד מקור]

יש לציין שלבית"ר קהל האוהדים הגדול בארץ, גם מאלה הבאים למשחקים (נתון שניתן למדוד, ומוכח בכל שנה מאז 1998), וגם בכלל (מוכח ע"י סקרים).

שקרים לא מוכיחים כלום. אני דווקא שמעתי שקרים שמדברים על מכבי חיפה ככזאת. איתי - שיחה 22:17, 27 באפריל 2008 (IDT)

לבית"ר יש הקהל הגדול בארץ. דבר ראשון זה נראה לעין - כקבוצב שמביאה עשרות אלפים לטדי. דבר שני זה מוכח שלבית"ר יש את המחנה הגדול בארץ. דבר שלישי יש את ידיעות אחרונות ומעריב, שעושים תמיד את כמות הקהל שמגיעה למשחקים באותו שבוע ובממוצע., בית"ר תמיד מובילה.

The lover - שיחה 21:35, 19 ביוני 2008 (IDT)

שגיאות בתת פיסקה - "שנות ה2000"[עריכת קוד מקור]

1. בעונת 2004/2005 בית"ר אכן סיימה במקום רביעי אך גל אלברמן ויואב זיו לא היו בבית"ר באותה תקופה אלא הגיעו אליה בתחילת העונה הבאה.(זיו בקיץ ואלברמן תקופה קצרה אחרי שגאידמק הגיע). כמו כן שלומי ארבייטמן כבר עזב את בית"ר באותה תקופה.

2. בעונת 2007/2008(העונה הנוכחית) בית"ר התחזרקה בעידן טל, כריסטיאן אלברז, רומולו וטברטקו קאלה, דרק בואטנג הגיע לבית"ר כבר עונה קודם לכן ע"י ארדילס.

3. ברק יצחקי, עמית בן שושן ואבירם ברוכיאן היוו חלק חשוב בזכיה באליפות של בית"ר בעונת 2006/2007 ושיחקו בהרכבה של בית"ר כבר בעונות קודמות יותר, הטענה שבעונת 2007/2008 בית"ר החלה במגמת שילוב צעירים כגון השחקנים הנ"ל היא לא נכונה.


אבקש לתקן טעויות אלה.

נ.ב. אני מבקש מכל העורכים את בית"ר ירושלים לתרום למען התפתחות הערך ושיפורו ולא למלחמות אישיות אשר גומרות רק נזק.


מיכאל.

 1. בפסקה מצוין כי באותה תקופה - לאו דווקא באותה עונה. מדובר בתקופה ארוכה בה בית"ר, ללא הכסף של גאידמק, נאלצה להסתפק בשחקנים ביתיים וצעירים בעלי חוזים בשווי נמוך יותר.
 2. מיותר לציין בכל עונה ועונה באלו שחקנים התחזקה בית"ר, אחרת הערך יגיע למימדים מגוחכים. מה שחשוב לציין הוא מגמות - בית"ר מתבססת על שחקני בית, בית"ר קונה כוכבים מכל הליגה, בית"ר קונה זרים איכותיים וכן הלאה. עדכנתי את הפיסקה בהתאם.
 3. נכנס בעדכון לסעיף הקודם.
אגב, מיכאל, אתה יכול גם לערוך את הערך ע"י לחיצה על הכפתור "עריכה" לצד כותרות הפרקים או על לשונית העריכה בראש הדף (בשביל לערוך את כולו). זהר דרוקמן - I♥Wiki‏ 22:46, 1 במאי 2008 (IDT)

הזכיה האחרונה בגביע[עריכת קוד מקור]

המשפט בערך המתאר את הזכיה האחרונה: "בעונת 2007/08 זכתה הקבוצה בגביע המדינה לראשונה מזה 19 שנה, לאחר שניצחה את הפועל תל אביב 5:4 בדו קרב פנדלים (0:0 לאחר 120 דקות)." ראשית "לראשונה מזה 19 שנה" לא ברור אם זאת הזכיה הראשונה או שעברו 19 שנה מאז הגביע האחרון. שנית דו קרב הוא בדרך כלל קרב בין שני אנשים ולא בין קבוצות. שלישית למה פנדלים ולא בעיטות עונשין.

עכשיו יותר טוב? עמרישיחה 22:39, 14 במאי 2008 (IDT)
עכשיו כבר יותר טוב חוץ מאשר "ולראשונה מזה 19 שנה" צריך משפט אחר שיתאר שעברו 19 שנה מאז הזכייה האחרונה. אגב הייתי ברמת גן בשני המשחקים האלו, שניהם הוכרעו בבעיטות עונשין.--‏Avin שיחה‏ 23:10, 14 במאי 2008 (IDT)
לצערי גם אני הייתי בשני המשחקים הללו, וישבתי בדיוק באותו המקום (חבל שלא הלכתי לפי העיקרון "משנה מקום, משנה מזל"Face-smile.svg). לדעתי הניסוח בסדר. אתה מוזמן להציע רעיונות לניסוח חדש. עמרישיחה 07:35, 15 במאי 2008 (IDT)

שחקני נוער[עריכת קוד מקור]

תוסיפו את עידן ורד מספר 19,מתן בראשי וטל משעלי מספר 21

שחקנים חדשים[עריכת קוד מקור]

תוסיפו את סבסטיאן אבראו מספר 13,שי חדד ושגיא שטראוס עזבו.

תוסיפו את ההפסד לאלופת קפריסין [לגבי ההפסד לאלופת קפריסין זה לא משחק רשמי] ואת ויסלה קראקוב יריבתה של בית"ר בליגת האלופות

ראשית, אתה יכול להוסיף בעצמך. שנית, כאן אנציקלופדיה. דיווח על ההפסד במחנה האימון יופיע באתר ספורט ולא כאן. איתיהקלפיות פתוחות-בואו להצביע 19:20, 5 ביולי 2008 (IDT)

השחקנים שהגיעו והלכו[עריכת קוד מקור]

זה חייב להיות חבריי, אם יש בויקיפדיה באנגלית אז כדאי שיהיה גם פה. רק שמישהו יאשר את זה ונגיע להסכמה בעריכה.

זה לא חייב להיות. אין שום מידע אנציקלופדי בשחקנים שעזבו דווקא העונה - אם שמים אותם אז צריך לציין את השחקנים שעזבו והצטרפו במשך כל העונות. לעיתים כן סביר לכתוב על הצטרפות שחקן חשוב שהשפיע לאורך זמן על הקבוצה, כמו גם על עזיבתו או פרישתו. זהר דרוקמן - I♥Wiki‏ 20:46, 19 ביוני 2008 (IDT)

מרשימת ההמתנה[עריכת קוד מקור]

הועבר מרשימת ההמתנה. ירוןשיחה 00:56, 22 ביוני 2008 (IDT)

לדעתי ערך מעולה, צריך לבדוק אם הוא מתאים מבחינתכם להיות ערך מומלץ ומה כדאי לעשות בו אם לא, כי הוא נותן מידע ומספק מקורות מידע בצורה מעולה לדעתי.

קודם כל הוא אדמדם משהו. חוץ מזה, אני אשתדל לקרוא. אבל אני לא מבטיח. נינצ'ה - שיחה - פתרו את החידה, אם תוכלו. 22:55, 18 ביוני 2008 (IDT)
יש אי סדר רב בערך, ולא אהבתי את העיצוב של השחקנים שהגיעו או עזבו בעונה הנוכחית. זה הרושם הראשוני שיש לי מהערך הזה. אני גם מחזק את דבריו של נינצ'ה שהערך מכיל יותר מדי קישורים אדומים. הגמל התימני (צריכים עזרה בגרפיקה?) (18.06.2008 22:57)
אני לא מאמין שאני קורא ערך כדורגל, אבל בית"ר ירושלים זו בית"ר ירושלים. לדעתי, כל עוד אין ערך לפחות על דני נוימן הערך חסר מהותית. פרט לכך, כדאי שמישהו עם נקודת מבט סוציולוגית יעבור על הערך כי זו לא "סתם" קבוצת כדורגל אלא תופעה חברתית. Ranbar - שיחה 09:13, 19 ביוני 2008 (IDT)

אז אולי נלך אישהו מיזם של הפיכת הערך למומלץ? בסה"כ זה מיזם שרק יעזור לויקיפדיה לגדול.

שיחה 15:44, 19 ביוני 2008 (IDT)

באופן כללי כל אחד יכול לפתוח איזה מיזם שהוא רוצה, אבל אני בספק שכותבים ירצו להשתתף במיזם הזה. שני טעמים: הראשון והפעוט, זה לא כל כך פייר לקחת קבוצה אחת ולעשות מאמץ קבוצתי במיוחד בשבילה, מה בקשר לאחרות? והשני, החשוב יותר, יש כל כך הרבה ערכים על נושאים שהם בטח לא פחות חשובים שחסרים, או קצרמרים, או קטגוריות שלמות (אהם אהם ג'אז) שצריכות המון עבודה, ככה שלעשות מיזם שמטרתו להפוך ערך טוב לערך מעולה, זה די מיותר. אבל אתה יכול בהחלט לעשות מאמץ בעצמך, גם זה יעזור לוויקפדיה. כמו כן, השתדל לחתום בסוף דבריך בדפי השיחה, עושים זאת על ידי ארבע טלדות כך: ~~~~ בברכה, נינצ'ה - שיחה - פתרו את החידה, אם תוכלו. 15:50, 19 ביוני 2008 (IDT)

בזמנו קיצצתי חלקים משמעותיים מהערך ועשיתי ממנו ערך - אני מניח שמאז הוא חזר להיות מה שהיה לפני, ונראה כמו אתר אוהדים. איתי ° הקלפיות פתוחות-בואו להצביע 01:08, 20 ביוני 2008 (IDT)

מה שבאמת מטריד, איתי, הוא שבזמנו גם אני קיצצתי חלקים משמעותיים. מעניין כמה פעמים ויקיפדים חזרו על הטקס הזה. זהר דרוקמן - I♥Wiki‏ 01:43, 20 ביוני 2008 (IDT)
אני בספק אם הערך יוכל לעמוד בקריטריון היציבות. תומר - שיחה 12:09, 21 ביוני 2008 (IDT)
מצטער ששכחתי אותך, זהר. אני די מיואש אחרי שראיתי איך הערך נראה, ולאחר שעריכה מקיפה שביצעתי בערך על מכבי חיפה שוחזר כולו. איתי ° הקלפיות פתוחות-בואו להצביע 00:59, 22 ביוני 2008 (IDT)

ההפסד הכי גדול[עריכת קוד מקור]

ההפסד הכי גדול היה כשבני יהודה ת"א 2:8


סגל שחקנים=[עריכת קוד מקור]

אריק בנאדו=קפטן שני ברק יצחקי מספר 9 חוזר לשחק בבית"ר ירושלים לפחות לפי העיתונים ואתרי הספורט

חבר'ה פינקתי אתכם![עריכת קוד מקור]

בויקיפדיה באנגלית עידכנתי את כל המשחקים של בית"ר באירופה, עם התוצאות! תעריכו כי לקח לי בערך שבוע של עבודה קשה לחפש את כל התוצאות ולעדכן!

כמה הערות לתיקונים ממני[עריכת קוד מקור]

על אלי אוחנה כתוב לא מעט בערך הזה. על אורי מלמיליאן, השחקן ששינה את פנייה של בית"ר ללא הכר, והפך אותה במו רגליו לקבוצה ווינרית לא כתוב כלום. לא מצויינים כובשי השערים בזכיות הגביע משנות השמונים. 1:0 משער של אוחנה 2:1 משערים של אוחנה ומלמיליאן.

הקטגוריה "שחקני בית ידועים", היא מביכה. עד אמצע שנות ה90, 90 אחוז משחקני בית"ר היו שחקני בית. בעבר היתה בערך הזאת רשימה של השחקנים הבולטים בשורות בית"ר. היא היתה בת 2-3 שורות לרוחב ונתנה כבוד לשמות הגדולים. הרשימה הנוכחית היא מצומצמת.

בקטע על תחילת שנות ה2000, כשמוזכרים שם שמותיהם של מליקסון ויצחקי, חייבים להיות מוזכרים גם ברוכיאן ובן שושן ששיחקו אז והיו אף בולטים יותר מאלו שהזוכרו

לוגו באנגלית[עריכת קוד מקור]

האמנם אין משהו טוב יותר מתמונה:FCBJ.jpg, שבה הכיתוב באנגלית? כאן ויקיפדיה העברית, וזו קבוצה עברית. ‏odedee שיחה 15:58, 8 בספטמבר 2008 (IDT)

לא, אין משהו אחר. זה הלוגו הרשמי בדיוק כפי שהוא מופיע על מדי הקבוצה. עמרישיחה 16:27, 8 בספטמבר 2008 (IDT)
אגב, ברוב הלוגואים של קבוצות ליגת העל, ישנו כיתוב באגלית בנוסף לעברית.
עם הפנים לאירופה...עמרישיחה 16:31, 8 בספטמבר 2008 (IDT)
מוזר. אפילו הייתי אומר שחבל. תודה. ‏odedee שיחה 16:42, 8 בספטמבר 2008 (IDT)

שאול המלך מזרחי[עריכת קוד מקור]

הוספתי לינק, לערך שכתבתי על אגדת העבר. אני מבקש שלא להשמיט את "המלך"- זה היה שמו האמצעי לאורך 20 שנות קריירה. ממש כמו שם משפחה.


הודעה[עריכת קוד מקור]

יצחק שום מונה היום למאמן בית"ר ירושלים דוד אמסלם לעוזרו , גומא אגייאר במקום ארקדי גאידמק ואבירם ברוכיאן לקפטן של בית"ר ירושלים.

                         מאת : מיקי וטום מיטלמן

יריבויות אחרות[עריכת קוד מקור]

האם אני טועה והיריבות בין בית"ר למכבי חיפה לא "חזקה" מספיק בשביל להיות כתובה בערך ? י.ירוק (שיחה | תרומות | מונה) לא חתם/ה

זה לא עניין של חוזק, אלא העובדה שלמעשה אין שום יריבות בין הקבוצות, פרט ליריבות הספורטיבית והטבעית שנובען מהתמודדותן של הקבוצות על התארים השונים מדי פעם. זה לא משהו ששווה אזכור. עמרישיחה 20:38, 2 במאי 2009 (IDT)

לפי הידע האישי שלי בין האוהדי של מכבי ת"א לאוהדי בית"ר ירושלים יש סוג של "אחווה" כנגד מכבי חיפה והפועל ת"א . לא נראה לי הגיוני שיריבות שמניבה קטטות אלימות ועשרות פצועים לא תוזכר בכלל .י.ירוק (שיחה | תרומות | מונה) לא חתם/ה

הקטטות האלימות הללו מתרחשות בלי שום קשר ל"יריבות", כמו שהן מתרחשות לעתים גם במשחקים בין קבוצות אחרות. כל עוד היריבות בין בית"ר למכבי חיפה היא על בסיס ספורטיבי, אין טעם להזכיר אותה. עמרישיחה 15:24, 3 במאי 2009 (IDT)

מתוך אחד מאתרי הספורט המובילים: "צפו באוהדים שעצרו את האימון פעמיים, פרצו לדשא, הרימו את השחקנים על הכתפיים ושרו שירים בגנות חיפה" אין טעם להזכיר יריבות זאת ?י.ירוק (שיחה | תרומות | מונה) לא חתם/ה

לא. אני מניח שהאוהדים שרו גם שירים בגנות התל אביביות. היריבות בין בית"ר לחיפה היא נטו יריבות ספורטיבית, הנובעת מהעובדה שב-25 השנים האחרונות בית"ר וחיפה הן הקבוצות המובילות בארץ. אין ממש שנאה בין מחנות האוהדים של שתי הקבוצות, כמו שיש שנאה בין מחנות האוהדים של בית"ר והפועל למשל. עמרישיחה 22:14, 12 ביולי 2009 (IDT)

יש למחוק את בנאדו מסגל השחקנים של הקבוצה.[עריכת קוד מקור]

אריק בנאדו עזב את ביתר לאובת מכבי תל אביב ובשל כך צריך למחוק את שמו מהסגל של ביתר. שאחד ממפעילי המערכת יעשו זאת. בתודה 21:07, 21 ביולי 2009 (IDT)

על פי one הוא רק צפוי לעזוב. זהר דרוקמן - I♥Wiki‏ 21:08, 21 ביולי 2009 (IDT)

ז'וסלן מאייבי[עריכת קוד מקור]

השחקן הנ"ל נמצא בקבוצה. אמנם הוא לא הוחתם רשמית, אבל הוא נחשב כשחקן הקבוצה כבר. מתן127 - שיחה 15:08, 22 ביולי 2009 (IDT)

אם הוא לא הוחתם, הוא לא נחשב לשחקן הקבוצה. עמרישיחה 15:12, 22 ביולי 2009 (IDT)
אבל הוא קרוב לחתימה, מיותר לחכות. מתן127 - שיחה 16:44, 22 ביולי 2009 (IDT)
ייתכן שבסופו של דבר הוא לא יחתום. אף אחד פה לא נביא. כשהשחקן יחתום על חוזה, ויהיה שחקן הקבוצה באופן רשמי, נעדכן את הערך. עמרישיחה 16:50, 22 ביולי 2009 (IDT)

לפי בית"ר נט הסיכויים נמוכים שז'וסלן מאייבי יחתום בבית"ר ירושלים.


הוא שיחק במשחק מול דינמו בוקרשט וקיבל כרטיס אדום אז הרוש החליף אותו.

אבל הוא הוחתם לשנה בבית"ר--Beitar - שיחה 11:34, 9 בספטמבר 2009 (IDT)

ועוד משהו[עריכת קוד מקור]

דריו פרננדס מושאל לאריס סלוניקי. מתן127 - שיחה 16:47, 22 ביולי 2009 (IDT)

זה עוד לא סגור באופן רשמי. עמרישיחה 16:50, 22 ביולי 2009 (IDT)
בערך כתוב שהוא עבר. ועוד משהו אחרון: יצחק שום הוא מאמן בית"ר. מתן127 - שיחה 12:21, 23 ביולי 2009 (IDT)

יצחק שום המאמן וסרגיי טרטיאק המנג'ר.

הסגל[עריכת קוד מקור]

אבירם ברוכיאן הוא הקפטן כי דוד אמסלם פרש ודודו אמסלם הפך לעוזר המנהל גומא אגייאר וקורנפיין מנהלים את העינינים ויצחק שום המאמן

אריאל הרוש שוער 1 אוהד סיידוף שוער 22 מושיקו מישאלוב בלם וקשר 55 שמואל קוזוקין בלם ומגן 3 מתן בראשי בלם 25 תומר בן יוסף בלם 6 אלי דסה מגן 24 אבי ריקן מגן וקשר 18 ליאור ראובן מגן 28 אביתר ברוכיאן מגן וקשר 16 עידן טל קשר 11 (קפטן2) ברק משה קשר 19 קובי מויאל קשר 21 דן אייבנדר קשר 9 אבירם ברוכיאן קשר 8 (קפטן1) שי חדד קשר 15 שי ניסים קשר 31 סטיבן כהן קשר 26 עמית בן שושן חלוץ וקשר 7(קפטן3) צחי אליחן חלוץ 28 חן עזריאל חלוץ 10 עדן נחמני חלוץ 29 עדן מלכה חלוץ 13 טל מישאלי חלוץ 14 משה בן לולו חלוץ 20 סמואל יבואה חלוץ 17

הוספתי טבלת שיאני ההופעות[עריכת קוד מקור]

לא למחוק זה חשוב . למכבי חיפה וקבוצות אירופאיות יש טבלאות דומות.

טבלת מלכי שערי ביתר בליגה[עריכת קוד מקור]

הוספה. נא לא לשנות. תודה

הבעלים[עריכת קוד מקור]

שיחזרתי אנונימי שטען שגומא אגייאר הוא הנשיא החדש של בית"ר לאחר שראיתי שמשתמש:Little Savage ביצע שחזור דומה. באופן אישי אני לא מבין בדברים האלה, נא להחליט כאן מי הנשיא ואז יהיה ניתן לפתוח את הערך. תומר א. - שיחה 22:14, 30 באוגוסט 2009 (IDT)

מבחינה פורמלית גאידמק עדיין הנשיא. אגייאר בשלב זה רק על תקן ספונסר. עמרישיחה 22:29, 30 באוגוסט 2009 (IDT)

גאידמק אולי הנשיא על הנייר, אבל אגייאר בפועל, אני יכול לשנות את השם לגומא אגייאר? --Beitar - שיחה 08:26, 9 בספטמבר 2009 (IDT)

לא. עמרישיחה 09:39, 9 בספטמבר 2009 (IDT)

אבל אגייאר וקורנפיין טסו למוסקבה בשביל להעביר את הבעלות ולפי ההערכה תוך מקסימום חודש הוא יהיה הבעלים הטרי, אפשר לחסוך את זה ולשנות את השם לגומר אגייאר? Beitar - שיחה 15:20, 22 בספטמבר 2009 (IDT)

כמובן שלא. את הערך יש לעדכן רק אחרי שהעסקה תושלם, והקבוצה תעבור לידיו של אגייאר באופן רשמי. עמרישיחה 15:50, 22 בספטמבר 2009 (IDT)

החולצה של בית"ר[עריכת קוד מקור]

שיניתם את החולצה קצת באיחור אבל יש בחולצה שתי פסים אלכסוניים כאלה... לא כמו של החולצה הקודמת.

ראו בלינק הבא: http://www.one.co.il/Article/09-10/1,1,2,0/142821.html

בבקשה תשנו אותה!!! Beitar - שיחה 17:13, 9 באוקטובר 2009 (IST)

בוצע בוצע מתן127דברו איתי 20:11, 10 באוקטובר 2009 (IST)

כן אבל הסמל הקטן של בית"ר והסמל של אדידס מתושתשים כמו תישתוש אחד גדול... והקווים של אדידס על הידיים קצרים מדי...Beitar - שיחה 19:20, 11 באוקטובר 2009 (IST)

בקשר לסטטיסטיקות ועוד[עריכת קוד מקור]

בית"ר נחשבת למועדון גדול בארץ לא? אז למה אין דברים כמו הישגים, שחקנים מוכרים, שחקנים בית מפורסמים, שחקנים שמכרה לחו"ל וכל זה שיש למכבי ת"א וחיפהBeitar - שיחה 11:35, 9 בספטמבר 2009 (IDT)

שחקן השנה בקבוצה[עריכת קוד מקור]

יש את זה בערך בית"ר ירושלים בויקיפדיה english וךדעתי זה רק יוסיף לערך בעברית! זה דבר לגיטימי ואלו שחקנים אשר עזרו לבית"ר להגיע להישגים כמו דאבל אליפות וגביע...

ועוד דבר - עוד שבעה שערים של יצחקי והוא יישתווה למקום עשירי בטבלת מלכי השערים בליגה במדי בית"ר (מקום עשירי 47 גולים ויצחקי עם 40)

זה מיותר, במיוחד כשזה מגיע בצורה כה חלקית. אגב, איזה גוף הכריז עליהם כשחקני העונה? עמרישיחה 22:50, 13 באוקטובר 2009 (IST)

א. אין לי בעיה להמשיך ולעשות את שחקן השנה מלפני 20 שנה...

ב. ביתר.נט (אתר האוהדים של בית"ר) והאתר הרשמי של בית"ר... הנה לינק המוכיח: http://www.beitar-jerusalem.net/article_3302

--Beitar - שיחה 14:28, 14 באוקטובר 2009 (IST)

אתה מתבקש לא להוסיף שום מידע כל עוד אין הסכמה לכך בדף השיחה.
תוכל להציג בפני את הרשימה המלאה? עמרישיחה 22:30, 14 באוקטובר 2009 (IST)

אין בעיה...

01-2000 אלון מזרחי

02-2001 אלי ששון(דרך אגב הוא משחק בבית"ר עד היום)

03-2002 איציק קורנפיין

04-2003 מאור מליקסון

2004–05 אבי נמני http://en.wikipedia.org/wiki/Beitar_Jerusalem_F.C. באחד השורות כתוב את זה... הפעם אני לא שיניתי את זה

2005–06 יואב זיו http://www.beitar-jerusalem.net/article_1610

2006–07 מיכאל זנדברג http://www.beitar-jerusalem.net/article_2183

2007–08 גל אלברמן http://www.beitar-jerusalem.net/article_2731

2008–09 ברק יצחקי http://www.beitar-jerusalem.net/article_3302

09-2010  ?


מספיק? בבקשה תסכים שזה יהיה בערך כי לקח לי שעה וחצי למצוא את המקורות שממש מוכיחות... בבקשה --Beitar - שיחה 17:34, 15 באוקטובר 2009 (IST)

לא התכוונתי שתעתיק לפה את הרשימה, אלא שתקשר מהדיון אליה. תוכל לעשות זאת? עמרישיחה 17:43, 15 באוקטובר 2009 (IST)

לא הבנתי את זה... מה זאת אומרת לקשר את הדיון אליה? בבקשה הסבר--Beitar - שיחה 20:38, 15 באוקטובר 2009 (IST)

כוונתי הייתה שתוסיף קישור לאתר בו מוצגת הרשימה. עמרישיחה 20:44, 15 באוקטובר 2009 (IST)

אני אוהב ותיק... אני פשוט שאלתי אוהדים ואת "סבא בית"ר" ואלה של השנים האחרונות זה מויקי אנגלית --Beitar - שיחה 20:56, 15 באוקטובר 2009 (IST)

אני מצטער. לא ניתן להוסיף את הרשימה כל עוד היא לא מגובה בסימוכין. עמרישיחה 20:59, 15 באוקטובר 2009 (IST)

אבל מזה מזיק? ודרך אגב להרבה קבוצות אחרות יש טבלאות אחרות למשל שיאים למכבי חיפה ומכבי ת"א... אז מה הבעיה שלבית"ר תהייה את הטבלה הזאת??Beitar - שיחה 22:02, 15 באוקטובר 2009 (IST)

לא אמרתי שזה מזיק. קרא מה שכתבתי שורה למעלה. עמרישיחה 22:30, 15 באוקטובר 2009 (IST)

חוץ מ-2009-2007 אין לי הוכחות... מה אתה רוצה את הטלפון של סבא בית"ר והאוהדים שאמרו לי?--Beitar - שיחה 22:54, 15 באוקטובר 2009 (IST)

ותראה למעלה בטבלה... הוספתי קצת קישורים--Beitar - שיחה 23:08, 15 באוקטובר 2009 (IST)

כשמציינים עובדות מהסוג הנ"ל נהוג להוסיף סימוכין למקור אמין. "אוהדים שאמרו לך" זה בלשון המעטה לא מספיק. בנוסף, ויקיפדיה עצמה לא יכולה לשמש כמקור, במקרה של אבי נימני (בייחוד כשאתה זה שהוספת את הטענה מבלי לספק מקור). אני מציע לך לרדת מהרעיון עד שתמצא מקור אמין לנתונים. עמרישיחה 23:24, 15 באוקטובר 2009 (IST)

הנה... שיניתי את הלינק של אבי נמני לא מספיק? 5

לא מספיק, ואף נדמה לי שלא הפנמת דבר ממה שהסברתי לך. עמרישיחה 13:58, 16 באוקטובר 2009 (IST)

תקשיב... מה הבעיה שיהיה 6? מ-2004 עד 2010? מה הבעיה... אז עוד שנה זה יהיה 7 ואז הטבלה תתמלא...

כבר הסברתי את עצמי מצויין למעלה, ואני לא מתכוון לחזור על עצמי כמו תקליט שבור. לא ניתן להוסיף את הרשימה לערך, וגם לא חלק ממנה. אני מציע לך לרדת מהרעיון. עמרישיחה 14:27, 16 באוקטובר 2009 (IST)

שאלה... למה אי אפשר שיהיה בטבלה 6 ? מ-2004-2010... רק תענה לי למה אי אפשר? יש לי 6 אתרים שמוכיחים אז למה אי אפשר?

כי זה מעט מדי, ובכל מקרה הבחירה לא נעשתה ע"י המועדון עצמו או האתר הרשמי. עמרישיחה 12:46, 17 באוקטובר 2009 (IST)

הכתבות שיש בביתר.נט ובאתר הרשמי של בית"ר הם זהים... תיכנס אפילו לשניהם ותראה!... ולמה לא? 6? לאט לאט כל כמה זמן(שנה?) יהיה עוד 1 ואז יהיה 7 ולאט לאט יהיו הרבה... מה הבעיה? --Beitar - שיחה 20:39, 18 באוקטובר 2009 (IST)

מכבי חיפה[עריכת קוד מקור]

הוספתי את מכבי חיפה ל"יריבויות אחרות"

תראו מה הוספתי ותגידו לי מה לשפר... כי בכל זאת - אני רוצה את הקרדיט:

 • מכבי חיפה - היריבות בין בית"ר לחיפה היא בעיקר על התארים השונים, שתי הקבוצות בשנים האחרונות מתחרות על כל תואר, ורוב הזמן הקרב הוא ביניהן. לשתי הקבוצות קהל מהטובים והגדולים בארץ, יש בין הקהלים מתח, הערכה ובעיקר יריבות מקצועית. כמעט כל פעם שהקבוצות נפגשות, נדבק למפגש השמות "משחק העונה", אך בעיקר ידוע השם "הסופר קלאסיקו הישראלי".
שוחזרת. אין שום יריבות בין המועדונים פרט ליריבות ספורטיבית. היו על כך מספר דיונים, ולא התקבלה הסכמה להוסיף את המידע הנ"ל לערך. עמרישיחה 23:34, 20 באוקטובר 2009 (IST)

רק יריבות ספורטיבית?? כנס לכל האתרים השונים ותבין מה זאת ה"יריבות" שאני מדבר עליה... ותראה גם את המשחק ביניהם בשבוע הבא אולי תראה אותי שם...

נ.ב - אתה יכול לראות את המשחק ולהחליט לאחריו האם זאת יריבות ספורטיבית או מעבר לזה? --Beitar - שיחה 16:11, 21 באוקטובר 2009 (IST)

כשמשווים את היריבות עם חיפה לזו עם הפועל ת"א או הפועל ירושלים, מבינים עד כמה דבריך לא רציניים. המשחקים הם "לוהטים" והתכונה לקראתם ובמהלכם רבה כי מדובר בשתי קבוצות צמרת, שלרוב ההכרעה ביניהן יכולה לחרוץ את המירוץ לאליפות. זהר דרוקמן - שלום עולמי‏ 16:18, 21 באוקטובר 2009 (IST)

א. אל תשווה יריבויות, כי היריבות בין בית"ר להפועל ירושלים והפועל ת"א לא קרובים ליריבות בין בית"ר למכבי ת"א... אז תוריד אותם מהערך, היריבות בין בית"ר למכבי ת"א זה אותה יריבות כמו של בית"ר למכבי חיפה... אולי יותר אולי פחות אבל זה אותה יריבות... יריבות ספורטיבית מעל לכל אבל אתה שזו אותה יריבות.

ב. אל תשווה יריבות של דרבי ליריבות של קבוצה כזאת או אחרת כי ברור שדרבי יותר לוהט --Beitar - שיחה 18:22, 21 באוקטובר 2009 (IST)

אז אל תכניס דברים שלא קשורים אם אי אפשר להשוות. זהר דרוקמן - שלום עולמי‏ 18:27, 21 באוקטובר 2009 (IST)

תסכים איתי שאי אפשר להשוות את היריבות בין בית"ר למכבי ת"א ליריבות להפועל ת"א... אז תמחק את היריבות עם מכבי מכיוון שאי אפשר להשוות Beitar - שיחה 11:51, 7 בנובמבר 2009 (IST)

רשימת התארים בערך חסרה שני תארים שהושמטו : גביע השלום 10.9.2000 ואליפות קט רגל[עריכת קוד מקור]

24.5.1988

דברים שאבקש לקבל אישור להוסיף[עריכת קוד מקור]

גומא הוא בעלים לכל דבר של בית"ר חוץ מעל הנייר, לא? אז לפחות תוסיפו אותו בצד שמאל ב"תעודת זהות"...

עוד דבר - שמה הרשמי של בית"ר הוא בית"ר "אורן" ירושלים - בכל שנה חדשה יש במעריב פרויקט פתיחת עונה ועושים הכל על כל הקבוצות. אז שהיה כתוב על בית"ר שמה היה זה שמוזכר למעלה... --Beitar - שיחה 12:07, 7 בנובמבר 2009 (IST)

גומא אגייאר הוא לא הבעלים של בית"ר, לא על הנייר ולא בשום מקום אחר.
ככל הידוע לי, השם בית"ר אורן ירושלים הוא השם של מחלקת הנוער של בית"ר (קרא פה). לא של הקבוצה הבוגרת. עמרישיחה 12:27, 7 בנובמבר 2009 (IST)

גומא אגייאר מתנהג ומשקיע כספים והוא נחשב לבעלים לכל דבר, הוא בא לכל אסיפה, אסיפות טקטיות לפני משחקים, אז אל תגיד שהוא לא נחשב כבעלים!

לא הבנתי מה הקשר ללינק לבקשה שלי... --Beitar - שיחה 14:37, 7 בנובמבר 2009 (IST)

גומא אגייאר הוא רק ספונסר. הוא לא רשום בהתאחדות כבעלים של הקבוצה, ויש גם בעיות משפטיות רבות המונעות ממנו, בשלב זה, להיות הבעלים. אני חושב שטחנו מספיק את הנושא הזה. די.
לגבי הלינק. אני אעזור לך. ראה פסקה לפני אחרונה. עמרישיחה 14:44, 7 בנובמבר 2009 (IST)

אני לא מדבר על לפניי שנתיים-שלוש אני מדבר על השנה הנוכחית! בפרוייקט הפתיחה של מעריב של השנה היה כתוב בית"ר "אורן" ירושלים...

יופי, עכשיו רק נשאר שבית"ר יישרו קו עם מעריב. זהר דרוקמן - שלום עולמי‏ 20:31, 8 בנובמבר 2009 (IST)

מאמנים בולטים[עריכת קוד מקור]

הכנתי את המאמנים הבולטים של בית"ר בכל הזמנים, אלו שזכו עם הקבוצה בתארים ובהישגים, בבקשה תנו לי אישור להוסיף זאת!Beitar (שיחה | תרומות | מונה) לא חתם

אני מתנגד לתוספת המיותרת והמזיקה. הפסקה הנ"ל חוזרת במידה מסויימת על הנאמר בערך. גם האופן שנבחרו המאמנים הבולטים הוא שגוי. עמרישיחה 20:53, 20 בנובמבר 2009 (IST)

הראה לי היכן שגיתי במאמנים... --Beitar - שיחה 18:44, 23 בנובמבר 2009 (IST)

השגיאה היא כפילות והתמקדות בטפל. עמרישיחה 16:01, 24 בנובמבר 2009 (IST)

מה?! עברית בבקשה... Beitar - שיחה 20:09, 28 בנובמבר 2009 (IST)

שאלה ובקשה[עריכת קוד מקור]

ב"יוצאי מחלקת נוער בולטים", איך משנים את זה משתי שורות לשלושה או לארבעה????? כי יש לי מספר שחקנים שראויים להיות ברשימה זו אבל אלה שמוזכרים שם כרגע ראויים --Beitar - שיחה 18:44, 23 בנובמבר 2009 (IST)

אני יכול להוסיף ב'יריבויות אחרות' את מכבי חיפה? אם כן תדעו, אני ייפרט לעומק את היריבות וייכותב ממה זה התחיל, בנוסף אני ייכתוב גם על היריבות הספורטיבית ועל הערכה הרבה בין המועדונים... בקיצור, אני יכול או לא? Beitar - שיחה 20:08, 28 בנובמבר 2009 (IST)

בוודאי שאתה יכול. ולצורך העיניין, עיין גם בויקיפדיה:היו נועזים בעריכת ערכים. אם אתה רוצה לכתוב משהו בעל ערך, תוך נימוק מתאים והבאת מקורות, אתה מוזמן גם בלי לבקש רשות. AMIRBL25 - שיחה 20:18, 28 בנובמבר 2009 (IST)
ומה בדיוק השתנה מאז הדיון פה? עמרישיחה 21:14, 28 בנובמבר 2009 (IST)

שינויים שעשיתי[עריכת קוד מקור]

בית"ר ירושלים, מכבי תל אביב, הפועל תל אביב ומכבי חיפה הם המועדונים הגדולים בכדורגל הישראלי כיום, ורק בשלושה הראשונים ישנם ערכים מורחבים בויקי... בעקבות כך הוספתי ושיניתי קצת את הערך הראשון במטרה להרחיב ולהוסיף קצת צבע לבית"ר... לפניכם השינויים שעשיתי...:

הרחבתי את הנושא של הנוער של בית"ר

הוספתי את השחקנים הבולטים והמפורסמים של בית"ר

הוספתי לשיאני ההופעות ומלכי השערים של בית"ר בכל הזמנים את bgcolor=gold למובילים בקטגוריות

לפניכם השינויים שאני רוצה לעשות...:

להוסיף את מכבי חיפה ביריבויות אחרות

להוסיף שחקנים נוספים בשחקנים ידועים יוצאי מחלקת הנוער של בית"ר י-ם Beitar (שיחה | תרומות | מונה) לא חתם

עריכתך שוחזרה משום שהיא הכילה יותר מדי, וכן מידע ללא סימוכין. אני דורש ממך להפסיק להזיק לערך. ביקשתי ממך מספר רב של פעמים לא לעשות שינויים בערך, בטרם פתחת דיון וקיבלת אישור לבצע את השינויים. אני מקווה שלא אחזור על הבקשה הזאת שוב. עמרישיחה 23:44, 11 בדצמבר 2009 (IST)

משהו מוזר קורה כאן! מה מזיק לערך?! איך ללא סימוכין?! מה מכיל יותר מדי?! אתה ראית את הערכים של מכבי חיפה הפועל תל אביב ומכבי תל אביב?! ראית כמה מפורט שם? ראית כמה צבעוני ומושך הערכים שלהם? מה רע שאני מוסיף גם קצת צבע לערך של בית"ר?! מה רע?! שחקנים מפורסמים אין במכבי חיפה?! יש! אז השקעתי והוספתי את זה גם בבית"ר! מה רע?!--Beitar - שיחה 19:22, 12 בדצמבר 2009 (IST)

כמות השגיאות בעריכה שלך הייתה כ"כ גדולה, שלא נותרה לי ברירה, אלא לשחזר את הערך לגרסתו הקודמת. זה מה שרע. עמרישיחה 19:32, 12 בדצמבר 2009 (IST)
השחקנים מפורסמים שעשיתי... איזה טעויות היו בהם?--Beitar - שיחה 13:19, 13 בדצמבר 2009 (IST)
כללת שם את חיים רביבו שמעולם לא שיחק בבית"ר. בנוסף, נכללו שם שחקנים שאפילו לא השלימו עונה שלמה במדי הקבוצה (אבראו, ויסה, לה האסה, ניר מנצור, משה אוחיון, טוטואנה, פינטו, גומז, מאייבי והרשימה עוד ארוכה), או כאלה שלא עשו מספיק כדי להיכלל ברשימה של "הגדולים" (ורד, מליחי, אנסומבו, סטויאנוסקי, אגנסו, גפני, קוזוקין, עזריאל). למעשה, הטעויות בפסקת השחקנים המפורסמים היו עוד סבירות. הטעויות בפסקת מחלקת הנוער, היו בלתי נסבלות, ולא היה באפשרותי להשאיר את הערך במצב הזה, אף לדקה אחת יותר. כ"כ הרבה טעויות בפסקה אחת קצרה. עמרישיחה 13:45, 13 בדצמבר 2009 (IST)
חמור מכל דברי של עמרי - בעריכה הכנסת מידע לאחר שכבר הובעה לו התנגדות בדיון לעיל (ה"יריבות" עם חיפה). זה כבר חורג מכל נורמה סבירה של עבודה. זהר דרוקמן - שלום עולמי‏ 13:49, 13 בדצמבר 2009 (IST)
גם העריכה בפסקת מחלקת הנוער חרגה מכל נורמה של עריכה. הפסקה הועתקה מהערך של מכבי חיפה, והמשתמש Beitar פשוט ערך אותה בצורה שכביכול תתאים לערך של בית"ר. בסיומה של עריכותו של Beitar נכללו בפסקה משפטים כגון "המועדון פועל בשיתוף פעולה עם כפר הנוער "אורן" שנמצא בסמוך לירושלים" (וואלה? יש דבר כזה?), "בפניימיה כפר גלים נמצאים כדורגלנים הגרים רחוק מחיפה." (גם להעתיק צריך לדעת), "בנוסף, קבוצת הנוער של בית"ר ירושלים זכתה ב-2005 בטורניר גביע החלב לאחר שניצחה בגמר את קבוצת הנוער של סביליה בתוצאה 0-2 מצמד שערים של אבירם ברוכיאן" (עוד המצאה. עפ"י האתר של הטורניר, קבוצה דנית זכתה בטורניר ב-2005. כמו כן, ברוכיאן ב-2005 שיחק בקבוצה הבוגרת). עמרישיחה 14:03, 13 בדצמבר 2009 (IST)


לעמרי[עריכת קוד מקור]

אמרת שתעשה את השחקני מפורסמים... איפה הם?--Beitar - שיחה 21:05, 19 בדצמבר 2009 (IST)

קצת סבלנות. יש לי גם חיים מחוץ לויקי, והגישה שלי למחשב די מוגבלת בתקופה האחרונה. אשתדל לטפל בעניין בימים הקרובים. עמרישיחה 00:24, 20 בדצמבר 2009 (IST)

גם לי יש חיים אחרים חוץ מויקי, אבל לפני שבוע(אולי שבועיים) אמרת עוד כמה ימים, ואותם ימים עברו ועדיין לא ערכת, ועכשיו עוד פעם... בבקשה אחי... מקסימום תיתן לי רשימה של שחקנים ואני יידאג לערוך את הכול.Beitar - שיחה 18:23, 20 בדצמבר 2009 (IST)

הוספתי את הרשימה המבוקשת. אם יש לך שאלה מדוע שחקן מסויים נכלל ברשימה, ושחקן אחר לא, אתה מזמן לשאול. עמרישיחה 14:53, 21 בדצמבר 2009 (IST)
עמרי אפק שיחק בבית"ר משנים 2005 ועד 2007 - שנתיים, שמואל קוזוקין, משחק בבית"ר מגיל 14 ובקבוצה הבוגרת עוד 11 יום הוא משלים 4 שנים!... למה עמרי אפק ששיחק בקבוצה שנתיים נכלל ברשימה וקוזוקין שמשחק 4 שנים, לא? התשובה הישירה והברורה תהייה - קוזוקין לא עשה מספיק בשביל להיכלל ברשימה של הגדולים כביכול, אבל מעונת 2007/8 הוא ואלבארז שיחקו באופן קבוע תלוי ביכולת(פעם אלבארז ופעם קוזוקין) - 3 שנים בהרכב הקבוע...--Beitar - שיחה 15:57, 21 בדצמבר 2009 (IST)
אנחנו לא מונים ברשימה הזאת את כל מי ששיחק בבית"ר X שנים, אלא רק את המפורסמים שבהם. זהר דרוקמן - שלום עולמי‏ 16:07, 21 בדצמבר 2009 (IST)
הוספתי לאחר התנגשות עריכה: לעמרי אפק חלק באחת האליפויות האחרונות של בית"ר. חלקו של קוזוקין באותה אליפות מזערי. אני בספק אם קוזוקין צבר עד כה 25 הפעות במדי הקבוצה. כמו כן, הרקורד של אפק כשחקן טוב יותר מאשר של קוזוקין (יותר הופעות בליגה ובנבחרת. יותר שערים). די התלבטתי אם להכליל את אפק (כנ"ל דנין). אני מוכן להסיר אותו מהרשימה, אבל לא תמורת קוזוקין. הוא עדיין לא "בשל" להופיע ברשימת הגדולים. עמרישיחה 16:09, 21 בדצמבר 2009 (IST)
בחירת השחקנים התבצעה עפ"י תרומת לקבוצה ביחס לאחרים. ישנם מספר שחקנים ששיחקו זמן קצר של עונות בבית"ר, אך התרומה שלהם הייתה גדולה. נכללו גם שחקנים שיצרו באזז עם המעבר שלהם לבית"ר (עטר ורוסו למשל). לצורך בחירת השחקנים נעזרתי בספר "אני אהב אותך בית"ר" המתאר את ההיסטוריה של הקבוצה. עמרישיחה 16:17, 21 בדצמבר 2009 (IST)

חכה, אני משיג נתונים של קוזוק--Beitar - שיחה 16:12, 21 בדצמבר 2009 (IST)

אין טעם. הוא לא יכנס לרשימה. עמרישיחה 16:17, 21 בדצמבר 2009 (IST)
לקוזוק(בלם) בעונת הדאבל היה לו 5 הופעות+3 בגביע הטוטו ובגביע המדינה(כולל כמחליף בגמר)
בעונה האחרונה היו לו 17 הופעות ושער אחד, השנה 6 משחקים ופציעה...
לאפק(קשר) בעונת 2005/06 היו 13 משחקים(7 כמחליף) שני שערים ו-2 בישולים, בעונת האליפות היו לו 14 משחקים(3 כמחליף),::::: שלושה שערים ובישול בודד... בעונה שלאחר מכן הוא לא שיחק משחק ליגה, לא בבית"ר, ולא בחיפה.--Beitar - שיחה 16:25, 21 בדצמבר 2009 (IST)
לאפק לעומת זאת יש רקורד מרשים גם בקבוצות אחרות ובנבחרת (הוא אף שיחק זמן מה בחו"ל). כמו שאמרתי, אני מוכן להסיר אותו מהרשימה, כי מדובר במקרה די גבולי, אבל לא תמורת קוזוקין. קוזוקין פשוט צעיר מדי, ולא עשה מספיק. בחלק גדול מהופעותיו, נכנס רק כמחליף. אולי נוסיף אותו בעוד מספר שנים, אם תעלה תרומתו. עמרישיחה 16:31, 21 בדצמבר 2009 (IST)


קטרגל[עריכת קוד מקור]

אזכור זכית בית"ר ירושלים באליפות ישראל בקטרגל : הטורניר נערך באולם "מלחה" במאי 1985. השתתפו 24 קבוצות , בית"ר נצחה בגמר את בני יהודה בתוצאה 3:5 , ובשלב מוקדם יותר נצחה בית"ר את הפועל ירושלים. אזכורי הזכיה : בעבר באחת הגרסאות של ויקיפדיה.

אזכורים נוספים :

כאן בכלל רשימת 20 תארי קבוצת בבוגרים של בית"ר

http://www.beitar-jerusalem.org.il/bb2/viewtopic.php?t=7539&sid=b0956463d33dcdd1807f101092ba58b8 וכאן ברשימה ישנה באתר הישן של בית"ר. הרשימה לא עודכנה מאז 1998 והיא כללה 14 תארים כולל אליפות הקט רגל ב 24.5.1988. המאמן היה אליהו עופר. בדיקת הדיוק של התאריכים אומתה גם על ידי העתונאי רוני דיאון וגם על ידי.

אזכור נוסף של אליפות הקט-רגל מופיע כאן http://giladzuckerman.webs.com/beitar_trophies_list.html זהו דף באתר שלי , והרשימה היא ב 3 שפות.

אזכור נוסף של זכית בית"ר ירושלים באליפות הקט רגל עם תמונה מופיע בספר : "אני אוהב אותך בית"ר" ממקורות הערך הזה , אבל השנה שלה מיוחסת אליפות הקט רגל היא שגויה , 1987 , כביכול "דאבל" עם אליפות המדינה בכדורגל , אבל האמת היא שהאליפות בכדורגל , כמובן , הובטחה ב 2.5.1987 על ידי המאמן דרור קשטן. בעונה שלאחר מכן אמן אליהו עופר את בית"ר ירושלים והוא זכה עמה באליפות הקט-רגל ב 24.5.1988 Giladzuc (שיחה | תרומות | מונה) לא חתם/ה

אתה מוזמן להוסיף במקום הראוי. ♠ גיל כ. (שיחה) ♠ 18:28, 23 בפברואר 2010 (IST)

הרשאה ועידכון[עריכת קוד מקור]

אבקש ממי שממונה על כך, להרשאות לי לערוך את הערך. אני מבקש להיות הממונה על עידכון הערך בכל פעם שקורה משהו שראוי לציין... --Bill Goldberg - שיחה 10:40, 25 בפברואר 2010 (IST)

כמו כולם, תוכל לערוך את הערך אחרי שתגיע לוותק של 4 ימים. עריכותיך יישפטו כמו עריכות כולם. זהר דרוקמן - Talk to me Goose! ‏ 10:47, 25 בפברואר 2010 (IST)

איייייייייי?[עריכת קוד מקור]

למה אתם מוחקים כל הזמן מה שאני כותב, וגם מתי שאני כותב משהו נכון ואתם מתקנים... אתם מוחקים את דבריי... תסבירו לי לפחותתת--79.182.123.223 23:09, 7 במרץ 2010 (IST)

התלבושת[עריכת קוד מקור]

ישנם מספר בעיות בתלבושת החדשה ששמתם... הנה התיקונים שצריך לתקן:

 • הסמל של בית"ר נמצא בצד ימין
 • הסמל של אדידס והכתובית בצד שמאל והלוגו של ליגה העל מתחתיו
 • חסר הספונסר של אלדן!

--79.181.123.140 15:36, 13 ביוני 2010 (IDT)

טעות בפסקה הפותחת[עריכת קוד מקור]

הפועל תל אביב היא מחזיקת גביע המדינה הנוכחית ולא בית"ר ירושלים.

תוקן. תודה. עמרישיחה 12:05, 15 ביולי 2010 (IDT)

נשיאים[עריכת קוד מקור]

הוספתי פסקה על הנשיאים... למה הפסקה שוחזרה? זה ראוי לציון בערך--נציג מטעם האתר ONE - מספר 1 בספורט. - שיחה 16:22, 13 באוגוסט 2010 (IDT)

הפסקה הייתה חלקית והכילה טעויות. כמו כן, רשימת סתמית שכזאת, לא מועילה ללא הסברים. עמרישיחה 14:40, 9 באוגוסט 2010 (IDT)

אם אסביר על כל אחד ואחד, ואכתוב בכמה קנה את הקבוצה, מה קרה בשנים שהיה נוכל לשים את הפסקה בערך?--נציג מטעם האתר ONE - מספר 1 בספורט. - שיחה 16:22, 13 באוגוסט 2010 (IDT)

לא. מדובר בכפילות עם הכתוב בגוף הערך. עמרישיחה 15:38, 9 באוגוסט 2010 (IDT)
תגיד, בערך ברצלונה אין כפילות עם הכתוב בגוף הערך--נציג מטעם האתר ONE - מספר 1 בספורט. - שיחה 16:22, 13 באוגוסט 2010 (IDT)
לא, כי לתפקיד הנשיא בקבוצה כמו ברצלונה, אשר נבחר אחת לארבע שנים, יש משמעות שונה מנשיאי קבוצות בארץ. בשל כך גם הוקדשה שם פסקה אודות הנושא. עמרישיחה 23:38, 9 באוגוסט 2010 (IDT)
טוב אז לא, אבל אין עוד רעיונות לשיפור הערך? הוא פשוט לא נראה מספיק מושקע, יש רעיונות? תנו רעיונות ואני יינסה להוסיף לערך--נציג מטעם האתר ONE - מספר 1 בספורט. - שיחה 16:22, 13 באוגוסט 2010 (IDT)

קאז'ה וגל לוי בבית"ר[עריכת קוד מקור]

הקשר הקונגולזי והקשר של הפועל רמת גן חתמו.

פירוש לשם וסמל הקבוצה יתקבל בברכה[עריכת קוד מקור]

ובמידה ויש: אז איפה? הערך ארוך למכביר... תודה מראש, אורלילי - שיחה ט"ז בכסלו ה'תשע"ב 23:34, 12 בדצמבר 2011 (IST)

אין יותר מדי מה לפרש בשם הקבוצה (מוזכר בפתיח שהיא משתייכת לאגודת בית"ר). פירוש לסמל הקבוצה יש כאן (המנורה נלקחה מסמל אגודת בית"ר והאריות נלקחו מסמל עיריית ירושלים). עמרישיחה 23:46, 12 בדצמבר 2011 (IST)
תגובתך נשמעת כמו פירוש :) לדעתי זה יכול להוסיף לערך. בברכה, אורלילי - שיחה כ"ב בכסלו ה'תשע"ב 01:58, 18 בדצמבר 2011 (IST)

שוה-שיא לבית"ר ירושלים במשחקי הליגה הראשונה : 7 נצחונות רצופים[עריכת קוד מקור]

בערב 29 באפריל 2012 נצחה בית"ר ירושלים בפעם ה 7 ברציפות במשחקי הליגה. על פי הספר אני אוהב אותך בית"ר זהו שוה-שיא של בית"ר ירושלים במשחקי הליגה הראשונה. במחזורים 20 עד 26 ועד בכלל בעונת 1997-1998 נצחה בית"ר 7 פעמים רצופות במשחקי הליגה. שיחת משתמש:giladzuc בדיקה בספר הנזכר העלתה רצף של 7 נצחונות בליגה ב' דרום , אז ליגה שניה : בית"ר נצחה 7 משחקי ליגה רצופים בעונת 1953-1954 רצופים החל מ 17 באוקטובר 1953 עד 9 בינואר 1954 ועד בכלל. אמשיך לבדוק עוד 14:29, 16 באפריל 2012 (IDT)109.65.235.71 14:30, 16 באפריל 2012 (IDT)שיחת משתמש:giladzuc 7 נצחונות בליגה א דרום אז הליגה השניה נרשמו גם מראשית "העונה הכפולה 1966-1967-1968" החל מ 17 בספטמבר 1966 עד 5 בנובמבר 1966 ועד בכלל , נצחה בית"ר בכל אחד מ 7 משחקי הליגה הראשונים. בהמשך אותה עונה נצחה בית"ר 19 משחקי ליגה רצופים מן המחזור ה 42 ביום 9 בדצמבר 1967 ועד המחזור ה 60 ועד בכלל ביום 20 באפריל 1968, נצחה בית"ר בכל 19 המשחקים החרונים של העונה. היא עלתה לליגה הלאומית סופה. מקור: אני אוהב אותך בית"ר עמודים 72-75.109.65.235.71 15:16, 16 באפריל 2012 (IDT))שיחת משתמש:giladzuc.

שיא שערים לשחקן בית"ר ירושלים במשחק אחד : 6 של סימון אלפסי ביום 29.11.1947[עריכת קוד מקור]

ב-29 בנובמבר 1947 כבש סימון אלפסי 6 שערים בנצחון בית"ר אז בשם נורדיה ירושלים בתוצאה 1-8 נגד קבוצת דגל ציון בליגה המקומית בירושלים. היה זה משחקה השני והנצחון השני והאחרון של בית"ר בליגה המקומית. בית"ר הובילה אז את הליגה במקום הראשון. כל זאת שעות אחדות לפני הכרזת האו"ם של כ"ט בנובמבר. למחרת ב-30 בנובמבר 1947 פרצה מלחמת העצמאות. הופסקו המשחקים ולא חודשו. בית"ר עתידה היתה לשוב להקרא בית"ר ירושלים כשחודשו משחקי הכדורגל במדינת ישראל.

כדורסל או כדורגל[עריכת קוד מקור]

בספורט אני לא מבין. שימו לב שיש עכשיו ערך בית"ר ירושלים (כדורסל). אני לא יודע אם זה מצדיק את שינוי שם בערך זה (בית"ר ירושלים (כדורגל)) , אבל לשיקולכם. • רוליג שיחה • אמצו חתול 19:16, 3 במאי 2012 (IDT)

בתור מי שמתמצא בכדורגל וקצת פחות בכדורסל, אני יכול לומר שאין היום שום ספק בכלל שקבוצת הכדורגל היא המשמעות הראשית והמוכרת. יש כאן גם עניין פרקטי: מאות (אם לא אלפי) קישורים מקשרים לערך הזה ומתכוונים לקבוצת הכדורגל. שינוי שמו בגלל קבוצת הכדורסל ייצור עבודה מיותרת ובלתי סבירה לחלוטין. קוריצהלול התרנגולותאהמהמורשת העולמית. פשוט עולמית! 21:27, 3 במאי 2012 (IDT)


קישור שבור[עריכת קוד מקור]

במהלך מספר ריצות אוטומטיות של הבוט, נמצא שהקישור החיצוני הבא אינו זמין. אנא בדקו אם הקישור אכן שבור, ותקנו אותו או הסירו אותו במקרה זה!

--Matanyabot - שיחה 20:41, 3 במאי 2013 (IDT)

בעלים[עריכת קוד מקור]

אם אין לך מקןר יותר טוב מזה לעניין הבעלות אל תבצע את השינוי. תודה.--כ.אלון - שיחה 21:51, 4 ביוני 2013 (IDT)

אלי טביב[עריכת קוד מקור]

רציתי לדעת אם אפשר לשנות בבעלי הקבוצה מארקדי גאידמק לאלי טביב מכיוון שהקבוצה כבר עברה אליו או שצריך לחכות לאישור מיוחד אם כן רציתי לדעת אם יש טעם להוסיף פסקה חדשה מתחת לפסקה של 'עידן גאידמק' ולרשום 'עידן טביב' לכתוב על הכוונה שלו לקנות את המועדון על הזמן שהעסקה לקחה ועל השמחה של האוהדים בדבר יש אישור ?--רועי ביטון - שיחה 17:11, 20 ביוני 2013 (IDT)

לא ניתן לשנות עד שזה לא יהיה רשמי. אם נניח ההתאחדות לא תקבל את קיצור הזמן או שיתברר שלביתר חובות רבים יותר מה שיגרום לעסקה להתפוצץ. לכן יש להמתין עד שזה יחתם רשמית. מאיפה הבאת את המידע שביתר עברה אליו? השופט רק קבע כי ההסכם שנעשה יכול להיות תקף אך הוא לא החליט שביתר שייכת לטביב. והשמחה של אוהדי ביתר אינה מידע אינציקלופדי כך שהוא מיותר בכל מקרה. -יונה בנדלאק - שיחה 22:03, 20 ביוני 2013 (IDT)

בסדר אולי האוהדים לא קשור רק אל תשכח שבמקרה של השחקנים הצ'צ'נים הוסיפו על זה דברים שקשורים לאוהדים טוב אבל זה לא משנה --רועי ביטון - שיחה 14:55, 23 ביוני 2013 (IDT)

דינו סקוורץ' ודומיניק גאלווינה[עריכת קוד מקור]

שני השחקנים עזבו את המועדון בתום העונה, עדכנתי זאת.--רועי ביטון - שיחה 16:11, 27 ביוני 2013 (IDT)

אלי טביב[עריכת קוד מקור]

ההתאחדות אישרה כי אלי כהן הוא הבעלים החדש של בית"ר ירושלים עדכנתי זאת בערך ובנוסף עדכנתי את אלי כהן בתור המאמן החדש ואת דוד אמסלם בתור עוזר המאמן החדש --רועי ביטון - שיחה 15:16, 2 ביולי 2013 (IDT)

שחזרתי את עריכתך בערכים של אלי כהן ודוד אמסלם. הבעלות אמנם עברה לטביב, אך השניים עדיין לא חתומים בקבוצה באופן רשמי. עמרישיחה 16:22, 2 ביולי 2013 (IDT)

דוד רביבו[עריכת קוד מקור]

דוד רביבו חתם בקבוצה ואפילו תמונה שלו הועלתה היום מאימון ערך השחקן עודכן חלקית הוא עודכן שהוא משחק בבית"ר וגם בבית"ר הוא עודכן בסגל אבל בגלל שיש פה 2 אנשים שאם אני יערוך את זה באופן מלא הם יחסמו אותי אז אני מחכה לאישור

http://srv2.jpg.co.il/9/51d437e2cac06.jpg --רועי ביטון - שיחה 17:40, 3 ביולי 2013 (IDT)

כל מה שאתה צריך זה מקור אמין. תמונה באימון אינו מקור, גם בניון מתאמן בחיפה והוא לא משחק בה ולא חתם בה. מקור אמין זה אתר ההתאחדות או אתר הקבוצה (לא אתרי אוהדים) וכן אתרי חדשות אמינים (לא בלוגים ולא אתרי שמועות). -יונה בנדלאק - שיחה 17:10, 4 ביולי 2013 (IDT)

בעיית אלי כהן[עריכת קוד מקור]

כמו שראיתם המאמן הנוכחי של בית"ר הוא אלי כהן, המאמן הקודם גם נקרא אלי כהן, וזה קצת צורם בעין שלי שכתוב אלי כהן (מאמן), כשכתוב שהוא המאמן, מה אתם אומרים שצריך לעשות?. אוהד הפועל - שיחה 12:57, 6 ביולי 2013 (IDT)

אין שום בעיה שקשורה לשם המאמן הקודם. תיקנתי את הקישור, השם המלא של הערך לא אמור להופיע שם. Sebastian27 - שיחה 13:49, 6 ביולי 2013 (IDT)

אם כבר כתבתם דברים שליליים על ארגון לה פמילייה[עריכת קוד מקור]

אולי כדי גם לציין עניינים חיוביים בהיסטוריה של אוהדי בית"ר ירושלים? כמו זה http://www.levamenora.net/index.php?act=article&id=52

וזה http://www.levamenora.net/index.php?act=article&id=74

ואולי יעניין אתכם מאמר שעוסק בנושא של הסיקור המגמתי של אוהדי בית"ר ירושלים אל מול אוהדי םאחרים כולל רפרנס לערך בויקיפדיה שעוסק בספירלת השתיה

http://www.levamenora.net/index.php?act=idea&id=11


תודה ובברכה,

טל מילר עורך ראשי את לב המנורה.

צוות לב המנורה מוכן לסייע לחיזוק הערך בית"ר ירושלים כולל ע'דכון שוטף של ערכי שחקנים, ומתן זכות לתמונות לפרסום בויקיפדי, על ידי צלמי לב המנורה שמוכנים לאפשר שימוש חופשי בצילומים שלהם בערכי ויקיפדיה השונים הקשורים בבית"ר ירושלים ושחקניה. בנוסף, לאחר פנייה אל דוברות בית"ר ירושלים, זכינו לברכת הדרך של המועדון לקבל כל עידכון שנבקש, עבורך הערך של המועדון בויקיפדיה באופן שוטף כולל שימוש בתמונות רשמיות של המועדון באישור הדובר אושרי דודאי- לטובת ערך בית"ר ירושלים בויקפדיה ושחקניה בלבד.

שלום טל,
אני מציע שתרשם לאתר. ככה יהיה קל יותר לקיים את הקשר איתך. גילגמש שיחה 08:54, 3 באוקטובר 2013 (IDT)

שלום גילגמש, (שם מעניין ,אגדה אשורית עתיקה כמדומני, חצי אל חצי אדן ומלך וכל זה קשור איכשהוא למגידו), זהו שם המשתמש שלי כבר משנת 2007 , ככה שאפשר להמשיך לדבר כאן בלי בעיה, איך מייצרים מצב ללתועלת כולם, שאוכל לסייע ולעדכן את הדף בדברים רלונטיים ולנהל את הדיון כאן? תודה, טל מילר Papal (שיחה | תרומות | מונה) לא חתם/ה

לגבי פרסום תמונות ראה: ויקיפדיה:זכויות יוצרים וויקיפדיה:OTRS וגם עזרה:תמונות. לגבי עריכה, ראה מדריכי עזרה שונים. באופן עקרוני העריכה אמורה להיות אינטואיטיבית למדי. גילגמש שיחה 10:46, 3 באוקטובר 2013 (IDT)

לידור כהן[עריכת קוד מקור]

שלום רב, האם יש טעם לכתוב ערך לשחקן הקבוצה לידור כהן? לשחקן יש 48 הופעות ליגה יחד עם מכבי פתח תקווה ובעקבות הבאזז החיובי סביבו יכול להיות שדווקא יהיה ניתן לחרוג מחוקי ויקיפדיה הפעם לא? רועי ביטון - שיחה 13:54, 31 באוגוסט 2014 (IDT)

הקווים המנחים מדברים על 50 הופעות בליגה בכירה, כך שאם היו לו 48 הופעות בליגת העל היה על מה לדבר, אבל יש לו רק 16 הופעות בליגת העל ו-32 הופעות בליגה הלאומית. Sebastian27 - שיחה 15:28, 31 באוגוסט 2014 (IDT)

דיווח על טעות[עריכת קוד מקור]

פרטי הדיווח[עריכת קוד מקור]

קוראים למאמן גיא לוי דווח על ידי: 46.117.25.88 21:39, 21 במאי 2015 (IDT)

נראה שכך כבר כתוב בערך. לא? ערן - שיחה 21:48, 21 במאי 2015 (IDT)


פירוט מקרה 2015[עריכת קוד מקור]

משתמש:Sebastian27, למה הפירוט לא רלוונטי? זה מסביר את ההתנהגות. אי אפשר להציג את האירועים באופן חד-צדדי; התנהגות אוהדי בית"ר ללא התייחסות להתנהגות אוהדי בלגיה והסיבה על שמה הם התנהגו ככה.--סתארה - שיחה 11:42, 21 ביולי 2015 (IDT)

האירועים לא מוצגים באופן חד צדדי, כתוב במפורש שלפני המשחק התלהטו הרוחות בין שני הצדדים. כל מה שהיה כתוב מעבר לכך לא אנציקלופדי בעליל (וזה עוד לפני שנכנסים לדין העקרוני, כי לטעון שהסיבה להתפרעויות היא התנהגות הבלגים זה מגוחך, אלא אם כן אתה רוצה לטעון שעשרות אבוקות הוחדרו ליציע רק אחרי שהבלגים התחילו). אין מתפקידה של האנציקלופדיה לקבוע מה היו הסיבות אלא רק לתאר את העובדות, והעובדות הן שהרוחות התלהטו בין אוהדי שתי הקבוצות, ואוהדי בית"ר התפרעו. את השאר נשאיר לטורי הפרשנות. Sebastian27 - שיחה 01:13, 22 ביולי 2015 (IDT)
אז לכל הפחות צריך להשאיר את ההפניות לכתבות.--סתארה - שיחה 13:44, 22 ביולי 2015 (IDT)

הפיכת הדף למוגן חלקית או מוגן[עריכת קוד מקור]

עמרי האם אחד המנהלים\מפקחים יכול להפוך את הדף למוגן בבקשה ? נעשות המון עריכות שקשה לעקוב אחריהם ורובן מצריכות שחזור. אני מוכן להיות אחראי על הדף הזה כפי שראיתם אני פיתחתי אותו מאוד ולא רוצה שהוא ייפגע אחרי העבודה הקשה, שמתי לב שגם ערכים של קבוצות אחרות כמו מכבי תל אביב (כדורגל) ומכבי חיפה (כדורגל) מוגנים חלקית כך שלא כל משתמש יכול לערוך אותם. בתודה Yonifd 14:40, ה5 במאי 2016 (IDT)

Yonifd, אני חושב שאין כרגע הצדקה להפעיל הגנה על הדף. בשבועיים האחרונים כמעט ולא נעשו בו השחתות. במידה והדף יושחת בצורה אינטינסיבית ניתן יהיה לבקש הפעלת הגנה. אגב, לא הבנתי מדוע אתה חושב שקשה לעקוב אחר העריכות. באפשרותך להוסיף את הדף לרשימת המעקב. כמו כן, בהיסטורית הגרסאות של הערך ניתן לערוך השוואה בין גרסאות לפי תאריכים, כך שלא צריך לבדוק כל עריכה ועריכה, אלא מספיק לבדוק טווח תאריכים. אגב, אין דבר כזה "אחראי על דף". כל אחד יכול לערך כל ערך שהוא רוצה (פרט לערכים אשר נעולים מסיבות כאלה או אחרות). כמו כן, אתה יכול כאמור לעקוב אחר הדף ואחר דפים אחרים כפי שאני עושה. אין ממש טעם במינוי אחראי. עמרישיחה 20:36, 4 במאי 2016 (IDT)

הסרת פסקת האוהדים[עריכת קוד מקור]

הפסקה כולה מיותרת, והנה כמה נימוקים טובים:

 • כתיבה לא אנציקלופדית
 • ניים דרופינג - מיותר להסביר כמה זה מיותר.
 • עמותות אוהדים ככל עמותות האוהדים. למעט מקרים יוצאי דופן וותיקים (לדוגמא - לה פמיליה שנקשרו [בצדק או שלא בצדק] בעניינים פליליים חמורים מאוד), אין מקום להזכיר אותן. זה ידוע שיש עמותות אוהדים לכמעט כל קבוצה רצינית. אפשר אולי להזכיר בשורה אחת. לא במספר פרקים עם תת כותרות עצמאיות. AssafZalmanov (שיחה | תרומות | מונה) לא חתם/ה
ראה תשובה בשיחה:מכבי תל אביב (כדורגל). עמרישיחה 14:11, 6 בספטמבר 2016 (IDT)

הסרת טבלאות צוות מקצועי[עריכת קוד מקור]

טבלת הצוות המקצועי מיותרת בעליל. יש תבנית בראש הערך, המאמן והעוזר שלו מוזכרים או צריכים להיות במקום הראוי בפסקת ההיסטוריה. שאר השמות מיותרים לחלוטין, והם פירוט יתר שפשוט לא נחוץ באנציקלופדיה. אסףשיחה 05:15, 6 בספטמבר 2016 (IDT)

ראה תשובה בשיחה:מכבי תל אביב (כדורגל). עמרישיחה 14:11, 6 בספטמבר 2016 (IDT)
בהנחה שלא תוכח חשיבות אנציקלופדית יוצאת דופן של השמות בטבלה, אכן יש להסיר את רובה. חובבכדורגל - שיחה 14:16, 6 בספטמבר 2016 (IDT)
"מאמן מנטלי" ו"פסיכולוג" יש להסיר בוודאות. השאר לדעתי בסדר, אף שיש שם כמה גבוליים. עמרישיחה 15:48, 6 בספטמבר 2016 (IDT)

השחתות חוזרות של הדף[עריכת קוד מקור]

משתמש:Little Savage כפי שאתם רואים השקעתי זמן רב בהרחבת הערך בעיקר בעבר הרחוק של הקבוצה. בימים האחרונים לא מפסיקים להשחית את הערך אנשים רשומים ולא רשומים וכותבים שטויות. כבר התרעתי בעבר שצריך להפוך את הערך לערך חצי מוגן (משתמשים בעלי ותיקות בלבד יוכלו לערוך). אני מציע שוב להפוך את הערך למוגן, אין שום מידע שבנאדם חדש יוכל להוסיף לדעתי, ויש מספיק חובבי כדורגל שיעדכנו. מי שבאמת רוצה להוסיף שירשם ויקבל ותיקות ויערוך, כבר נהיה קשה לעקוב אחרי ההשחתות יש פסקאות שלמות שהזיזו בעריכות האחרונות. תודה רבה. יהונתן 22:00, 28 בספטמבר 2016 (IDT)

יהונתן, אנא בקש בוק:במ. שיר § שיג § שיח § 22:57, 28 בספטמבר 2016 (IDT)
יהונתן, רוב ערכי הכדורגל סובלים מהשחתות חוזרות ונשנות. עם זאת, הן מנוטרות ומשוחזרות. בד"כ כשערך סובל מהשחתות נהוג להפעיל עליו הגנה זמנית לכמה ימים עד יעבור זעם, וכשהוא מושחת באופן קבוע וברמה בלתי נסבלת, מקובל להפעיל הגנה לפרק זמן ארוך יותר. במקרה שלנו, לא נראה שהערך סובל מהשחתות ברמה שתצדיק הפעלת הגנה קבועה או זמנית. בחודשיים האחרונים הערך כמעט ולא הושחת. המקובל בוויקיפדיה הוא להימנע מערכים מוגנים ככל שאפשר.
כמו כן, גם אם ערך נמצא במצב בו נראה לכאורה שאין עוד מה להוסיף לו ולחדש, זה לא טיעון שמצדיק הפעלת הגנה. תמיד יכול לבוא מישהו לשפר את הערך, לאו דווקא במידע נוסף, אלא בשיפורי ניסוח, תיקוני טעויות, עיצוב, הוספת מקורות וכו'. עדיף על כן להשאיר את הערך פתוח לעריכה. כאמור, רק במקרה וכמות ההשחתות תהיה גבוהה ניתן יהיה להפעיל הגנה על הערך, וגם במקרה הזה היא תהיה זמנית. אגב, אני לא מבין את הטענה לפיה קשה לעקוב אחר השינויים בערך. בדף הגרסאות הקודמות ניתן לערוך השוואה בין תאריכים, ולקבל את כל השינויים שבוצעו בטווח הזה. מאוד קל לנטר את השינויים בדרך הזאת. עמרישיחה 15:53, 4 באוקטובר 2016 (IDT)
בשבועיים האחרונים השתחתות רבות מאד. שמתי הגנה צהובה. ‏dMy‏ • שיחה • 16:14‏, 20/10/2016 • י"ח בתשרי ה'תשע"ז

תואר אליפות ישראל בקטרגל[עריכת קוד מקור]

משתמש:Eladti משתמש:Little Savage

בינתיים שחזרתי מאחר וזה מה שהיה ולדעתי זה משהו שצריך לשוחח עליו. אני חושב שבגלל שמדובר בשחקנים של בית"ר מסגל הבוגרים + מאמן של בית"ר באותה התקופה (אליהו עופר) ומאחר ומדובר בתחרות של ההתאחדות לכדורגל בישראל, יש לציין את התואר תחת הכותרת "תארים". קט-רגל הוא כדורגל לכל דבר, הדבר היחיד ששונה בו הוא מיקום התחרות (אולם), זמן (20 דקות מחצית) ומספר השחקנים. אכן מדובר על ליגות לא מקצועניות בישראל וזה הדבר היחיד שאולי מפריע בעניין זה. שורה תחתונה דעתי היא שמדובר בתואר ששווה לציינו, אם מציינים את גביע השלום שגם הוא בעל חוקים שונים ומשונים או גביע האלוף האלופים. לדעתי העניין המרכזי הוא האם הקבוצה השיגה את התואר בתור קבוצת בית"ר ירושלים ועם השחקנים של הקבוצה הבוגרת. התשובה היא כן. אשמח לשמוע עוד אנשים משתתפים וחווים דעתם על העניין. יהונתן 13:30, 14 באוקטובר 2016 (IDT)

הבדלים נוספים: מספר חילופים לא מוגבל, סוג משטח, שתי דקות לאחר הרחקת שחקן ניתן לשלב שחקן מחליף במקום השחקן המורחק ועוד. קט-רגל הוא ענף ספורט שונה מכדורגל, בדיוק כמו שכדורעף וכדורעף חופים נחשבים לענפי ספורט שונים וכך גם כדורגל חופים. אני סבור שיש למידע הזה מקום בערך במקום כלשהו, אך לא בפסקת התארים. נכון שהמפעל אורגן על ידי ההתאחדות לכדורגל, והשחקנים שזכו בו היו שחקני בית"ר מסגל הקבוצה הבוגרת, אבל בסופו של דבר, זה לא כדורגל. זה לא שונה בהרבה מתחרות כדורסל שהייתה נערכת בקרב שחקני ליגת העל בכדורגל. הערך הוא על מועדון כדורגל, אבל התואר שייך לענף ספורט אחר. עמרישיחה 15:29, 14 באוקטובר 2016 (IDT)
 1. קטרגל אינו כדורגל, בדיוק כמו שכדורגל חופים אינו כדורגל. בכל המשחקים יש כדור, שער ובעיטות, אבל מדובר בשלושה משחקים שונים.
 2. כמו שציינת מדובר בליגה לא מקצוענית.
 3. אלוף האלופים הוא אירוע הקשור לליגה בכדורגל (זהות המשתתפות נקבעת לפי ההישגים בליגה). לגבי גביע השלום, יתכן וגם אותו צריך להסיר.
 4. אם מקיימים דיון על הסרת מידע לא משחזרים אותו עד שמתקבלת הסכמה בדף השיחה. Eladti - שיחה 15:32, 14 באוקטובר 2016 (IDT)
מסכים עם Eladti ועמרי. Sebastian27 - שיחה 11:58, 15 באוקטובר 2016 (IDT)
 באליפות הקט רגל של 24.5.1988 לא היתה תוצאת ליגה כלשהי אלא טורניר עצמאי - 24 קבוצות התחרו בה , ולפחות באשר לבית"ר ירושלים - שחקני הקבוצה הבוגרת הם ששחקו בה ואורי מלמיליאן יתעלה היה המצטין בטורניר, כך שאם המדד הוא האם שחקו בטורניר שחקני הקבוצה הבוגרת , מדובר באמת לאמתה. ולפחות בענין זה ראוי שיכלל ברשימת התארים.Pialakedamaian - שיחה 18:47, 6 בינואר 2020 (IST)

פיצול לה פמיליה לערך עצמאי[עריכת קוד מקור]

ספורט זה לא בדיוק התחום שלי אבל דווקא בגלל זה החלטתי להציע יצירת ערך עצמאי לארגון לה פמיליה, יש רבים בארץ שלא ידעו את שם מועדון האוהדים של הפועל תל אביב או מכבי חיפה , אך מעטים הם שלא ידעו מי הם לה פמיליה. הארגון מופיע בתקשורת ולא רק בהקשרי כדור רגל, מדובר בארגון ימין לכל דבר, הם מעורבים בהפגנות ימין שאי להם שום קשר לבית"ר ירושלים כמו למשל ההפגנות נגד משפט אזריה. גם רק בהקשר הספורט מדובר בארגון בעל שם עולמי http://www.nrg.co.il/online/3/ART2/818/012.html, אני יודע שעדין אין ערכים על ארגוני אוהדים בויקיפדיה העברית אבל אם למשהו מגיע להיות ראשונים... --א.פ עריכות-שיחה 00:14, 22 בפברואר 2017 (IST)

אני תומך ביוזמה זו. הוספתי תב' פיצול בראש הערך. גילגמש שיחה 08:31, 22 בפברואר 2017 (IST)
הסתבר שהערך כבר קיים אז אין צורך בדיון פיצול. הוספתי הפניה לערך המורחב. גילגמש שיחה 19:15, 22 בפברואר 2017 (IST)
שחזרתי אותו עכשיו--א.פ עריכות-שיחה 19:18, 22 בפברואר 2017 (IST)
אסור לשחזר ערך שנמחק ללא דיון. תחזיר בבקשה את המצב לקדמותו לאלתר. אם הערך היה קיים ונמחק, יש לקיים דיון שחזור מסודר בדף שיחת הערך (ולא פה). גילגמש שיחה 19:23, 22 בפברואר 2017 (IST)
שחזרתי את העריכות האלה בבוקר. יש לקיים, כאמור, דיון שחזור מסודר. גילגמש שיחה 06:26, 23 בפברואר 2017 (IST)
בסדר גמור--א.פ עריכות-שיחה 08:10, 23 בפברואר 2017 (IST)
Symbol support vote.svg בעד שיהיה ערך נפרד ל"לה פמיליה" (בויקי האנגלית כבר יש). זה לא רק ארגון אוהדים זה גם ארגון פוליטי. מתייג עורכי כדורגל נוספים. Yosef Hajbi - שיחה 15:59, 23 בפברואר 2017 (IST).

דיווח על טעות[עריכת קוד מקור]

פרטי הדיווח[עריכת קוד מקור]

תחת : שיא ממוצע קהל ביתי לעונה:

לתקן 08/07 במקום 17 דווח על ידי: 212.25.91.30 12:33, 15 באוקטובר 2017 (IDT)

בוצע בוצע. תודה על הפניית תשומת הלב. Eladti - שיחה 12:38, 15 באוקטובר 2017 (IDT)


משה חוגג הוא הבעלים ולא אלי טביב!! תשנו!! אסתר בן מנחם - שיחה 16:23, 13 באוגוסט 2018 (IDT)

בנושא של אוהדים[עריכת קוד מקור]

נפתחה השנה או שנה שעברה ארגון שער האריות שדוגל במלחמה בגזענות והחזר הכבוד לביתר כדי שתוסיפו ישראל12377 - שיחה 14:38, 29 בנובמבר 2017 (IST)

עוזי גופייה[עריכת קוד מקור]

מה עם האוהד המסור והמוכר ביותר של בית"ר? היכן ניתן להזכירו?
אשמח אם מי מאוהדי בית"ר יכתוב אודותיו שורה או שתים.
ערב מבורך, יואל שחק. - שיחה 18:23, 11 בדצמבר 2017 (IST) .

אין למידע אודותיו מקום בערך. יש לקבוצה אוהדים רבים והוא לא חשוב יותר מאחרים. הוא פשוט מצולם יחסית הרבה בטלוויזיה אבל אין זה מצדיק את אזכורו בערך. עמרישיחה 01:09, 13 בדצמבר 2017 (IST)
השאלה היא האם הוא עשה משהו יותר מהאוהד הממוצע, למשל תרם כספים למועדון, או מעורה במישרין או בעקיפין בניהול הקבוצה ו/או קרבה לאנשים אלו. טעון בדיקה.
לילה מבורך וחג שמח, יואל שחק. - שיחה 01:20, 13 בדצמבר 2017 (IST) .

הסרת קישורים עדפים[עריכת קוד מקור]

Yoelpiccolo31, הלכת צעד אחד רחוק מדי בעניין הסרת הקישורים העודפים. קישור חיצוני יכול להופיע מספר פעמים באותו הערך. אין בכך דבר פסול והדבר נחוץ במיוחד בערכים ארוכים כמו זה. אם הקישור חוזר על עצמו יותר מפעם אחת בפסקה מסויימת, אפשר להסיר את הקישורים העודפים בתוך בפסקה, אך אם הקישור חוזר על עצמו במקומות אחרים בערך הוא יותר מנחוץ. קח בחשבון שמשתמשים רבים לא קוראים את הערך מתחילתו ועד סופו, אלא עוברים עליו ברפרוף או קוראים פסקאות מסויימות. מקרים כאלה מצדיקים חזרה על קישורים בפסקאות שונות. בכוונתי להחזיר בקרוב חלק ניכר מהקישורים שהוסרו. עמרישיחה 17:42, 14 בדצמבר 2017 (IST)

אין לי בעייה אם יתווספו עד 50% מהקישורים שנמחקו, ולא אתנגד להחזרתם במקרה שהדבר אכן נחוץ.
למשל, בתאריכים ובשנים הדבר אינו נחוץ כלל. גם אינו נחוץ, לדעתי, אם קישור מסויים מופיע לפחות ארבע פעמים, אם לא יותר- באותו הערך.
אשמח אם תעשה זאת בהסכמה עמי ועם עורכים אחרים, אינני אוהב מלחמות עריכה; כולנו רוצים את הטוב בסופו של דבר, ועובדים למען מטרה משותפת- בה כולם חפצים. Face-smile.svg
אשמח אם תיידע אותי בבקשה בדף השיחה של הערך- כאשר ברצונך לשנות משהו.
ערב נפלא, יואל שחק. - שיחה 17:52, 14 בדצמבר 2017 (IST) .
כמו כן, ברצוני לערוך את הערך ואת הטקסט טוב יותר. ניקוי הערך מקישורים עודפים נועדה גם על מנת שאוכל לבצע את עריכותיי ביתר קלות.
לאחר מיטוב הערך- יהיה זה אך קל ופשוט להחזיר את הקישורים הרצויים.
שוב תודה על ההבנה וערב טוב,
יואל שחק. - שיחה 18:10, 14 בדצמבר 2017 (IST) .
ראשית כל, תודה על הכוונה לשפר את הערך. כל שיפור יתקבל בברכה. שנית, זה מיזם בו כל אחד יכול לערוך כל ערך, כך שהבקשה שאני איידע אותך במידה ואני רוצה לשנות משהו בערך נוגדת את רוח המיזם. פתחתי את הדיון כדי כדי להגיע להסכמה בעניין נקודתי, אך אני לא רואה צורך לפתוח דיון עבור עריכות בנושאים אחרים. לגופו של עניין, תאריכים אכן לא נחוצים לטעמי וכך גם קישורים שחוזרים על עצמם בתוך פסקה אחת. לעומת זאת, קישורים לערכי אישים, קבוצות, ועונות נחוצים גם נחוצים, בייחוד כאשר הם מופיעים בפסקאות נפרדות רחוק אחד מהשני. אין בעיה שהם יחזרו פעמים רבות אם הם מופיעים בחלקים שונים מהערך. כמו כן, במקומות כגון תבניות וטבלאות הקישורים גם כן נחוצים. הרי הם בולטים ויזואלית ומושכים את העין, כך שזה יהיה בעייתי להשאיר שם טקסט ללא קישורים. עמרישיחה 19:10, 14 בדצמבר 2017 (IST)
מקובל, תבורך. יואל שחק. - שיחה 19:13, 14 בדצמבר 2017 (IST) .
שלום, אינני מבין מדוע הסרת את הקישורים לעונות ספציפיות. אני לא הצלחתי למצוא כרגע מבין כל העריכות שלך (שחלקם רלוונטיות וחלקם לא) איפה בדיוק עשית את זה, ואני מאוד לא מבין מדוע אתה קודם מסיר באופן מוגזם ודורס מאמץ של אנשים אחרים (במקרה הזה - אני). ישבתי וכתבתי את הקישורים לעונות אחת אחת ולטבלאות ותבניות גם כן. פעם הבאה תחשוב לפני שאתה בא ודורס ללא אבחנה בשביל "לאותת" לנו שיש יותר מידי קישורים. קישורים כאלה קיימים בכל הערכים האחרים של קבוצות גם בארץ וגם בחו"ל וחבל שאתה אפילו לא בודק לפני שאתה עורך באופן כל כך משמעותי.
יהונתן - שיחה 23:35, 14 בדצמבר 2017 (IST)
הכוונות שלו בסה"כ טובות. תרגיש חופשי להחזיר איפה שאתה מוצא לנכון. החזרתי בינתיים את הקישורים לעונות. עמרישיחה 23:47, 14 בדצמבר 2017 (IST)

אריק סאבו[עריכת קוד מקור]

בספורט חמש דווח, כי הוא שוחרר מבית"ר לאחר שיחה עם אלי אוחנה, ולאחר האדום השטותי שספג, בגין העלבת שופט.
האם אפשר למחקו מסגל בית"ר, לאחר שבאותה כתבה נטען, כי יעזוב את ישראל בתוך ימים מספר?
ערב טוב ומבורך, יואל שחק. - שיחה 21:09, 11 בינואר 2018 (IST) .

בספורט חמש כתוב "במסגרת ההסכם שנחתם בשנה שעברה עם פאוק סלוניקי, בית"ר שאלה את שחקן נבחרת סלובקיה לשנתיים עם אופציה לרכישת כרטיסו וכעת הוא ינסה למצוא קבוצה חדשה". כלומר, הוא לא שוחרר מהקבוצה באופן רשמי, אלא התבקש לחפש לעצמו קבוצה חדשה. נעדכן בהתאם להתפתחויות. עמרישיחה 21:25, 11 בינואר 2018 (IST)
תודה רבה עמרי. ערב נפלא לך, ושבת מבורכת. יואל שחק. - שיחה 21:28, 11 בינואר 2018 (IST) .
יואל, ראה כאן. עמרישיחה 17:03, 13 בינואר 2018 (IST)

שיא הבקעות לעונה[עריכת קוד מקור]

בעונת 93-94 ביתר הבקיעה 75 שערים לכן צריך לציין זאת בהישגים ושיאים - שיאים קבוצתיים - שיא ההבקעות בעונה 79.181.120.11 11:31, 26 בפברואר 2018 (IST)

הוספת שם 'טראמפ'[עריכת קוד מקור]

נראה שDovno מחק את העריכה שלי בעקבות הוספת השם טראמפ לקבוצה.

מקור: https://www.srugim.co.il/254845-לכבוד-העברת-השגרירות-המחווה-של-ביתר-לא Yeo4 (שיחה | תרומות | מונה) לא חתם

בתקשורת כתוב שטרם הוגשה בקשה רשמית להתאחדות והשם טרם אושר, וספק אם יאושר כי צריך את אישורו של טראמפ לשינוי או שזה על שם אדם שנפטר. אגסי - שיחה 17:39, 13 במאי 2018 (IDT)
הידיעה הזו הופיעה גם בסי אן אן הלל יערישיחה • א' בסיוון ה'תשע"ח • 20:15, 14 במאי 2018 (IDT)

חן דילמוני[עריכת קוד מקור]

חן דילמוני כבר אינו משחק בבית"ר ירושלים, מחקתי אותו מהרשימה והוסיפו אותו בחזרה, אשמח לדעת למה.109.67.15.114 17:08, 25 ביוני 2018 (IDT)

הצעת הוספה למומלצים[עריכת קוד מקור]

דיון[עריכת קוד מקור]

הערך הנ"ל שנערך ונכתב על ידי עורכים רבים (ובעיקר Yonifd) הוא דוגמה יפה לערך מתחום הספורט הישראלי ולדעתי עשוי להתאים להיכלל ברשימת הערכים המומלצים. הערך מתאר את ההיסטוריה הארוכה של מועדון הכדורגל, בצורה מעניינת, ומלווה במקורות ובתמונות. ערן - שיחה 15:51, 6 באוקטובר 2018 (IDT)

הערך הוא טוב ולקבוצה יש היסטוריה ארוכה ומקום של כבוד בספורט הישראלי בפרט ובתרבות הישראלית ככלל. בערך הנוכחי מפריע לי בעיקר 2 דברים: הפסקה "הישגים ושיאים" ו"שחקנים בולטים ששיחקו במועדון". בשתי הפסקאות האלה יש אוסף ארוך של נתונים ושמות, חלקם חשובים מאד וחלקם מהווים קוריוזים חביבים (לדוגמא:"ספיגת השער המהירה ביותר לחובת הקבוצה"). ממליץ להסתכל על הערך של קבוצת ברצלונה, קבוצה עם היסטוריה הרבה יותר עשירה ועם פסקאות הרבה יותר קצרות (במיוחד ההישגים והשיאים). Eladti - שיחה 16:05, 7 באוקטובר 2018 (IDT)
אני חושב שדווקא הערך של ברצלונה לא דוגמא כל כך טובה. אם תשים לב כמעט תמיד בשפת המקור הערך הוא המורחב ביותר. בעברית הערך על הקבוצות הגדולות בארץ (שגם אותם ערכתי והרחבתי אגב) צריך להיות מורחב ומפורט ככל הניתן. מה שאני כן מסכים זה שאפשר לקבוע סוג של סטנדרט מה נכנס ומה לא נכנס. אני הכנסתי את ספיגת השער המהיר ביותר ועוד כמה שיאים שאולי נראים כמו קוריוז אבל דווקא במשחק football manager שמשמש מספר קבוצות מקצועניות בתור סקאוטינג ומעקב אחרי שחקנים וקבוצות מופיע השיאים הללו, לדעתי יש לזה מקום אם ויקיפדיה מתיימר להיות מקור מקצועי גם לאנשי ספורט מקצוענים (כמובן כל עוד לדברים כאלה יש מקורות שניתן להסתמך עליהם). לגבי שחקני בולטים - אני מסכים. מדובר בסתם רשימה חסרת תכלית אבל קיימת בהמון ערכי קבוצות אחרות. אולי למישהו יש רעיון לסטנדרט מסויים שיכול לצמצם את הרשימה ולמצות אותה (אולי מספר הופעות מינימלי במדי הקבוצה?). Yonifd - שיחה 15:02, 19 באוקטובר 2018 (IDT)
אני חושב שהערך רשימתי מדי כדי להיות מומלץ. אני בינתיים לא מעביר את הערך להצבעה. ניב - שיחה 12:22, 14 בדצמבר 2018 (IST)


בית"ר ירושלים - סגל שחקנים[עריכת קוד מקור]

הועבר מויקיפדיה:דיווח על טעויות

מצב טיפול: טופל

ארון אולנארה כבר לא משחק בבית"ר

צודק הסרתי אותו. תודה לך! Amiroשיחה 19:04, 23 בדצמבר 2018 (IST)

חייב לשנות את זה![עריכת קוד מקור]

למה כל העמודים בויקפדיה אסור לשנות כדי שלא ישחטו ורק בעמוד הזה אפשר לשנות הכל?? אלון דודו - שיחה 22:10, 26 במרץ 2019 (IST)

משוב מ-24 בספטמבר 2019[עריכת קוד מקור]

ביתר לא זכתה בגביע המדינה ב2017/2018 הפועל חיפה זכתה באותה עונה 79.176.91.251 22:34, 24 בספטמבר 2019 (IDT)

דיווח על טעות[עריכת קוד מקור]

פרטי הדיווח[עריכת קוד מקור]

פגיעה בערך של ביתר ירושלים דווח על ידי: רותם סיני 85.65.106.75 20:17, 27 בדצמבר 2019 (IST)


טעות עובדתית[עריכת קוד מקור]

הכתוב "בעקבות שער ניצחון דרמטי בדקה ה-87 נגד מכבי קריית גת." אינו נכון . באשר לבית"ר ירושלים : המקור לתיאור התיקו 3:3 בין בית"ר ירושלים למכבי קרית גת במשחק הלפני אחרון נמצא בספר "אני אוהב אותך בית"ר" (המחברים: רוני דיאון +) עמוד 233, ואזכור התוצאה נמצא בעמוד 231 באותו ספר. מתחת לתוצאה זו נזכרת גם התוצאה 1:1 במשחק בין בית"ר ירושלים למכבי חיפה. Pialakedamaian - שיחה 18:51, 6 בינואר 2020 (IST)

עדכנתי את הערך והוספתי הערת שוליים לספר. בנוגע למשחק מול מכבי חיפה, בית"ר נשארה בליגה מחזור לפניו. עמרישיחה 23:18, 9 בינואר 2020 (IST)

נסים בכר : האיש ששמו נזכר בסוגרים רבועים היה אדם אחר ולא מאמן הכדורגל בעל אותו שם[עריכת קוד מקור]

במקום שבו נזכר : נסים בכר שהובא לאמן את קבוצת הנוער ואמן את בית"ר בעבר, הסרתי את הסוגרים הרבועים. Pialakedamaian - שיחה 18:23, 7 בינואר 2020 (IST)

 תקנתי במקום Pialakedamaian - שיחה 21:40, 7 בינואר 2020 (IST)

פיצול[עריכת קוד מקור]

לפצל את לה פמיליה מן הערך Nirvadel - שיחה 20:42, 30 ביולי 2020 (IDT)

אני לא חושב שיש הצדקה לערך נפרד עבורם. עמרישיחה 00:04, 31 ביולי 2020 (IDT)
נגד הפיצול. אם רוצים לצמצם את הערך, אפשר להתחיל בפינת השיאים/סטטיסטיקות שיש בה הרבה שטויות. Eladti - שיחה 11:04, 31 ביולי 2020 (IDT)
מתייג את Yonifd. עמרישיחה 14:44, 31 ביולי 2020 (IDT)
אני לא חושב שארגון אוהדים (במיוחד בארץ) כזה או אחר מצדיק ערך נפרד...גם אם הוא תופס המון תשומת לב תקשורתית כרגע...הארגון הוא נגזר ישיר של המועדון ולדעתי לא מגיע לו ואין סיבה שיהיה ערך נפרד. לגבי צמצום הערך - אני לא רואה סיבה לצמצם משהו מהסטטיסטיקות אולי אחד או 2 הייתי מוחק, אבל מה שכן אפשרי זה להעביר את הסטטיסטיקות ורשימות שחקנים/מאמנים בולטים לערך נפרד כפי שמקובל בקבוצות גדולות בויקי האנגלית Yonifdשיחה 17:36, 31 ביולי 2020 (IDT)
ההצעה הועלתה. כבר עברו 10 ימים. אין תומכים למעט מעלה ההצעה. הורדתי את התבנית. Yonifdשיחה 11:38, 10 באוגוסט 2020 (IDT)

דיווח שאורכב ב-11 בספטמבר 2020[עריכת קוד מקור]

דיווח מהדף ויקיפדיה:דיווח על טעויות

המדים לא נכונים

דיווח שאורכב ב-12 בספטמבר 2020[עריכת קוד מקור]

דיווח מהדף ויקיפדיה:דיווח על טעויות

La familia זה מספרדית לא איטלקית

גם באיטלקית (אמנם נכתב בצורה שונה, אך נהגה בצורה זהה). עמרישיחה 12:54, 12 בספטמבר 2020 (IDT)

זהירות נדרשת[עריכת קוד מקור]

מורן טל עיתונאית ובלוגרית שמתמחה בעולם אומרת שבעצם לא ידוע דבר על חאמד בן ח'ליפה אאל נהיאן, האיש שלכאורה רכש חצי מבית"ר ירושלים. הערכים עליו ועל החברה שלו צצו בימים האחרונים, כמו גם האתר שלו [2] [3]. מציע לשכתב את הערך הנוכחי בזהירות המתאימה. שיחת משתמש:Haparsi הפרסי 00:55, 9 בדצמבר 2020 (IST)

יצרני תלבושות וספונסרים ראשיים[עריכת קוד מקור]

מה החשיבות של הפסקה על הספונסרים? זה נראה כמו סתם פרסומת Assafn שיחה 11:20, 15 בדצמבר 2020 (IST)

דיווח על טעות[עריכת קוד מקור]

פרטי הדיווח[עריכת קוד מקור]

כתוב שהבעלים הוא משה חוגג והשייח מוחמד בן חליפה אל נהיין וזה בסוף לא אושר בוועדה להעברת בעלות של ההתאחדות מה שאומר שפרט זה אולי הינו פרט חדשותי אבל כמובן שאינו פרט נכון דווח על ידי: יעקב 147.236.145.188 21:36, 15 בפברואר 2021 (IST)

Done טופל. עמרישיחה 21:44, 15 בפברואר 2021 (IST)