שיחה:ג'עפר פרח

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

קישורים חיצוניים[עריכת קוד מקור]

ויקיפדיה איננה מאגר קישורים, לכן אין מקום לציון כל הקישורים לכל מאמרי דעה שנושא הערך אי פעם כתב. את המקורות שבעזרתם נכתב הערך יש לצרף כהערות שוליים בצמוד לשורה עם המידע הרלוונטי, ולא כקישור חיצוני. ידיעות חדשותיות הן לא קישור חיצוני, יש להטמיעם כהערות שוליים במיקום הרלוונטי בערך. – אסף (Sokuya)שיחה 00:21, 23 במאי 2018 (IDT)

מנכ״ל מרכז מוסאוא[עריכת קוד מקור]

לפי המסמך הבא מאתר גיידסטאר הוא נמצא בין המייסדים של העמותה שנרשמה ברשם העמותות כבר בשנת 2000, ראו מסמך: [1] לכן לא ברור מתי בדיוק הפך למנכ״ל העמותה. האם החל מהייסוד ב-1997? או רק אחרי בשנת 2000? – אסף (Sokuya)שיחה 01:17, 23 במאי 2018 (IDT)

הצלחה בתפקיד[עריכת קוד מקור]

המשפט הבא - "הצליח במשך השנים לקדם פיתוח כלכלי חברתי ברשויות הערביות ולהציף את הצורך בהכרה חוקתית של זכויות האזרחים הערבים" איננו אינציקלופדי, בפרט כאשר אין מקור. גם אם היה מקור - סביר שהיינו צריכים לייחס זאת למקור.Icewhiz - שיחה 19:25, 5 ביוני 2018 (IDT)

לא סופק מקור למשפט הזה - וגם לא דיון. אין מקום למחקר מקורי המקדם אישים באופן תמוה בויקיפדיה.Icewhiz - שיחה 18:00, 13 ביוני 2018 (IDT)
הפריע לך שאין מקור (וזה היה ההסבר שלך בתקציר העריכה), הוספתי בקשה למקור. אתה באופן שיטתי פותח במלחמות עריכה ומחזיר שוב ושוב עריכות שלך שבוטלו, לא רק בערך זה. חדל מכך. נעם דובב - שיחה 18:55, 13 ביוני 2018 (IDT)
לא סיפקת מקור (ואציין ש"דרוש מקור" הוסף על-ידך - לא פעולה שהסכמתי לה). לא השתתפת בדיון פה - שפתוח כבר שבוע. ויקיפדיה אינה אתר לקידום אישים שונים (במקרה זה - פעיל פוליטי) - ואם אין לך מקור אמין למה שאתה כותב - זה לא צריך להיות פה. לא מפריע לי "רק" שאין מקור (שזו סוגייה חמורה לשעצמה) - אלא שהמשפט הנ"ל מפוקפק עובדתית ונראה כקידום (מסחרי? פוליטי?) של האישיות. ויקיפדיה איננה במה להכנסת דעות אישיות או מחקר מקורי של עורכים. אנא חדל מהוספת תוכן כזה לערכים - אין לזה מקום.Icewhiz - שיחה 18:59, 13 ביוני 2018 (IDT)
איני זקוק להסכמתך. אתה פועל בניגוד לנהלי ויקיפדיה להחזיר עריכות שלך שבוטלו ולפתוח במלחמות עריכה, ומכאן שאתה האחרון שיכול להטיף לכללי התנהגות נאותים. ואת התוכן הנ"ל לא אני הוספתי (לפחות תיצמד לאמת). הוספתי בקשה למקור, שזה, כאמור, הייתה הגרסה הראשונה שלך למחיקה. עכשיו עברת לטיעון אחר (לפחות תהיה עקבי). ובניגוד לטענתך לא אני הוספתי את התוכן הנ"ל, אלא משתמש אנונימי (לפחות תגיד דברים שמתיישבים עם האמת). נעם דובב - שיחה 19:10, 13 ביוני 2018 (IDT)
אנא חדל מהתקפות אישיות. כאמור בהסתייגות ברישא של הדיון (שלא טרחת להגיב אליו במשך שבוע) - הטענה הייתה מעבר לרק חוסר מקור. אם שחזרת את התוכן - זה באחריותך. לא סיפקת מקור במשך יותר משבוע. שימוש במקורות אמינים, הימנעות ממחקר מקורי - הינם עקרונות יסוד בויקיפדיה - שמופרים פה באופן גס. נוסיף לכך - שמדובר בתוכן מפוקפק המקדם אישיות פוליטית. לגבי גרסא יציבה - הגרסא היציבה היא לפני הוספת המידע המפופק - פה, ב4 ביוני - ועל כן, אני הולך להסיר את זה בהתאם למדיניות לגבי גרסא יציבה - בהתאם לויקיפדיה:מלחמת עריכה - "גרסה יציבה היא הגרסה שהייתה בערך לפני השינוי שהחל את מלחמת העריכה".Icewhiz - שיחה 19:31, 13 ביוני 2018 (IDT)
עם או בלי מקור זהו משפט סובייקטיבי, משום שהצלחה והצפה הם עניין יחסי לחלוטין. אפשר לכתוב מה הוא מנסה לעשות, אם יש לזה מקורות. תבנית "עבודה" הוסרה מן הערך לפני פחות משבועיים, ולכן כל משפט שיש עליו ויכוח צריך להיות מוסר עד למיצוי הדיון. מי שיחזור עליו ללא הסכמה הוא זה שנוקט במלחמת עריכה. נרו יאירשיחה • ל' בסיוון ה'תשע"ח • 20:04, 13 ביוני 2018 (IDT)
אפשר להסיר את הציון "הצליח" - אנחנו לא נוהגים לחלק ציונים. דוד שי - שיחה 21:07, 13 ביוני 2018 (IDT)
אפשר להחליף את הצליח ב"פעל ל" Nirvadel - שיחה 08:48, 14 ביוני 2018 (IDT)
מקובל, כך עשיתי. נעם דובב - שיחה 09:03, 14 ביוני 2018 (IDT)