שיחה:גיים בוי

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

המאמר מגמתי ("- לדעתי ") וכתוב איום, פסקאות שמתחילות ב"מתי ש" וכו', אם מישהו מוכן להרים את הכפפה...

נינטנדו DS זה לא גיים בוי[עריכת קוד מקור]

למה נינטנדו DS מצורף לקטע? הוא לא נחשב סוג של גיים בוי.. ערן סט 16:46, 16 בינואר 2007 (IST)

עריכה[עריכת קוד מקור]

ערכתי משמעותית את הערך - אני אשמח לעוד זוג עיניים שיקרא ויראה אם יש עוד מה לתקן. תודה. קסם-אמיתי 01:39, 20 באפריל 2007 (IDT)

אין לי שום הבנה בתחום.[עריכת קוד מקור]

לפניכם חומר שנכתב ע"י אנונימי 84.228.252.148 (שיחה | תרומות | מונה) שיחזרתי אותו, למבינים: עשו בחומר זה כטוב בעיניכם.

"ואף אפשר להוסיף כי הDS LITE הוערך במכירת 100 מיליון עותקים, דבר מרעיש בקרב שחקני הקונסולות למיניהם ואף הביס את הקונסולה הנגדית הלא הוא הPlayStation Portable

Nintendo DS i[עריכת קוד מקור]

המשך ישיר של קודמו, הDSL אך שברגסא זו הנקראת DSI נוספה לה מצלמה ושופרו מספר אכויות בקונסולה. הDSI הושק לראשונה ביפן אך תרם הגיע לארצנו, הDSI הוא מוצר נחשק בקרב מעריצי נינטנדו ואף בקרב בעלי הDSL."

בברכה, יהודה מלאכיצו פיוסכבר חתמת?ויקיהדות • כ"א באדר ה'תשס"ט • 01:03, 17 במרץ 2009 (IST) גם ה3DS קשור לגיימבוי יש לו תמיכה לאחור בעזרת החנות הוירטואלית שלו

3DS[עריכת קוד מקור]

גם ה3DS קשור לגיימבוי יש לו תמיכה לאחור בעזרת החנות הוירטואלית שלו

מישהו ביטל עריכה שלי בפסקת הפתיחה ללא כל סיבה[עריכת קוד מקור]

הרחבתי בפסקת הפתיחה על טבעו של הצג שמשמש את קונסולת הגיים בוי, כצג ה-LCD הצבעוני היחיד בעולם שתלוי בתאורת הסביבה (גם בגרסאות שבהן כן הייתה תאורה אחורית, היא לא הייתה הכרחית לצפייה במסך באור יום ובתנאי תאורה נורמליים, אלא רק בחשיכה ובתנאי תאורה נחותים, בדומה לתאורה האחורית של צגי שעוני יד דיגיטליים), והמשתמש OmriOmri ביטל לי אותה ללא שום סיבה ומבלי לנמק מה הסיבה לביטול העריכה.

ברצוני לברר מה הייתה הסיבה לביטול העריכה שלי. עד שתתקבל תשובה, אני נכון לעכשיו מחזיר את השינויים שביצעתי. זור987 - שיחה 11:58, 6 באוקטובר 2015 (IDT)

"בצבע שתלוייה בתאורת הסביבה (ללא תלות בתאורה אחורית בדומה לשעונים דיגיטליים ומחשבונים ובהשוואה לרוב צגי ה-LCD הצבעוניים)", אתה רציני? אתה באמת לא רואה מה לא בסדר פה?
נשים רגע בצד את שגיאות הכתיב שלך, על מה אתה מדבר?! ראית פסקה דומה בויקיפדיה האנגלית? כל מה שצריך לרשום זה שאין תאורה אחורית. OmriOmri - שיחה
אינני מכיר שום מסך בטכנולוגיית LCD בצבע מלא, שאיננו תלוי בתאורה אחורית, אלא בתאורת הסביבה, על מנת שיראו את התצוגה שלו, מלבד זה של קונסולות הגיים בוי השונות. כמעט כל מסך LCD בצבע מלא, תלוי בתאורה אחורית לצורך יצירת האור והתצוגה, לא כך קונסולות הגיים בוי. הגיים בוי יוצא דופן במובן זה. לקח לי עשרות שנים לקלוט בכלל, שלמרות של-Gameboy Advance יש מסך בצבע מלא, צבע הגוף של המסך של הקונסולה כאשר היא כבויה, הוא אפור ולא שחור כפי שכל מסך LCD בצבע מלא היננו, מה שמרמז על היעדר תלות בתאורה אחורית להצגת התמונה, ולפני כן לא ראיתי בחיים שלי מסך שכזה. זור987 - שיחה 06:58, 7 באוקטובר 2015 (IDT)
ויקיפידיה אולי חשובה לי, אבל אין לי זמן לזה, כיאה למלחמת עריכה, אתה כזה שבא להציע את ההבדל השנוי במחלוקת (שכן עד לגרסא זו לא הייתה מחלוקת), צריך להביא מגשר שהוא יפסוק במחלוקת הזאת, כדי שאדע שאתה לא תרשם שוב ממשתמש אחר ותצודד בעצמך, אבקש שזה יהיה ויקיפד מוכר (עד אז, בבקשה לא להחזיר את השינוי). OmriOmri - שיחה 23:37, 7 באוקטובר 2015 (IDT)