שיחה:דחק

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

הפנויות לוויקיאנגלית[עריכת קוד מקור]

יש פה הפניות לערכים בוויקיאנגלית. זה לא מקובל. אם יש פה קישורים אדומים שיש מאמרים עליהם באנגלית, אפשר לציין את שמותיהם בסוגריים בצורה מוגבלת איפה שזה שימושי. שמות פרטיים, למשל, זה שימושי. בשמות של מחלות צריך להפעיל שיקול דעת. בשום מקרה לא צריך לקשר. --אמיר א. אהרוניבואו לתקן קישורי בינוויקי! • י"ד באייר ה'תשס"ח • 09:46, 19 במאי 2008 (IDT)

הסרתי אותם. הערך עדיין על הפנים. ‏odedee שיחה 10:01, 19 במאי 2008 (IDT)

שאלה ?[עריכת קוד מקור]

האים המתואר ב"ערך" איינו o c d ? 85.64.126.243 (שיחה | תרומות | מונה) שכח/ה לחתום

לא ממש, OCD הוא הפרעה טורדנית-כפייתית, עיין בערך על ההפרעה ומצא את ההבדלים בקלות. Ravit - שיחה 14:25, 21 בנובמבר 2009 (IST)

בתקווה שגם מחמאה תיחשב כ"משוב רצוי"[עריכת קוד מקור]

הערך כתוב בצורה נפלאה! (במיוחד אהבתי את הסיום). אין לי מילים... תודה לאמונים על המלאכה. (בתקווה שיעזור לי - אני בתקופה קשה בחיים). ערכתי משהו קטן בתחום הפסיכולוגי - מקווה שאבוא בטוב... 41.78.17.178 20:03, 29 בספטמבר 2012 (IST)


שינויים:

בערך היה כתוב מבלוטות האדרנל ובלוטות יותרת הכליה מופרשים...וכו' ומכיוון שבלוטות האדרנל ובלוטות יותרת הכליה הם בעצם אותו דבר אחדתי את זה למבלוטות יותרת הכליה מופרשים הורמונים...וכו' וכן שינתי את שמות ההורמונים אפינפרין ונוראפינפרין לאדרנלין ונוראדרנלין בידיעה ששמות אלו מוכרים יותר


קישור שבור[עריכת קוד מקור]

במהלך מספר ריצות אוטומטיות של הבוט, נמצא שהקישור החיצוני הבא אינו זמין. אנא בדקו אם הקישור אכן שבור, ותקנו אותו או הסירו אותו במקרה זה!

--Matanyabot - שיחה 17:49, 30 בדצמבר 2013 (IST)

ביחס לתמונה ש"מתארת" את השפעת הדחק על הפעולה[עריכת קוד מקור]

ניתוק (דיסוציאציה) יכול להיווצר במצבים של דחק טראומתי שמשפיע באופן שלילי על בריאות הגוף בכלל והמערכת האנדוקרינית בפרט, כמו כן יכול לגרור השפעות התנהגותיות פעילות ושליליות. כך שהייתי ממליץ להוריד את הציור הזה שמתאר סכמה שנראית מאד יפה להדיוט אך רחוקה מאד מהצגת האמת כפי שנשקפת בראיה אמפירית. כל פסיכולוג ומטפל מתחום הנפש בעל ניסיון קליני יכול להעיד על חוסר ההתאמה.

מחמאה[עריכת קוד מקור]

הערך כתוב בצורה טובה מאוד, יש ציטוטים מהימנים, תודה רבה!

Moonheadsandpeas - שיחה 15:45, 27 ביוני 2017 (IDT)

שגיאה לשונית[עריכת קוד מקור]

אני מבקש להציג שגיאת לשון שחוזרת פעמים רבות בויקיפדיה. דוגמא: בפתיח כתוב: "...במצב זה עשוי להיווצר קושי...". עשוי מיועד לתאר תוצאה חיובית. עלול מיועד לתאר תוצאה שלילית. יכול היא מילה נייטרלית. לכן, בפתיח צריך לרשום "במצב זה עלול להיווצר קושי". אנא, עיינו בכתובת הבאה: https://www.safa-ivrit.org/synonyms/asui.php תודה ובהצלחה :) 87.68.14.6 08:16, 9 באוגוסט 2019 (IDT)