שיחה:הדס פורר גפני

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
Was nominated for deletion.png
ערך זה הועמד למחיקה ב־13 במרץ 2018
והוחלט למוחקו.

סיוע לכותב[עריכת קוד מקור]

אלי גודין, בן נחום, Lostam, deror_avi, YR on wiki (משפט בינלאומי, משפט ציבורי, זכויות אדם) דגש חזק, Amirosanבעלי הידע במשפטים, האם מדובר בעורכת דין מהמשפיעות בארץ כמו שנטען? אמא של גולן - שיחה 09:59, 28 בפברואר 2018 (IST)

לא. היא עורכת דין ותיקה בפרקליטות, ידועה גם לחובבי הספורט בתור אוהדת מושבעת של מכבי ת"א בכדורסל, שלא מפספסת אף משחק שלהם, אבל היא לא עוברת את הרף הגבוה שקיים אצלנו לגבי ערכים על עורכי דין. Lostam - שיחה 11:01, 28 בפברואר 2018 (IST)

היי, אני חולק עליך. גם לפי הקריטריונים שאתם מפרסמים, היא עוברת. וודאי שבקריאת התוכן שפרסמתי, שכולו מגובה. אשמח לחוות דעת נוספת. לא מדובר "בפרקליטה ותיקה", אלא במשנה לפרקליטת המחוז. יו"ר ועד הפרקליטים לשעבר. ניהלה פרשיות יוצאות דופן בחשיבותן הציבורית, אשר את אותותיהן ניתן למצוא עד היום. למעשה, רוב הפרשיות הללו זוכות לערכים דשנים אצלכם בויקיפדיה - היא זו שניהלה אותן.

ברגע שעורכי הדין סביבנו שמעו שערך שלה עלה לאוויר, נוצר ענין רב - כולם רוצים להיכנס ולהוסיף ולערוך. אני מודע למגבלות שלכם על עורכי דין והטעם ברור. אך במילים פשוטות, אם לדסי פורר אין ערך בויקיפידה זה אבסורד.

אתם מוזמנים לשאול כל שופט\סניגור\פרקליט במדינת ישראל - התשובה תהא בעיני ברורה מאליה.

ויקיפדיה היא יוזמה חברתית וציבורית, ישנה חשיבות ציבורית רמה במעלה, שהציבור יהא חשוף לאישיות מסוג זו. Moshey85 (שיחה | תרומות | מונה) שכח/ה לחתום

לא ברורה לי ההתלהמות המיותרת סביב דסי פורר. כבר התחלתי לחשוב שבלעדיה הרוצחים והאנסים היו ממשיכים לחיות בשלום והודות לה אני חי. בסה"כ כל הפרסום שלה בתקשורת לא נבע בנסיבות ענייניות-מקצועיות. מדובר באישה פרובוקטורית ואם יורשה לי להוסיף, קצת צבעונית. ובאשר להמלצות מעמיתיה שהזכרת על עבודתה כפרקליטה, אני מניח שכל פרקליט שהקריירה שלו חשובה לו מאוד והוא לא יושב בעבודה רגל על רגל, ובפרט שהוא עובד בפרקליטות במחוז ת"א ובמיוחד בדרג די בכיר - יוצא לו להתחכך ולעבוד בשיתוף פעולה (מכורח הנסיבות, כמובן, ולא בגלל "אישיותו" המיוחדת) עם גורמים בכירים מאוד במערכת המשפט. כאמור, אני לא קונה את זה שהיא פרקליטה יוצאת דופן. רק לצורך וידוא הדברים כאן, אימתתי זאת עם חבר שעובד (אומנם לא בדרג בכיר אבל מעורה שם) בפרקליטות מחוז ת"א. eli - שיחה 04:01, 1 במרץ 2018 (IST)


קראתי את שכתבת. אני חושב שהתגובה שלך לא במקומה לאדם שעשה כ"כ הרבה בקריירה. נכון, הדס פורר היא אישה מאוד צבעונית, זה חלק ממנה - וזה לא גורע מאומה מהחשיבות הציבורית שקיימת מעשייתה לאורך השנים, ומצדיקה ערך בויקיפדיה. הערך הראשון שעלה היה מאוד גולמי. "בסה"כ כל הפרסום שלה בתקשורת לא נבע בנסיבות ענייניות-מקצועיות" - אני מבקש ממך שתקרא על פועלה, את הפרסומים שצירפתי והקישורים. מדובר בתיקים שהסעירו מדינה, ששינו סדר חברתי, רובם זוכים לערך בויקיפדיה ובצדק - איך ניתן להגיד שהאדם שעמד מאחוריהם, המוח שמאחורי ההרשעות וההישגים המשפטיים, אינו בעל חשיבות ציבורית? ראה בבקשה את תואר הכבוד שזכתה בו מערוץ 10 בפרויקט המיוחד - שתי נשים נוספות שמתוייגות, כן זוכות לערך ויקיפדיה, ובצדק - ההבחנה לא ברורה לי כלל. בנוסף, הדס איננה פרקליטה זוטרה, אלא משנה לפרקליטת מחוז בפרקליטות הגדולה ביותר במדינת ישראל - מדובר בתפקיד אשר כשלעצמו מצדיק ערך בויקיפדיה. ובראיה כללית, תפקידה, דרגתה והישגיה - וודאי מצדיקים ערך כמכלול. כפי שאמרת בעצמך, דסי פורר היא מוקד ענין לציבור, מהמון סיבות - כן, גם בגללה היותה אוהדת "שרופה" של מכבי ת"א, גם בגלל הסגנון והצבעוניות - אך בראש ובראשונה לאור קריירה מפוארת בהישגים משמעותיים. בקשתי כי תקרא את תוכן הערך בלב פתוח ותשקול שנית את החלטתך. Moshey85 - שיחה 04:09, 2 במרץ 2018 (IST)

אני אמרתי שהיא זוטרה ? כפי שכבר כתבתי, היא לא עומדת בקרטיריונים שלנו ואני לא רואה עוד מקום לדוש בזה. ההתלהמות לא תביא לשום מקום. מבחינתי הדיון הסתיים עד שפורר תקודם, מה שיכול לקרות בשנה הקרובה. eli - שיחה 12:03, 2 במרץ 2018 (IST)
מבירור עם קולגה שמתמחה בהגנה על נפגעי עבירה, מדובר בעורכת דין/פרקליטה בעלת חשיבות. זה לא עניין של דרג פורמלי. בעיני גם הפרויקט של ערוץ 10 מעיד על כך. YR on wiki - שיחה 17:33, 2 במרץ 2018 (IST)
התרשמתי מהעריכה מחדש, וכן מהערותיה של YR on wiki. הפרוייקט של ערוץ 10 גם משפיע. אעביר למרחב הערכים. אמא של גולן - שיחה 12:10, 4 במרץ 2018 (IST)
אמא של גולן, בבקשה, יש כאן תומך יחיד מול שלושה. מוטב תעשי אם תחזירי את הערך למרחב משתמש מאחר שאם הוא ימחק הבירוקרטיה שלנו לא תעמוד לצידו. eli - שיחה 13:13, 4 במרץ 2018 (IST)
הי eli, אם כבר, זה שניים (אתה ולוסטם) מול שתיים (אני ו-YR). למיטב הבנתי מספיק משתמש אחד רשום להבהיר חשיבות אלא אם מגיעים להצבעת מחיקה. האם אתה חושב שלשם דרכנו? בברכה אמא של גולן - שיחה 14:53, 4 במרץ 2018 (IST)
בהחלטיות. גם גילגמש בדף שיחתו. בגדול אני אומר שאין עניין למהר להעביר בזמן שיש רוב שמטיל ספק בחשיבות. eli - שיחה 14:56, 4 במרץ 2018 (IST)
Moshey85, לשיקולך. Gilgamesh, האם אתה היית נגד? אמא של גולן - שיחה 16:27, 4 במרץ 2018 (IST)
לא בדקתי אם הערך מוכן להעברה או לא. גילגמש שיחה 17:03, 4 במרץ 2018 (IST)

שם פרטי או משפחה[עריכת קוד מקור]

בעניין אחר, בהנחה שהערך הזה לא יימחק: אלא אם כן יש איזו קונבנצית ויקיפדיה שאני לא מודעת אליה, ראוי להתייחס בערך אל "פורר גפני" ולא אל "הדס". לו היה מדובר בגבר, אף אחד לא היה כותב עליו בשם פרטי. YR on wiki - שיחה 15:18, 4 במרץ 2018 (IST)

צודקת. תיקנתי. אמא של גולן - שיחה 15:37, 4 במרץ 2018 (IST)

חשיבות[עריכת קוד מקור]

בהמשך לדיון למעלה (לפני שהועבר למרחב ערכים), הצבתי כעת תבנית חשיבות. מתייג את המשתתפים בדיון Lostam, YR on wiki, אמא של גולן Gilgamesh. eli - שיחה 18:32, 6 במרץ 2018 (IST)

מודה ומתוודה שאני קצת מבולבל. בקוביה הזו שנפתחה כתוב שנדרש בעל זכות הצבעה שיבהיר את החשיבות. להבנתי, טרם העלתו של הערך למרחב הערכים, שני בעלי זכות הצבעה עשו זאת - ואחד מהם העביר בעצמו את הערך למרחב הערכים (אחרי דיון ממצה). אז על מה אנחנו דנים עכשיו? Moshey85 - שיחה 18:48, 6 במרץ 2018 (IST)

אם יהיה שני תומכים מול 10 מתנגדים, אז זה יעובר להצבעת מחיקה. זה דיון מקדים לפני הצבעת מחיקה. • בקרה וייעוץשיחה • כ' באדר ה'תשע"ח • 18:55, 6 במרץ 2018 (IST)

אוקי, אז אשמח לכתוב כמה מילים: מדובר בעורכת דין, אישה חלוצה ושאפתנית, שניהלה כמה מהתיקים הגדולים במשפט הישראלי (אשר רובם, ובצדק, זוכים לערכים בויקיפדיה - ראו למשל, אסון גשר המכביה; פרשת ענת קם ועבירות הריגול; פרשת עופר גלזר; רצח מרגריטה לאוטין בחוף טובגו בבת-ים וכו'). מלבד זאת, מדובר באישה שלמרות שתפקידה אינו מחייב זאת, הקדישה עצמה לפעילות למען נפגעות ונפגעי עבירה - עבור כך, נבחרה לאחת מ-5 הנשים המשפיעות בישראל בפרויקט "פליליסט" מיוחד בערוץ 10 (שתי נשים נוספות ברשימה זו, עורכות דין במקצוען, זוכות בצדק לערכים בויקיפדיה). ראו מה כתב עליה ערוץ 10: "התלבטנו מאוד אם מקומה של דסי פורר צריך להיות כאן, מפני שתפקידה הוא לא לייצג נפגעי עבירה, אלא לעמוד בראש מערך התביעה בבתי המשפט מטעם פרקליטות מחוז תל אביב. אבל לא יכולנו שלא להתרגש - כן, להתרגש - מהליווי הצמוד שהעניקה לצעירה שנדקרה באכזריות בשדרות חן בת"א. למרות שתפקידה היה רק לייצג את המדינה במשפט, פורר גילתה רגישות יוצאת דופן לקורבן, ליוותה אותה הרבה מעבר ל"שעות העבודה", וסייעה למשפחה להמשיך הלאה. על כך, ובאופן יוצא דופן, החלטנו שאין ראויה ממנה להיכלל בקטגוריית "מייצגי נפגעות העבירה"."

כמוכן, מדובר בעורכת דין הנושאת באחד התפקידים הבכירים והמכובדים ביותר במשרד המשפטים, משנה לפרקליטת מחוז ת"א (הפרקליטות השניה בגדולה - בפער ניכר משאר הפרקליטויות). בשנות פועלה בפרקליטות הפלילית, שימשה פורר גפני גם כיו"ר ועד הפרקליטים, ייצגה את פרקליטי ישראל בתקופות המאתגרות ביותר עבורם, בין היתר, הייתה הפנים של המאבק בשביתת הפרקליטים הגדולה ב2010.

לא ארחיב מעבר, אני חושב שהדיון מעלה היה ממצה, ולא בכדי הוביל שני תומכים בעלי זכות הצבעה להעלותו למרחב הערכים. אני מבקש מכל מקבלי ההחלטות, שעתידים ליתן דעתם בנושא, לקרוא על פועלה, את הפרסומים שצירפתי והקישורים. מדובר בתיקים שהסעירו מדינה, ששינו סדר חברתי, רובם זוכים לערך בויקיפדיה ובצדק - כיצד ניתן להגיד שהאדם שעמד מאחוריהם, המוח שמאחורי ההרשעות וההישגים המשפטיים, אינו בעל חשיבות ציבורית? ראו בבקשה את תואר הכבוד שזכתה בו - שתי נשים נוספות שמתויגות, כן זוכות לערך ויקיפדיה, ובצדק. תוסיפו לכך את תפקידה הבכיר - אשר לטעמי מצדיק כשלעצמו ערך בויקיפדיה. כך או כך, בראיה כללית, תפקידה, דרגתה, הישגיה ודמותה - וודאי מצדיקים ערך כמכלול. Moshey85 - שיחה 19:16, 6 במרץ 2018 (IST)

חוזר גם כאן בדיון החשיבות על תשובתי לשאלה שנשאלה למעלה, האם היא אכן אחת מעורכות הדין המשפיעות בישראל: לא. היא עורכת דין ותיקה בפרקליטות, ידועה גם לחובבי הספורט בתור אוהדת מושבעת של מכבי ת"א בכדורסל, שלא מפספסת אף משחק שלהם, אבל היא לא עוברת את הרף הגבוה שקיים אצלנו לגבי ערכים על עורכי דין. Lostam - שיחה 21:32, 6 במרץ 2018 (IST
התחלתי לקרוא ונתקלתי במשפט זה "מסגרת פרויקט "הפליליסט" המיוחד של ערוץ 10, נבחרה בשנת 2014 כאחת מחמש הנשים המשפיעות ביותר לטובת נפגעי עבירה בישראל". אין צורך יותר להרחיב, נגמר הטיעון. ChipsIL - שיחה 22:03, 6 במרץ 2018 (IST)
חוזרת על מה שאמרתי קודם. יש הצדקה לערך. המידע בתחום הספורט חסר ערך (אנציקלופדי), אבל אין הצדקה להיטפל אליו כדי להסיט את הדיון מהחלק הכן רלוונטי - פועלה המקצועי. YR on wiki - שיחה 22:24, 6 במרץ 2018 (IST)

קראתי את הכתוב, לטעמי מדובר בערך מוצדק, וודאי שיש לו מקום בוויקיפדיה. פועלה של האישה למען הציבור ניכר, הישגיה ברורים לעיני כל, וודאי שבחירתה כאחת מ-5 הנשים המשפיעות בישראל, בתחום כה חשוב - מדברת בעד עצמה. אני תומך, כתומכים שלפניי, בהשארת הערך. אף אוסיף כי לאחר עיון מדובר לטעמי בערך חשוב לוויקיפדיה. --Yoniher - שיחה 23:58, 6 במרץ 2018 (IST)

אני לרגע לא מזלזל בתרומה ובמקצועיות של פורר אך במקביל אני רוצה להבהיר, שלא תתבלבלו, ערך בויקיפדיה לא אמור בשום אופן ובשום צורה להביע מחווה או פרס. יתר על כן, אין שום הוכחה שפורר אכן עמדה בראש המערך של פרשיות אלה וחוץ מציטוטים מרגשים של עיתונאים בתוכנית נדחת אני לא באמת חושב שיש מקום לשקלל זאת. הבה נמקד את הנתונים: פורר מכהנת כמשנה לפרקליט ומתוקף תפקידה יצא לה לעסוק בפרשיות מפורסמות. אני לא רואה בזה חשיבות מיוחדת רק בגלל שכל פרקליט שהקריירה שלו חשובה לו יותר מהכל אז הוא במיילא לא יחמם את הכסא אלא יפעל כדי להתקדם בהיררכיה וזה בסדר גמור רק שמכאן ועד להציג אותה כלוכדת הפושעים ושבזכותה אנו חיים, קצת נראה לי פרוע על גבול הבלוף. היא עוד פרקליטה שעושה את העבודה שלה. חלאס עם ההתלהמות והנאומים המרגשים של הבחור שיצר את הערך. הוא עובד בשבילה, לא בשבילנו. eli - שיחה 00:42, 7 במרץ 2018 (IST)

"הבחור" לא עובד בשביל אף אחד. תתפלא, הוא אפילו מובטל ברגעים אלו ממש, לומד למבחני לשכה. בינתיים מי שמתלהם ויורד לפסים אישיים, זה דווקא אתה - וזה מפליא אותי כשאתה אמור לייצג דעה אובייקטיבית של ויקיפד שמקבל זכות הצבעה. כמוכן, ארבעה ויקיפדים כבר תמכו - אני לא מכיר אותם, אבל על פניו לא נראה שגם הם עובדים בשביל אף אחד. יש מעל 100 פרקליטים בפרקליטות ת"א, אין אחד עם ההישגים או הרזומה שיש לדסי פורר. הדברים שאתה כותב כאן פשוט מנותקים מהמציאות - דווקא מרגע שהפכה למשנה, היא הפסיקה להופיעה והתחילה לנהל. היא הפכה למשנה בזכות התיקים הללו וההישגים האלו, ולא ההפך - מוזמן לבחון את תאריך הפיכתה למשנה ביחס לתאריכי גזרי הדין (לטעמי, היית צריך לבדוק זאת קודם התגובה הזו). בנוגע להטלת דופי בתוכן, אתה מוזמן להיכנס לכל אחד מהקישורים או מספרי התיקים שצורפו. אין טעם שאגיב לזה, הכל מגובה. אני באמת לא מבין מה הבעיה שלך. Moshey85 - שיחה 01:28, 7 במרץ 2018 (IST)

שמחתי לקרוא ערך על עובדת מדינה מסורה, יירבו כמותה בישראל. עם זאת, מדובר בעובדת במערכת הירארכית, ובהירארכיה זו רק לפרקליטי מחוז מעטים יש ערך, ואין תקדים לערך על משנה לפרקליט מחוז. ברוח דבריו של משה רבנו "מי יתן כל עם ה' נביאים" אפשר להציע שכל פרקליט יזכה לערך, אבל כיוון שקטונתי ממשה רבנו אינני מוצא הצדקה לקיומו של ערך זה, כל זמן שמעסיקתה של פורר גפני, המדינה, לא מצאה לנכון למנותה לפרקליטת מחוז. דוד שי - שיחה 07:31, 7 במרץ 2018 (IST)
נדמה לי שכותב הערך מתפעל יתר על המידה מפועלה של פורר גפני. אין שום טעם לציין בערך את היותה התובעת בשני תיקים של עברייני מין - מדובר בתיקים שגרתיים, כמוהם אנו קוראים בעיתונים לעתים קרובות. לעובדה שהעבריינים היו מפורסמים במקצת אין שום חשיבות מבחינת עבודתה של פורר גפני. למעשה הכנסת מידע זה לערך מעידה על חוסר החשיבות של הערך. דוד שי - שיחה 22:19, 7 במרץ 2018 (IST)

אני חולק עליך בנושא פרשיות המין. כיוון שמדובר בתיקים תקשורתיים, מדובר במלאכה מורכבת ומאתגרת, וודאי בהתמודדות עם המתלוננות, קורבנות העבירה ומכבש הלחצים שמופעל עליהן במהלך ניהול ההליך. אני מזכיר, כי התיק של עופר גלזר הגיע עד לבית המשפט העליון, שדחה את ערעורו והותיר את ההרשעה שהשיגה פורר גפני על כנה. לאור היכולת של פורר גפני לנהל תיקים בסדר גודל כזה ולהעניק לקורבן העבירה תמיכה והגנה, היא זכתה, בין היתר, לאות הוקרה בפרויקט בערוץ 10. אי אפשר לנתק את התיקים הללו מהקריירה שלה. כמוכן, חתירה להרשעה ועונש מאסר בפועל בתיק כה מתוקשר, מעניקה תחושת ביטחון במערכת המשפט ומעודדת קורבנות עבירה נוספים לצעוד קדימה, ולכך חשיבות עליונה Moshey85 - שיחה 13:50, 8 במרץ 2018 (IST)

העברתי את הערך למרחב הערכים כיוון שחל שיפור בניסוח, ובעיצוב, ובזכות הפרוייקט של ערוץ 10 נראה שיש חשיבות + תמיכה של עוד משתמשים בעלי זכות הצבעה. בכך, הוא עובר את רף ה"חשיבות" ומגיע לו להיות במרחב הערכים. באם זה יגיע להצבעה, כמו שנראה שזה דיון מכין, הרי שאני בעד השארתו במרחב הערכים. אמא של גולן - שיחה 09:00, 8 במרץ 2018 (IST)
התיקים של העליון וגלזר היו מתוקשרים ברמת מדורי הרכילות. האם התובעים בתיקים מתוקשרים ממש, כמו תיקי אולמרט, קצב, דרעי, רצח יצחק רבין, רצח תאיר ראדה, סרן ר', אלאור אזריה, זכו לערך? נדמה לי שלא. כדאי להפסיק את הניסיונות לניפוח חשיבותו של ערך זה. דוד שי - שיחה 20:19, 8 במרץ 2018 (IST)

אני סבור שהמכלול, קרי: תפקידה הבכיר + כמות התיקים הגדולים שניהלה + תואר הכבוד שקיבלה מערוץ 10 + יו"ר ועד הפרקליטים בתקופה הכי חשובה בשנים האחרונות + הישגיה, מצדיקים ערך לחלוטין. בכנות, אני לא מבין מדוע ההתעקשות הזו, לא מדובר בערך משולל יסוד של איזו דמות ויראלית שצצה משום מקום - מדובר בערך ראוי, של אישה ראויה, שהשיגה המון במהלך קריירה משפטית לתפארת. אם ועדת החקיקה של הכנסת מכירה בזה; אם המדינה מכירה בזה ומפקידה בידיה תיקים כה חשובים (ובבקשה אל תגמד את תיקי אסון המכביה, ענת קם, ומרגריטה לאוטין וכד' - אלו תיקים שהפכו את הבטן למדינה שלמה); אם ערוץ 10 מכיר בזה, ומעניק לה תואר כ"כ מכובד בנימוק כה מרשים - גם הציבור זכאי להיחשף לזה ויש הצדקה לכך. Moshey85 - שיחה 23:29, 8 במרץ 2018 (IST)

כבר הבהרתי שלא ניהלה תיקים גדולים - יש תיקים גדולים וחשובים לאין שיעור מהתיקים שבהם ייצגה את התביעה (רק את התביעה, לא את ההגנה ולא ניהלה את המשפט עצמו). למעשה חוץ מתיק אסון המכביה כל התיקים המוזכרים בערך הם תיקים ממש קטנים. לא אסיר את תיק עופר גלזר, שהוא עבריין מין זניח ביותר (נדון לחצי שנת מאסר בלבד), רק כדי להראות עד כמה הערך הזה מנסה לנפח זוטות. דוד שי - שיחה 05:48, 9 במרץ 2018 (IST)

לאור האמור בערך ובדיון סבורני שהנידונה, אינה רק בעלת מקצוע בתחומה שבהקשר זה יש רבים. אלא גם אשת ציבור המעורה בענייני ציבור שונים ובכך יש לה השפעה ונוכחות מעבר לעבודתה. ולכן אני נוטה לתמוך בחשיבות. מי-נהר - שיחה 23:55, 8 במרץ 2018 (IST)

נראה שפנינו להצבעת מחיקה. בהצלחה לכולם. יואב ר. - שיחה 09:15, 9 במרץ 2018 (IST)

ChipsIL; YR on wiki; מי-נהר - היי, החלה הצבעה בעמוד הערך.

הסרת הדירוג של ערוץ עשר[עריכת קוד מקור]

אמא של גולן היי, המשתמש ELI, מסיר באופן שיטתי את החלק בפתיח שנוגע לתואר הכבוד שקיבלה פורר גפני מפרויקט הפליליסט בערוץ 10. מדובר באחד הנימוקים העיקריים שהוביל כמה מהויקיפדים פה לתמוך בחשיבות הערך. זה מאוד לא לעניין ונותן הרגשת חוסר נוחות. גם הנימוק, "סתם דירוג עיתונאי", הוא מקומם. אני מבין שהמשתמש לא רואה חשיבות בדף, הוא הבהיר זאת יותר מפעם אחת, וודאי שפתח את כל דיון החשיבות הזה, וזו זכותו. אבל מכאן ועד להכשיל את הערך על-ידי עריכות שכאלו, זה כבר מוגזם - קל וחומר כשאת ביקשת תוספת הערת שוליים בפתיח למשפט הזה בדיוק מתוקף חשיבותו (ראי בבקשה עריכתך מיום 4.3.17, 15:35).Moshey85 - שיחה 03:31, 9 במרץ 2018 (IST)

עם כל הכבוד לפרוייקטים עיתונאים שהציבו חמשה פרקליטים בלבד, אני לא רואה בזה דירוג רשמי בעל משקל מקצועי שאמור ונחוץ להופיע כבר במשפט הפתיח. מעבר לזה, ביקשתי שתתנצל על האשמה החמורה שלך. אתה לא מכיר אותי ולא יפה שאתה ככה מתייחס למוניטין שלי. אני "מכשיל" את הערך?? ממליץ לך לברור טוב טוב את מילותיך כי כאן כמעט חצית את הגבול. eli - שיחה 03:39, 9 במרץ 2018 (IST)

אני סיימתי לריב איתך. ובבקשה תניח לי. אם כל התגובות החיוביות למעלה מזכירות את תואר הכבוד מערוץ 10, ואחרי כמה ימים שהערך באוויר, אתה מחליט פתאום להסיר את ההישג מהפתיח וקובע שזו "עריכה משנית" (ועוד אחרי שהויקיפד שהעלה את הערך ביקש להוסיף אליו קישור) - זה נראה ומרגיש לא טוב.Moshey85 - שיחה 03:48, 9 במרץ 2018 (IST)

אני מסכים עם eli - התואר מערוץ 10 אינו פרס ישראל לחקר המשפט, אין צורך להזכירו בפתיח. דוד שי - שיחה 05:51, 9 במרץ 2018 (IST)

אני חושב שכאשר עולה ערך על המוקד - בשאלת חשיבות או הצבעה, האדם שצריך לנתב את עריכתו הוא הויקיפד שהעלה אותו למרחב הערכים. שניכם, הויקיפדים שבאופן מוצהר לא תומכים בערך, לא מפסיקים לערוך אותו באופן מצמצם, תוך שאתם למעשה כופים את דעתכם האישית לתוך הערך באמצעות עריכתו, מצמצמים ומגמדים את התוכן, כרסום אחר כרסום. באמת, אני חדש פה, ואין לי מושג למה נטפלתם לערך הזה כ"כ - או מה הכללים לעריכת ערך על-ידי מתנגד לו טרם הצבעה, אבל כל מה שקורה בימים האחרונים הוא פשוט הזיה בעיני, אני מרגיש כמו בכנסת.Moshey85 - שיחה 14:50, 9 במרץ 2018 (IST)

כל עריכותי בערך זה מנומקות היטב, ולעומת זאת עריכותיך נגועות ברצון עז להאדיר את עו"ד פורר גפני (אין לי שום דבר נגדה, התרשמתי שהיא עובדת מדינה מסורה, אבל חשוב לי לא להפוך את ויקיפדיה לאתר מעריצים). לנוחותך, אסכם אחדים מנימוקי:
  • כתבת: "ניהלה כמה מהתביעות המתוקשרות במשפט הישראלי" - כל התביעות שלה המוזכורת בערך, כולן ביחד, עוררו הד תקשורתי נמוך מזה שעוררו כל אחד מהתיקים של אולמרט, קצב, דרעי, רצח יצחק רבין, רצח תאיר ראדה, סרן ר', אלאור אזריה. כך גם מבחינת החשיבות.
  • אין תקדים לכך שפרקליטה בדרגה של משנה לפרקליטת מחוז זכתה לערך בזכות תפקידה זה. למעשה רק מעטים בדרגה גבוהה יותר, של פרקליט מחוז, זכו לערך.
  • בחירתה על ידי ערוץ 10 ראויה להופיע בגוף הערך, אך אין הצדקה להופעתה בפתיח - זה לא פרס ישראל, זו בחירה זניחה של ערוץ טלוויזיה. דוד שי - שיחה 15:59, 9 במרץ 2018 (IST)
בנוסף, אני מכיר כמה עובדי מדינה ממש מסורים, לכן מה ? אני ירוץ ויכתוב על כל אחד מהם ערך? משלמים להם כדי לעשות את העבודה שלהם. ואם אתה חושב שהמקרה שלה הוא חריג אז אתה ילד חמוד שרק הרגע ראה עולם ומתפעל ממסירות לקריירה. eli - שיחה 16:07, 9 במרץ 2018 (IST)

פשוט עצוב בעיני לראות אנשים (קל וחומר שלא מודעים לאותיות אית"ן) מדברים בכזו זילות על הישגים וקריירה כה ענפה. אתה ממשיך להתגרות בי: "ילד חמוד", "הבחור שעובד אצלה", האזהרות ששמת על דף היוזר שלי - כפי שאמרתי, אני סיימתי לריב איתך. זה מסיט את הדיון מאישה ומקריירה מפוארת. אמא של גולן תחליט מה שתחליט על הפתיח, ויקיפדיה תחליט מה שתחליט על הערך, וזהו. בנוגע לתוכן שכתבת, אתה טועה ומטעה, ודיי חוזר על עצמך ומנפח לחינם את העמוד.Moshey85 - שיחה 16:36, 9 במרץ 2018 (IST)

לא התכוונתי להתגרות. אמרתי שאם אתה מתלהם ומתלהב מהישגיה הרי שאתה נאיבי שחושב שזה חריג. המושג "מוסר עבודה" זה לא מה שאני המצאתי. אינני רואה סיבה ליצור תקדים על פורר, בזמן שנדיר מאוד שמשנים לפרקליט קיבלו ערך. אפילו הפרקליט ש"ניהל" את התביעה ברצח רבין לא קיבל ערך. אז יאללה חאלס עם ההתלהבות ובוא נתחיל להרגע. eli - שיחה 16:42, 9 במרץ 2018 (IST)

אמא של גולן - למה ההצבעה החלה לפני שהוכרע ענין הפתיח? למה ההצבעה מנותקת מכל התומכים כאן?Moshey85 - שיחה 12:55, 13 במרץ 2018 (IST)

אני מציע שתפסיק לתקוף את מי שחולק עליך, כי זה לא מה שיגרום להשארת הערך. נא לקבל באופן מכובד גם דעות שונות ולהתמודד לגופם של דברים. נרו יאירשיחה • כ"ו באדר ה'תשע"ח • 13:43, 13 במרץ 2018 (IST)

אתייחס לגופם של דברים ברשותך, הערך עלה לדיון חשיבות בתוכן מסוים, עם כותרת מסוימת, על-ידי ויקיפד שאחראי על העלאת הערך למרחב הערכים - בסמוך לפני ההצבעה, הכותרת הזו מצומצמת על-ידי ויקיפד מתנגד, הערך נערך באופן מצמצם, ואז עולה להצבעה. למה אתה נותן לזה יד במקום לקום ולהגיד חבר'ה, זה לא בסדר - עזוב את הערך הזה, שיפול, אין לי מה לעשות כבר כנראה - ההתנהלות הזו היא מאוד לא תקינה.Moshey85 - שיחה 14:00, 13 במרץ 2018 (IST)

א. בדפי שיחה נהוג להזיח תגובה באמצעות סימן נקודתיים (:) בתחילת התגובה. אם כבר יש נקודתיים בתגובה הקודמת, נהוג להוסיף זוג אחד נוסף. באופן זה, נשמר הסדר בדיון ויודעים אילו דברים נכתבו כתגובה לדברים שהופיעו קודם. ב. לא הבנתי מה לא תקין. כמובן שהערך צריך להיערך לפי המקובל אצלנו, ושצריך להוריד ממנו סגנון יחצני. זה נכון לפני, אחרי ובמהלך ההצבעה. נרו יאירשיחה • כ"ו באדר ה'תשע"ח • 14:02, 13 במרץ 2018 (IST)
בחירתה של פורר גפני כאחת מחמש הנשים המשפיעות ביותר בישראל לטובת נפגעי עבירה, היה חלק מהותי וחיוני בהעלאת הערך וקידומו כמצדיק ערך, במכלול שאר הישגים והדרגה. כך עלה ערך, כך העלתה אותו הויקיפדית אמא של גולן. למעשה, אף נתבקשתי על-ידה להוסיף קישור לענין בפתיח. הערך היה באוויר כך כמה ימים, ויקיפדים הגיבו לכאן ולכאן והערך קיבל תמיכה, שרובה, הייתה מושתתת גם על תואר הכבוד הזה. קם בוקר אחד ויקיפד, החליט שהתואר הזה לא מספיק חשוב, והסיר אותו. הפתיח צומצם, התואר הזה ירד לתחתית העמוד, וכך הערך עלה להצבעה - זה לא הוגן ולא תקין. ברור שאם הפתיח מציג את פורר גפני כ"עוד" פרקליטה מפרקליטות המדינה, הוא לא יעבור, אבל זה חוטא למציאות. הפתיח אמור לשקף את החשיבות הציבורית ממנה, בחירתה כאחת מחמש הנשים המשפיעות בישראל על-ידי פרויקט שכזה, הוא קרדינלי לכך.Moshey85 - שיחה 14:08, 13 במרץ 2018 (IST)
עם כל הכבוד, לא מדובר בפרס ישראל, עיתונאי הכניס אותה לרשימה שלו. זה מוזכר בערך, אבל לא חשוב ברמת הפתיח וכך מקובל גם בערכים אחרים. לדעתי יהיו כאלה שאין צורך להזכיר דבר כזה בכלל. על כל פנים אין זה רלוונטי כמה זמן זה שרד במצב השגוי. נרו יאירשיחה • כ"ו באדר ה'תשע"ח • 14:20, 13 במרץ 2018 (IST)