שיחה:המחסל

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

מה זאת אומרת מה חשיבותו?[עריכת קוד מקור]

המחסל זוהי אחת הדמויות הקולנועיות המוכרות ביותר. כשאומרים שוורצנגר המחסל זהו הדבר הראשון שחושבים עליו, ושוורצנגר אגב זהו מושל קליפורניה למי ששכח. המחסל זוהי הדמות הראשית באחת מסדרות הקולנוע המוכרות בכל הזמנים. ערכים על דמויות הרבה יותר איזוטריות לא נתקלות בשאלה של הבהרת חשיבות.

לא הבנתי איך בכלל אפשר לשאול כזה דבר. אפשר לאהוב את הדמות, אפשר לשנוא אותה אבל אי אפשר להתעלם ממנה.

וכן, יש הרבה מה להרחיב כאן (יחס בין האדם למכונה, האם יתכן שהאדם יבנה מכונה שתצא כנגדו?, האם צבא העתיד זהו צבא של מכונות אינטליגנטיות? וטרנסהומניזם בכלל).--Gt11 17:23, 29 ביולי 2007 (IDT)

מחיקת הערך איננה התעלמות מהדמות. עדיין ניתן לכתוב עליה בערך על הסרט. הערך על הדמות איננו המקום לשאלות פילוסופיות על יחסי אדם-מכונה, אלא לאלה שנוגעות בדמות ואני לא בטוח שהן יכולות להחזיק ערך שלם. חי ◣ 29.07.2007, 17:27 (שיחה)
כמו שכתבתי בהועדה הקודמת, הדמות היא דמות חשובה מספיק כדי לקבל ערך, בטח חשובה יותר ממספר דמויות קולנועיות שקיבלו ערך משל עמצן. ובקשר לערך על הדמות, מדוע זהו לא המקום לדון בשאלות שהדמות מעוררת? לא אמרתי שזהו הדבר היחיד שאפשר לכתוב עליו. שים לב שבערך כיום אין כמעט כלום על השאלות הללו. בנוסף, לספקות שלך לגבי להחזיק ערך שלם, אתה מוזמן להציץ בויקיפדיות בשפות אחרות ולראות אילו ערכים מאירי עיניים נכתבו שם. ושוב, כמו שאמרתי, דמויות הרבה פחות חשובות, הרבה יותר שטוחות ועם הרבה פחות בשר כבר קיבלו ערכים שלא שנויים במחלוקת. --Gt11 17:36, 29 ביולי 2007 (IDT)

יש חשיבות רבה לערך הזה. מי שלא חושב כך שיציין מדוע. Natan7 13:14, 2 באוגוסט 2007 (IDT)

הבהרת החשיבות לא רלוונטית[עריכת קוד מקור]

הועבר משיחת משתמש:יוסאריאן:

תבנית הבהרת החשיבות ששמת בערך המחסל לא רלוונטית היות והיא כוללת את התוכן הבא: "בדף זה חסר מידע שיבהיר את עצם קיומו או את חשיבותו של הערך". אם תקרא את הערך לפני שאתה שם תבניות, תוכל לראות כי כתובות שחור על גבי לבן 3 פסקאות המתארות את חשיבות הדמות תחת הכותרת הצלחתו של המחסל, וזאת בניגוד מוחלט לכתוב בתבנית ששמת.

טוב יהיה לכולם אם בפעם הבאה שתשקול לשים תבנית כלשהי בערך, תבדוק קודם האם היא אכן רלוונטית.

בברכה --Gt11 14:11, 2 באוגוסט 2007 (IDT).

ראשית, נהוג להמשיך דיון היכן שהתחיל ודיון זה שעניינו הערך הזה מקומו כאן ולא בדף שיחתי. שנית - כנראה שלמרות שלוש הפסקאות שמתארות את הצלחתו והסיבות לה לא שוכנעתי בחשיבותו. אני מבין שאתה משוכנע בחשיבותו (האנציקלופדית?) של הערך, ועל כן פסקאות אלה שיכנעו אותך בקלות, אבל כדאי שתבין שאנשים שאינם בטוחים בנחיצותם של ערכים על כל דמות קולנועית של סרט מפורסם, מתקים יותר להשתכנע. שלישית ועיקר - נהוג שבשביל הסרת תבנית כזו נחוצה תמיכה של שני ויקיפדים בחשיבות הערך. אתה הסרת את התבנית למרות שהיית תומך יחיד, אולם עתה, משנמצא לך רע, אסכין עם הסרת התבנית. בברכה, יוסאריאןשיחה 14:58, 2 באוגוסט 2007 (IDT)

T-800[עריכת קוד מקור]

המחסל המקורי (שוורצנגר) הוא מדגם T-800. שכחו לציין זאת בערך.