שיחה:הפיגוע במועדון מייק'ס פלייס

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

לצערנו הרב היו הרבה פיגועים בישראל בכלל ובתל אביב בפרט. פיגוע זה אינו בעל חשיבות מיוחדת ולכן אין בו ערך מוטי - שיחה 13:18, 31 במרץ 2009 (IDT)

הערך מתאר את התחקיר והמסקנות. את ההשתלשלות יוצאת הדופן של בריחת המחבל האחר לאחר הכשל בחגורת הנפץ שלו ואת מותו בים תוך שהוא נפלט לחוף. על המקרה נערך סרט. חשיבות הובהרה והתבנית מוסרת. ‏Ori‏ • שיחהתל אביב 100 - לא רק מדד! 13:26, 31 במרץ 2009 (IDT)
אין מקום לערך על כל פיגוע, אך במקרה זה יש מספיק מאפיינים חריגים - בפרט אזרחותם של המבצעים. דב ט. - שיחה 13:37, 31 במרץ 2009 (IDT)
Ori, אני בהחלט מסכים איתך שיש מקום לערך על פיגוע זה. בכל זאת, הערה קטנה: מאחר ואתה זה שכתב את הערך, ובא ויקיפד אחר והציב תבנית חשיבות, מן הראוי היה שתיתן למישהו אחר להסיר אותה ולא תעשה זאת בעצמך, וגם זאת רק לאחר שאחרים מלבדך יביעו דעתם. לגופו של הערך הספציפי אני, כאמור, מסכים איתך לחלוטין. Lostam - שיחה 14:36, 31 במרץ 2009 (IDT)

המאבטח לא מת בפיגוע[עריכת קוד מקור]

המאבטח אמנם חסם את המחבל מלהכנס למועדון וסבל מפצעים קשים, אך הוא חי - [1].

הוא חי[עריכת קוד מקור]

Avi Tabib, a doorman at Mike's Place bar in Tel Aviv, talked about ... www.telegraph.co.uk/.../Terrorist-Isa-Ibrahim-was-a-lone-wolf-who-radicalised-himself.htmlהואחי