שיחה:חולית (דיונה)

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
WIKI AND ACADEMIA.PNG

ערך זה נכתב או הורחב משמעותית בקורס "מבוא לגאומורפולוגיה" במסגרת מיזם עבודות ויקידמיות באוניברסיטת בן-גוריון בנגב - המחלקה לגאוגרפיה ופיתוח סביבתי

העברה[עריכת קוד מקור]

למה לא להעביר לדיונה? מעולם לא שמעתי על הביטוי הזה. פרט לכך אולי יש להוסיף תבנית העברה לויקימילון. A&D 19:52, יולי 19, 2005 (UTC)

אבל מה לעשות שככה זה נקרא בעברית? חלילה להעביר לויקימילון (אם כי בהחלט להעתיק את ההגדרה המילונית): תציץ בערך המקביל בויקיאנגלית ותראה כמה יש עוד לכתוב על זה. אוריון אבידן (עלמה במיל') 20:00, 19 יולי 2005 (UTC)
לא הקשבת באופן מדוקדק לדיווחים על תוכנית ניצנים, אני מסכים שלפני זה בקושי שמעו את המונח אבל מאז העלאת התוכנית הוא זוכה לפריחה בלתי מוסברת לחלוטין (לטעמי לפחות). טרול רפאים 11:57, 20 יולי 2005 (UTC)

בארץ[עריכת קוד מקור]

הוספתי פירוט של החולות ( או שמא חוליות?) בארץ ותמונה. שומבלע 02:24, 8 בפברואר 2007 (IST)

ראו גם ויקיפדיה:המקבץ השבועי/חול Assafn שיחה 11:32, 29 בדצמבר 2011 (IST)

ביטול עריכה[עריכת קוד מקור]

חנה שלום, אבקש לבטל את ביטול העריכה שביצעת. הערך הינו ערך בעבודה אקדמית (לא יכולת לדעת ללא תבנית, אני יודע) והמחיקות נעשו על ידי מרצה הקורס, יצחק קטרה, המתמחה בגיאומורפולוגיה איאולית (של רוח). לטענתו, ואני מצטט: "ניסוח לא טוב ולכן אי דיוקים. ערכתי באתר – בעיקר מחיקה של חומר לא רלוונטי או לא נכון". תודה דרור פז - שיחה 17:25, 23 ביוני 2013 (IDT)

אין בעיה, ומה עם העריכות שלו בערכים אחרים. הנקודה היא לא שהערך היה ללא תבנית אקדמית, הוא ערך כאנונימי, ופניתי אליו ולא קיבלתי תשובה. בנוסף כשמורידים חלקים מערך, חשוב לכתוב הסבר בתקציר העריכה של הערך או בדף השיחה. יש כאן משחיתים רבים, לכן חשוב להתייחס ולענות לפניות. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 17:34, 23 ביוני 2013 (IDT)

הערות צוות הקורס[עריכת קוד מקור]

קרן ועדי שלום, ראשית - אין לכן תבנית של עבודה אקדמית על הערך - ללא תבנית לא ינתן ציון!

שימו לב שהערך עבר עריכה מסיבית על ידי קטרה. להלן הערותיו כפי שהעביר אליי:

"ניסוח לא טוב ולכן אי דיוקים.

ערכתי באתר – בעיקר מחיקה של חומר לא רלוונטי או לא נכון"

בנוסף, הוסיפו לכן תבנית קישורים פנימיים, וברשימת המקורות שלכן יש מקורות שאינם קשורים לתוכן הערך. דרור פז - שיחה 17:56, 23 ביוני 2013 (IDT)