שיחה:יהודה בר-שלום

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

שיחה[עריכת קוד מקור]

מדובר באישיות התורמת משמעותית לעיצוב החינוך בישראל ואשר מאירה את הזוית ההומניסטית שלו בהתמדה מזה שנים רבות.Raam - שיחה 06:07, 11 ביוני 2009 (IDT)

מהמידע שמופיע בערך, אני מתקשה לראות חשיבות אנציקלופדית. ומה זה "חינוכאי"? יש מילה כזאת בעברית? Lostam - שיחה 14:18, 11 ביוני 2009 (IDT)
חינוכאי זו מילה יפה. האם פירושה הוא "חוקר חינוך" או שאולי פירושה "מורה של מורים"? אם אני הייתי חינוכאי, לא הייתי קורא לעצמי חינוכאי כי הייתי מבין בחינוך ונזהר להקדם תפיסות שגויות.
על פניו, האיש אכן נראה אדם מרתק ואישיות תורמת. אולם, למרות שסך כל התרומה שלו גבוהה מזו של לא מעט אנשים שכן זכאים כאן לערך, הוא לא עובר את המינימום האנציקלופדי כי אי אפשר להצביע על תחום בודד שבו הוא תורם מספיק. האיש הוא חוקר, אך אינו פרופסור מהמניין. הוא ספורטאי אבל לא בתחום תחרותי שמביא מדליות. נראה לי שהאיש נופל בין הכיסאות של ההגדרות היבשות שלנו ועל ההגדרות היבשות שלנו קשה לוותר כי אנחנו מערכת גדולה וקשה לשליטה כמו מערכת החינוך.
אגב, השבוע נמחק עוד ערך על אדם תורם שכזה. האיש היה קצת חוקר מדעי (כנראה הידרולוג), קצת מרצה (במכללה) וקצת עובד ממשלתי בכיר (מנהל מקורות). אדם חשוב ותורם אבל.... עִדּוֹ (Eddau) - שיחה 06:03, 12 ביוני 2009 (IDT)