שיחה:יהודה הכהן מסלתון טראב

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

תאריכים בערך[עריכת קוד מקור]

שלום מאורות נתן. תודה על ההרחבות בערך. בהזמדנות זו אבקש, שלפחות בערכים שיצרתי, אל תשנה את סדר התאריכים ואופן הצגתם. תודה מראש Face-smile.svg. Ralph747 - שיחה 20:32, 13 בפברואר 2018 (IST)

היי, האמת שיפצתי שם בלי לדעת שאתה כתבת... אז שאפו. לגבי התאריכים אתה מכביד עלי :) - אני יוצא רגע מעצם נקודת המחלוקת בנינו עליה כבר דנו בעבר. אחרי שהסכימו כמוני, יש לעשות כן, כמו בכל הערכים, ולו רק בשביל אחידותם, ואני ככל הנראה אצטרך לעמוד בכך כשאשים לב (ולא בדווקא כמובן) עבור האנציקלופדיה, למרות חיבתי הויקיפדית הגדולה לך ולפעילותך, בתקווה שתקבל זאת בהבנה... לא אכפת לי שנעשה דיון ואם יוסכם כמוך, או אפילו שאפשר להשאיר גם כמוך (לכתחילה), אתפשר בהחלט בערכים שבנית. מאורות נתן - שיחה 21:32, 13 בפברואר 2018 (IST)
ודבר נוסף - בניתי אגב ערך זה גם את הערך עזרא הכהן מסלתון טראב על אביו, ואודה לך אם יהיה לך מה להוסיף שם, בעיקר ממקורות אלו שלא ידעתי איפה לשלב (מי בן של מי וכו', ועוד) ואולי אתה מכיר יותר את הפרטים, ראה פה (על רבים מבני המשפחה, אולי בכלל כדאי לבנות דף "משפחת טראב מסלתון"), ועל רבי מרדכי שהיה רב חשוב, ועל חכם עזור. תודה מראש. מאורות נתן - שיחה 21:37, 13 בפברואר 2018 (IST)
מאורות נתן, אין כאן מחלוקת, אלא רק בקשה, במיוחד בשל ההערכה ההדדית.
בדיוק בשל האחידות, ביקשתי שבערכים שיצרתי, התאריכים יוצגו בצורה שסידרתי אותם בעת יצירת הערך. לפי הבנתי, אין כלל קבוע בנושא, ותוכל גם כן לבדוק בערכים אחרים רבים, ולראות כי התאריכים מוצגים כמו בערכים שיצרתי.
לגבי הערך על הרב עזרא מסלתון: תודה רבה על יצירתו. בהזדמנות הקרובה אשתדל לעבור על הערך. Ralph747 - שיחה 23:11, 13 בפברואר 2018 (IST)
התכוונתי למחלוקת שהייתה לנו בעבר והתכתבנו בזמנו עד שאחרים סברו כמוני, לא זוכר איפה זה היה. תוכל לתת לי כמה ערכים כאלה שיצרו אחרים ? עד כה למיטב זכרוני לא נתקלתי בכאלה (באחידות לא התכוונתי אליך אלא לכלל הערכים) ? אם זה כך, ואכן אין כלל קבוע כפי שכתבת, אסמוך עליך ואשמח בהחלט לשמח אותך ... מאורות נתן - שיחה 23:17, 13 בפברואר 2018 (IST)
מאורות נתן, תודה. להלן מספר ערכים, כדוגמה: אביעזר בורשטיין, יהודה לייב גירשט, אברהם אנקווה, אהרן אבן חיים, רפאל משה אלבז, מכלוף אלדאודי. אם תרצה עוד דוגמאות, אכתוב לך כאן בשמחה. כמובן שיש עוד הרבה ערכים שמציגים את התאריך בצורה הזו, ועוד הרבה שמציגים בצורה שלך, ובכך ניתן לראות כי אין כלל קבוע בנושא. Ralph747 - שיחה 23:52, 13 בפברואר 2018 (IST)
למרות שזה צורם לי בעין (אין לך מושג כמה...) ובחלק מהערכים מדובר בקצרמר ולא בערך רציני, או בכאלה שיש רק שנה ידועה. אסמוך עליך שאפשרי גם כך, ואעמוד בל"נ בהתחייבותי לגבי הערכים שיצרת. אם אשכח תאזכר אותי. לילה טוב, תישן רגוע יהיה בסדר :) מאורות נתן - שיחה 23:58, 13 בפברואר 2018 (IST)
עברתי ברפרוף על ערכים שיצרת (כבוד. חתיכת משימה תהיה לי אחרי ההתחייבות...) - למה הסירו את הרב ניסים כהן, איפה דף המחיקה ואיך אפשר לשחזר, נדאג לתמיכה רחבה, יש מקום בהחלט לערך. כמו כן - לגבי התמונות שאתה סורק לא עושים לך בעיות איתן ? מאורות נתן - שיחה 00:06, 14 בפברואר 2018 (IST)
מאורות נתן, תודה רבה על ההתחשבות. מקווה שאני לא נשמע קטנוני. המטרה שלי היא אחידות, שתאפשר התמצאות בנתונים שמספק הערך בקלות המקסימלית, כמו שציינתי בשיחה הקודמת שלנו בנושא.
לגבי הערך של הרב נסים הכהן: הייתה הצבעת מחיקה, ולא הייתה מספיק תמיכה בהשארתו. לא מצאתי דרך לבדוק מהם הכללים להחזרת ערך שנמחק בהצבעת מחיקה, לאחר שניתן כעת להבהיר את חשיבותו. אם אמצא, אני אצור את הערך מחדש.
לגבי התמונות שאני סורק: אני מתאים לכל תמונה את הרישיון המתאים לה - שימוש הוגן לתמונה שלא עברו 50 שנים מתאריך צילומה, ותבנית PD (בהתאם למדינה) לתמונה שעברו 50 שנים מצילומה. אם תצטרך סיוע נוסף בנושא התמונות, אשמח לסייע. Ralph747 - שיחה 00:49, 14 בפברואר 2018 (IST)
היי, לא חשדתיך בקטנוניות ואני מבין לרגשותיך בהחלט, למרות שאני חלוק עליך בעניין. 2 הערות - א)ראיתי שבפתיח אתה משנה גם את המוהל וכו' לפני תפקידו העיקרי "אב"ד", כמו כן ראיתי שאתה מקדים את התאריך הלועזי לעברי, זה לא קריטי בעיניי אבל לדעתי מצד הסדר הישר זה צריך להיות הפוך, זה גם לא מיקל על הקורא יותר מההיפך. ב)לגבי התמונות, לא כל כך הבנתי את דבריך כי אינני מתמצא בפרטים, ובכל אופן לדוגמא ברב עזרא מסלתון יש בלינקים תמונה, האם תוכל לסייע להעלות אותה לערך ? אודה לך מאוד. בברכה מאורות נתן - שיחה 17:54, 14 בפברואר 2018 (IST)
בנוגע להערות: 1) אם תסתכל בפתיחים של הערכים שאני יוצר, כך אני עושה בדרך כלל: התפקידים השונים מובאים בהתחלה, ובסוף מובא/ים התפקיד/ים העיקרי/ים. זה כך ברוב ערכי האישים בויקיפדיה. 2) הקורא הממוצע בויקיפדיה הוא אדם הבקיא בתאריך הלועזי יותר מאשר העברי. לדעתי, כשהתאריך הלועזי מקדים את העברי, נוח לקורא להתמצא בקלות בתאריכים שמוצגים בערך מחוץ לסוגריים. אני נותן לזה דגש בערכים שאני יוצר, בהתאם לכללי טיפוגרפיה שלמדתי, שלפיהם, נוח יותר לקרוא טקסט אם יחולו עליו מספר דגשים. 3) האם תרצה עזרה בהעלאת התמונה, או שאני אעלה בעצמי? Ralph747 - שיחה 20:24, 14 בפברואר 2018 (IST)
לגבי התמונות - בטח, אשמח מאוד אם תעלה בעצמך, אני סתם מסתבך עם זה. על ההערות אכתוב לך בהמשך - אני טרוד במשהו. יישר כח. מאורות נתן - שיחה 16:34, 15 בפברואר 2018 (IST)
משתמש:Ralph747 מה קורה עם התמונה ? תודה מאורות נתן - שיחה 18:41, 20 בפברואר 2018 (IST)
שלום, מאורות נתן. אני בתקופה לחוצה, ולכן לא הספקתי להיות ליד מחשב (אני כותב כעת מהסמארטפון), כדי להעלות את התמונה. אעשה את זה בימים הקרובים. Ralph747 - שיחה 19:30, 20 בפברואר 2018 (IST)