שיחה:יוסי יהושוע

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

יוסף??[עריכת קוד מקור]

יוסף יהושוע? באמת? אני מבין (לא באמת, אבל לא נותרה לי ברירה אלא להסכים) שבשמות קציני צה"ל תשתמש בשם המלא לערך ולא בכינוי שלהם בפועל. אבל רבאק, יוסי יוהשוע מפרסם בידיעות תחת השם "יוסי". זה השם שהוא משתמש בו כשם הרשמי שלו, לא בין החברה. אם עורך ידיעות אחרונות לא רואה נכון לכתוב "יוסף" אני לא רואה שום סיבה נראית לעין שבויקיפדיה יקראו לו ככה Ubub92 - שיחה

Marloweperel הצבת את התבנית לפני יותר משלושה חודשים. יש לך תוכניות לשנות פה משהו? מאז לא נגעת בכלום. אוּרי - שיחה 21:47, 24 בינואר 2015 (IST)
Marloweperel , כמו כן, עדייו מחכה להסבר טוב למה לא להעביר ל"יוסי יהושוע", כפי שהוא מופיע בכל הערכים בויקפידה, בכל הכתבות שלו וכו'. אוּרי - שיחה 22:20, 24 בינואר 2015 (IST)
הועבר. אדם צריך להופיע בשמו כפע שהוא מוכר לציבור. איתן - שיחה 02:34, 26 בינואר 2015 (IST)
גל, אתה יודע שאני מת עליך אבל פה אתה טועה: קוראים לו יוסי. זה שמו, לא יוסף! בנוסף, הוא ממש לא פרשן. Yossifoon - שיחה 00:25, 6 באפריל 2015 (IDT)

ההמנעות של יוסי מכתיבה על נושאי פרט[עריכת קוד מקור]

משתמש:Uziel302, מחקת את "כשמגיעים אליו סיפורים כאלה הוא משתדל לפתור את הבעיה מבלי לכתוב עליה בעיתון."
כנראה שהייתי צריך לנסח את המשפט הזה טוב יותר. הרעיון הוא שבמקום לנפח את החדשות בסיפורים על חיילים רעבים, מפקד מתעמר, חוסר במדים נקיים וכדומה, יוסי פותר את הבעיות הללו מול המפקדים הבכירים. יצא לי (ככתב שעבד צמוד אליו) להביא סיפורים כאלו שהיו יכולים לתפוס כותרות משמעותיות, אבל יוסי העדיף להתקשר אל המפקדים ולסדר את הבעיה. לוותר על סיפור וקרדיטים כדי לפתור בעיה ולעשות לחיילים טוב זה בניגוד להיגיון העיתונאי. עיתונאי אמור לדווח על תקלות, לא לטפל בהן (רמזתי על כרמלה שעשתה מסיפורים כאלו קריירה).
להבנתי, ראוי לכתוב בויקיפדיה על עיתונאי שנוהג כך.Yossifoon - שיחה 02:30, 6 באפריל 2015 (IDT)

אתה מביא פה עדות אישית על חייו הפרטיים של אדם. ויקיפדיה אינה המקום לפרסם אותה. לדעתי גם אם היה ממציא תרופה יעילה לסרטן, לא היה ניתן לציין זאת בערך לפני ששמו הופיע בפומבי בהקשר זה. יש פה בעיות של מחקר מקורי ופגיעה בפרטיות. זה מה שהביא אותי למחוק את המשפט, אני לא אתעקש על עמדתי במקרה הספציפי הזה. ‏Uziel302שיחהאמצו ערך יתום! 10:42, 6 באפריל 2015 (IDT)