שיחה:יורי סמויליץ'

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

שותף לשיא ישראלי, אלוף ישראל, גמר אליפות אירופה לנוער בשחייה. מחזיק בשיאי נוער של ישראל, ראוי בהחלט.

ישנם ערכים על כדורגלנים: אלמוג כהן, ראובן יפת, אסי בלדוט, נמרוד בוכמן, דני עציוני וכו', כדורסלנים: יובל נעימי, שון דניאל, עדי פרג, רגב פנאן וכו' בעלי פחות השגים ממנו, ולהם יש ערך, והרשימה עוד ארוכה ארוכה.

להצליח בשחייה, בספורט אינדיבידואלי, הרבה יותר קשה ומסובך מאשר בספורט קבוצתי. נכון שישנם שחיינים שהיה צריך לכתוב עליהם ערך כבר מזמן, אבל זה לא גורע מערך זה. זה לא טורניר איזה ערך קודם למי.

סמויליץ' משתפר ומתקדם. אני צופה שהערך הזה רק ילך ויגדל. BASWIM - שיחה 01:27, 21 בספטמבר 2009 (IDT)

ברק, כמו שאתה יודע גם לאח שלי היה שיא לבוגרים בשליחים ועוד בגיל יותר צעיר ומדליות בגביע קומן, וכמה וכמה שיאי גילאים אבל אני לא רואה שום הצדקה לערך עליו. אני מאוד מקווה שהוא יתקדם ויהיה ראוי לערך אבל ביינתים אני לא רואה חשיבות מספקת. באשר לכדורגלנים ולכדורסלנים, באמת הייתי מוחק לפחות חצי מהערכים בוויקיפדיה, אבל לצערנו הפופולריות גם קובעת ואנשים בעלי השגים נמוכים מאוד נכללים פה בגלל ששמם הוזכר קצת בעיתון. ♠ גיל כ. (שיחה) ♠ 01:59, 21/09/09

בנוסף להישגיו הספורטיביים והכשרון הענק הטמון ביורי הוא פקטור משמעותי בעימות המדובר בין האגודות ירושלים רבתי והפועל ירושלים. העימות גלש לתקשורת וכמו כן אקטואלי ביותר בעולם השחייה ובירושלים שם מתפרסמות כתבות על שני הצדדים. חלקן מוטות לצד כלשהו וחלקן לא.

הכדורגלנים והכדורסלנים שהובאו כאן הם שחקנים שמשתתפים בתחרויות כדורגל לבוגרים. האם השחיין הזה הוא אלוף ישראל לגילאי נוער בלבד, או שגם בבוגרים? ‏YHYH ۩ שיחהמיזם הכדורגל במדינות • 10:37, 21/09/2009

אכן השחיין הוא אלוף לבוגרים בשנה החולפת. יתרה מזאת לשחיין יש תוצאות איכותיות שמציבות אותו בין בשחיינים המהירים בהיסטוריה של ישראל. כמו כן מחזיק בשיא ישראלי לבוגרים עם אגודתו ב4 200 שליחים.

אם כך, אני לא רואה סיבה לחוסר חשיבות לערך על אלוף ישראל. גיל צודק - הפופולריות לא צריכה לקבוע, אבל זה לא סיבה לחוסר חשיבות של הכדורגלנים והכדורסלנים, אלא להיפך - חשיבות אנציקלופדית שווה של השחיין. ‏YHYH ۩ שיחהמיזם הכדורגל במדינות • 10:46, 21/09/2009
הוא זכה באליפות החורף של ישראל לבוגרים במשחים ל-100 מטר חופשי ול-200 מטר חופשי (בריכה של 25 מטר). כתוב בשורה הראשונה של השיחה ובערך עצמו. אלוף גילאים זה לא אלוף ישראל. אני מבין היטב בהבדל. בנוסף, "גביע קומן" הנחשב, שהוא עד גיל 16 לנערים ועד גיל 14 לנערות, ממש אינו משתווה ל"אליפות אירופה לנוער בשחייה" (עד גיל 18 לנערים ו-16 לנערות). הבהרה, אין לי דבר נגד הכדורסלנים או הכדורגלנים, הערכים שציינתי הם בסדר מבחינתי כמו גם הערך הנדון. הבעייה היא שמהם דורשים בינוניות, השתתפות חלקית והשתייכות לקבוצה בעוד מהשחיינים, רק מצויינות. אגב, הערך על סמוליץ' מוכיח את זה. הוא אלוף ישראל. BASWIM - שיחה 10:59, 21 בספטמבר 2009 (IDT)
ייתכן שלא הבנת את כוונתי. אמרתי שהוא אכן ראוי לערך, בגלל שהוא אלוף לבוגרים. ‏YHYH ۩ שיחהמיזם הכדורגל במדינות • 11:13, 21/09/2009
צודק, הגבתי לפיסקה הראשונה שלך, בזמן שאתה הוספת את הפיסקה השנייה. :) BASWIM - שיחה 11:19, 21 בספטמבר 2009 (IDT)
אני מצטרף לדברי התומכים בהשארת הערך בית השלוםשיחה • ג' בתשרי ה'תש"ע • 12:27, 21 בספטמבר 2009 (IDT)


קישור שבור[עריכת קוד מקור]

במהלך מספר ריצות אוטומטיות של הבוט, נמצא שהקישור החיצוני הבא אינו זמין. אנא בדקו אם הקישור אכן שבור, ותקנו אותו או הסירו אותו במקרה זה!

--Matanyabot - שיחה 10:37, 4 במאי 2013 (IDT)