שיחה:מיקרו-בקר 8051

תוכן הדף אינו נתמך בשפות אחרות.
מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

אני לא מבין מה הבעייתיות בדף?

ולמה עורך אחר נטל לעצמו את הזכות למחוק את הקרדיט לכותב בתחילת המאמר (אביב רווח).

למיטב זכרוני בתקנון כתוב משהו בסגנון ש"לא נהוג" לציין את שם הכותב.

השקעתי זמן רב בכתיבת המאמר ולכן החלטתי לפרסם את שמי. אודה לכם באם תחזירו את הדף לקדמותו.


Jolp

אני לא יודע מה הבעתיות עם הערך, אבל לגבי החתימה - כשאומרים "לא נהוג" מתכוונים לא לעשות את זה, ואני חושב שאתה מבין את זה. אך, אל דאגה בלשונית "גירסאות קודמות" יש את כל הקרדיט על עבודתך, ולכן אין צורך בחתימה. --הדוקטור המשוגע (שיחה) 19:15, 1 נוב' 2004 (UTC)
אני הוא שהורדתי את שמך. "לא נהוג" הוא שימוש בלשון המעטה. אנחנו לא חותמים בשום פנים ואופן על ערכים. כל אחד יכול לצפות בשינויים שנעשו בערך בעזרת הלשונית הנמצאת בראש הדף, "גרסאות קודמות", וכך לראות מי יצר אותו, ולהתרשם מהשינויים שבוצעו בו ע"י אחרים. הערך עצמו אינו שייך לאיש, אלא לויקיפדיה, בלי קשר למידת ההשקעה שהושקעה בו.
מעבר לזה, צריך לעבור על הדף ולהתאים אותו לכתיבה המקובלת בויקי, אך זהו עניין יחסית משני, ואולי אעשה אותו בעצמי, כשאתפנה לכך.--[[משתמש:Roybb95|רועי | שיחה |]] 19:18, 1 נוב' 2004 (UTC)


אם כך, הייתי מצפה שכלל האינפורמציה הנ"ל תוזכר בדפים המקדימים בואם של הויקיפדים החדשים כמוני.

עליך להבהיר שם כי "לא חותמים בשום פנים ואופן על ערכים" וכך אולי הייתי מקבל החלטה מבעוד מועד שלא לפרסם תוכן זה.

בכל-פנים, בלי רגשות טינה, אני באמת מעדיף למחוק ערך זה מויקיפדיה לבינתיים. אשמח אם תוכל לעשות זאת בעבורי כיוון שאיני יודע כיצד.

בהודעת "ברוכים הבאים" אנחנו משתדלים להיות כמה שיותר "חביבים", ועל כן הלשון הקלה. לעיתים מגיעים גם משתמשים צעירים מאוד, שעלולים לראות בכך ביקורת ולהעלב. זו הסיבה לנוסח המתון בדפים הראשוניים, ועד היום זה בד"כ הספיק.
מחיקת דפים היא פעולה היכולה להתבצע רק ע"י מפעילים, אבל אני באמת לא רואה בכך טעם. מדובר בערך טוב, לא מועתק, שיכול לעניין משתמשים רבים. [[משתמש:Roybb95|רועי | שיחה |]] 20:54, 1 נוב' 2004 (UTC)
מחקתי את הערך לפי בקשת יוצרו. אף שצר לי על העבודה שהושקעה בערך על-ידי ויקיפדים אחרים לאחר יצירתו, מצאתי לנכון לכבד את בקשת יוצר הערך, שכתב את רוב הטקסט שבו. דוד שי 19:11, 2 נוב' 2004 (UTC)

שלום לכם!

אתם הזכרתם על זיכרון ה-RAM שיש במיקרו בקר 8051 אך יש לו גם זיכרון ROM שלו יש הרבה יותר בתים מאשר בזיכרון RAM אז תוסיפו כי המידע הזה מאוד חשוב.

שלום לכם! אתם הזכרתם על זיכרון ה-RAM שיש במיקרו בקר 8051 אך יש לו גם זיכרון ROM שלו יש הרבה יותר בתים מאשר בזיכרון RAM אז תוסיפו כי המידע הזה מאוד חשוב. (שיחת משתמש דוד1992) שכחתי להוסיף את זה