שיחה:מלחמת אנגליה-ספרד (1585–1604)

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

שכתוב[עריכת קוד מקור]

הערך לוקה בתרגמת ("קרבות באדמה" במקום ביבשה), שגיאות ניסוח (למשל "לעולם" במקום "מעולם"), שגיאות תעתיק ושגיאות תרגום. לדוגמה, המשפט "המלחמה התאפיינה בקרבות רחבים" הוא חסר מובן (מה זה "קרבות רחבים?") ורק מקריאת הערך האנגלי מובנת הכוונה. (פחות או יותר, שלאורכה של המלחמה התרחשו קרבות במרווחים רחבים זה מזה).

דב ט. 01:58, 15 בדצמבר 2007 (IST)

אני אראה איפה אני יכול לתקן... Poxsi 02:03, 15 בדצמבר 2007 (IST)
תיקנתי גם אני כמה דברים. אני מקווה שזה בסדר עכשיו, אם כי חסר הרבה תוכן על מהלך המלחמה. דב ט. 02:59, 15 בדצמבר 2007 (IST)
אני אמשיך לתרגם את הערך, אני עוד לא סיימתי, וכשאסיים אני מאוד אשמח אם תוכל להעיר ולהוסיף... Poxsi
אני בספק אם אוכל לעקוב בתקופה הקרובה אחרי ההתפתחויות, אני בחצי חופשת ויקי. אבל פשוט תעבוד לאט ובזהירות. אין כמובן הכרח לתרגם כל משפט, אפשר בהחלט לסכם את העיקר. הערה קטנה, אין צורך ברווחים בתחילת ובסוף סוגריים - לא ( ספרד ) אלא (ספרד). בהצלחה ולילה טוב.

משתמש: שרה פיין שגיאות התרגום הם כלום לעומת השגיאות העובדתיות. באילו "קרבות יבשה" הפסידה אנגליה האליזבתנית לספרד? מי זה "ארל מלסטר"? הערך כל כך לא מדויק היסטורית, שאינני יודעת מאיפה להתחיל לתקן!

עוד דבר, אם יש לך שאלות (תוכן, תעתיק, תרגום) תוכל לפנות לויקיפדיה:דלפק ייעוץ ואם רצונך בביקורת בסיום העבודה, תוכל להעלות את הערך בויקיפדיה:ביקורת עמיתים - אם כי לא תמיד מתייחסים לבקשות שם. דב ט. 03:21, 15 בדצמבר 2007 (IST)
תודה רבה, לילה טוב. Poxsi 03:28, 15 בדצמבר 2007 (IST)