שיחה:מערכת קירור (רכב)

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

אני ערכתי את הדף על מערכת הקירור. התוכן לא הועתק משום מקור אחר.
לא ברור לי מדוע סומן דף זה כדף שדורש תיקונים/השלמות וכו'

גם לי לא. הסרתי את סימון השכתוב. עם זאת, אני מניח שמי שהוסיף את ההערה התכוון לכך שהערך לא עוסק ב"מהי מערכת קירור" אלא ב"מהו מבנה מערכת הקירור". אולי כדאי שתרחיב קצת בנושא הזה. בכל אופן, אני לא חושב שהוספת ההודעה היתה מוצדקת. [[משתמש:Roybb95|רועי | שיחה |]] 16:22, 18 דצמ' 2004 (UTC)
מצטער, אבל הדף בהחלט זקוק לעריכה וויקיפדיזציה רצינית eman 16:48, 18 דצמ' 2004 (UTC)
אני עכשיו רואה שמשום מה לא עלתה לי הגרסה האחרונה, אלא גרסא מהמטמון. אבל עדיין, זה מוזר שאין שום קישורים פנימיים למשל. eman
המנהג הרווח להתעלם מההסברים שניתנים על ידי להודעת השכתוב, או אפילו לפנות אליי במקרה של חוסר בהירות איננו ברור לי. אני נכנס בממוצע אחת ל-36 שעות ואני תמיד, אבל תמיד, עונה להודעות. אני מבקש מכם לחדול לאלתר מהנוהג המוזר הזה. הסיבה להודעת השכתוב נראית לי ברורה לחלוטין. שמו של הערך הוא "מערכת קירור", משמע שממנו אני צריך להבין מהי מערכת קרור. צר לי, אבל אני לא הבנתי. יתר על-כן, לא ברור לי מכאן (ולמען האמת, בכלל) למה צריך בכלל מערכת קירור, בטח ברכב. בנוסף לכל ערך, אין אפילו ויקילינק אחד בכל המאמר, מה שבכל מקום אחר היה מובן. אין פה שום מטרה לפגוע באף אדם, הערך צריך כתיבה נוספת או לפחות ויקילינקים. ושוב פעם בזבתי חמש דקות על ויכוח על הודעת שכתוב ששמתי. Amitayk 08:19, 19 דצמ' 2004 (UTC)
אולי תחסוך דקות אלו, אם תכתוב מדוע ערך נראה לך זקוק לשכתוב בדף השיחה שלו. נדב 08:23, 19 דצמ' 2004 (UTC)
זה רשום בצורה ברורה (כמעט - כי שכחתי מילה אחת באמצע) ב"גרסאות קודמות". נראה לי לא סביר לפתוח עמוד חדש בשביל 4 מילים. Amitayk 08:34, 19 דצמ' 2004 (UTC)

שינוי מבני[עריכת קוד מקור]

הערך הזה צריך להיות פסקה על מערכת קירור ברכב בתוך ערך בשם מערכת קירור, או להיות מועבר לערך בשם "מערכת קירור(רכב)". יש סוגים רבים מאוד של מערכות קירור, ולמרביתם אין אפילו קשר קלוש למכונית. בן ה. 16:19, 27 בספטמבר 2006 (IDT)

קישורים לפורטל gov.il[עריכת קוד מקור]

פורטל gov.il הוא אתר ממשלתי ואינו אתר מסחרי. המידע המובא בו מוגש כשירות לציבור, אינו מקדם גופים מסחריים כלשהם, ולא נעשה למטרות רווח. אני משמשת כעורכת תוכן בפורטל, ובמטרה לשפר את נגישות התכנים הנ"ל לציבור הוספנו במהלך השבועות האחרונים קישורים רבים לערכים רלוונטיים במיזם ויקיפדיה. לא ברור לי מדוע נמחק מערך זה הקישור להוראות לבדיקת נוזל קירור 194.90.25.122 15:57, 15 בדצמבר 2009 (IST)

ויקיפדיה אינה פלטפורמה לאיסוף קישורים, ואין זה משנה מה מידת המסחריות שלהם. הקישורים החיצוניים נמצאים בסוף ערכים כדי לספק אסמכתאות לנאמר בו, במיוחד כשהשימוש במקור מסוים הוא אינטנסיבי ואז הערות שוליים אינן מהוות פתרון יעיל. במידה וערך כלשהו כולל התייחסויות לסוגיות הנידונות (באופן אנציקלופדי) בדף של gov.il, יש בהחלט מקום לקשר אליו. הערה: מדריך למשתמש אינו דוגמא למשהו אנציקלופדי, אף כי הוא עשוי לעיתים להכיל תכנים כאלו. שרשרשיחה 23:37, 15 בדצמבר 2009 (IST)