שיחה:נוער בסיכון

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

משוב מ-7 בינואר 2012[עריכת קוד מקור]

לא נכון מה שכתוב פה 84.108.196.150 18:51, 7 בינואר 2012 (IST)

נשמח אם תפרט/י מה בדיוק לא נכון, ואולי אף תוכל/י לתקן בעצמך, בצירוף מקורות וסימוכין כמובן. תודה, Ravit - שיחה 21:53, 7 בינואר 2012 (IST)

קשיים בחיי היום יום. הסיבה. והפתרון[עריכת קוד מקור]

ישנם אנשים שחיים את חיי השגרה היומית שלהם ומנהלים חיים מעל הצפייה הנתפסת בנורמה של היום יום בחיי התנהלות מול עובדים ומול קשיים המכוסים בהתמודדות החיים שלהם בעצמם מול החיים שגליי החיים שוטפים כל אחד מאיתנו ומן הסתם בכל שעה ובכל רגע נתון ההתמודדות של האדם עליי אדמות החי בין חיים ובין שבילי קוצים ובין מערבוליי שיטפונות ההדמיה שמכסים ומטשטשים את יכולת התפקוד האנושי ואפילו הבסיסית של קיום היום יום ומעוותת את הרגל ומציאות החיים הבסיסית הנורמטיבית.

הסיבה לכך בקצרה ויש להאריך ישנם אנשים חסינים ואף יותר בחיים מול החיים... וישנם קשיי הסתכלות בהבטה לחיים ואפילו באופן הסתכלותית רגילה...

הפתרון הוא ככל שיש ראייה רחבה קדימה ופחות הסתכלות לאחור ומבט קדימה לעתיד כי מה שמאחור שתוקע את חיי האדם ואפילו בפתאום שאין בו במודע למה שקורה לו בהפתעת חייו ובשיבוש התנהלותו זה הרי לרוב דמיון כי לרוב אם אותם שיבוש קשיים בחייו הם לא בגדר איום אלא בפחד אזיי הכל בגדר בעיית ההסתכלות האדם במבט קדימה אל העתיד כי העתיד הוא הקובע העבר כלל אינו לרוב נמצא ובגדר לשים עליו קו.. קדימה להווה והעתיד מוטי גרין - שיחה 20:35, 20 באפריל 2018 (IDT)

מוטי גרין מוטי גרין - שיחה 20:38, 20 באפריל 2018 (IDT)