שיחה:נוער חלוצי לוחם

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

העברה[עריכת קוד מקור]

הפסקה על נח"ל חרדי מהערך "גרעין נח"ל". Nizzan Cohen (שיחה | תרומות | מונה) לא חתם

משפט לא ברור[עריכת קוד מקור]

"בתחילת שנות ה-90 קטן חלקם היחסי של חיילי הנח"ל שאינם בני גרעינים, אולם בשנים האחרונות מגמה זו מתהפכת, וחלקם של בני הגרעינים בחטיבה ובתפקידים שונים בחיל החינוך עלה."

אם קטן חלק החיילים שאינם בני גרעינים ואז עלה חלקם של החיילים בני הגרעינים איך התהפכה המגמה? Grey Monk - שיחה 20:22, 10 באפריל 2011 (IDT)

אני מאמין שהכוונה היא שגדל חלקם היחסי של חיילי חטיבת הנח"ל שאינם בני גרעינים. מההקשר.ניצן צבי כהן - שיחה 22:26, 12 באפריל 2011 (IDT)

פתיחה משונה[עריכת קוד מקור]

נכנסתי לערך ואז ראיתי שהפתיחה היא שהנח"ל הוא שם למספר מסגרות בצבא המקיימות קשר עם בני נוער. זו אולי הגדרה טובה למערך מג"ן אבל זה לא בדיוק הגדרה טובה לנח"ל. למישהו יש הצעה טובה יותר? מיתר פלדמן - שיחה 01:42, 17 במרץ 2012 (IST)


קישור שבור[עריכת קוד מקור]

במהלך מספר ריצות אוטומטיות של הבוט, נמצא שהקישור החיצוני הבא אינו זמין. אנא בדקו אם הקישור אכן שבור, ותקנו אותו או הסירו אותו במקרה זה!

--Matanyabot - שיחה 12:46, 25 בספטמבר 2013 (IDT)

מה הקשר בין מה שקוראים לו "נחל חרידי" לבין מסלול הנח"ל?[עריכת קוד מקור]

הקשר מקרי בהחלט, בשל רצון של אדם זה או אחר בהיסטוריה לקרוא להם באותו שם. אז כמו שאין פסקה על החטיבה בערך המסלול, שבה משרתים חיילי הנוער החלוצי הלוחם (בני הגרעינים), או פסקה על מערך מג"ן (מורות חיילות-גדנ"ע-נח"ל), ואין פסקה על קרק"ל, בוודאי שאין שום סיבה להשאיר את הפסקה של "נצח יהודה", שאין בינם לבין בני הגרעינים שום קשר. לדעתי עדיף להסיר את הפסקה (שורה וחצי) ובמקומה להוסיף את נצח יהודה ל"קישורים דומים" בראש הדף. אנדרסן - שיחה 16:27, 18 באוגוסט 2015 (IDT)

הערך על הנח"ל מלא שגיאות ותמיהות. למשל החלק של תל קציר[עריכת קוד מקור]

מי צריך את כל ההיסטוריה המפורטת של תל קציר בנושא ההיאחזויות. יש למעלה מ-130 היאחזויות עם סיפורים רבים. Odedbre (שיחה | תרומות | מונה) לא חתמ/ה

אשמח אם תוכל לפרט את השגיאות והתמיהות, לטעמך, שעלו אצלך בעת קריאת הערך. אנדרסן - שיחה 17:41, 12 באפריל 2016 (IDT)