שיחה:נופית

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

גילוי נאות[עריכת קוד מקור]

בהמשך לעריכה הזו והשחזור שהגיע אחריה ניסיתי למצא דרך מתאימה לשלב את שני הפרוייקטים להנצחת בני היישוב בערך, שביל אוהד זך הוא פרוייקט להנצחת בן היישוב שנפל בלבנון ומתפתח כבר כמה שנים, ומהווה מוקד משיכה למטיילים. קיר הטיפוס, למרות שאינו פעיל במיוחד לאחרונה, הוא לטעמי מתקן ייחודי ביישוב בגודל כזה - ולכן ראוי לאזכרו בערך. עם זאת - לעמן הגילוי הנאות, אני בן היישוב - ולכן ייתכן שדעתי מוטה, כך שאם הדברים לא משכנעים - ניתן להסיר מהערך. ‏ costello • ‏ שיחה 19:26, 20 במרץ 2008 (IST)

תודה על הגילוי הנאות. הרחבת את הערך בצורה נאה ואכשהו צירפת את שמותיהם של בני הישוב שהונצחו. למרות ההסתיגויות שלי, זה נראה יותר טוב מהעריכה שביטלתי. אפשר להמשיך ולדון על משמעותם של הפרויקטים הללו, אבל אני חושש שזה יצור דיון ש"יתמחר" ויכמת את הפרויקטים ובעקיפין גם את האנשים שנפטרו. אין ברצוני להיות חלק מדיון כזה ויתכן שזו אחת הסיבות הטובות להימנע מהנצחות כאלו. יוספוסשיחה 19:34, 20 במרץ 2008 (IST)


קישור שבור[עריכת קוד מקור]

במהלך מספר ריצות אוטומטיות של הבוט, נמצא שהקישור החיצוני הבא אינו זמין. אנא בדקו אם הקישור אכן שבור, ותקנו אותו או הסירו אותו במקרה זה!

--Matanyabot - שיחה 19:46, 15 במאי 2013 (IDT)