שיחה:ניתוח פלסטי

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

תמוהה מאוד בעיני ההחלטה להכניס לינקים חיצוניים לערך שלא כתבו עליו אלא פחות מעשירית התוכן.--Vafla22 08:09, 22 אפריל 2006 (IDT)

הלינקים סבירים ומאירים זוויות שלא קיימות בערך. לדוגמה, ההיבט המשפטי, עצות וכו'. גילגמש שיחה 08:12, 22 אפריל 2006 (IDT)

אני לא מסכים איתך, יש לסיים את הערך במלואו. לינקים חיצוניים הם עניין של הוספת מידע מעבר לערך עצמו, כאן הערך לא מלא אפילו בחציו כך שאין טעם להוסיף מלח על עוף לא מבושל.--Vafla22 08:46, 22 אפריל 2006 (IDT)

כל טקסט שמופיע בערך בוויקיפדיה (כולל קישורים חיצוניים) יש לשפוט לגופו, ואין לדרוש מחיקה של טקסט מסוים מפני שטרם נכתב טקסט אחר. לכל היותר ניתן להוסיף בתחילת ערך תבנית:השלמה, אך בערך שלפנינו אפילו זה מיותר, שהרי הוא מסומן כקצרמר. דוד שי 09:12, 22 אפריל 2006 (IDT)

ביטול הערך שהוכנס על ידי[עריכת קוד מקור]

תמוהה בעיניי ההחלטה לבטל ערך שלם שהכנסתי בנושא בגלל קישור לאתר פרטי. הקישור, שעסק בסרטוני הדרכה באינטרנט לכל מי שחושש או לא מודע לתהליכים של ניתוחים פלסטיים, נעשה לאתר שהוא היחידי מסוגו בתחום ולכן זו לא פרסומת, משתי סיבות: האחת, אין מתחרים לשירות הזה שמוצע כעת רק באתר הספציפי שקישרתי אליו ושנית, הסרטונים עצמם אינו מהווים תוכן שיווקי, אלא שירות ללא תשלום שניתן לכולם.

אני מודע לכך שיש לי עוד הרבה ללמוד על כתיבת ערכים בוויקיפדיה, אבל השרירותיות בהחלטה מותירה את הדיון שאתם מאפשרים לכמעט לא רלוונטי

דוד

אני לא ממש מבין מדוע אני קיבלתי הערה שהתוספת שלי נמחקה כאשר אני רואה שהיא עוד נמצאת במקומה וכן אין לה שום ערך פרסומי. אני לא מקשר לשום מקום וכן לא מזכיר אדם או מוסד מסויים באופן פרטני. אני באמת רוצה להבין מדוע קיבלתי הזהרה בנושא זה.


משוב מ-20 בספטמבר 2013[עריכת קוד מקור]

קיימת סתירה בין היסטוריית הניתוחים הפלסטיים, כפי שמופיעה בערך, לבין התמונה של החייל הבריטי, אשר בתיאורה רשום שהוא נחשב לראשון אשר טופל בניתוח כשזה בשנת 1917. Delbarital - שיחה 04:42, 20 בספטמבר 2013 (IDT)


קישור שבור[עריכת קוד מקור]

במהלך מספר ריצות אוטומטיות של הבוט, נמצא שהקישור החיצוני הבא אינו זמין. אנא בדקו אם הקישור אכן שבור, ותקנו אותו או הסירו אותו במקרה זה!

--Matanyabot - שיחה 13:12, 25 בספטמבר 2013 (IDT)