שיחה:סאקורה לוכדת הקלפים

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

"תפקיד:אביה של סאקורה"[עריכת קוד מקור]

(ללא מילים). גדי אלכסנדרוביץ' 17:42, 28 אפריל 2006 (IDT)

חשיבות הערך.[עריכת קוד מקור]

אני לא חושב שהערך אינו ראוי. הוא ראוי באותה הרמה של ערכים כמו קאובוי ביבופ או פוקימון, כך שאם שוקלים את מידת חשיבות ערך זה, יש לשקול גם את חשיבותם של ערכים אלה. איתמר. 21:51, 25 יוני 2006 (IDT)

גם לדעתי הערך ראוי ואף חשוב (מדובר בלהיט, ולכן אפילו אני רוצה לדעת על מה לעזאזל המהומה), אבל במצבו הנוכחי הוא מביש ביותר. גדי אלכסנדרוביץ' 22:48, 25 יוני 2006 (IDT)
אולי הוא מביש, אבל לא מוחקים ערך בגלל שהוא לא כתוב טוב יונתן קסלר 17:06, 26 יוני 2006 (IDT)
אני דווקא לא רואה בעיה גדולה עם מחיקת ערך שאינו כתוב טוב ואף אחד לא טורח לשפר. ויקיפדיה צריכה לסגל לעצמה סטנדרט איכות מסויים. גדי אלכסנדרוביץ' 17:14, 26 יוני 2006 (IDT)
יש הרבה מאוד ערכים שלא כתובים טוב. מובן שהאחד הזה לא כתוב טוב, אך יש ערכים שכתובים אפילו פחות טוב, והם מחזיקים מעמד זמן רב. אני אכן מסכים איתך שצריך לסגל סטנדרטים כלשהם. איתמר. 21:53, 26 יוני 2006 (IDT)
על זה אמרו ב"והילד הזה הוא אני": "כולם נסעו כל כך מהר, למה תפסו דווקא אותי?" גדי אלכסנדרוביץ' 21:55, 26 יוני 2006 (IDT)

למה כדאי לכם להשאיר את ערך זה.[עריכת קוד מקור]

בכל מדינתנו יש ילדים שאוהבים לצפות באנימה סאקורה. השארת ערך זה תביא רק להבנתם על האנימה ומה מדובר בה,כמו-כן,ערך זה יכול להתפרסם באתרים שונים ומגוונים שנוצרו כי אלה שיצרו אותם אוהבים את האנימה סאקורה.כפי שאתם רואים שיניתי את ערך זה כיוון שראיתי שהוא מועמד למחיקה.

"גם לדעתי הערך ראוי ואף חשוב (מדובר בלהיט, ולכן אפילו אני רוצה לדעת על מה לעזאזל המהומה), אבל במצבו הנוכחי הוא מביש ביותר" גדי אלכסנדרוביץ' 21:10, 13 בדצמבר 2006 (IST)


Was nominated for deletion.png
הוחלט להשאיר ערך זה בעקבות הצבעת מחיקה שנפתחה ב־13 בדצמבר 2006

למה מחקו את כל מה שכתבתי?[עריכת קוד מקור]

אני כתבתי את הקטעים על מערכת היחסים בין סאקורה ושאורן ועל 'לוכדי הקלפים' ולדעתי זה ממש מוסיף. השקעתי בזה שעות. למה מחקו אותם? אם הם לא היו מספיק טובים אי אפשר היה פשוט לשנות ניסוח?! ויולט

מה עם[עריכת קוד מקור]

רשימת מדובבים? זה רשום בכל ערך על סדרה.

אפשר בבקשה להגדיר[עריכת קוד מקור]

אפשר בבקשה להגדיר מהי "דמות טובה" לפני שאתם מפרידים בערך כזה בין דמויות רעות לדמויות טובות. אני נושם - ברוך השם! 22:08, 29 באוגוסט 2008 (IDT)

מה זה?[עריכת קוד מקור]

אריאול וסופי הם לא דמויות רעות! אריאול הוא הגלגול הבא של קלאו ריד וסופי נוצר על ידי אריאול(קלאו ריד) שום דמות בסדרה לא רעה.

תוקן. ברק - שיחה 18:27, 5 בספטמבר 2008 (IDT)

חשד לתקלדה[עריכת קוד מקור]

דיווח מהדף ויקיפדיה:דיווח על תקלדות

קרוברוס->קרברוס? הקשר: ~~~ פים ולמצוא את האדון הבא שלהם. קרוברוס
קרוברוס שמבין שסאקורה בעלת כוחות הצליחה להפעיל את קלף הרוח בוחר בה להיות היורשת של קלאו ריד יוצר הקלפים ונותן לא את המ ~~~