שיחה:ספורט מוטורי

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

בעיה בקישור לויקיפדיות אחרות[עריכת קוד מקור]

יש בעיה בבינויקי לויקיפדיה האנגלית ומכאן גם לכל האחרות. אצלם הערך Motorsports מכוון ל-Auto Racing שזה רק חלק מהספורט המוטורי. כבר יותר משנה לא מצאתי דף אחר מתאים. שרשרשיחה 18:05, 21 ביולי 2007 (IDT)

הוספת הערך שידורים מוטוריים בישראל[עריכת קוד מקור]

היי זהר משתמש:Havelock, הדיון בנושא השידוריים המוטוריים בישראל הינו חלק בלתי נפרד מהתפתחות הענף וכמי שמקדם את הנושא גם ברמה הפרלמנטרית, הנני רואה חשיבות עליונה בקשר הבלתי נפרד בין כל ענף ספורט לשידורו וחשיפתו לציבור. האם שידור של משחק כדורגל הינו פרסום בעבור הקבוצה? האם הערך ערוץ 2 הינו פרסום לערוץ 2? הרי הדבר הכרחי כיוון שהינו חלק בלתי נפרד מחיינו היומיומיים. כך ישראמוטור מקדמת ותומכת בספורט המוטורי ועושה זאת באופן כמעט בלעדי מזמנה ומרצה ולכן ראוי כי ייפתח הערך, ראשית, על תרומתה לענף ושנית, כחלק מהדיון הכולל על התרבות המוטורית הלקויה בישראל וחלק בלתי נפרד מכך מחסור בשידורים וחשיפת הענף לציבור. ספורט מוטורי מקדם ותורם למאבק בתאונות הדרכים, לסובלנות ולפיתוח כלכלי, ללא חשיפתו דבר מאלו לא יקרו. ישראמוטור - ספורט מוטורי ישראלי

כשתגיעו לגודל של ערוץ 2, נדבר. זהר דרוקמן - שלום עולמי‏ 16:23, 2 בנובמבר 2009 (IST)

מעבר החוק[עריכת קוד מקור]

החוק עבר בהצלחה לפני שבוע... יש הרבה מה לעדכן... Zizkebab - שיחה 23:34, 14 במרץ 2010 (IST)

החוק עבר כבר ב-2005 ... התקנות המאפשרות את יישומו הן שהושלמו לאחרונה (פרט לתקנה קטנה ושולית הנוגעת לייבוא כלי המירוץ ...). בכל אופן, נשאלת השאלה האם זה המקום לפרט על קורותיו של הספורט המוטורי הישראלי בפירוט רב, שהרי זה הוא ערך על ספורט מוטורי באשר הוא (בכל מקום בעולם). שרשרשיחה 20:37, 15 במרץ 2010 (IST)

קישור חיצוני[עריכת קוד מקור]

ניסיתי לעלות קישור חיצוני לאתר שלי,זהו אתר של קבוצת ראלי בארץ שאין בה כל מוצר או שירות למה זה לא נותן לי? -- הודעה זו הושארה על ידי אנונימי/ת

התוספת מהווה פרסום, אשר אסור בויקיפדיה. צנטוריון - שיחה 15:34, 23 בינואר 2011 (IST)

משוב מ-8 בדצמבר 2011[עריכת קוד מקור]

לא מקצועי להתחיל את תיאור ופרשנות הספורט המוטורי בסיכונים. אדרבא, ספורט מוטורי מלמד טכניקת רכיבה ונהיגה נכונה ומונע הרבה סיכונים בהכשרה לנהיגה נכונה. הוא לא יותר מסוכן מאופניים, צלילה, טיפוס הרים וכל ספורט אתגרי אחר. זו היא סטיגמה וחשיבה מסגרתית עתיקה שיש מן הראוי לזנוח ולהתמקד בנכונות עובדות. כמו כן, יש לעדכן את רשימת ההשגים. יוני לוי זכה במדליית זהב בתחרות ה-ISDE 2011יצאה כבר משלחת של 12 רוכבים לתחרות. וכו' 77.125.146.117 15:11, 8 בדצמבר 2011 (IST)

תודה על הערתך. את/ה צודק/ת בחלט בקשר לסיכונים והמקום המרכזי שזה קיבל קשור כנראה לעובדה שהערך פשוט לא נכתב במלואו (רשימת תאונות זה הרבה יותר קל לציין). בקשר לישראל, אני בדעה שהערך משמש כמעין מאגר ברירת מחדל לתיאור אירועים בעלי הקשר ישראלי, אך לדעתי אין הצדקה לפרט בערך הזה יותר מכמה שורות בודדות בנושא זה. רוב הערך צריך לעסוק בספורט מוטורי כפי שרואים אותו בעולם כולו. שרשרשיחה 23:14, 8 בדצמבר 2011 (IST)

פיצול[עריכת קוד מקור]

בהמשך למה שנכתב בפסקה הקודמת, אני מציע לפצל את החלק העוסק בישראל לערך נפרד - ספורט מוטורי בישראל. לא הגיוני שכ-80% מערך על תחום כל כך רחב יתמקד בנושא יחסית זניח. Crazy Ivanשיחה 23:26, 30 בנובמבר 2012 (IST)

כפי שניתן להבין, גם אני תומך בכך. תודה. שרשרשיחה 00:06, 1 בדצמבר 2012 (IST)
לאחר למעלה משבוע ללא מתנגדים, ביצעתי את הפיצול. Crazy Ivanשיחה 00:53, 10 בדצמבר 2012 (IST)