שיחה:עד שתבין אותי

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

לתפיסתי סינגלים לא צריכים לקבל ערך נפרד. --Asaf99 12:18, 25 בנובמבר 2007 (IST)

אבל למה תבנית חשיבות כשאפשר לאחד עם שירי מימון (אלבום)? מור שמש 12:20, 25 בנובמבר 2007 (IST)

אני לא יודע איך יוצרים תבנית "איחוד" - אני לגמרי בעד איחוד עם האלבום, ולמעשה, בעד איחוד האלבום עם הערך על הזמרת עצמה. אני דווקא מאד אוהב את שירי מימון, אבל חושב שכדאי שכל המידע עליה ירוכז במקום אחד. זו אחת המטרות של אנציקלופדיה, לא? --Asaf99 12:26, 25 בנובמבר 2007 (IST)

ראה ערך אוונסנס. אפשר לרכז כל המידע אודות האומן בעמוד אחד שייצא עמוס יותר מדיי... תאר לעצמך שכל המידע הקיים בויקיפדיה העיברית אודות בריטני ספירס יהיה בעמוד 1 בלבד. "לא כך בונים ויקפדיה" 8) ... זה ענייו ברור לעשות ערך לסינגל, ולמה הצבת דווקא את התבנית בערך הזה ולא בשום ערך אחר? זה לא טוב יהיה לאחד את כל המידע בעמוד אחד. אני מסיר את התבנית שהצבת.--Andrei 14:06, 25 בנובמבר 2007 (IST)

אנדריי.. עם כל הכבוד לשירי מיימון, היא עדיין לא במעמדה של בריטני ספירס. ראה את הערך הקצר יחסית על שירי. במקום שבו יש פרוט על סינגלים אפשר להוסיף בעיני שלוש שורות מידע נוסף על כל סינגל, במקום לייצר לו ערך נפרד. זה מקל על מציאת מידע, ולא מקשה. באמת, במקרה הזה אין כוונתי לומר שהמידע לא חשוב או שאין מקומו בויקי. רק שצריך לאחד כדי שיהיה יותר סדר. --Asaf99 14:27, 25 בנובמבר 2007 (IST)

אסף אני מבין שהכוונות שלך טובות, אבל אני כמו ששמת לב מרחיב את כל המידע שקשור לשירי מימון וכמו כן את הערך של הזמרת, בנוסף בעוד כחודש היא מוציאה שני אלבומים חדשים שגם עליהם אני מתכוון לכתוב, ככה שיהיה כמות גדולה מדיי בערך וזה יהיה באמת מצחיק שלא יהיה ערך נפרד.--Andrei 14:31, 25 בנובמבר 2007 (IST)
כמה טעוני בעד: ערכים על סינגלים זה לא מצרך נדיר, יש כיום 148 כאלה. הסינגל הזה היה מועמד לשיר השנה. הערך כתוב היטב ובצורה בהירה. אם כל החומר כאן יעבור לערך המאוחד מה בעצם השגנו? ואם הכוונה לקצץ לשורה אחת - למה? ניתן לנווט מהערך על האלבום לשיר, בעזרת תבנית הנווט של שירי מימון. אני לא מומחה לענייני שירי מימון, אך השניים שראיתי בתבנית מצדיקים ערך נפרד. אין כמובן מקום לכל סיגל שהוציאה אלא רק לרבי משמעות. חגי אדלרתבניות בערכים מחכות לך! • י"ז בכסלו ה'תשס"ח • 17:04, 27 בנובמבר 2007 (IST)

חשיבות[עריכת קוד מקור]

אני שם על הערך "תבנית חשיבות", לא ברור למה השיר הזה צריך לזכות בערך בפני עצמו. הוא גם נמחק מהאנגלית. לפי דעתי אפשר להפנות לאלבום.

מי אתה? הנושא נידון ואל תעורר זאת שוב. יש או אין באנגלי לא משפיע עלינו. חגי אדלרשיחהתבניות מידע בערכים מחכות לך! • כ"ט באלול ה'תשס"ח • 18:26, 28 בספטמבר 2008 (IDT)