שיחה:עושים זיכרונות

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

חשיבות[עריכת קוד מקור]

א. כל סרט (שהוא לא סרט ביתי אישי אלא סרט שהוקרן הקרנה ציבורית) ראוי לערך. ב. שיר ששמעו אותו מיליוני איש ראוי לערך (שמעתי את השיר ב-88 ואני זוכר את המילים עד היום). ג. הסיפור המשעשע המשפטי. דרור 19:09, 10 בינואר 2007 (IST)

ערך משעשע ומרתק. בודאי שיש לו מקום פה, כחלק מסדרת הערכים על הפארקים של דיסני. בברכה, ‏Colonel ClownTomasballon.png 23:25, 10 בינואר 2007 (IST)
א. לא כל סרט זכאי לערך - אני יצרתי לפחות עשרה סרטים קצרים בחיי, שניים מהם הוקרנו בסינמטק, אבל אף אחד מהם לא ראוי לערך.
ב. לא מדובר ממש בסרט אלא במצגת שקופיות
ג. גם אם זה משעשע - זה לא אומר שזה חשוב מספיק
ד. לא כל פריט בפארקים של דיסני זכאי לערך, תשאיר להם לפרסם את עצמם - אני בטוח שהם עושים עבודה מספיק טובה.
קרני שיחהזה הזמן ל... 23:37, 10 בינואר 2007 (IST)
א. האם למעלה מ-2 מיליון צופים בשנה (ו-8 שנים בהם הוקרן, על פי חישוב שלי) ראו את הסרט שלך? כי את עושים זכרונות הם ראו (החישוב מבוסס על מספר המבקרים באפקוט באותם שנים ביחס למספר המבקרים באטרקציה). לדעתי כל סרט מסחרי ראוי לערך (ואם שלך הופיעו בסינמטק בהקרנה מסחרית - היינו לא הקרנה לחברים בלבד אלא הקרנה שזרים לך שילמו כסף לראות אותם, לדעתי גם הם ראוים).
ב. מדובר בסרט כאשר מספר הפריימים לשנייה פחות מ-24 (אכן זה מצגת שקופיות כמו כל סרט מסוג זה). דרך אגב ראיתי את הסרט הזה לפני כ-16 שנה וזה זכור לי בהחלט כסרט (מצגת השקופיות יוצרת תנועה).
ד. לא מדובר בפריט של דיסני - ואני לא מפרסם אותם. אני כותב על דברים שנהנתי מהם - וזה סרט שכבר אינו מוצג למעלה מ-18 שנה ושהוצג בעבר. דרור 00:07, 11 בינואר 2007 (IST)

העברה ל"זיכרונות"[עריכת קוד מקור]

צורת הרבים על פי כללי הכתיב חסר הניקוד היא "זיכרונות", בי'. יש התנגדות להעברה לצורה הנכונה על פי האקדמיה? --אמיר א. אהרוני · בואו לכתוב דקדוק! 00:07, 22 בינואר 2009 (IST)