שיחה:עין אלקטרונית

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

הערך קצר למדי, אך אי אפשר לכתוב עליו יותר. ראו לדוגמה את הערך האנגלי, הוא עוד יותר קצר מזה שכאן. מיציתי את מה שכתבו עליו, ואני לא מוצא עוד מידע. על כן, נא לא לשים תבנית קצרמר, שכן קצרמר הוא ערך קצר שיש להרחיבו (במידה והדבר אפשרי). עם זאת, עם למישהו יש מידע שלא מופיע בערך, הוא מוזמן להוסיף. עירא 15px שיחה 12:49, 8 יולי 2006 (IDT)

כמה שאלות[עריכת קוד מקור]

מידע יפה מאוד מאוד עזר לי אבל יש לי 2 שאלות אם אתה שם את זה במקום אחר למשל ואתה רוצה שהאדם נכנס שזה יתקשר לאיזה שהוא מספר אפשר??? וגם לא הרבה יודעים מה זה עין אלקטרונית אז אולי צריך לשים את זה במקום אחר ובשער (שבתמונה) זה שעק זה נראה קצת כמו עמוד... איפה המחסום? 84.228.223.141 15:13, 29 בספטמבר 2012 (IST)

תשובה לשאלה הראשונה: אם אתה מתכוון שמחשב יפקח אם אדם כלשהו נכנס לשער, וכאשר אדם נכנס אז המחשב יבצע תקשורת באמצעות טלפון - אפשר, למרות שאני לא יודע מה אתה רוצה שהמחשב יגיד. לגבי השאלה השניה - זה אכן שער, התמונה מראה רק את הצד של השער ולא את המחסום. חג שבועות שמח, פדיחהשיחההצטרפו למיזם המדע הבדיוני והפנטזיה!דורית - תארכבי כבר וזהו, מה הסיפור?? 15:20, 29 בספטמבר 2012 (IST)