שיחה:עיריית תל אביב-יפו

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

שחזור עריכה על לא עוול בכפי[עריכת קוד מקור]

הוספתי את רשימת בעלי התפקידים במועצת העירייה ה-20 וערכתי הגהה קלה. עריכתי בוטלה ללא הסבר ברור. אוסיף ואומר שקיבלתי הודעה פרטית התוהה על קנקנו של תפקיד יו"ר המועצה. לאחר שהבהרתי את מהות התפקיד, ואף הפנתי את המשתמש לפקודת העירייה - תמהני מדוע מצאתם לנכון לבטל עריכה שהיה בה רק משום הוספת מידע נכון, רלוונטי, שמאומת על ידי כתושב העיר??? אציין כי מחיקת עריכות מאין אלה וזאת ללא הסבר, מרתיעה ומרחיקה קוראים להשתתף בכתיבה בויקיפדיה- שנעשית רק כדי לתרום. מן הראוי היה שלפחות תצויין סיבת המחיקה, אך משלא צוינה, ומשהדבר נעשה בחסותו של משתמש אינו אנונימי כמוני- אני חש כי מדובר בזלזול בזמן הכותב. אם אינכם חשים שהמידע שכתבתי נכון, בדקו זאת- אל תמחקו ואז תבררו איתי. תודה.

מי ששאל אותך (אני) הוא לא מי ששיחזר אותך (לדעתי שלא בצדק). אם יתברר שצדקת, אני הראשון שיחזיר את העריכה. ‏DGtal‏ 13:24, 4 בפברואר 2014 (IST)

תיקון טעות שלוש[עריכת קוד מקור]

שלום רב

סעיף 4 בטבלת ראשי עירייה אינו נכון. שלוש לא מילא תפקיד של מ"מ ראש עירייה, אפילו יום אחד. למרות האגדות.

מ"מ היה ישראל רוקח, כאשר מ"מ שני היה דב הוז. שלוש נבחר בהליך פנימי של המועצה כראש עירייה מומלץ למושל המחוז, שלא אישר את המינוי.

אז נכון ששלוש עשה קולות של ראש עירייה אבל בפועל לא היה לא מיני ולא מקצתי. לא ראש עירייה ולא ממלא מקומו. ובטח שלא כפי שצוין פה - 1936.

רוקח היה מ"מ כבר מיוני 1936 בגלל מחלת דיזנגוף, והוז היה צריך להחליפו לאחר חצי שנה ברוטציה. מה שלא בוצע לבסוף, כי רוקח מונה לתפקיד.

ולא היה בכך שום פגיעה בסמכות או |באוטונומיה" של היהודים. משה שרתוק היה הראשון שרץ לנציב העליון, יום לאחר מות דיזנגוף, בדרישה שימונה דב הוז!!!!!!!!!!

אחר כך, שסיעת הפועלים נכשלה למנותו ולא הצליחה בתרגיל שלוש, הוחלט לבצע דה לגיטימציה של רוקח. בפועל שיתפו עמו פעולה לגמרי, כי הוא היה ראש עירייה חוקי לחלוטין.

בכבוד רב

ד"ר חיים פיירברג, אוניברסיטת תל-אביב

לברורים: 036406034 132.66.161.169 15:48, 19 בספטמבר 2011 (IDT)

חוקי אבל אולי מסריח. לפי מה שנאמר רוב מועצת העיר תמך בשלוש והשלטון הבריטי מינה את רוקח.--Act - שיחה 11:30, 20 בספטמבר 2011 (IDT)