שיחה:עמיר לב

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

שיתופי פעולה[עריכת קוד מקור]

Sebastian27 שחזר את העריכה שבה הוספתי את שיתופי הפעולה עם חיים אוליאל ושלמה ארצי בטענה שהם „חד פעמיים ולא משמעותיים”.

כעת נמצאים שם אביתר בנאי, שהקליט עם לב שני שירים באלבום ההופעה, וקיבל ממנו קצת עזרה בכתיבת מילים לשירים אחרים, וכן ברי סחרוף, רם אוריון, גבע אלון, שהם גיטריסטים ידועים ומכובדים, אבל שיתוף הפעולה איתם הסתכם בהתארחות בהופעה מוקלטת.

שיתופי הפעולה עם ארצי ואוליאל, לעומת זאת, הם שירים שהיו בזמנם להיטים ברדיו. הם אכן היו חד־פעמיים, אבל גם רוב שיתופי הפעולה הנ״ל היו די חד־פעמיים. אבל לומר שהם היו „לא משמעותיים” – זה כבר ממש לא נכון, כי גם „את הולכת לבד עכשיו” וגם „אני בא” נטחנו ברדיו המון – הרבה יותר ממה שלב עשה עם בנאי, סחרוף, אוריון, ואלון. --אמיר א׳ אהרוני - שיחה 16:22, 11 ביולי 2018 (IDT)

לאו דווקא. אני מניח שסחרוף ואלון נמצאים שם מפני שלב כתב להם הרבה שירים (למשל רוב שירי האלבום תהיי איתי). מור שמש - שיחה 18:15, 11 ביולי 2018 (IDT)
את "תהיי איתי" הוא גם הפיק, וגם לאלבום השני של גבע אלון בעברית הם כתבו שירים יחד. העבודה המשותפת של ברי ואביתר על טקסטים עם עמיר לב גם היא ארוכת שנים. רם אוריון היה עד לא מזמן חבר קבוע בהרכב של עמיר לב והגיטריסט הקבוע שלו בהקלטות ובהופעות לאורך כל העשור האחרון כמעט. להגיד ששיתוף הפעולה איתם הסתכם בהתארחות בהופעה מוקלטת לא בדיוק מלמד על בקיאות בקריירה של עמיר לב. הפרמטר הזה לא מיועד לכל שיתוף פעולה חד פעמי, גם אם יצא מזה להיט (ואם אפשר להתווכח גם על זה, לקרוא לדואט עם חיים אוליאל להיט זה מוגזם, ואם תשאל את חובבי שלמה ארצי מי שר איתו את "אני בא" בודדים ידעו שמדובר בעמיר לב. הוא היה אלמוני בזמנו והלהיט הוא של שלמה ארצי, הוא רק עשה קולות). שיתופי פעולה בולטים זה לא. Sebastian27 - שיחה 18:42, 11 ביולי 2018 (IDT)