שיחה:פוליפ (רפואה)

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

הסתרת התמונה[עריכת קוד מקור]

לא ברור לי מדוע, אך התמונה בהכרח נמצאת בתבנית "תמונה מוסתרת". בויקיפדיה העברית יש שימוש נרחב שאין לו אח ורע בויקיפדיות הזרות. מילא בתמונות שעלולות לפגוע ברגשות הציבור. אבל זו תמונה עניינית לכל דבר, שמתארת במדויק את הכתוב בערך. הסתרת התמונה היא צנזורה לכל דבר, ויש להשתמש בה רק במקרים חריגים במיוחד. זו לא ויקיפדיה לגיל הרך, והעולם הוא לא רק פו-הדב והנסיכה אלזה. • צִבְיָהשיחה • י"ג באלול ה'תשע"ו 10:49, 16 בספטמבר 2016 (IDT)

זה לא צנזור. זה פשוט לא נעים לקרוא כשיש תמונה כזאת מול הפרצוף, ועוד בלי אפשרות להסתיר אותה. עדיף לתת לקורא להחליט אם לראות או לא לראות או לראות ל-10 שניות ואז להסתיר. אוריאל, Orielno - שיחה 12:04, 16 בספטמבר 2016 (IDT)
זו אכן צנזורה. אתה משליך את השקפות עולמך/דעתך האישית על שאר בני האדם. לי יש פוביה קלה מתולעים. אני לא אלך ואסתיר תמונות של תולעים מערכים, למרות שלדעתי ולדעת רבים אלו תמונות מגעילות במיוחד. זו תמונה אינפורמטיבית לחלוטין, שראויה בהחלט להופיע באנציקלופדיה. בינתיים החלפתי אותה בתמונה שלדעתי משקפת יותר את הערך. אך במידה וייכתב הערך פוליפ במעי הגס, היא בהחלט תתאים לשם במלוא הדרה. • צִבְיָהשיחה • י"ג באלול ה'תשע"ו 12:11, 16 בספטמבר 2016 (IDT)