שיחה:פסטיבל יוצרים יוצאים

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

הערך מושקע והכל, נכון, אבל מקריאת הערך עולה רושם שמדובר באירוע מקומי ללא משמעות תרבותית מיוחדת. גוונא + שיחה + התחדשות ההלכה 00:56, 19 במרץ 2010 (IST)

הפסטיבל הוא הפקה אחת גדולה שנמשכת שבוע. הפנינג ענק והופעות של מיטב החוגים והלהקות בעיר. להקות מחול, אקרובטיקה, קאפורה, קבוצות משחק מעלות הצגות, להקות נוער מופיעות. בני הנוער מצפים ליוצרים יוצאים מדי שנה, וזה הפך לסמל לגאווה בקרב תשובי חיפה. אני חושב שיש לו חשיבות מעבר ל"מפעל מקומי" ויחד עם זאת אני מצפה לתגובות נוספות על מנת להכריע בדיון. ALPR - שיחה 09:38, 19 במרץ 2010 (IST)
כחיפאי איני מוצא חשיבות מיוחדת בפסטיבל. מאידך גיסא, מעיון בקטגוריה:פסטיבלים בישראל עולה כי ישנם בויקיפדיה ערכים גם על פסטיבלים אחרים שחשיבותם מוטלת בספק. חיפה-חיפה-עיר-עם-עתיד - שיחה 15:51, 20 במרץ 2010 (IST)
הפסטיבל אמנם לא שווה ערך לפסטיבל עכו או קיסריה, אבל הוא בעל חשיבות לכשעצמו. בחיפה ובקריות יש לו משמעות לשכבת גיל מסויימת. יש כאלו שמתכוננים זמן רב לפני הפסטיבל להופיע בו והאעזבה של אלו שלא התקבלנו גדולה. הפסטיבל נהנה מתמיכה עירונית וכל שנה נקבע נושא מרכז אחד שהפסטיבל סב סביבו. מלכת אסתר - שיחה 10:45, 26 במרץ 2010 (IDT)


קישור שבור[עריכת קוד מקור]

במהלך מספר ריצות אוטומטיות של הבוט, נמצא שהקישור החיצוני הבא אינו זמין. אנא בדקו אם הקישור אכן שבור, ותקנו אותו או הסירו אותו במקרה זה!

--Matanyabot - שיחה 03:08, 16 במאי 2013 (IDT)