שיחה:קמפוס האוניברסיטה העברית בהר הצופים

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

קרדיט - מידע רב נלקח מהערכים הר הצופים והאוניברסיטה העברית בירושלים. תודה לכותבים.BlueHorizon - שיחה 21:21, 22 באפריל 2013 (IDT)

בקשת הבהרה לקמפוס הר הצופים[עריכת קוד מקור]

העברה משיחת משתמש:YoavR

לצערי לא הצלחתי למצוא מקור ויותר מזה, עלה בדעתי שייתכן והפעילות הרבה של האו"ם באזור נובעת מהקירבה למחנה הפליטים שועפט. עם זאת, העובדה שמג"ב והאו"ם פעילים לכל הפחות בסמוך לאזור הר הצופים נראית לי חשובה מספיק לאזכור. אני אשמח לשמוע את דעתך וכן אם יש לך מידע נוסף בעניין BlueHorizon - שיחה 01:37, 24 באפריל 2013 (IDT)

סוף העברה

אינני מבין - אם אין מקור לטענה שהאו"ם מסייר בסביבות הקמפוס, כי אז מה המקור לטענה? האם ראית זאת בעיניך? אוסיף שנראה לי מוזר שהאו"ם מקיים סיורים בשטח הנחשב על ידי ישראל כשטחה הריבוני, בפרט בתחומי ירושלים, הנחשבת כאזור רגיש במיוחד מבחינה מדינית. יואב ר. - שיחה 09:42, 24 באפריל 2013 (IDT)
אני רואה כעת שהטענה הוסרה מן הערך. יואב ר. - שיחה 09:45, 24 באפריל 2013 (IDT)
הסרתי את הטענה כי אני לא בטוחה אם לשייך אותה לכותרת פשיעה ליד הקמפוס (שהחלה רק בעת האחרונה) או להיסטוריה (שכן זה עלול להיות כתוצאה מהסכם כלשהו או כתוצאה מקרבתה של שועפט, כאמור). כן, אני מכירה את האזור כבר כמה שנים ובבמיוחד בערבים ניתן לראות מכוניות של האו"ם, חלקן עם סימון אונרא וחלקן סתם עם סימון או"ם. BlueHorizon - שיחה 11:35, 24 באפריל 2013 (IDT)
אינך יודעת מדוע מכוניות האו"ם מסתובבות שם. סביר יותר שהן נוסעות שם בנסיעות מנהליות, ממשרד אחד לאחר שלהם שאולי ממוקמים בסמוך. בלתי סביר לחלוטין שאלו סיורים למטרת אבטחה, מהסיבה שציינתי למעלה. יואב ר. - שיחה 12:39, 24 באפריל 2013 (IDT)
אני מבינה לחלוטין וזו הסיבה שהשמטתי את המשפט. שוב, אני חושבת שראוי לציין את נוכחותם בסביבה למשל, אפשר לציין קיומם של בסיס צבאי ומרכז אונרא באזורים קרובים ולציין שניתן לראות לעיתים תכופות ניידות באזור. BlueHorizon - שיחה 13:31, 24 באפריל 2013 (IDT)