שיחה:רשימת מאחזים

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

הפניה לערך מורחב[עריכת קוד מקור]

לאור ריבוי הפסקאות שיש עלהם ערך מורחב, נראה שכדאי שיהיה בראש כל פיסקה כזאת "הפניה לערך מורחב" כמקובל בויקיפדיה
אשמח לשמוע מה ויקיפדים נוספים חושבים בעניין. --בן נחום - שיחה 14:30, 28 ביולי 2015 (IDT)

הפניה לערך מורחב נעשית לפרקים מרכזיים בערך. בערך הזה אין פרקים ודי בקישור מודגש. ערן - שיחה 18:12, 28 ביולי 2015 (IDT)

בקעת הירדן[עריכת קוד מקור]

לא מבינה על מה מדובר - המאחז בפרק זה מתואר בסביבת יריחו, אבל הקואורדינטות מצביעות למערב שכם ויישוב האם שהוא כביכול ארגמן ממוקם בכלל כ-40 ק"מ צפונית ליריחו. -- ענבל • כ"ה באלול ה'תשע"ה • 01:04, 9 בספטמבר 2015 (IDT)

ערך לא אובייקטיבי[עריכת קוד מקור]

הערך אינו אובייקטיבי, וחלוקה בהצגת נראטיב חד צדדי מאוד, ורחוק מלהיות מאוזן.

המאחז הכי גדול[עריכת קוד מקור]

כתוב על מגרון שהוא המאחז הכי גדול, אך עד כמה שאני זוכר, על אף שאין לי מקור (בערכים של שניהם כתוב שזה המאחז הגדול ביותר...), עמונה יותר גדולה ממגרון יעקב בן שמואל - שיחה 07:43, 10 בנובמבר 2016 (IST)

זו לא בהכרח סתירה. נראה שמגרון היה קצת יותר גדול, אלא שלאחר הפינוי הוא כבר לא מאחז אלא יישוב, שהרי הייתה החלטת ממשלה לגביו. נרו יאירשיחה • י"ט בחשוון ה'תשע"ז • 15:11, 20 בנובמבר 2016 (IST)
נרו צודק. בעת שמגרון היה מאחז הוא היה המאחז הכי גדול.
כיום, לאחר שמגרון עבר למיקום חלופי ובו הוא התנחלות, עמונה הפכה למאחז הגדול ביותר. --בן נחום - שיחה 15:14, 20 בנובמבר 2016 (IST)

אר"י ישאג[עריכת קוד מקור]

הקישורים הרבים לדף לא קיים 'אר"י ישאג' נעשו בשל העובדה שהדף היה קיים בעבר והורד לצורך עריכה והרחבה. בקרוב הוא יוחזר והקישורים כבר יכוונו אליו זה אף נותן דחיפה לעריכת הדף והשבתו למרחב בהקדם Davidzvi3 (שיחה | תרומות | מונה) שכח לחתום

א. בסוף קטע שנכתב בדפי שיחה, נהוג "לחתום" באמצעות הקלדת ~~~~ (ארבעה סימני טילדה), שהופכים ל"חתימה" עם שמירת הדף. לחלופין, ניתן להשתמש בכפתור חתימה: חתימה. הוספת החתימה נדרשת כדי שנבין בקלות מיהו הכותב של כל קטע בדף ולכן, חשוב להקפיד עליה. ב. הדף נמחק לאחר דיון חשיבות, ולכן לא יהיה כל כך פשוט להחזיר אותו, לא מספיק שתערוך ותרחיב. ג. גם דפים קיימים - איננו מקשרים בכל מופע, אלא רק פעם או פעמיים (בערכים ארוכים כמו הנוכחי). נרו יאירשיחה • ג' בכסלו ה'תשע"ח • 18:31, 21 בנובמבר 2017 (IST)