שיחה:שואת יהודי הולנד

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

שלום לעורכים, אני הוספתי כאן את הטלאי ההולנדי . צילום שלי של הטלאי של אמי. משום מה הורידו את זה? ומישהו הוסיף כאן טלאי של ארצות דוברות גרמנית. בהולנד היה טלאי אחר!!! עם המילה Jood. Mirjammarion - שיחה 23:20, 2 במרץ 2019 (IST)

שלום Mirjammarion, התמונה נמחקה מויקישיתוף בגלל חשש להפרת זכויות יוצרים. כלומר, בויקישיתוף כנראה לא ענית על השאלות ששאלו אותך על מקור התמונה והיא נמחקה (האם היא מופיעה גם באתר אחר או באינטרנט)? אמא של גולן - שיחה 14:50, 3 במרץ 2019 (IST)
שלום לך משתמש:אמא של גולן העליתי את הצילום שלי שצילמתי במו מצלמתי וידיי את הטלאי שהיה של אמי. מילאתי את כל מה שביקשו במהלך ההעלאה. היא אינה מופיעה בשום אתר אחר, לאף אחד אחר אין זכות עליה. ועדיין מחקו אותה. זה עוד מובן לי. אבל ההעלאה המעליבה של הטלאי הגרמני. נראה לי מיותר לחלוטין וגם מראה שמי שעשה זאת אינו יודע היסטוריה.Mirjammarion - שיחה 15:35, 4 במרץ 2019 (IST)
Mirjammarion, בבקשה לא להעלב מתבנית ניווט. התבנית של השואה כוללת את כלל הערכים של השואה ולכן גם מקשרת לערך זה. לתבנית ההיא בחרו להעלות את הטלאי הצהוב. אין שם שום התיחסות או רצון להעליב. מחקו לך את הקובץ, כי לא שחררת זכויות. האם שלחת את האישור לפי הרשום בויקיפדיה:OTRS ?? אמא של גולן - שיחה 17:09, 4 במרץ 2019 (IST)
משתמש:אמא של גולן בוקר טוב, קודם כל כן שחררתי את הזכויות ומלאתי את כל הסעיפים שבקשו שם. שנית אם 'התבנית של השואה' אינה כוללת גם את הטלאים השונים לארצות השונות, אז היא אינה שלמה ואינה מכילה את 'כלל הערכים של השואה', היות והיו הרבה טלאים שונים מהאחד שמשום מה מוכר לכולם. בכלל אינני מאמינה שיש תוכנית שיכולה להכיל כלל הערכים של השואה'ץ הנה אני מצאתי שיש ערים הולנדיות שבכלל לא צוין שהיו שם יהודים וממילא לא אוזכר שהן שיכות ל'כלל הערכים' הנ"ל. ובאשר לטענתך שאין מה להיעלב, יש מה להיעלב מחוסר הידיעה וחוסר האכפתיות לסבלם של אחרים שנרצחו. Mirjammarion - שיחה 09:35, 6 במרץ 2019 (IST)

משוב מ-2 במרץ 2019[עריכת קוד מקור]

זה לא הטלאי של יהודי הולנד ! בהולנד היה טלאי עם הכיתוב Jood Mirjammarion - שיחה 23:22, 2 במרץ 2019 (IST)

אנא הורידו את הטלאי עם הכיתןב הגרמני[עריכת קוד מקור]

- הועבר מהדף שואת יהודי הולנד

שלום לכולם, ניסיתי לתרום לויקימדיה את תמונת הטלאי של אמי ז"ל שצילמתי במו ידי, זה לא התקבל למאגר, ??? אבל אנא שמישהו יוריד מכאן את הטלאי הזה שאינו מתאים כאןאנסה בקרוב שוב להכניס את הטלאי הנכון ליהודי הולנדMirjammarion - שיחה 17:41, 6 באוגוסט 2019 (IDT)