שיחה:שלמה גזית

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

דרוש מקור[עריכת קוד מקור]

אלמוני הוסיף ב-3/7/08 פסקה על כשלונו של גזית לפרש את כניסת הצבא המצרי לסיני במאי 1967 (במאמר מוסגר אוסיף כי מאחר וישראל פתחה במלחמה קשה לי להבין איך ניתן לטעון שגזית נכשל) ובהמשך הפסקה טענות נוספות על הסיבות לחילופי תפקידים באמ"ן. אותו אלמוני הוסיף בעבר הערות שנויות במחלוקת, שנמחקו ברובן, לגבי אלי זעירא והאמצעים המיוחדים כך שעריכותיו הן כנראה בעייתיות. לדעתי, אין לשים תבנית של "דרוש מקור" אלא יש למחוק את תוספות האלמוני. אם לא יובא מקור בימים הקרובים אמחק את עריכתו של האלמוני.אודי - שיחה 11:45, 28 בספטמבר 2008 (IDT)

מאחר שמאוחר מדי לבקש סימוכין מן האלמוני, ומאחר שהדברים הם לא טרוויאליים, ראוי להסיר אותם מייד. תמיד אפשר יהיה להחזירם אם יימצא מקור מבוסס. בברכה, אבינעם - שיחה 14:31, 28 בספטמבר 2008 (IDT)
שיניתי את העריכה על בסיס הכתוב בערך על חטיבת המחקר של אמ"ן ועל בסיס מאמר שמצורף כמקור. כדאי אולי לבדוק ממתי נכנס לתפקיד באמ"ן (כי עד 1967, לפי הערך אצלנו, היה ראש לשכת הרמטכ"ל).אודי - שיחה 23:06, 28 בספטמבר 2008 (IDT)

עריכה של גזית או בן משפחתו[עריכת קוד מקור]

ניכר בעריכה הראשונה מה-25 בפברואר, של משתמש לא רשום, כי התבצעה על ידי גזית עצמו, או מישהו המקורב אליו מאוד (אולי בן משפחה). זה כמובן לא פוסל אותה והיא אפילו רצויה מאוד, אבל כדאי לבדוק שנית את השינויים שבוצעו בנושאים של ההערכה המודיעינית ערב מלחמת ששת הימים וההתבטאויות השנויות במחלוקת.אודי - שיחה 00:11, 26 בפברואר 2011 (IST)


קישור שבור[עריכת קוד מקור]

במהלך מספר ריצות אוטומטיות של הבוט, נמצא שהקישור החיצוני הבא אינו זמין. אנא בדקו אם הקישור אכן שבור, ותקנו אותו או הסירו אותו במקרה זה!

--Matanyabot - שיחה 04:49, 9 ביולי 2013 (IDT)


קישור שבור 2[עריכת קוד מקור]

במהלך מספר ריצות אוטומטיות של הבוט, נמצא שהקישור החיצוני הבא אינו זמין. אנא בדקו אם הקישור אכן שבור, ותקנו אותו או הסירו אותו במקרה זה!

--Matanyabot - שיחה 04:49, 9 ביולי 2013 (IDT)