שיחה:שרי אריסון

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

בטיפשותי שכחתי להתחבר - 132.66.32.224 זה שלי. rotemdan

בהמשך לשיחתנו בדף השיחה שלי, אכן ערכתי את הערך תוך כדי הקריאה בלא שסיימתי לקרוא עד תום ולראות שהערך בעריכה. "פזיזות גורמת טעות".. ולענינו, שינתי את השם של אביה של שרי מתאודור לתד (טד?), מכיוון שלא מצאתי בשום מקום אזכור ששמו המלא היה תאודור. אשמח אם תראה לי מקום כזה שתד אריסון מוזכר בשם תאודור. (כנראה שבסופו של דבר אאלץ ללכת ולקרוא מה כתוב על קברו...) שבוע טוב!גיאת 23:02, 7 ביולי 2007 (IDT)

לאחר בדיקה יסודית, מצאתי שאתה צודק, ושמו המלא והמקורי הוא אכן תיאודור. מצטער על תיקון הערך שלך. אם תוכל להוסיף בראש הערך תד אריסון ששמו המלא היה תיאודור, יצא הפסדי בשכרי. קישור שמוכיח ששמו המלא היה תיאודור (מכיל מידע שיכול להיות לעזר גם לערך תד אריסון): אריסון תד - אתר התחקירים של ישראל גיאת 23:57, 7 ביולי 2007 (IDT)

[1] כתבת פרופיל שאיתרתי לאחר כתיבת הערך. ‏Gridge ۩ שיחה.

הקטע הרוחני[עריכת קוד מקור]

טרם הוספתי. בכוונתי להוסיף, אך אם מישהו מעוניין להקדים אותי, זה בסדר גמור. ‏Gridge ۩ שיחה 18:57, 20 בספטמבר 2007 (IST).

הוספתי משפט, והסרתי את הקטע שהוסיף פלוני:

"בשנת 1991 עמד תד אריסון בפני תביעה מצד שלטונות המס בארה"ב, שחשדו כי לא שילם מסים על 98.6% מהכנסותיו. בעקבות זאת, החליט תד אריסון להגר לישראל, למטרות מקלט מס, שכן על פי חוקי המס בארה"ב, מגורים רצופים כאזרח במדינה אחרת "מוחקת" חובות מס ל-IRS."

גם אם זה נכון, ייתכן שהמקום לציין זאת הוא בערך אודות תד אריסון. אם מישהו מתעקש להשיב זאת, אני מבקש שיעשה זאת באופן רשלני פחות (הערת השוליים). אשמח גם להוכחה לכך ש"על פי חוקי המס בארה"ב, מגורים רצופים כאזרח במדינה אחרת "מוחקת" חובות מס ל-IRS." זה נשמע לי מפוקפק משהו. ‏Gridge ۩ שיחה 22:51, 3 בפברואר 2008 (IST).

שירות צבאי[עריכת קוד מקור]

"אך שירותה הצבאי לא עלה יפה והיא שוחררה לפני תום שירותה" - מה זה אומר בדיוק? --מרקנ - שיחה 20:39, 23 במרץ 2009 (IST)

עצוב לי לראות שכמעט 7 שנים אחרי התגובה הזאת, המשפט עדיין קיים בערך. הערך עודכן לאחרונה על ידי משתמשים שמזוהים עם קבוצת אריסון והפכו את הערך ללא אובייקטיבי וחיובי באופן מגמתי. אשמח לקבל את התייחסות העורכים הותיקים כאן על הנושא. טל (רונאלדיניו המלךשיחה) 00:13, 5 בפברואר 2016 (IST)

קטגוריה:על-טבעי[עריכת קוד מקור]

למה אורי גלר כן והיא לא? יש לה כוחות כמו שלגלר יש כוחות.

מהות החיים[עריכת קוד מקור]

הסרתי קישור לאתר חיצוני (מהות החיים) שהיה לא במקומו -- הודעה זו הושארה על ידי אנונימי/ת

השינויים האחרונים בערך[עריכת קוד מקור]

אני מתנגד לשינויים האחרונים שנעשו בערך, שיותר משבאו לתרום כנראה נועדו לרכך משמעותית את הביקורת המופיעה בו. ראו גם את העריכה השנייה של המשתמשת ששופכת אור נוסף על דבריי. יניב שיחה 19:32, 27 ביולי 2011 (IDT)

היי, אני חדשה בתחום :-)... יכול להיות שאתה צודק לגבי ריכוך הביקורת... סתם ניסיתי ליצור אווירה יותר הרמונית... בתקופה זו של עימותים חברתיים...והדברים שאמרתי שאליהם הפנית- בהחלט נכונים- ניסיתי לחשוב מה אני הייתי רוצה שיופיע לו הייתי האישיות. אולי באמת יש מקום להחזיר את השינויים האחרונים שעשיתי עכשיו אבל הוספתי גם המון מידע רלבנטי והרחבתי את הערך לכן אני מציעה להחזיר את העריכה טרום השינויים האחרונים שביצעתי.

קודם כול, ברוך בואך לוויקיפדיה. אנא חתמי על ההודעות בארבעה תווי טילדה "~~~~", שיהפכו, עם השמירה, לשם המשתמש שלך, לשעה ולתאריך. אין זו בעיה להחזיר את העריכה שלך, זה עניין של לחיצה על כפתור, אבל אני מבקש לא לכתוב בתקציר "הרחבה" כשאת מסירה כמעט 3,000 בייטים מן הערך. זה מטעה. כאן זה המקום לדון על כך. נמתין לתגובות של משתמשים אחרים. תודה וערב טוב, יניב שיחה 20:03, 27 ביולי 2011 (IDT)
אההה אחלה :-) זה עולם מגניב פה :-) המון תודה על המידע... מקווה להמשיך ולתרום... תודה... ואתה צודק לגבי ההגדרות של השינויים... אני פשוט עוד לא לגמרי מכירה את הכללים :-)Yafitido - שיחה 20:10, 27 ביולי 2011 (IDT)
בבקשה. אל תהססי לפנות אליי אם יש לך שאלות. אגב, בדפי שיחה נהוג להזיח תגובה באמצעות סימן נקודתיים (:) בתחילת התגובה. אם כבר יש נקודתיים בתגובה הקודמת, נהוג להוסיף זוג אחד נוסף. באופן זה, נשמר הסדר בדיון ויודעים אילו דברים נכתבו כתגובה לדברים שהופיעו קודם. תודה, יניב שיחה 20:24, 27 ביולי 2011 (IDT)


קישור שבור[עריכת קוד מקור]

במהלך מספר ריצות אוטומטיות של הבוט, נמצא שהקישור החיצוני הבא אינו זמין. אנא בדקו אם הקישור אכן שבור, ותקנו אותו או הסירו אותו במקרה זה!

--Matanyabot - שיחה 05:49, 9 ביולי 2013 (IDT)


קישור שבור 2[עריכת קוד מקור]

במהלך מספר ריצות אוטומטיות של הבוט, נמצא שהקישור החיצוני הבא אינו זמין. אנא בדקו אם הקישור אכן שבור, ותקנו אותו או הסירו אותו במקרה זה!

--Matanyabot - שיחה 05:50, 9 ביולי 2013 (IDT)


קישור שבור 3[עריכת קוד מקור]

במהלך מספר ריצות אוטומטיות של הבוט, נמצא שהקישור החיצוני הבא אינו זמין. אנא בדקו אם הקישור אכן שבור, ותקנו אותו או הסירו אותו במקרה זה!

--Matanyabot - שיחה 05:50, 9 ביולי 2013 (IDT)