שיחה:תיאטרון פלייבק

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

אשמח אם העריכה תיעשה ברמה הצורנית בלבד, מבלי לגעת בתוכן של הערך.

זה לא עובד פה ככה. אני משער יש לך קשר לקבוצת "החבר'ה מאיכילוב". אז יפה מאוד שאתם פעילים ונחמד שעזרת ויצרת כאן ערך על נישה מעניינת בתיאטרון, אבל נדמה לי שהמקום של הקבוצה בערך מוגזם ביחס לחלק שהיא מהווה במושג עצמו. התוכן של הערך פתוח לעריכה לכל דיכפין. יוסאריאןשיחה 15:47, 28 באפריל 2008 (IDT)


הסרתי מהפרק "פלייבק בישראל" את המשפט:

לישראל תיאטרון פלייבק הובא על ידי הבמאית אביבה אפל ויהודה ברגמן מנחה לדרמה טרפיה."

אם יובא מקור הולם לאמיתותו אפשר יהיה להחזיר אותו לערך (אולי בניסוח "חלוצי התחום בישראל הם..."). יוסאריאןשיחה 17:54, 23 ביולי 2008 (IDT)

משוב מ-07 בספטמבר 2011[עריכת קוד מקור]

רציתי לשבח את התאור האיכותי המעניק תמונה אמיתית וממצה למושג תיאטרון פלייבק בכלל ובישראל בפרט.הערכתי לכותבים. אני שמחה להוסיף לתיאורו של הפן החברתי כי לתיאטרון הפלייבק מתנה חשובה בדיאלוג בין קבוצות חברות ועמים ובהתמודדות עם שסעים חברתיים.קבוצתנו,"שילובים בגליל" הכוללת שחקנים יהודים וערבים הוקמה כנסיון ישראלי ראשון למימוש המתנה הזו.כיום אנו מקיימים תיאטרון פלייבק בערבית ,תיאטרון פלייבק בעברית ומזה כמה שנים אנו מופיעים לצד ההופעות בעברית או בערבית בהופעות דו שפתיות שמטרתן תהליך מרפא ומקרב בתוך הקהלים היהודים ערבים הצופים. אפרת עשירי,שילובים בגליל 93.172.22.102 17:00, 7 בספטמבר 2011 (IDT)


קישור שבור[עריכת קוד מקור]

במהלך מספר ריצות אוטומטיות של הבוט, נמצא שהקישור החיצוני הבא אינו זמין. אנא בדקו אם הקישור אכן שבור, ותקנו אותו או הסירו אותו במקרה זה!

--Matanyabot - שיחה 06:51, 9 ביולי 2013 (IDT)