שיחה:Far Cry 2

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

לדעתי לא צריך לשכתב את הערך כי הוא על מוצר עתידני שהמידע אליו עוד יתעדכן בהמשך.. אם יש איזה שהיא בעיה בטקסט המילולי של הערך אז בבקשה תקידו לי שאני יוכל לתקן....

שכתוב[עריכת קוד מקור]

מעבר לבעיות לשוניות שונות ("לחסל סוכר נשק שמוכר נשק לשתי השבטים"), הערך סובל מאוד מהשימוש בתאור הריק "מאוד". הכי צורם המשפט "המשחק יציג לעולם גרפיקה מאוד מתקדמת, שנתמכת בכרטיסיי מסך מאוד מפותחים ומתקדמים." שאין בו כל תוכן ממשי, מהי גרפיקה מתקדמת? ומהם כרטיסי מסך מאוד מפותחים ומתקדמים? מהם המאפיינים של אלו מעבר להיותם מאוד? פרק העלילה עוסק בהרחבה יתרה בסצינת הפתיחה של משחק ולא ברורה ממנו עלילת המשחק. יוספוסשיחה 20:30, 12 באוקטובר 2008 (IST)

יוסי, לדעתי הערך מביש בצורתו הנוכחית. או שמשכתבים מיד (ועל הדרך כנראה מסירים משפטים רבים) או שמעבירים לארגז חול. בפעם האחרונה שהעברתי ערך כתוב רע לארגז חול הוא יצא משם בצורה טובה, אפשר לומר. כדאי לשקול זאת. איתי - שיחה 20:32, 12 באוקטובר 2008 (IST)
שאלתו של כותב הערך החרוץ בתחילת דף השיחה גורמת לי לחשוב שבידוד הערך בארגז חול לא יעזור במקרה הזה. לפחות לא מבחינה לשונית. נדמה שהשארת הערך במרחב הראשי הצליחה בסופו של דבר לפחות פעם אחת. מצד שני, אין לי כל התנגדות לפעולה מהסוג שהצעת. יוספוסשיחה 20:41, 12 באוקטובר 2008 (IST)

--agent47 - שיחה 09:36, 13 באוקטובר 2008 (IST) טוב ערכתי את הערך תיקנתי את התקציר בראש הדף ומחקתי את השונה הבעייתית בפרטים הטכניים של המשחק
הוספתי גם את דרישות המערכת של המשחק
בנוגע לעלילה וצאנת הפתיחה - זה ערך של מוצר עתידי ,אם הזמן אהיה יותר פרטים על העלילה ,אבל זה מה שאכשיו ידוע לגיימרים עוד כמה שבועות כשהיה עוד מידע עלילתי אני יוסיף אותו . אבל בנתיים זה כל המידע על העלילה

אם יש עוד בעיות תגידו לי !?

טוב, דבר ראשון אל תסיר תבנית עריכה או שכתוב ללא פניה מוקדמת לקהילה או למניח התבנית. במיוחד הדברים אמורים כאשר אתה כתבת את הערך מלכתחילה. אני ואולי גם אחרים נעבור על הערך בהמשך ונביע דעתנו בעניין דעתך שיש להסיר את התבנית. חג שמח, יוספוסשיחה 11:34, 13 באוקטובר 2008 (IST)


השתמשתם במונח "אירגוני טרור" כאשר המונח המקורי המופיע בערך באנגלית וגם במשחק עצמו הוא "פלג" או "סיעה". "שתי הסיעות הגדולות" או לחילופין "שני הפלגים הגדולים".


קישור שבור[עריכת קוד מקור]

במהלך מספר ריצות אוטומטיות של הבוט, נמצא שהקישור החיצוני הבא אינו זמין. אנא בדקו אם הקישור אכן שבור, ותקנו אותו או הסירו אותו במקרה זה!

--Matanyabot - שיחה 13:23, 24 בספטמבר 2013 (IDT)


קישור שבור 2[עריכת קוד מקור]

במהלך מספר ריצות אוטומטיות של הבוט, נמצא שהקישור החיצוני הבא אינו זמין. אנא בדקו אם הקישור אכן שבור, ותקנו אותו או הסירו אותו במקרה זה!

--Matanyabot - שיחה 16:45, 3 בנובמבר 2013 (IST)