שיחת ויקיפדיה:דפים ללא בינוויקי/קישורים לדפים לועזיים שונים מדף עברי אחד

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

I can use this list as a start point for my bot. Please check if my bot did remove the correct links. The double iw will be removed for sure. Carsrac - שיחה 14:26, 13 באוגוסט 2008 (IDT)

Reply' - I am replying at you r talk page at nl.wiki. --אמיר א. אהרוני · בואו לתקן קישורי בינוויקי! · י"ב באב ה'תשס"ח · 17:11, 13 באוגוסט 2008 (IDT)

מספר נקודות[עריכת קוד מקור]

  • קרון רכבת - הבעיה היא בערך היפני jp:日本語 שאינו נכון. מחקתי מהערך העברי והצרפתי והוא לא מופיע גם באנגלי אבל כנראה צריך הרצה של בוט ולהוריד מכל השפות.
  • מנו - הבעיה היא שבצרפתית ובאנגלית יש כיתוב mano או manu כך שאין פתרון אפשרי.
  • קטגוריה:שחקני קולנוע וטלוויזיה קנדים - בצרפתית יש שני ערכים אחד בשחקני קנדיים ואחד לשחקניות קנדיות. אין פתרון אפשרי.
  • פרושוטו - מסובך מאוד כנראה שיש שם קישורים בין en:Prosciutto ל-en:jam. אני לא מבין בזה, אבל אולי מישהו יוכל לסדר את זה כמו שהיה אם ה-meta:Interwiki synchronization/Dumpling.
  • נדב ואביהוא - הבעיה היא שיש ערך מאוחד בעברית ומפורד בשפות שונות. הוחלט לא להפריד את הערך העברי לכן אין פתרון אפשרי.

-יונה בנדלאק - שיחה 12:41, 11 במרץ 2009 (IST)

תודה רבה על ההערות.
המקרה של מנו פשוט מאוד - ר' איך טיפלתי בו וגם הוראות בויקיפדיה:דפים ללא בינוויקי/פירושונים.
על כל השאר אני אנסה להסתכל בהזמנות, אבל לא יכול להתחייב על זמן, כי אני די עסוק עכשיו בחיים.
בינתיים אתה יכול להיות נועז ולנסות לתקן את זה בעצמך. יפה מאוד שמצאת את Dumpling. טבעת-זרם מצא שם את הבעיה ואני תיקנתי אותה. זה לא כל כך מסובך ורק דורש קצת זמן. ר' גם meta:Tips for resolving interwiki conflicts. --אמיר א. אהרוני · בואו לכתוב דקדוק! 12:56, 11 במרץ 2009 (IST)
קטגוריה:שחקני קולנוע וטלוויזיה קנדים הוא דוגמא למה הפתרון במנו לא אידאלי. הקישורים לכל השפות טובים (לפחות רובם) רק בצרפתית יש חלוקה בין שחקנים לשחקניות. לכאורה הפתרון הוא לאחד את הערכים הצרפתיים ולפתור את הבעייה. אם נשתמש בפתרון של מנו אז סתם אבדן קישורים טובים ורלוונטיים בגלל שפה אחת. (אני לא מתייחס לפתרון של להשאיר את הקישורים לכל השפות חוץ מצרפתית כי זה לא יעבוד ויחזירו את זה כל הזמן).
בנוגע לנדב ואביהוא - כנראה צריך לשקול לאחד את הערכים בשפות השונות.
פרושוטו - אם משתמש: טבעת-זרם יוציא לי שרטוט אולי אני אעשה משהו (למרות שאני לא ממש רוצה להכנס להבדלים בין חלקי החזיר השונים. נושא שאותי לא מעניין בעליל). -יונה בנדלאק - שיחה 19:10, 11 במרץ 2009 (IST)
הקישורים במנו לא היו כל שימושיים. אלה סתם צירופי אותיות שמשמעותן משתנה בצורה מקרית משפה לשפה וזה לא שימושי לקורא.
ההתעקשות של הפרנקופונים לקטלג שחקנים ושחקניות בנפרד מעצבנת למדי. אבל לא נורא, יש הרבה ערכים אחרים שאפשר לתקן.
לגבי פרושוטו - לא נראה לי שהתרשים הזה שימושי במיוחד, אבל אתה יכול לפנות לטב"ז שיכין לך כזה. מה שחושב זה לחלק את הערכים המקושרים לקבוצות נכונות ולקשר ביניהן. זה דורש אינטואיציה, אבל בהחלט אפשרי. --אמיר א. אהרוני · בואו לכתוב דקדוק! 19:35, 11 במרץ 2009 (IST)

עדכון[עריכת קוד מקור]

קטגוריה:ארגוני עזרה ו-Theme Park - נראים תקינים בכל השפות. לא אני עדכנתי ואני לא בטוח לכן לא הורדתי אותם. -יונה בנדלאק - שיחה 23:18, 23 במרץ 2009 (IST)