שיחת ויקיפדיה:חדר IRC

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

יצרתי את העמוד הזה, ואני לא יודע מאיפה לקשר. בכל מקרה שמתי לב שבויקיפדיות גדולות יש חדרים כמו enrc.wikipedia שבהם מציגים את השינויים האחרונים בשידור חיי


במקום שרת IRC שנראה לי מסוברל ואף אחד גם לא מבקר בו (לפחות בפעמים האחדות שנכנסתי), אני מציע לפתוח חדר באחד משרתי הצ'טים הקיימיים וכך גם למשוך קהל לפרויקט. גילגמש 09:54, 29 אפר' 2004 (UTC)


למה כתוב לטובת משתמשי מוזילה? אפשר להתחבר טוב מאוד גם דרך IE ובטח דרך לא מעט דפדפנים. האם יש איזה הבדל בהקשר זה שאני לא מודע אליו? (כי לmIRC שלי לא אכפת) בונגולים 22:29, 9 אוג' 2004 (UTC)

שעה מוסכמת[עריכת קוד מקור]

אם מישהו מעוניין בצ'אט, אני מציע את 22:30 כשעה מוסכמת. יש הצעות אחרות ? שן שש זעם

המ.. כן. למה שלא נעבור לצ'ט אחר? בלי כל הסירבול? למשל לתפוז ונפתח שם חדר..?
השימוש ב-IRC זה מסורת מוויקיפדיה העולמית. תסתכל כמה עמוס ערוץ ויקיפדיה, ואפשר לדבר שם עם כמה מבכיריה (למשל, בריון האגדי). חוץ מזה, שהוא לא יותר מסורבל מצ'אט באתר כמו תפוז, צריך רק להוריד את התוכנה, לבחור ניק ייחודי והכול בסדר. שן שש זעם
אני בעד צאט ישראלי. המירק זה עידן שחלף... הדבר היחיד השימושי שבאמת אפשר לעשות משם זה להוריד סרטים/משחקים/תוכנות. אבל זה לא חוקי, וזה לא משתלם, לא לך ולא למדינה.. Yonidebest 18:02, 2 דצמ' 2004 (UTC)
להוריד סרטים ותוכנות ?? איך ? Didschr - שיחה 22:03, 24 בנובמבר 2016 (IST)

הסקריפט לא עובד :S[עריכת קוד מקור]

עובד לכם? לחצתי alr+r, הכנסתי את הקוד, לחצתי OK, אפילו התחברתי מחדש. כשאני לוחץ ALT+R אני רואה את הקוד שהכנסתי. למרות זאת, הביטוי "[[ארנב]]" מופיע כרגיל. yellowblood 15:53, 11 מרץ 2006 (UTC) מישהו? וỹelloωblộớd ¤ שיחה 13:09, 25 באוגוסט 2006 (IDT)

OK, זה עובד, הטקסט מוצג כמו שכתבו אותו ([[ערך]]) אבל הוא נראה כמו קישור. נחמד (: וỹelloωblộớd ¤ שיחה 13:12, 25 באוגוסט 2006 (IDT)

למה אין אף אחד בצ'ט?[עריכת קוד מקור]

ממש שמחתי לראות שקיים כאן דף המפנה לחדר צ'ט לקהילה העברית של ויקיפדיה. לצערי עושה הרושם שמעולם לא נעשה בו באמת שימוש. בויקיפדיות האחרות כבר מזמן משתמשים הויקיפדים בחדרי צ'ט ככלי יעיל בכדי לענות בזמן אמת לשאלות של ויקיפדים אחרים או משתמשי ויקיפדיה וככלי לשיתופי פעולה בקרב קהילת העורכים הוותיקה ובקרב קהילת המפתחים. לדעתי כלי זה יכול לעזור הרבה אם נתחיל להפנות משתמשים חדשים או כל מי שיש לו שאלה לחדר צ'ט (בתנאי שגם שהמשתמשים הותיקים יתחילו להפגין בו נוכחות). ברק - שיחה 07:48, 6 במרץ 2008 (IST)