שיחה:מכון זכרון אהרן

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

שיפור הערך[עריכת קוד מקור]

שלום בר בי רב, הערך כעת חסר פרטים הבאים: ייחדיותו של המכון. שנת הקמתו, ומייסדו. פעילות נוספת שהמכון אחראי לה. ללא פרטים יחודיים הערך לא ישרוד 'הצבעת מחיקה' שיתכן שתבוקש. בנוסף אם יש בידך לוגו וכדוו' תוכל להעלות אותו גם. אם תרצה הדרכה נוספת, אל תחשוש לפנות אלי, כאן או בדף שיחתי. בברכה בן-ימין - שיחה 15:43, 30 במאי 2018 (IDT)

שלום בן-ימין ותודה, אמנם איני יודע כל הפרטים, לבינתים השלמתי כמה דברים לפי ידיעתי, כל הקבצים שאני מנסה להעלות אינם עולים, אני יכול לשלוח לאיזה אימייל תמונה ולוגו. בנוסף אם יש לך תיקוני עריכה או מידע תוכל להוסיף. כמו כן חשבתי להוסיף טור של ספרים נבחרים מתוך ההוצאה. בברכה בר בי רב
תודה. על מנת להעלות קבצים, תוכל דרך הקישור הזה, אחר כך נתקדם משם. אני אראה מה אפשר לשפר והעביר את הטיוטה למרחב הערכים. רק הערה קטנה, בסיום דבריך נהוג לחתום בצורה של 4 טילדות (~), שנהפכות לאחר שמירה לחתימתך. בברכה בן-ימין - שיחה 20:20, 30 במאי 2018 (IDT)
תודה, לאחר שנתת הקישור זה הצליח כבר בסייעתא דשמיא, רק בטעות אחד הקבצים נשאר עם השם "עברית". 00:18, 31 במאי 2018 (IDT)בר בי רב
הבעיה היותר גדולה היא, שהתמונה אינו ברורה באופן בלתי סביר, עדיף בלעדיה. בברכה בן-ימין - שיחה 01:20, 31 במאי 2018 (IDT)

ביקורת חריפה[עריכת קוד מקור]

כבר שנים שבכירי עולם היצירה והספרות התורנית מלינים על מכון זה, ומוזר מאד שבערך כאן לא נכתב על כך כלום. ממש עכשיו יש על זה דיון בפורום "אוצר החכמה". ניתן לחפש בגוגל את המילים "זכרון אהרן דפוס או מכון עריכה" ולמצוא את הדיון הזה.