שיחת משתמשת:אסתרכהן

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, אסתרכהן, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 05:41, 9 בינואר 2015 (IST)

מטלה אקדמית[עריכת קוד מקור]

הי אסתר, בהמשך להדרכה שניתנה לך בספריית אוניברסיטת חיפה, להלן קישורים לדף המיזם ודפי עזרה:

בחתימה שלי נמצא גם קישור לדף השיחה שלי. אני אלווה אותך בהנחיות בדף השיחה הזה. אני מזכירה לך שתוכלי להגיע לטיוטה שלך דרך הקישור "תרומות" במעלה הדף. אם יש לך שאלות אני מבקשת לשאול אותן כאן, תלחץ. על קישור [עריכת קוד מקור] ליד שם הפרק ותענה. אל תשכחי לחתום עם 4 טילדות. שיהיה בהצלחה פרח חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 05:44, 9 בינואר 2015 (IST)

משתמשת:אסתרכהן/פטריארכל ברגין[עריכת קוד מקור]

הי אסתר, האם הערך הזה נכתב במסגרת הקורס תיאוריות פמיניסטיות? חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 06:31, 18 בפברואר 2015 (IST)

חנה Hanay היי כן זה הערך שכתבתי בשביל הקורס תיאוריות פמיניסטיות, שלחתי אותו לאישור וקריאה אצל ד"ר שרון הלוי עדיין לא קיבלתי מענה. אסתרכהן - שיחה 11:04, 18 בפברואר 2015 (IST)

שלום אסתר, לדעתי פנית אליה מוקדם מידי יש בעיות בטיוטה שלך. ערל בוויקיפדיה אינו סיכום משל מאמר. לא כותבים מבוא ולא כותבים סיכום. זה ערך על מושג. פסקת הפתיח שלך ארוכה מידי. מטרתה של הפסקה הוא להביא בתמצות לקורא במה הערך עוסק, מי שרוצה לדעת יותר ימשיך לקרוא את הערך. את יצרת פסקת פתיח שהיא מעבר לכך. כל הכותרת סיכום המאמר של קנדיוטי הוא לא טוב. את צריכה לעסוק במושא לא בסיכומים. יש למחוק את הפרק סיכום. כפי שהסברתי את צריכה להסביר את הנושא, בלי סיכומים. זה ערך באנציקלופדיה ויש לו מבנה אחר מעבודות המגישים למרצה על גבי וורד. גם ביטויים מסוג לבסוף, ניתן לציין או יש לציין לא מקובלים באנציקלופדיה. צר לי אבל עבודתך עדיין לא הסתיימה. אני מציעה שתסתכלי על ערכים טובים העוסקים במושגים כדי להבין כיצד יש לכתוב ערך על מושג. בהצלחה. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 16:59, 19 בפברואר 2015 (IST)

חנה Hanay הבנתי לגבי האורך של פסקת הפתיחה, בסדר גמור אשנה את זה. אבל לגבי הניסוח אני לא מסכימה כל כך, ביטויים כמו יש לציין הם כלליים ונייטרליים כמו שצריך להיות בערך ללא הבעת עמדה. אשנה את החלוקה הפנימית של הערך, בדגש על פסקת הפתיחה וההתייחסות למאמר של קנדיוטי. חשוב לי לומר שמה שהוסכם עם ד"ר שרון הלוי שמרבית הערך יתבסס על המאמר של קנדיוטי לכן שמתי דגש רב עליו. תודה על ההתייחסות. אסתרכהן - שיחה 19:35, 19 בפברואר 2015 (IST)

שלום אסתר, יש כללים של כתיבה שנקבעו על ידי הוויקיפדים. אני מאד מכבדת את שרון אבל את הניסוח והעריכה קובעים הוויקיפדים. הביטוי יש לציין אינו מקובל בוויקיפדיה. כמו שלא כותבים מבוא וסיכום, לא מספרים שיש לציין אלא מציינים. הביטויים האלה לא יישארו, אז עדיף שלא תשתמשי בהם. אני מעבירה אליך מניסיוני כדי שלא יווצר מצב שיבוא ויקיפד וישים על הערך תבנית {{עריכה}} זה לא נעים. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 09:15, 20 בפברואר 2015 (IST)

חנה Hanay בסדר גמור, אני מבינה שיש כללי כתיבה. הסתכלתי על ערכים נוספים שנכתבו בנושאים דומים, שיניתי חלק מהניסוח וגם את החלוקה לתתי הפרקים ואת חלק הפתיחה של הערך. אני מאוד מעריכה את ההערות שלך, מקווה שעכשיו הערך טוב יותר ואשמח לקבל עוד הערות. אסתרכהן - שיחה 09:48, 20 בפברואר 2015 (IST)

שלום אסתר, מה קורה עם הטיוטה שכתבת? חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 12:38, 14 באפריל 2015 (IDT)

חנה Hanay היי אישרו לי את הטיוטה עם שינויים קלים, הפניתי אלייך שאלות בדף השיחה של הערך. שיניתי אבל יש לי קושי טכני לשנות את השם מ"פטריארכאל ברגין" לעברית- "העסקה הפטריארכאלית". בנוסף ביקשו ממני לרשום את השם של החוקרת דניז קנדיוטי באנגלית, האם זה מקובל?אסתרכהן - שיחה 13:04, 14 באפריל 2015 (IDT)

בעת העברת הערך למרחב הערכים תכתבי את השם להעסקה הפטריארכאלית. ראי ויקיפדיה:העברה. בחלון שייפתח מימין תבחרי מרחב הערכים בחלון משמאל תכתבי את שם הערך החדש. לגבי החוקרת כתבי את שמה בשפת המקור באנגלית בסוגריים לאחר השם בעברית. כי אין עליה ערך בוויקיפדיה העברית. בהצלחה. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 13:16, 14 באפריל 2015 (IDT)
הי אסתר, האם יש לך בעיה בהעברה? אם את רוצה אני יכולה לעשות זאת עבורך. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 17:06, 14 באפריל 2015 (IDT)
חנה Hanay היי אני עוד לא ניסיתי, אני בשיעורים ועושה תוך כדי. אם תוכלי לעשות עבורי אשמח. אני אגיע לזה כנראה רק היום בלילה או מחר. אסתרכהן - שיחה 17:15, 14 באפריל 2015 (IDT)
העברתי. מזל טוב על הערך הראשון שלך בוויקיפדיה העברית Face-smile.svg. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 17:23, 14 באפריל 2015 (IDT)

חנה Hanay תודה רבה. אסתרכהן - שיחה 17:28, 14 באפריל 2015 (IDT)