שיחת משתמשת:ז'וליאן סורל

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, ז'וליאן סורל, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
eli - שיחה 00:48, 8 באוקטובר 2017 (IDT)

תודה רבה! ז'וליאן סורל - שיחה 17:58, 10 בדצמבר 2017 (IST)

פרולקטינומה[עריכת קוד מקור]

ז'וליאן, שלום. תודה לך על כתיבת הערך. נשמח אם תמשיכי לתרום לוויקיפדיה, במיוחד בכתיבה מקצועית בערכים בתחום הרפואה, כי ויקיפדיה זקוקה לתרומה מקצועית בתחום הזה. אגסי - שיחה 10:25, 11 בדצמבר 2017 (IST)

הי אגסי. תודה :). לשמחתי, וסוף סוף בלי אירוניה: נעים להכיר ותודה על הברכה. אתרום כמיטב יכולתי, ברפואה ובכלל. ז'וליאן סורל - שיחה 10:32, 11 בדצמבר 2017 (IST)
מצוין, לפעמים יש קצת קשיים בהתחלה, אבל זה עובר :). הייתה כאן משתמשת שתרמה רבות בתחום הרפואי, וזכתה להרבה פרגון, גם בדף שיחתה (שיחת משתמש:יעלד12). אגסי - שיחה 10:47, 11 בדצמבר 2017 (IST)

@[עריכת קוד מקור]

שלום ז'וליאן. אני מעוניין לסייע לך באופן אישי, ואשמח אם תפני אליי בדוא"ל. eliadku-at-gmail.com. (שימי לב כי השטרודל מופיע כאן כתמונה, ויש להקליד אותו ידנית) קובץ על ידשיחה ♦ 13:33, 11 בדצמבר 2017 (IST)

הי. תודה רבה, אבל אני מסתדרת בינתיים. אזכור את הצעתך הנדיבה אם אתקל בקשיים! ז'וליאן סורל (שיחה | תרומות | מונה) לא חתמה
חבל. זה יוכל לחסוך ממך סבל מיותר שבבקשת בדיקתך. אזכיר כי תוכלי לפתוח חשבון דוא"ל חדש ואנונימי לצורך העניין. קובץ על ידשיחה ♦ 21:20, 11 בדצמבר 2017 (IST)
הבדיקה כבר הסתיימה והוכרז: "כצפוי, אין ממצאים", הדיון אורכב במהירות, ואפשר בינתיים לחזור לשגרה. אגסי - שיחה 00:51, 12 בדצמבר 2017 (IST)

אצבע הדק[עריכת קוד מקור]

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום ז'וליאן סורל,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "אצבע הדק" שכתבת עדיין אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר לבינתיים ממרחב הערכים אל הדף "משתמש:ז'וליאן סורל/‏אצבע הדק". הוא יימצא בטיוטה עד לתיקונו, בה ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את תוכנו. נושאים שבדרך כלל זקוקים לשיפור הם:

  • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
  • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
  • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
  • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

ניתן לפנות לחממה כדי לבקש משוב ספציפי יותר על הערך. בנוסף, ניתן להסתייע במדריך לכתיבת ערכים. לאחר שהערך יורחב ויתוקן, וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה! • בקרה וייעוץשיחה • ל' בכסלו ה'תשע"ח • 14:24, 18 בדצמבר 2017 (IST)

לימפאדנופתיה[עריכת קוד מקור]

היי ז'וליאן סורל, לתשומת ליבך - כבר קיים הערך לימפדנופתיה, ועל כן הפכתי את הערך לימפאדנופתיה שיצרת להפנייה אליו. בברכה, יוניון ג'ק - שיחה 11:12, 27 בינואר 2018 (IST)

יוניון ג'ק, למה מחקת? היית מאחד... אופק ~ בואו נדבר ~ טובים השניים מהאחד 11:33, 27 בינואר 2018 (IST)
אני מסכים עם אופק. לפיכך, החזרתי את הערך, הצבתי תבניות איחוד, ואבקש מז'וליאן סורל לאחד את שני הערכים לערך אחד. אגסי - שיחה 12:38, 27 בינואר 2018 (IST)
לא צריך תבנית {{איחוד}}. התבנית הזו נועדה לצורך קיום דיון. אולם, יש מקרים שבהם אין צורך בדיון, ובשביל זה לא צריך תבנית. יוניון ג'ק - שיחה 14:01, 27 בינואר 2018 (IST)
יוניון ג'ק צודק, תבנית האיחוד מיותרת לחלוטין כשמדובר בכפילות שנוצרה בשגגה (עקב איות שונה). אגסי, אנא הסר את תבניות האיחוד והחזר את ההפניה - תוכן הערך זמין בגרסה קודמת ויישאר זמין שם. ז'וליאן, אני מציע שתסתכלי אם יש שם תכנים שאינם מופיעים עדיין בערך לימפדנופתיה שתוכלי לאחד לתוכו. ראובן מ. - שיחה 14:12, 27 בינואר 2018 (IST)
לא מתקיימת עילה לאיחוד מהיר, שכן הטקסט לא זהה בשניהם. זה גם לא מועיל למחוק את הערך השני ולהשאיר את הערך הראשון במצבו העגום: הוא קצר עם תבנית השלמה ושכתוב. במקום למחוק את הערך של ז'וליאן שמבינה בתחום, עדיף לבקש ממנה לכתוב ערך אחד משופר. גם צריך לעשות עבודה לפני איחוד, כאמור בשיחה:בחינה פסיכוטכנית#איחוד ערכים אני אתייג שם את המפעיל קובץ על היד שיביע את דעתו לגבי הנוהל. אגסי - שיחה 14:15, 27 בינואר 2018 (IST)
לא הבנתי מה הבעיה. הרי ברור שהערך נוצר (כלומר נפתח בתור דף חדש) בטעות, והתוכן שלו נמצא בהיסטוריה של ההפניה. אין מניעה לאחד את הערכים ואין שום צורך בתבנית לשם כך. ראובן מ. - שיחה 14:32, 27 בינואר 2018 (IST)
הדיון בנושא מתקיים בשיחה:לימפדנופתיה#איחוד ערכים. תייגתי את קובץ על היד, ונראה מה עמדתו. אגסי - שיחה 14:37, 27 בינואר 2018 (IST)
המקרה של בחינה פסיכוטכנית הוא חריג, מדובר בשני ערכים שנפתחו בהפרש של כמה ימים כך שאין עדיפות להשאיר אחד מהם ולהפוך את השני להפניה. אז זה קצת טריקי. לעומת זאת המקרה הנוכחי הוא שגרתי וקורה כל הזמן. לא רואה טעם לסבך דברים לשווא. ראובן מ. - שיחה 14:38, 27 בינואר 2018 (IST)
אשלב את האינפורמציה בערך שכתבתי לזו שבערך הוותיק בהמשך השבוע. חיפשתי ערך כזה ולא מצאתי (התעתיק לימפדנופתיה כל-כך מופרך שהוא לא עלה אפילו על דעתי). מכל מקום אסדר את העניינים. ז'וליאן סורל (שיחה | תרומות | מונה) לא חתמה
ז'וליאן סורל, לתשומת ליבך: בין אם התעתיק מופרך או לא, במקרים כאלו מוטב קודם כל לבדוק בויקיפדיות בשפות זרות, בשביל למנוע עבודה מיותרת לך ולאחרים. אם היית נכנסת לערך Lymphadenopathy בויקיפדיה האנגלית - היית יכולה ישר לראות שיש שם בינוויקי לערך בויקיפדיה העברית. יוניון ג'ק - שיחה 18:33, 10 בפברואר 2018 (IST)

────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

ז'וליאן סורל, אנא העבירי את התוכן שמופיע בלימפאדנופתיה אל תוך לימפדנופתיה. תודה, יוניון ג'ק - שיחה 19:01, 16 בפברואר 2018 (IST)

אצבע הדק[עריכת קוד מקור]

ז'וליאן שלום, אסור למשתמש למחוק את כל תוכנו של ערך, אפילו אם הוא כתב אותו. להזכירך, בדצמבר כתבת כאן כי תתרמי כמיטב יכולתך בתחום הרפואה, ואני עודדתי אותך, אל מול הטענות שהופנו כלפייך. כעת מחקת גם את דף המשתמש שלך ואת שמך מתבנית:בעלי ידע/רפואה, אני מקווה שזה לא אומר שהחלטת להפסיק לתרום לוויקיפדיה בתחום הרפואה... אגסי - שיחה 11:27, 13 ביולי 2018 (IDT)

אצבע הדק[עריכת קוד מקור]

ConstructionClock.svg

שלום ז'וליאן סורל,
הצבת תבנית "בעבודה" על הערך "אצבע הדק" ולא ערכת אותו מזה זמן מה. אם העבודה על הערך למעשה נשלמה, יש להסיר את התבנית. אחרת, ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה עליו. אם בכוונתך לסיים את המלאכה – זו תזכורת, ואם החלטת לזנוח את העבודה על הערך – יש להסיר את התבנית, ולהחליפה במידת הצורך בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, Alon112 - שיחה 02:31, 10 במאי 2019 (IDT)

היא לא פעילה כבר כמעט שנה. בתחילה חשדו בה שהיא בובת קש, בגלל שעשתה המון עריכות קטנות והחלה להשתתף בהצבעות. האמנתי לה כשהיא טענה שהיא רופאה והיא מעוניינת לתרום, אבל היא עשתה מעט עריכות בתחום ופרשה, מה שמחזק את החשדות המקוריים. אגסי - שיחה 12:19, 10 במאי 2019 (IDT)
תודה לך אגסי, על הפניית תשומת הלב. הסרתי את התבנית. Alon112 - שיחה 14:02, 10 במאי 2019 (IDT)