שיחת משתמשת:ענוה בן-זאב

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, ענוה בן-זאב, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - תוכנית רודרמן 16:24, 24 במאי 2017 (IDT)

בהמשך להדרכה היום[עריכת קוד מקור]

Penguin student by mimooh.svg
שלום לך,

בהמשך להדרכה בה השתתפת, בנוסף לקישורים לדפי ההנחיות במלבן ברוך הבא לעיל, להלן קישורים לדף בו נמצא קישור לדף המיזם בו אתה משתתף, ודפי עזרה - מומלץ מאוד לעיין בהם:


לאחר הכניסה, יש ללחוץ על הלשונית "יצירה" למעבר לעורך החזותי. כותבים טקסט ושומרים בכפתור המלבני הכחול "פרסום הדף", משמאל למעלה.

בחתימה שלי נמצא גם קישור לדף השיחה שלי. אני אלווה אותך בהנחיות בדף השיחה שלך.

ניתן תמיד להגיע לטיוטה שלך דרך הקישור "תרומות" בראש המסך מצד שמאל, מימין לקישור יציאה מהחשבון. מקישור זה אפשר להגיע לכל רשימת העריכות שלך.

אם ברצונכם להשתמש ב"מודול התרגום" יש לגשת לקישור בטא הנמצא בראש המסך משמאל, ובמסך שיפתח יש לסמן את האפשרות תרגום תוכן, זאת האפשרות האחרונה למטה. לאחר מכן יש ללחוץ על כפתור השמירה למטה.

אם יש לך שאלות נא לשאול אותן בדף השיחה שלך. יש להקיש על הקישור [פסקה חדשה] ולכתוב את הדברים, או ללחוץ על הקישור [עריכת קוד מקור] כדי לענות לפניה שנכתבה.
נא לא לשכוח לתייג אותי בהתאם להסבר בדף {{תיוג}} ו"לחתום" בתום הדברים - עושים זאת באמצעות הקלדת 4 סימני טילדה (~).

                                                            שיהיה בהצלחה פרח, חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - תוכנית רודרמן 20:32, 1 ביוני 2017 (IDT)

משתמש -> משתמשת[עריכת קוד מקור]

Another hermaphrodite symbol transparent.svg

ויקיפדיה מאפשרת לך לבחור אם המערכת תתייחס אליך כ"משתמש" או כ"משתמשת". ברירת המחדל של המערכת הוא פנייה בלשון זכר, אך באפשרותך לבחור האם להשאיר ברירת מחדל זו על כנה, או לשנותה. אם ברצונך לשנות את העדפות המגדר, יש להיכנס לדף ההעדפות שלך (קיים קישור נוסף בראש הדף) ולבחור את המגדר הרצוי לך על ידי סימון "היא עורכת דפים בוויקי". אז, יש לשמור את השינוי. שינוי זה ישפיע גם על האופן בו ייקרא הדף האישי שלך, קרי, האם יתחיל ב"משתמש" או "משתמשת", לפי בחירתך.

בברכה, חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - תוכנית רודרמן 05:22, 5 ביוני 2017 (IDT)

משתמשת:ענוה בן-זאב/איידיל[עריכת קוד מקור]

שלום ענווה, פתחת את הטיוטה שלך במקום הלא נכון. העברתי לדף -> משתמשת:ענוה בן-זאב/איידיל . תמשיכי לערוך בבקשה בקישור שכתתבי לך. הסברתי נושא זה בהדרכה והוא מופיע גם בלומדה. בהצלחה. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - תוכנית רודרמן 04:10, 22 ביוני 2017 (IDT)

שלום ענווה, אני מבקשת שתתייחסי להערות בדף שיחת משתמשת:ענוה בן-זאב/איידיל ותשלימי את כתיבת הטיוטה. תודה . חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - תוכנית רודרמן 21:09, 26 באוגוסט 2017 (IDT)
שלום ענוה, תזכורת נוספת להשלמת הטיוטה. לא כדאי לסמוך על כך שאהיה זמינה בכל רגע שתחליטי להשלים את הטיוטה. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - תוכנית רודרמן 03:14, 26 בספטמבר 2017 (IDT)
שלום ענווה, תזכורת שלישית. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - הפקולטה למדעי הרוח 17:50, 8 באוקטובר 2017 (IDT)