שיחת משתמשת:שלומית קדם

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

שלום שלומית - שמי חיים זכות פרופ למילדות וגינקולוגיה הייתי רוצה שמישהו יוסיף את הערך על שמי בויקיפדיה . תוכלי לעזור. תודה [תשובה בתחתית הדף]

ארכיון א', ארכיון ב', ארכיון ג', ארכיון ד', ארכיון ה', ארכיון ו', ארכיון ז', ארכיון ח', ארכיון ט', ארכיון י', ארכיון י"א, ארכיון י"ב, ארכיון י"ג, ארכיון י"ד, ארכיון ט"ו, ארכיון ט"ז, ארכיון י"ז, ארכיון י"ח, ארכיון י"ט שיחת משתמשת:שלומית קדם/ארכיון כ' שיחת משתמשת:שלומית קדם/ארכיון כ"א שיחת משתמשת:שלומית קדם/ארכיון כ"ב משתמשת:שלומית קדם/ארכיון כ"ג משתמשת:שלומית קדם/ארכיון כ"ד משתמשת:שלומית קדם/ארכיון כ"ה משתמשת:שלומית קדם/ארכיון כ"ו


ברברה בוני[עריכת קוד מקור]

האזיני נא לביצוע הנפלא הבא ave maria Yoavd - שיחה 12:22, 17 באוגוסט 2009 (IDT)

תודה רבה רבה, יואב! אכן, נפלא, אולי הנפלא ביותר ששמעתי ליצירה זו.שלומית קדם - שיחה 17:02, 17 באוגוסט 2009 (IDT)
שמח שמצא חן בעיניך. אני ממפה עכשיו את כל היצירות של שוברט וליד כל אחת מהן אני רושם היכן יש הקלטות חופשיות באינטרנט. זו אחת "המציאות" שלי. אני ממש מופתע שכמעט לכל שיר שלו יש כמה ביצועים שניתן לשמוע מהאינטרנט. Yoavd - שיחה 08:05, 18 באוגוסט 2009 (IDT)
בשבת האחרונה, בתוכנית של אבי אתגר, היו כמה שירים, עיבודים של יצירות אינסטרומנטאליות ואריות מאופרות, בביצועים של הזמרים הפופולריים, כמו שרה ברייטמן, שרלוט צ'רץ' ועוד. צ'רץ', אם אינני טועה, שרה את האווה מריה. יש לה קול יפה, בהחלט, אבל כשמשווים את רמת הביצוע, המוזיקליות, העומק, לאלה של בוני... טוב, עדיף לא להשוות. השאר היו ברמה נמוכה עוד יותר. הצרה היא שזה מה שהציבור הרחב, הלא-מוזיקלי, לומד להכיר כביצועי מוזיקה קלאסית וטופח לעצמו על השכם, שהנה גם הוא מאזין כמו המשכילים האינטליגנטים האלה מהיכל התרבות. כמו הכנרת ונסה מיי, זאת עם הכינור האדום, שנראית ומנגנת כמו במועדון לילה. לך תסביר לציבור הרחב מה בינה לבין יצחק פרלמן ודוד אויסטרך...שלומית קדם - שיחה 11:24, 18 באוגוסט 2009 (IDT)
הנה עוד כמה שירים יפים של ברברה בוני :

Barbara Bonney sings 'Schwips-Lied' from Johann Strauss' 'Ein Nacht in Venedig (A Night in Venice)'

Barbara Bonney Andreas Scholl "Stabat Mater" Giovanni Battista Pergolesi

סיור מצולם על התפתחותה של בוני, בלווי שירה שלה - מומלץ!

A Scandinavian Dichterliebe"Deh vieni, non tardar" W. A. Mozart

"Ach, Ich Fühl's" Wolfgang Amadeus Mozart

"Die Schwestern" Johannes Brahms

"Sul fil d'un soffio etesio" (Falstaff)

"Fulget amica dies" "Tu Virginum Corona" K 165 W. A. Mozart

" Pie Jesu" Gabriel Fauré

The Radiant Voice of Barbara Bonney sings In Trutina

"Laudate Dominum" Wolfgang Amadeus Mozart

Barbara Bonney Angelika Kirchschlager Malcolm Martineau Volkslied

Peer Gynt

"Heute Noch Lieber Vater, Tut Es Doch" Johann Sebastian Bach

Barbara Bonney "Ganymed" Geoffrey Parsons Franz Schubert

Barbara Bonney Angelika Kirchschlager "Aus meinen Tränen sprießen" Fanny Mendelssohn Hensel

"Un moto di gioia" Le Nozze di Figaro W. A. Mozart

"Thy hand, Belinda...When I am Laid in Earth" Henry Purcell Yoavd - שיחה 12:37, 20 באוגוסט 2009 (IDT)

תודה רבה. מצפות לי שעות של הנאה עילאית.שלומית קדם - שיחה 12:42, 20 באוגוסט 2009 (IDT)

האופרה הישראלית החדשה[עריכת קוד מקור]

שלום שלומית,

האם בית אופרה מוגדר כבניין בו מושמעות אופרות או כמוסד שמפיק אופרות או כשניהם? איתן - שיחה 14:28, 6 במרץ 2019 (IST)

שניהם, בכפוף למי שמשתמש בבית זה. בית האופרה כשלעצמו הוא מבנה, שמתקניו מתאימים להצגות אופרה או בלט, כולל במה מרווחת, דות לתזמורת, חדרי הלבשה וכו'. להקות האופרה או הבלט שפועלות דרך קבע בבית זה הן שמפיקות אופרות או הצגות בלט, אם קיימות ואם בבימוי או כוריאוגרפיה חדשה.שלומית קדם - שיחה 15:44, 6 במרץ 2019 (IST)
אז האופרה הישראלית היא בית אופרה? מישהו שינה את הערך למשהו אחר ושחזרתי. איתן - שיחה 18:22, 6 במרץ 2019 (IST)
האופרה הישראלית היא בית אופרה שיש בו זמרים סולנים, אנסמבל זמרים, מקהלה ותזמורת (שהיא התזמורת הסימפונית ראשון לציון ומופיעה הן כתזמורת קונצרטים והן כתזמורת אופרה). האופרה הישראלית מעלה הפקות, מהן משלה ומהן של להקות זרות המתארחות בבית האופרה. אגב, מישהו גם מחק את כל הקישורים החיצוניים, שזו ללא ספק נחשבת השחתה. אני מציעה לך לקרוא את הערך בית האופרה המלכותית, קובנט גארדן, או האופרה של ברלין, למשל. שלומית קדם - שיחה 23:52, 6 במרץ 2019 (IST)

פסנתרנים צעירים[עריכת קוד מקור]

שלום שלומית, הערב שמעתי ברעננה קונצרט עם שתי יצירות שוודאי מוכרות לך היטב - הקונצרטו מספר 3 לפסנתר ותזמורת של בטהובן (אנ') בנגינת ג'ינז'או שו, בן 21-22. לא מצאתי עליו ביוגרפיה מסודרת אבל הנה הקישור לביצועים שלו ביוטיוב [1].

לאחר מכן ניגנו את הקונצ'רטו לפסנתר מס' 3 (רחמנינוב) בנגינת סואה יה , [2] פסנתרנית מוכשרת בת כ-18-19 - בקישור המצורף יש את הפרסים המכובדים שזכתה.
הנה הקישור ליצירה שניגנה כאשר זכתה במקום הראשון - בגיל 15 !- בתחרות "9th International Tchaikovsky competition for young musician" [3] שני כשרונות של ממש! אגב, צילמתי תמונות סבירות של שניהם אם אי פעם יכתבו עליהם ערכים בויקיפדיה. --‏Yoavd‏ • שיחה 23:25, 7 במרץ 2019 (IST)

תודה, Yoavd, אשמח לכתוב להם ערך כשיהיו פרטים מספקים. אכן, המוזיאים הסינים/קוריאנים מדהימים לעתים ביכולתם, הן הטכנית והן המוזיקלית. היהודים הולכים ומאבדים את עליונותם כגאוני המוזיקה. צריך להזדרז ולפתח את המוזיקאים הצעירים שלנו, שגם להם לא חסר.שלומית קדם - שיחה 16:05, 8 במרץ 2019 (IST)

טכנית - מנגנים מצוין. אבל - שניהם ניגנו במשך עשרות דקות ללא כל הבעה. רובוט לא היה עושה את זה אחרת. החיוך היחיד (הקלוש...) היה בזמן מחיאות הכפיים ורק אצל הנערה. הפסנתרן לא הזיז שריר לכל אורך ההופעה. --‏Yoavd‏ • שיחה 16:17, 8 במרץ 2019 (IST)
כן, גם זה אופייני לבני המזרח הרחוק. עניין של מסורת או חינוך, כנראה. לעומת זאת, עלמה דויטשר - איזה חיוך מקסים יש לה! ראיתי אותה כילדה קטנה, כשהופיעה עם התזמורת או כשהתראיינה אצל אריק ורדי, איזה חן מלבב, פשוט אי אפשר שלא לחייך בתשובה כשמביטים בה, והכל אמיתי ונטול זיוף. מקסימה.שלומית קדם - שיחה 00:32, 9 במרץ 2019 (IST)

כוכב בשבילך![עריכת קוד מקור]

Original Barnstar Hires.png הכוכב המקורי
אני שולחת ויקי אהבה כדי שיהיה כאן קצת יותר נעים. חושבת שפעילותך חשובה, טובה ומשמעותית. מאחלת לנו עוד עורכים כמוך. דריה - שיחה 11:08, 12 במרץ 2019 (IST)
תודה, דריה. שימחת אותי.שלומית קדם - שיחה 11:37, 12 במרץ 2019 (IST)

התייעצות[עריכת קוד מקור]

שלום, העליתי טיוטה של ערך של האוצרת והחוקרת ד"ר נירית שלו-כליפא ורציתי לדעת מה הלאה מכאן. Chenbarnett - שיחה 10:51, 2 באפריל 2019 (IDT)

מחר אעבור עליו ואראה. לילה טוב.שלומית קדם - שיחה 00:50, 3 באפריל 2019 (IDT)
שלום, חן. לא מצאתי את טיוטת הערך. אם אקבל קישור, אוכל לקרוא ולהביע את דעתי.שלומית קדם - שיחה 20:07, 3 באפריל 2019 (IDT)

https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%98%D7%99%D7%95%D7%98%D7%94:%D7%A0%D7%99%D7%A8%D7%99%D7%AA_%D7%A9%D7%9C%D7%95-%D7%9B%D7%9C%D7%99%D7%A4%D7%90 תודה רבה

ערכתי ויקיזציה בכל הערך. הסרתי את כותרות הפרקים "ראו גם" ו"לקריאה נוספת", משום שלא הכילו תוכן. אפשר יהיה להחזירן כשיהיה תוכן לפרקים. הערך עלה למרחב הערכים הראשי.שלומית קדם - שיחה 09:34, 5 באפריל 2019 (IDT)

היי שלומית מה שלומך[עריכת קוד מקור]

אני צריך עזרה בבקשה בכתיבת ערך בויקפדיה

ארץ המלך ג'ורג' החמישי[עריכת קוד מקור]

מציע לשנות ל-"ארץ ג'ורג' החמישי" בהתאם לשם הרשמי באנגלית. מה דעתך? דרור - שיחה 22:55, 18 באפריל 2019 (IDT)

פנייה בנושא בית הספר רננים[עריכת קוד מקור]

שלום שלומית. אני כותב כעת את ההיסטוריה של תיכון תלמה ילין, וגיליתי שמעטים יודעים עד כמה הוא הושפע מבית ספר רננים. חומרי העיתונות והערך שכתבת על בית הספר מספרים סיפור מרתק. אודה לך אם תצרי איתי קשר בתקווה להרחיב עוד את ידיעותי. כל טוב, אורי יואלי אורי יואלי - שיחה 10:29, 2 במאי 2019 (IDT)

שלום לך, אורי. אני שמחה על התעניינותך. אם תשלח לי מייל דרך הוויקיפדיה, אשמח לענות על כל שאלותיך ולספר על "רננים" מעבר למה שמסופר בערך האנציקלופדי.שלומית קדם - שיחה 10:55, 2 במאי 2019 (IDT)

אורטוריה לחג המולד[עריכת קוד מקור]

ConstructionClock.svg

שלום לך,
הצבת תבנית "בעבודה" על הערך "אורטוריה לחג המולד" ולא ערכת אותו כבר זמן רב. אם העבודה על הערך למעשה נשלמה, יש להסיר את התבנית. אחרת, ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה על הערך. אם בכוונתך לסיים את המלאכה, אזי זו תזכורת, ואם החלטת, למרבה הצער, לזנוח את העבודה על הערך, יש להסיר את התבנית ולהחליפה, במידת הצורך, בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, Alon112 - שיחה 02:30, 10 במאי 2019 (IDT)

שלום וסליחה על ההפרעה. רציתי להזכיר גם את הערכים פמיקאן, תזמורת הרדיו הלאומית של פולין ודיק ריצ'רדס שלא נערכו זמן רב. שבת שלם Face-smile.svg Alon112 - שיחה 03:30, 10 במאי 2019 (IDT)

בקשה לכתיבת ערך[עריכת קוד מקור]

שלום שלומית - שמי חיים זכות פרופ למילדות וגינקולוגיה הייתי רוצה שמישהו יוסיף את הערך על שמי בויקיפדיה . תוכלי לעזור. תודה

שלום לך, חיים. אם תכתוב לי כאן את קורות חייך - תאריך ומקום לידה, הורים, לימודים, עבודה וכו', אראה מה אוכל לעשות. שלומית קדם - שיחה 00:36, 15 במאי 2019 (IDT)

המוזיקה הקלאסית בתקופה הרומנטית[עריכת קוד מקור]

ConstructionClock.svg

שלום לך,
הצבת תבנית "בעבודה" על הערך "המוזיקה הקלאסית בתקופה הרומנטית" ולא ערכת אותו כבר זמן רב. אם העבודה על הערך למעשה נשלמה, יש להסיר את התבנית. אחרת, ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה על הערך. אם בכוונתך לסיים את המלאכה, אזי זו תזכורת, ואם החלטת, למרבה הצער, לזנוח את העבודה על הערך, יש להסיר את התבנית ולהחליפה, במידת הצורך, בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, דוד שי - שיחה 19:37, 1 ביוני 2019 (IDT)