שיחת משתמשת:Dafna Doron

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Dafna Doron, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - תוכנית רודרמן 13:26, 25 בספטמבר 2017 (IDT)

בהצלחה וברוכה הבאה. אני לשירותך. ‏DGtal‏ - שיחה 13:38, 25 בספטמבר 2017 (IDT)

משתמשת:Dafna Doron/גניה מיזליס[עריכת קוד מקור]

שלום דפנה, ערכתי קצת את הטיוטה שלך. היא דורשת עבודה נוספת. אין בה בכלל מקורות. שימי לב גם לקישורים אדומים לערים קיימים. יש ערך על בצלאל, אבל אצלך הוא אדום כי לא קישרת נכון. יש גם רווחים מיותרים. תסתכלי על ערכים של אמניות אחרות ותראי מה נדרש. בהצלחה. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - הפקולטה למדעי הרוח 17:55, 21 באוקטובר 2017 (IDT)

שלום דפנה, תסתכלי איך נראה הערך שנכתב על בעלה יוסף אחאי. תקחי משם רעיונות איך כותבים ערך ואיך מכניסים ביבליוגרפיה שבוויקיפדיה העברית נקרא "לקריאה נוספת". את צריכה לתת את שם הספרים כמקובל עם כל הפרטים. באתר סימניה הספר שלה מופיע תראי כאן. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - הפקולטה למדעי הרוח 05:44, 3 בנובמבר 2017 (IST)

משתמשת:Dafna Doron/שלמה כץ צייר[עריכת קוד מקור]

הי דפנה, הטיוטה שלך על שלמה כץ היא במצב הרבה פחות טובה. כתבת אותה כרשימת קורות חיים שמגישים למקום עבודה, במקום לספר סיפור. אני מציעה שתתרכזי קודם כל בערך על גניה, תלמדי שם איך לשפר ולאחר מכן תתחילי לעבוד על הטיוטה הזאת. נצטרך לדון גם על שם הערך כי יש כבר ערך בשם שמואל כץ (צייר), ויש לנו עוד צייר באותו שם. אבל לכך יש זמן. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - הפקולטה למדעי הרוח 18:02, 21 באוקטובר 2017 (IDT)