שיחת משתמשת:Esternit

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Esternit, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
Ldorfman‏ • שיחה 16:33, 24 ביולי 2012 (IDT)

דוגמאות מפגישתנו היום[עריכת קוד מקור]

נסעתי לטיול ב[[חיפה]]. = נסעתי לטיול בחיפה.

המשוררת יצאה מ[[רמת יוחנן|קיבוצה]] לטיול הרגלי. = המשוררת יצאה מקיבוצה לטיול הרגלי.

הספינה משייטת ב{{ה|ים התיכון}} במשך זמן ממושך. = הספינה משייטת בים התיכון במשך זמן ממושך.

בברכת הצלחה, פני אלי בכל שאלה, מתי שנוח לך, בכל דרך הנוחה לך:050-5453913 / 04-8730596 / Liron@wikimedia.org.il / בהודעה בדף השיחה שלי . להשתמע, לירון דורפמן ‏Ldorfman‏ • שיחה 12:26, 6 באוגוסט 2012 (IDT)

התעתמנות[עריכת קוד מקור]

מחקתי את הערך שכתבת בגלל שהוא הכיל 6 מילים. אם את רוצה לכתוב ערך בצורה כזו עשי זאת בטיוטה אישית ורק בסיומו העבירי את הערך למרחב הראשי. -יונה בנדלאק - שיחה 23:09, 1 באוגוסט 2013 (IDT)

תודה על ההערה. כך אעשה. Esternit - שיחה 23:48, 1 באוגוסט 2013 (IDT)
ראיתי שהסתבכת עם ההערת שוליים. אנייכול לעזור? Shannen - שיחה 15:52, 3 באוקטובר 2013 (IDT)
שלום. שימי לב בבקשה בתקופה המדוברת לא הייתה קיימת מדינת לאום בשם טורקיה/תורכיה יש לציין האימפריה העות'מאנית, הצבא העות'מאני וכיו"ב. אנא תקני בערך, תודה. Assayas שיחה 20:06, 13 באוקטובר 2013 (IDT)

התעתמנות[עריכת קוד מקור]

P chemist.png
ברוך בואך לוויקיפדיה.

כפי ששמת לב בניסוי שעשית, יש באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. זה עובד. גם אם התכוונת רק לבדוק את אפשרויות העריכה, השינוי שביצעת בדף התעתמנות מוצג למשתמשים אחרים שצופים באותו הדף, וחבל. להבא, יש לבצע עריכות כאלה בארגז החול שנועד לתרגול הממשק של ויקיפדיה. השחתות, הבלים, שגיאות בולטות וגסויות לא נשארים בדפי ויקיפדיה זמן רב, משום ששינויי הדפים מנוטרים ונבדקים כל העת בשבע עיניים. בכל זאת, בזמן הקצר שיעבור בין השינוי שביצעת בדף לבין תיקונו, עשויים לראות את השינוי קוראיו של הדף, ובכך ייחשפו למידע מוטעה או לדף מושחת, מה שעשוי להטעות אותם.

כדי ללמוד יותר על האתר יש לפנות אל דף ברוכים הבאים. שאלות בנושאי תוכן, שלא נמצא להן מענה בערכים הקיימים בוויקיפדיה, יש להוסיף כאן.

תודה, ‏Guycn2 - שיחה 19:10, 2 בפברואר 2014 (IST)

מאחר ואני זו שכתבה את הערך במקור לא ראיתי צורך להחזיר אותו לארגז החול (טיוטה). תודה Esternit - שיחה 19:35, 2 בפברואר 2014 (IST)

ארכיון האינטרנט (אחד משניים)[עריכת קוד מקור]

היי,
בהמשך לשיחתנו, כתובת "ארכיון האינטרנט" עליו דיברנו היא "archive.is". בהצלחה! Ldorfmanשיחה 22:17, 13 במרץ 2014 (IST)

תודה רבה ולילה טוב Esternit - שיחה 22:46, 13 במרץ 2014 (IST)
תודה לירון, וסליחה, רק היום נכנסתי לאתר...Esternit - שיחה 07:17, 17 במאי 2014 (IDT)
רק כעת ראיתי את זה Face-smile.svg. בהמשך לדברייך: ...אז כשיהיה לך זמן, תוכלי להתפנות לתיקוני קישורים חיצוניים שבורים. למיטב זכרוני, זו היתה הסיבה להודעה הזו. נכון? בברכת חג שבועות שמח, Ldorfmanשיחה 01:43, 4 ביוני 2014 (IDT)

ברכות על הגדרתך כ"בדוקת עריכות אוטומטית" (ותודה ל-"Shannen" על ההגדרה)[עריכת קוד מקור]

Nuvola apps korganizer.svg שלום Esternit,

כפי שניתן לראות ביומן ההרשאות, סומנת כ"בדוקת עריכות אוטומטית". על משמעות ההגדרה החדשה שלך ניתן לקרוא בדף "ויקיפדיה:מערכת בקרת שינויים".

בתמצית, אין לסימון זה השפעה מהותית על פעילותך בוויקיפדיה – כל מה שיכולת לעשות עד היום עדיין אפשרי, ומלבד היכולת לערוך דפים שברמת "הגנה מוגברת", לא התווספו לך הרשאות או כלים חדשים. עיקר ייעודו של הסימון הוא להקל על מלאכתם של המנטרים.

בברכה, Ldorfmanשיחה 20:45, 2 באוגוסט 2016 (IDT)

מרווה[עריכת קוד מקור]

שלום, אסתר! כיוון שאת מצלמת זני מרווה שונים שאת מגדלת בגינת ביתך, אם אפשר לזהות את התצלומים לפי זן הם ראויים להעלות לוויקישיתוף. יש זנים שמוצגים לפי ציור (איור בוטני) בלבד ותוספת תצלום תתקבל בברכה. ובעצם אפשר גם לקטלג אותם בקטגוריה הכללית של הצמח. אשמח לעזור בתהליך. -- חברתך לקבוצה, דבורה ג'יי שיחה 14:10, 14 במרץ 2017 (IST)

טיוטה גנוזה[עריכת קוד מקור]

שלום Esternit, נראה שמספר דפים שבהם כתבת או ערכת בעבר עדיין נמצאים במצב טיוטה ולא נערכו זמן רב: טיוטה:משתמשת:Esternit/טיוטה3.

דפי טיוטה אינם נגישים כמו ערכים רגילים לכלל הקוראים, ולכן חשוב לנו לוודא שהם לא נשכחו ללא סיבה. נודה לך אם תקדיש מספר דקות מזמנך לטיפול בהם:

  • אם הטיוטה מוכנה להיות ערך של ממש בוויקיפדיה, אנא פנו לויקיפדיה:העברת דפי טיוטה ובקשו עזרה בהעברת הטיוטה, או העבירו אותה בעצמכם. כך כלל הקוראים יוכלו להנות מערך חדש!
  • אם הטיוטה בעבודה אתם מוזמנים להמשיך לשפר אותה. אם אתם זקוקים לעזרה בהשלמתה אנא פנו לדלפק הייעוץ לעזרה או לחממה לבקשת ליווי אישי. אל תתביישו לבקש עזרה, עורכים רבים ישמחו לסייע.
  • אם הטיוטה כבר עברה למרחב הערכים, רק בשם אחר, אנא בקשו בויקיפדיה:בקשות ממפעילים למזג או למחוק אותה. לא לשכוח לציין את שם הדף הקיים במרחב הערכים ושם הטיוטה.
  • אם ההחלטתם לוותר על כתיבת הדף אנא בקשו את מחיקתה בויקיפדיה:בקשות ממפעילים.
  • אם אינכם הכותבים העיקריים של הטיוטה, אנא הפנו את ההודעה לכותבה במידה ולא קיבל הודעה זו.

תודה, EranBot - שיחה 17:12, 23 ביוני 2017 (IDT)

במקרה ותשימי לב[עריכת קוד מקור]

היי! טיוטה:משתמשת:Esternit/טיוטה3 הוא שם לא תקין אז שיניתי את השם למשתמשת:Esternit/טיוטה3 (בגלל התקינות). בברכה, BDaniel - שיחה 22:16, 25 באוגוסט 2017 (IDT)

תבנית:בעבודה[עריכת קוד מקור]

שלום Esternit, האם יש עוד צורך בתבנית:בעבודה בערך בית זרע? אם לא אז כדאי להסירה. תודה, אוריאל, Orielno - שיחה 14:02, 23 בנובמבר 2017 (IST)

Share your experience and feedback as a Wikimedian in this global survey[עריכת קוד מקור]

WMF Surveys, 21:32, 29 במרץ 2018 (IDT)

Reminder: Share your feedback in this Wikimedia survey[עריכת קוד מקור]

WMF Surveys, 04:30, 13 באפריל 2018 (IDT)

Your feedback matters: Final reminder to take the global Wikimedia survey[עריכת קוד מקור]

WMF Surveys, 03:40, 20 באפריל 2018 (IDT)

ויקינתונים: מיכל בת אדם[עריכת קוד מקור]

לא הסתדרתי. לא מצאתי סימוכין באנגלית לזכייתה אתמול. אתר האקדמיה הישראלית לקולנוע טרם פרסם באתרו את הזוכים. Imdb כן (אמריקה), אך לא התייחס לפרס מפעל חיים. לא מצאתי גם סימוכין באנגלית לזכייתה ברחובות בפסטיבל שמסתבר שהיה (עד כה) קצר מועד :( התוכלי להשלים בויקינתונים? תודה shoshie8שיחה • כ"ג באלול ה'תשע"ט • 15:14, 23 בספטמבר 2019 (IDT)

אונומטופיה[עריכת קוד מקור]

הי, זה ממש לא הלוגו של חברת המטוסים בואינג. שימי לב גם שבשם הקובץ מופיע "TV". חזרתישיחה 22:04, 26 באוקטובר 2019 (IDT)