שיחת משתמשת:Ravit/ארכיון 12

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

דף זה הוא דף ארכיון של דיון או הצבעה שהסתיימו. את המשך הדיון יש לקיים בדף השיחה של הערך או הנושא הנידון. אין לערוך דף זה.היי רוית[עריכת קוד מקור]

ערב טוב. בדיון בדף השיחה של הערך לקות למידה אמרת לי בעבר ש "כתב היד של רופאים הוא גרוע רק כשהם ממהרים וצריכים לקבל את עשרות הממתינים בתור מחוץ לדלתם. כמובן שגם לא נאבחן "לקות למידה" או "קשיי למידה" של רופא לפי כתב היד שלו בזמני לחץ כאלו, אלא נושיב אותו לכתוב ברוגע, ותתפלא לראות שבמצב זה לרובם יש כתב יד לא רע (גם בלי התאמצות מופרזת לכתיבה איטית במיוחד".

חשוב לי להגיד לך שאני הייתי מרחיב ומשנה מעט את המשפט ל "כתב היד של רבים מהרופאים הוא גרוע רק כשהם ממהרים" כדי שכבר בהתחלה יהיה ברור לקורא שזה "רוב" (אם בכלל), ולא "כל"הרופאים. חשוב לי להדגיש זאת גם משום שאין סיבה ריאלית להכליל את כולם, ללא יוצא מן הכלל, לכתב יד "לא רע" (ואני הרי בטוח שאנחנו מסכימים על זה), וגם משום שאני משוכנע שזה חשוב כדי שקורא עם כתב יד שלצורך העניין אגדיר כ "לא נהיר במיוחד לאדם הממוצע" שחושב ללמוד רפואה, לא יסיק או ירגיש צרימה חלילה מהשימוש הלא נכון במילה הדטרמינאלית "כל", בפרט כאשר הדברים מופיעים בתחילת הכתוב (רושם ראשוני), ונכתבו ע"י סמכות, ואז חלילה תעבור בנפשו המחשבה השגויה שאם אכן כך הדבר, אז אינו מתאים ללימודים אלה.

תודה רבה, בן. Ben-Natan - שיחה 23:57, 4 ביולי 2013 (IDT)

מן הסתם לא התכוונתי להכליל את כל הרופאים, וגם לא הייתי מתנסחת ככה אם זה היה בתוך הערך עצמו, זו סתם דרך להתבטא בקצרה בדף שיחה. אבל כמובן שאין לי שום כוונה לפגוע באף אחד, ולא עבר לי בראש שמישהו עשוי להיפגע ולהסיק מסקנות אישיות מתוך כמה מילים בדיון שולי בדף שיחה שולי. אז מיד אוסיף "רבים מ". Ravit - שיחה 16:32, 5 ביולי 2013 (IDT)

המקבץ השבועי: סכו"ם[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא סכו"ם. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 22:00, 6 ביולי 2013 (IDT)

עזרה[עריכת קוד מקור]

שלום כתבתי ערך על ליאור רוכמן אך הוא נמחק והוחזר אלי על ידי שניים אחרים ואיני יודעת את הסיבה

מצרפת לך את מה שכתבתי תודה רבה על העזרה מיכל בצלאל רוכמן

שלום מיכל,
הסרתי מדף השיחה את תוכנו של הערך-לעתיד שכתבת. התוכן מופיע במלואו כדף טיוטה שלך, לשם זה הועבר (משתמש:מיכל בצלאל רוכמן/ליאור רוכמן). למען הסר ספק, זה (עדיין) אינו ערך באנציקלופדיה! הודעה עם הסבר לגבי הנושא הושארה לך בדף השיחה שלך. בברכה, Ldorfmanשיחה 15:35, 7 ביולי 2013 (IDT)
תודה רבה לך לירון על עזרתך Face-smile.svg. מיכל, אשמח להמשיך ולסייע בכל שאלה. בהצלחה, Ravit - שיחה 18:10, 7 ביולי 2013 (IDT)

שוב עזרה[עריכת קוד מקור]

שלום רוית תודה על עזרתך זוהי הודעה שנייה בעניין ערך שאני כותבת על ליאור רוכמן תיקנתי את הערך לפי עזרתך ולפי הכללים של מדריך הכתיבה ולאחר שכתבתי בטיוטה אני שומרת את הערך ושולחת למרחב הציבורי עם זאת עדיין איני מקבלת תשבוה לגבי הערך והערך לא מופיע מה עלי לעשות? תודה רבה יום מקסים מיכל

שולחת לך את הדף טיוטה ששמרתי

משתמש:מיכל בצלאל רוכמן/טיוטה

שוב תודה :)

תודה על התיקונים בערך. ערכתי אותו ותיקנתי מה שעוד היה צריך, בנוסף נאלצתי להסיר מספר קישורים לסרטונים שלא הועלו ע"י רוכמן עצמו - יוטיוב הוא אתר שמפר זכויות יוצרים לעתים קרובות, דבר המנוגד למדיניות בוויקיפדיה. הערך הועבר למרחב הערכים הראשי - ליאור רוכמן, וניתן להמשיך ולתקן או להרחיב אותו שם, באמצעות לחיצה על "עריכה". תודה, Ravit - שיחה 15:54, 10 ביולי 2013 (IDT)

המון תודה רוית- זה נראה מצוין! תיקנתי רק את המצב המשפחתי של ליאור רוכמן. תודה רבה! מיכל בצלאל רוכמן (שיחה | תרומות | מונה) לא חתם/ה

אכן פרט חשוב, בעוד אני הסתמכתי על כתבה לא מעודכנת מ-2008... תודה ויום טוב, Ravit - שיחה 09:44, 11 ביולי 2013 (IDT)

היי[עריכת קוד מקור]

שלום Ravit, אבקש את דעתך על הערך שאני מתכונן להוציא למרחב הערכים, רופא אליל. את מוזמנת לראות ולקרוא את הטיוטה כאן. תודה, ההר אדרניק  •  שיחה. 18:14, 7 ביולי 2013 (IDT)

שלום לך. ניסיתי לשכתב קצת, כאשר מהות העניין היא, על פי מיטב הבנתי, שלא הודגש מספיק שרופא אליל הוא אדם שלחלוטין אינו רופא וכלל לא הצליח "לרפא" אי פעם "כישוף" כלשהו, אלא פשוט אדם שמעמיד פנים כרופא כזה ומאמינים בו בתרבותו. עדיין יש צורך לבדוק במקורות חיצוניים את נכונות הפרטים. בכל אופן, אני לא בטוחה שזה מספיק זהיר וברור כדי להחזיר את הערך למרחב הערכים, כדאי לבדוק עם אביעדוס, מה גם שאולי טעיתי בהבנת מהות העניין. בברכה, Ravit - שיחה 19:22, 7 ביולי 2013 (IDT)
תודה רבה לך. ההר אדרניק  •  שיחה. 19:28, 7 ביולי 2013 (IDT)

אהלן[עריכת קוד מקור]

שלום רוית, חזרתי לכתוב אחרי הרבה זמן וכתבתי ערך על השחיין ריוסוקה אירי. משתמש:Etrony/ריוסוקה אירי אני לא בטוח כיצד לאיית את שמו משום שהוא מופיע אחרת במקומות שונים. אשמח לדעת כיצד לברר.. בנוסף אני אשמח אם תעברי עליו ותבדקי שהערך מוכן לעבור למרחב הראשי. בתודה, Etrony - שיחה 14:00, 8 ביולי 2013 (IDT)

ברוך שובך! תודה רבה על הערך. לא היה לי הרבה מה לתקן, נראה שאתה זוכר היטב את סגנון הכתיבה הוויקיפדי Face-smile.svg. למיטב הבנתי, תרגמת נכון. אני מניחה שאם יש טעות היא תתוקן על ידי ויקיפדים אחרים. מקווה להמשיך ולקרוא מפרי עטך כאן. יום נפלא לך, Ravit - שיחה 10:01, 10 ביולי 2013 (IDT)


אשמח להיעזר בך כחונכת[עריכת קוד מקור]

ברצוני לתרום לקהילת הידע, אני מתנדב בסדנא לידע ציבורי ויש לי הרבה מה לתרום מבחינת עדכון ערכים רלוונטיים בוויקיפדיה - קיבלתי ריג'קטים בעבר, אני מרגיש אני צריך שמישהו יראה לי מה עליי לעשות טוב יותר.

אשמח אם תחזרי אליי בעניין.

תודה

עומר Talbatz (שיחה | תרומות | מונה) לא חתם/ה

שלום לך עומר, וברוך הבא לוויקיפדיה. תודה רבה מראש על רצונך לתרום, אשמח לסייע. לשם כך אשמח לדעת איזה מין סוג של ידע ובאילו נושאים ברצונך לתרום? תוכל להיכנס לערכים הקיימים בתחומים אלו ולהרחיב אותם, או ליצור ערכים חדשים שחסרים, לפי ההסברים בדף ויקיפדיה:צעד אחר צעד. אתה מוזמן לשאול כל שאלה. תודה ויום טוב, Ravit - שיחה 15:54, 10 ביולי 2013 (IDT)

המקבץ השבועי: שחור[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא שחור. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 22:00, 13 ביולי 2013 (IDT)

שלום רב רוית[עריכת קוד מקור]

אשמח אם תוכלי לעזור לי לצרף את lt:Julius Bruckus ליוליוס ברוצקוס. הסתדרתי קצת עם בינוויקי אך זה לא יוצא לי. תודה רבה --David.r.1929 - שיחה 04:28, 14 ביולי 2013 (IDT)

בכיף, טופל. זו אותה בעיה נפוצה - היו קיימים שני דפים שכללו ערכים מוויקיפדיות שונות, לכן הסרת כל הדפים מאחד מהם מאפשרת את הוספתם לדף השני. Ravit - שיחה 18:07, 14 ביולי 2013 (IDT)
היי רוית, מעולה, ראיתי, המון תודות Flower icon.png בבקשה ! --David.r.1929 - שיחה 20:08, 14 ביולי 2013 (IDT)

שינויים בפסקת הפתיחה של לקות למידה[עריכת קוד מקור]

הי רוית, אשמח לשמוע את דעתך בשיחה:לקות למידה#הצעות לשינויי ניסוח בפסקת הפתיחה - הבהרת ההבדל בין מונחים דומים. שבוע מעולה Chenspec - שיחה 06:47, 14 ביולי 2013 (IDT)

תודה על ההפניה. העדפתי לעקוב מהצד אחר התפתחות הדיון בימים האחרונים, ועכשיו גם אני הגבתי שם. שיהיה לך שבוע נפלא! Ravit - שיחה 21:44, 14 ביולי 2013 (IDT)

הספרייה המרכזית לעיוורים כבדי ראייה ומוגבלים[עריכת קוד מקור]

שלום רוית, ראיתי שהיית בקשר עם הספרייה וסייעת להם. הם מעלים תמונות פרסומיות שאין להם מקום לדעתי בערך. ראי למשלקובץ:How it feels not to read.jpg. כבר מחקתי קובץ אחד שהכיל את תמונתו של אשכול נבו לאחר מכן הועלה הקובץ הזה. אולי הסברים מצדך יסייעו. תודה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 10:06, 14 ביולי 2013 (IDT)

דווקא לדעתי הסברת יפה מאוד Face-smile.svg. בכל אופן, פניתי גם אני, ואני מסכימה איתך, אין מקום לקובץ הפרסומי הזה, והסרתי אותו בעצמי. Ravit - שיחה 17:58, 14 ביולי 2013 (IDT)

כותבת מתחילה[עריכת קוד מקור]

היי רוית,

זהו השבוע הראשון שלי בויקיפדיה ויש לי כמה שאלות טכניות, למשל אם כתבתי טיוטה,מישהו אמור לבדוק אותה לפני שאני מעלה את הערך? ואין אני מעבירה אותה למרחב הערכים? אודה לך מאוד אם תוכלי לעזור לי. Titi88n - שיחה 00:01, 15 ביולי 2013 (IDT)

שלום לך, וברוכה הבאה לוויקיפדיה! אכן, לא חובה אך מומלץ מאוד לבקש מוויקיפד/ית ותיק/ה לבדוק את דף הטיוטה. עברתי עליו ותיקנתי מספר דברים, למשל ניסוחים במשלב שפה נמוך מעט, הוספת קישורים פנימיים "כחולים", הסרת דעות וסופרלטיבים שאינם אובייקטיביים כגון "סדרה מותחת במיוחד" (בוויקיפדיה מקפידים על עובדות ולא מביעים דעה), ועוד. העברתי את הערך למרחב הערכים הראשי (ניתן לעשות זאת באמצעות לחיצה על המשולש הקטן בראש הערך, שם מופיעה המילה "העברה"). הוא נמצא כעת תחת השם אהבה אסורה (טלנובלה ארגנטינאית), ותוכלי להמשיך ולערוך ולהרחיב אותו שם אם תרצי. אשמח לסייע בכל שאלה. תודה ובהצלחה, Ravit - שיחה 07:05, 15 ביולי 2013 (IDT)

תודה רבה על העזרה. שאלה נוספת: למה אם אני נכנסת לויקיפדיה בלי היוזר שלי אני לא יכולה לראות את הערך? לא כולם אמורים לראות אותו? Titi88n - שיחה 15:43, 16 ביולי 2013 (IDT)

מוזר מאוד, אין סיבה שזה יקרה. אולי רענון באמצעות ctrl+F5 יעזור. הקלידי בתיבת החיפוש את כל המלל: אהבה אסורה (טלנובלה ארגנטינאית), ותעדכני אותי אם זה קורה שוב. תודה, Ravit - שיחה 18:46, 16 ביולי 2013 (IDT)

שאלה מדף שיחתי[עריכת קוד מקור]

לא יודע אם שמת לב אבל החזרתי לך בשאלה זו:
ודאי, אחרי שאכתוב בטיוטה איך לפרסם את זה?

נא ענה בדף השיחה שלי. Bvurt12 - שיחה 15:21, 17 ביולי 2013 (IDT)

היי רוית[עריכת קוד מקור]

כיחידה שמצאתי שערכה את הערך חוץ ממני שיצרתי אותו, אשמח אם תביעי את דעותייך על עריכותיו האחרונות של משתמש:Gabiarakelian בערך Lotus (כריסטינה אגילרה) ולמה שהוא כתב בדף השיחה. לפי דעתי התבניות שהוא הניח והמחיקות שלו אינן מוצדקות. מה דעתך?--ZXCV729 - שיחה 15:56, 20 ביולי 2013 (IDT)

תודה על ההפניה, עניתי שם. Ravit - שיחה 22:18, 20 ביולי 2013 (IDT)

המקבץ השבועי: קטן[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא קטן. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 22:00, 20 ביולי 2013 (IDT)

שאלה בעניין תמונה[עריכת קוד מקור]

שום רב רוית, כתבתי ערך על סבא של סבא שלי - מנחם נחום רבצ'ינסקי. הוספתי קובץ של תמונת המצבה אולם בדף זה לא מופיע כתמונה. מה עושים? בתודה אברהםאברהם רביב - שיחה 17:57, 22 ביולי 2013 (IDT)

שלום לך, תיקנתי - שכחת להוסיף את הסיומת של הקובץ, .jpg. המשך יום נעים, Ravit - שיחה 21:09, 22 ביולי 2013 (IDT)

המון תודה! שיהיה לך יום נפלאאברהם רביב - שיחה 09:04, 23 ביולי 2013 (IDT)

נוהל הפנייה למקורות בגוף הערך[עריכת קוד מקור]

הי רוית, אשמח אם תצטרפי לדיון בשיחה:יצירתיות. זאת לא פעם ראשונה שראיתי שמוחקים הפניות למקורות וזה נראה לי קצת בעייתי (חוץ ממקרים בהם מופיע אותו המקור ברצף באותה הפסקה כמובן). מה הנוהל הויקיפדי בנושא? זה קרה גם בערך הומור, אבל עכשיו הוא עובר עריכה מסיבית אז אני מניחה שזה פחות רלוונטי שם... תודה ושבוע מעולה! Chenspec - שיחה 19:43, 27 ביולי 2013 (IDT)

היי, מה שלומך? עניתי שם. לא נראה לי שיש נוהל ויקיפדי לכך, ששונה מכתיבת מאמר רגילה, בה כמובן יש המון הערות שוליים. הדבר היחיד שאני יכולה לציין הוא, שלעניות דעתי, יכול להיות שלפעמים כתיבה באריכות במקום בקיצור (דבר שגם אני לוקה בו לעתים קרובות לצערי), עשויה להוביל לצורך להוסיף עוד כמה איזכורים לאותם מקורות שהם אולי מיותרים; אבל את זה אפשר לתקן רק באמצעות קיצור וקיצוץ בכתיבת הטקסט עצמו, ולא ע"י הסרת המקורות עד אז. מה דעתך? Ravit - שיחה 20:06, 27 ביולי 2013 (IDT)
עם עריכה שמובילה לשיפור בניסוח אין לי שום בעיה קריצה. מה שחשוב להקפיד זה שאם כותבים מידע שהגיע ממקור חיצוני צריך לתת לו את הקרדיט ושיהיה ברור מי אמר מה - זה הכל. שוב תודה Face-smile.svg Chenspec - שיחה 20:39, 27 ביולי 2013 (IDT)

המקבץ השבועי: קול 2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא קול 2. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 22:00, 27 ביולי 2013 (IDT)

השבתי לך[עריכת קוד מקור]

בשיחת המשתמש שלי לגבי ערך עיוותי חשיבה. קניגס

שיחת ויקיפדיה:המקבץ השבועי#מה קורה בשבוע הבא?[עריכת קוד מקור]

שלום רוית. אולי את בחופש. נשמח לחוות דעתך שם כשיהיה לך מתאים. יואב ר. - שיחה 10:56, 31 ביולי 2013 (IDT)

הלוואי חופש. בעיקר עומס... Confused.svg תודה על ההפניה, עניתי שם. Ravit - שיחה 19:48, 31 ביולי 2013 (IDT)

שינוי שם ערך "מראיית עומק" ל"תפיסת עומק"[עריכת קוד מקור]

הי רוית, מה שלומך?

אשמח לשמוע את דעתך בשיחה:ראיית עומק על שינוי השם ל"תפיסת עומק".

חוץ מזה - מה נסגר בסוף עם פסקת הפתיחה של לקות למידה? הניסוח האחרון שלך נראה לי מתאים ביותר ולא נראה שעוד אנשים מצטרפים לדיון...

יום מעולה!Chenspec - שיחה 08:08, 1 באוגוסט 2013 (IDT)

מסכימה איתך לגבי תפיסת עומק. לגבי לקות למידה - עבר קצת זמן ללא תגובות לגבי הפסקה האחרונה, אז הכנסתי את השינוי. לגבי המשך הדיון שם על פסקת הפתיח באופן כללי - אין לי כל כך מה להוסיף שם מעבר למה שכבר כתבתי בעבר. תודה על התזכורת, והמשך יום נפלא, Ravit - שיחה 09:45, 1 באוגוסט 2013 (IDT)
בכיף - ואכן, אני די בטוחה שכל הטיעונים האפשריים להסבר על לקות למידה נמצאים בדף השיחה הזה יותר מפעם אחת. עם זאת סביר להניח שזאת לא הפעם האחרונה שיפתח דיון על זה... אבל זה רק אומר שזה אכן ערך חשוב קריצה - יהיה טוב! Chenspec - שיחה 10:46, 1 באוגוסט 2013 (IDT)

הביכורים שלי[עריכת קוד מקור]

היום ה-1 באוגוסט, נכנסתי לויקיפדיה:ביכורים ולא מצאתי את הביכורים שלי. מדוע?מתי יעלו? Bvurt12 - שיחה - הביכורים שלי 14:53, 1 באוגוסט 2013 (IDT)

ה-1 באוגוסט והביכורים שלי אינם מופיעים בדף ויקיפדיה:ביכורים?מדוע?מתי יופיעו? Bvurt12 - ערוץ היו-טיוב שלי - שיחה - הביכורים שלי 15:05, 1 באוגוסט 2013 (IDT)

נראה לי שכדאי לחכות בסבלנות שרוית תחזור, במקרה שלי הדף עודכן רק בערב למיטב זיכרוני. אל תדאג, לא שוכחים אותך Face-smile.svgLionster‏ • שיחה 15:11, 1 באוגוסט 2013 (IDT)
למה הכוונה תחזור? Bvurt12 - שיחה ערוץ היוטיוב שלי - משתמש:Bvurt12/ביכורים 15:12, 1 באוגוסט 2013 (IDT)
ממה שאני רואה היא כבר 5 שעות לא באתר. כידוע, למעטים מאיתנו יש עיסוקים נוספים חוץ מויקיפדיה (והדבר אכן ראוי לגינוי Face-smile.svg). כך שכדאי לדעתי להמתין. ‏Lionster‏ • שיחה 15:14, 1 באוגוסט 2013 (IDT)
בסדר. Bvurt12 - שיחה ערוץ היוטיוב שלי - משתמש:Bvurt12/ביכורים 16:19, 1 באוגוסט 2013 (IDT)
רן, תודה על תשובותיך בהעדרי. אכן לפעמים צריך ללכת לעבודה וכאלה, דבר הראוי לכל גינוי קריצה Ravit - שיחה 09:34, 3 באוגוסט 2013 (IDT)

ביכורים[עריכת קוד מקור]

אהלן, סתם מעניין אותי לדעת (כלומר בלי כוונת זדון וכ'): רבים מן הביכורים שעלו בשנה האחרונה הם לא בגירים (או על הסף). האם, לדעתך, זה משקף את אוכלסיית העורכים החדשים או שמא פשוט המבוגרים יותר אינם מוכנים להחשף? Shannen - שיחה 08:23, 3 באוגוסט 2013 (IDT)

שאלה מעניינת, גם אני תהיתי לגביה, אם כי בחצי השנה האחרונה התארחו כאן 7 סטודנטים ואחד בסיום שירות צבאי, ורק 4 מתחת לגיל 18. אבל אכן התקשיתי למצוא בני 30 פלוס, למרות שפניתי לכמה שזיהיתי ככאלה (ולא תמיד קל לזהות אם אין נתונים על כך בדף המשתמש). ולכן התשובה מניסיוני המועט היא: גם וגם. לא שזה רע לדעתי, אולי אפילו טבעי ומובן מאליו (לצערי), ובטח יש על זה מחקרים. לצערי אני מרגישה שרבים מהמבוגרים שמגיעים לוויקיפדיה כותבים משהו לקידום אג'נדה פרטית כלשהי או ערך שקרוב לליבם, ואז עוזבים, או מקסימום מתחזקים את הערך, ופחות מעוניינים להיות מעורבים בקהילה או להיחשף, גם כשפונים אליהם. אבל ברור שלא כולם. אם אתה מזהה מישהו פוטנציאלי מבוגר יותר, אשמח מאוד אם תפנה את תשומת ליבי, כאן או בשיחת ויקיפדיה:ביכורים. סופשבוע נעים, Ravit - שיחה 09:34, 3 באוגוסט 2013 (IDT)

המקבץ השבועי: חמוץ-מתוק - 2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא חמוץ-מתוק - 2. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 22:00, 3 באוגוסט 2013 (IDT)

סיוע בכתיבה והבנת הדרך הנכונה להוספת ערכים[עריכת קוד מקור]

רוית שלום רב,

אשמח לקבל סיוע. הוספתי ערך חדש כטיוטה אישית.

א. איך עושים אנטרים בין המשפטים ? ב. איך אני משחרר את הטיוטה האישית והופך את הדף לנגיש לכל ? ג. מי מחליט לאשר לי את הטיוטה ולשמור את הערך? ד. האם הוא ינחה אותי מה נכון ומה לא על מנת לשמר את הערך ?

צור.

שלום לך צור, וברוך הבא לוויקיפדיה. ראשית כל, חשוב לי לציין כי כרגע קיימות שתי בעיות בסיסיות בערך שכתבת:
  • נראה שאתר התחזית הוא אתר ותיק וחשוב, אך לא בטוח שהוא בעל חשיבות אנציקלופדית מספקת כדי לעבור מדף הטיוטה למרחב הערכים הראשי. גם אם הוא יעבור לשם, עשוי להתפתח דיון או ויכוח בדף השיחה שלו לגבי חשיבותו האנציקלופדית, דבר שעלול להיות לא נעים עבורך, ובסופו של דבר ייתכן כי הערך יימחק. זה לא ודאי, אבל מניסיוני בהחלט ייתכן. אתה מוזמן לקרוא על כך עוד בדף ויקיפדיה:חשיבות אנציקלופדית, ולשקול אם מתאים לך להמשיך בכל זאת ולהעבירו למרחב הערכים הראשי.
  • נראה שמרבית הטקסט הועתק מילה במילה מתוך האתר עצמו, דבר המהווה הפרת זכויות יוצרים של מר דיין יוצר האתר. בוויקיפדיה מקפידים מאוד על זכויות יוצרים. אם אתה הוא מר דיין, או יש לך אישור להעתקה זו ממנו, תוכל לפעול לפי ההוראות בדף ויקיפדיה:OTRS ולשלוח אישור על כך. אם לא, יש למחוק את הטקסט ולנסח אותו מחדש במילים שלך בלבד. בכל מקרה חשוב לשלב מקורות וסימוכין נוספים לאורך הטקסט ולא להסתמך על דברי האתר עצמו בלבד, ולהתנסח באופן ענייני ותוך הסתמכות על עובדות ולא דעות.
לאחר כל זאת, התשובות לשאלותיך הן:
א. enter כפול יוצר פסקה חדשה, כפי שעשית. כדי לעבור רק שורה אחת, ניתן להשתמש בלשונית למעלה "עריכת קוד מקור", ולהוסיף את התבנית {{ש}} בעת מעבר שורה. ברשימה בסגנון 1,2,3 כדאי יותר להשתמש בִמקום המספר בסימון # , מה שגם ימספר וגם יעבור שורה.
לגבי שאלות ב+ג+ד. לאחר 4 ימים מהיום בו נרשמת לוויקיפדיה, תוכל להעביר את הערך למרחב הערכים בעצמך - תופיע לך לשונית עם משולש קטן למעלה, שם יהיה כתוב "העברה". אבל עדיף להתייעץ עם ויקיפדים ותיקים לפני שעושים זאת. לעניות דעתי ומניסיוני, כפי שהערך כתוב כרגע, וגם לאחר שייפתרו שתי הבעיות עליהן כתבתי למעלה, לא הייתי ממליצה לך עדיין להעביר את הערך. נדרשת התאמה לסגנון הכתיבה המקובל בוויקיפדיה, שימוש בקישורים פנימיים "כחולים" לאורך הערך, הגהה, ניסוחים, הוספת מקורות חיצוניים ועוד. השווה את מראה הערך שלך כרגע למראה של ערכים אחרים בקטגוריה:אתרי אינטרנט ישראליים, למשל, ותוכל לראות מה כדאי לתקן. תוכל להסתייע בי או בכל חונך אחר מויקיפדיה:חממה; אשמח לעבור על הערך לאחר שתתנסה בתיקונים אלו, וללטש את מה שעוד יישאר ללטש.
מה דעתך? אשמח אם תוכל לענות לי כאן, בלחיצה על "עריכה" בתחילת פסקה זו, במיוחד לגבי שתי הבעיות הראשונות, ומשם נמשיך. אשמח לסייע בכל שאלה. בהצלחה, Ravit - שיחה 23:05, 5 באוגוסט 2013 (IDT)


רוית תודה רבה על המענה המהיר,

כעיקרון אני מפתח את אתר מזג אויר מזה 9 שנים ובועז דיין הוא זה ששלח אותי להוסיף ערך בויקיפדיה. מלבד העובדה שהאתר קיים המון שנים וגולשים בו למעלה מ2 מיליון ישראלים שונים בעונת החורף, ראינו שיש ערכים בויקיפקידה לוואלה ואתרים ותיקים וחשובים אחרים. מכאן שלא צריך להיות ויכוח באשר לערך שאנשים ידעו מה זה האתר וקצת על ההסטוריה שלו (שהרי עשה הסטוריה) ולא צריך להיות ויכוח בהקשר של זכויות יוצרים.

אני אעבור על רשומות של אתרים אחרים ואעדכן את הערך בשפה מתאימה יותר לויקיפדיה. מקווה לטוב. צור

סרט מתוק[עריכת קוד מקור]

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום Ravit,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "סרט מתוק" שכתבת עדיין אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר לבינתיים ממרחב הערכים אל הדף "משתמש:Ravit/‏סרט מתוק". הוא יימצא בטיוטה עד לתיקונו, בה ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את תוכנו. נושאים שבדרך כלל זקוקים לשיפור הם:

  • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
  • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
  • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
  • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

ניתן לפנות לחממה כדי לבקש משוב ספציפי יותר על הערך. בנוסף, ניתן להסתייע במדריך לכתיבת ערכים. לאחר שהערך יורחב ויתוקן, וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה! כשתסיימי לעבוד אליו ניתן יהיה להשיבו למרחב הראשי •אור שפירא • א' באלול ה'תשע"ג • 11:46, 7 באוגוסט 2013 (IDT)

אור, כל הכבוד על החריצות, אבל אני חייבת להודות שהופתעתי וגם טיפה נעלבתי שהעברת לי את הערך למרחב האישי. אני כאן כבר יותר מחמש שנים, תני לי את הקרדיט על כך שאני יודעת שלא משאירים ערך עם תבנית בעבודה ושורה אחת יותר מיממה (ויש שם גם תבנית "סרט", כך שמדובר על כמעט 1000 בתים ולא עשרה, זה יותר מהרבה קצרמרים כאן). אבל תני לי את היממה הזו. אני עובדת על הערך בחלקים, משתמשת ב"תצוגה מקדימה" לעתים קרובות, ושומרת רק בסוף, מה שאומר שההעברה שלך עלולה הייתה ליצור לי התנגשות עריכה ומחיקה של כל מה שעשיתי לאורך הבוקר והצהריים אם לא הייתי שמה לב לזה בזמן. אנא אל תעשי זאת יותר, אם לא בערכים של כלל המשתמשים הוותיקים - לפחות בערכים שלי. תודה מראש, Ravit - שיחה 14:00, 7 באוגוסט 2013 (IDT)
רוית. העברתי אל מרחב הערכים. בברכת המשך פעילות פורה. :) גם אני מתכננת להכחיל משהו מתוק מהמקבץ. וכפי שאת יודעת, הכל נעשה בתום לב ומתוך השקעתה של אור בניטור. ;) Itzuvit - שיחה סדנה 14:30, 7 באוגוסט 2013 (IDT)
הי רוית, סליחה על ההפרעה במהלך העבודה, אני לא באמת עושה הבחנה בין משתמש ותיק לחדש, ראיתי שעברו כמה שעות מאז העריכה האחרונה שנעשתה בערך ולכן העברתי למרחב הפרטי, אני חושבת שגם משתמשים ותיקים, אם הם יודעים שהם מעלים ערך קצר מדיי, להתחיל לעבוד במרחב הפרטי. אני לא חושבת שיש בזה פסול. •אור שפירא • א' באלול ה'תשע"ג • 15:23, 7 באוגוסט 2013 (IDT)
ברור לי שהכול מכוונות טובות. ותודה עיצובית :) Ravit - שיחה 17:25, 7 באוגוסט 2013 (IDT)

תורת הערך[עריכת קוד מקור]

רוית. את מתמצאת בתורת הערך של כהנמן? אנונימי/ת לא חתם/ה

לצערי לא. אבל אשמח לעזור אם יש צורך בעניינים טכניים בערך תורת הערך או כל דבר אחר. סופשבוע נעים, Ravit - שיחה 15:14, 9 באוגוסט 2013 (IDT)

מפעילת מערכת[עריכת קוד מקור]

היי רוית, נראה שאת בהחלט מתאימה לתפקיד. האם את מעוניינת? --Guycn2 - שיחההצילו את "דרוש עובד"!הצביעו לסמל ה-150,000 ערכים! 22:58, 9 באוגוסט 2013 (IDT)

תודה רבה לך, אני מאוד מוחמאת. אבל אצטט מה שעניתי כבר למספר אנשים יקרים שפנו אליי במייל ובדף השיחה בעבר בעניין זה - אני נאלצת לסרב להצעה, ממספר סיבות, הן אישיות והן מקצועיות. בנוסף, לא נראה לי מאוד כיף לעמוד במרכזם של עליהום-בעל-טונים-גבוהים-וצורמים, וביקורת-לא-ממש-בונה של חלק מהוויקיפדים, דברים שעלולים בהחלט להיווצר במהלך הדיון, כפי שכבר נוצר בדיונים כאלו בעבר. בכל מקרה, ניטור אינו עיקר הפעילות שלי בוויקיפדיה, לכן לא נראה לי שזה קריטי שאין לי סמכויות מפעיל Face-smile.svg. אז שוב תודה רבה על ההצעה, וסליחה על הסירוב. Ravit - שיחה 09:45, 10 באוגוסט 2013 (IDT)
אוקיי, מפעילה או לא מפעילה, העיקר שתמשיכי בעבודתך הנפלאה Face-smile.svg --Guycn2 - שיחההצילו את "דרוש עובד"!הצביעו לסמל ה-150,000 ערכים! 13:13, 10 באוגוסט 2013 (IDT)
כנ"ל, ותודה רבה לך. Ravit - שיחה 13:19, 10 באוגוסט 2013 (IDT)
להיות מפעיל מערכת זאת חתיכת עבודה, ואני מניח שאת לא רוצה להתמודד עם כאבי ראש. ‏Hyuna‏ • שיחה • חציל-צילון • 13:28, 10 באוגוסט 2013 (IDT)
כאמור, יש לי כל מיני סיבות לכך. בכל אופן, אני מעריכה מאוד את כל מי שכן מוכנ/ה להתמודד עם דיוני "מפעיל נולד" ועם ביצוע התפקיד עצמו. Ravit - שיחה 13:32, 10 באוגוסט 2013 (IDT)

צהריים נהדרים רוית[עריכת קוד מקור]

הערך הומוסקסואליות כולל בתוכו גרסה לא עדכנית (ממש כך) של הערך נטייה מינית שהוא כמובן ערך כללי הרבה יותר ואחר בתכלית. הגיוני לי להניח שאף ערך העוסק בתופעה רומנטית-ארוטית ספציפית (תהיה זו הטרוסקסואליות או זואופיליה) לא אמור לכלול העתק של הערך נטייה מינית שהוא ערך עצמאי. הומוסקסואליות כמובן אינה יוצאת מן הכלל בהקשר זה והרי הדבר בכל מקרה חשוף לבעיות של עדכון גרסאות. את מוזמנת להביע דעתך על הצעתי בדף השיחה של הערך. Ben-Natan (שיחה | תרומות | מונה) לא חתם/ה

שלום לך. הערך נטייה מינית אינו עדכני בחלקו לאחר שאתה שינית אותו. לצערי איני מבינה מספיק בתחום הזה, ולכן איני יכולה להעריך אם השינויים שנעשו טובים או לא, וחבל שמשתמשים אחרים שעוסקים בתחום לא עוברים על השינויים, כגון רוליג, דני-w, אמיר ועוד (אני ממליצה לפנות אליהם גם בעניין השינויים וגם בעניין הערך על הומוסקסואליות). גם לגבי הערך על הומוסקסואליות אין לי לצערי מספיק ידע כדי להביע דעה. אוכל רק לומר שנושא הנטייה המינית הוא מרכזי מאוד מאוד בהבנה של הומוסקסואליות, לכן גם לאחר שתעודכן הגרסה המתאימה (כלומר לאחר שיעברו עליה עוד כמה עיניים ויקיפדיות), עדיין לדעתי אין לקצץ את הפרק העוסק בכך לכדי פסקה קצרצרה עם הפניה לערך מורחב, אלא כן לכתוב פרק ארוך יחסית, כפי שקיים כיום (מקסימום לקצר בכמה משפטים פה ושם). אכתוב זאת גם בדף השיחה של הומוסקסואליות, ואני מקווה שאחרים יוכלו לתרום יותר ממני בעניין זה. תודה וסליחה, והמשך יום נפלא לך, Ravit - שיחה 19:12, 10 באוגוסט 2013 (IDT)

המקבץ השבועי: מיתולוגיה יוונית[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא מיתולוגיה יוונית. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 22:00, 10 באוגוסט 2013 (IDT)

עזרה ליסקי מור סיון[עריכת קוד מקור]

היי ממשרד יסקיואני פתחתי ערך, שעליו אני אוסיף הרבה 2 דברים: גם ראיתי שיש לי שני ערכים- יסקי מור סיון ויסקי מור סיון אדריכלים- אנא לעשות שזה יהיה ערך אחד- להשאיר את יסקי מור סיון אדריכלים ששם הזנתי כבר חומר. תודה

בנוגע להמשך עכשיו אני אוסיף מלל על כל פרויקט אנא רשמו לי איך לעשות זאת, אני רוצה שילחצו וזה יופיע שעוד דף ויקיפדיה.

עזרו לי

אה וגם אני לא רואה את מה שכתבתי...

תודה רבה. יסקי מור סיון (שיחה | תרומות | מונה) לא חתם/ה

שלום לך, וברוך הבא לוויקיפדיה. הערך שכתבת היה בדף הטיוטה שלך, אך לאחר שערכתי אותו העברתי אותו למרחב הערכים הראשי. ערכתי אותו קצת כך שיתאים לסגנון הכתיבה המקובל בוויקיפדיה, למשל הוספתי קישורים פנימיים "כחולים", הסרתי מידע שאינו רלוונטי למושא הערך עצמו כגון שנות לידה של שותפי המשרד, תיקנתי את הניסוחים אך שלא יכללו דעות אישיות וסופרלטיבים אלא רק עובדות יבשות ואובייקטיביות (חשוב לזכור כי ויקיפדיה אינה מדיום פרסומי), הוספתי מקורות חיצוניים ועוד. נשמח אם תוכל להמשיך ולהרחיב את הערך, תוך הוספת מקורות וסימוכין אובייקטיביים. כן נשמח אם תוכל לתרום בכלל לתחום האדריכלות בוויקיפדיה. אוכל לסייע בכל שאלה ובקשה, תוכל לכתוב לי כאן בלחיצה על "עריכת קוד מקור" למעלה. תודה והמשך תרומה נעימה בוויקיפדיה, Ravit - שיחה 17:58, 14 באוגוסט 2013 (IDT)

תודה לך, אבל איך אוכל להפוך את הערך לאחד... יסקי מור סיון, ולא יסקי מור סיון אדריכלים?

בדף הבית של המשרד הוא נקרא MYS Architects ולא רק MYS, וכך גם בכל המקורות החיצוניים שמצאתי. Ravit - שיחה 18:28, 14 באוגוסט 2013 (IDT)

היי רוית[עריכת קוד מקור]

אשמח אם תתערבי בשיחה כאן http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A9%D7%99%D7%97%D7%94:%D7%93%D7%99%D7%A1%D7%A7%D7%95%D7%92%D7%A8%D7%A4%D7%99%D7%94_%D7%A9%D7%9C_%D7%91%D7%A8%D7%95%D7%A0%D7%95_%D7%9E%D7%90%D7%A8%D7%A1 תודה. Brunoisrael (שיחה | תרומות | מונה) לא חתם/ה

שלום לך. לצערי אין לי כל כך מה לתרום, כי אין לי דעה ברורה, אבל ההצעה של גלגמש לתבנית נגללת נראית לי פשרה אידיאלית. Ravit - שיחה 07:48, 15 באוגוסט 2013 (IDT)

היי רוית,ראיתי ששוב שינית ואמרת שזה שוב חורג את גבולות הדף אבל מאז ששיניתי פעם אחרונה לא שיניתי שוב בכל מקרה,רק עכשיו ראיתי את ההודעה שלך אבל כמו ששמת לב כבר בעצמי שיניתי הכל כולל הגודל,ואת החלק שאת הקטנת לא שיניתי פשוט כי עוד לא הגעתי אליו והדיסקוגרפיה עדיין בשלבי עבודה אז מה את אומרת על העיצוב החדש שהכנתי? השארתי רק פרטי פרטי אלבום/סינגל,מקום במצעדים ומכירות.Brunoisrael - שיחה 20:32, 20 באוגוסט 2013 (IDT)

כתבתי לפני התנגשות עריכה: לגבי הרוחב - מוזר, אצלי זה נראה קודם כאילו שוב שינית ל-900 את הסינגלים בהם התארח, אבל בכל אופן עכשיו זה בסדר, כולם ברוחב אחיד של 750. לדעתי העיצוב החדש שהכנת הרבה יותר ידידותי לעין, כל הכבוד! אמנם הוסר קצת מידע (בסינגלים אין שנה ושם אלבום, למשל), אבל אני לא בטוחה אם זה הכרחי להחזיר את המידע הזה, זה נראה אחלה. לגבי דיסקוגרפיה של ברונו מארס - הדף לא נמחק אלא הפך לדף הפניה המוביל ישירות לפרק הזה בערך הכללי על ברונו מארס, כך שנשמרו שם כמובן גם כל הגרסאות הקודמות כולל כל הקרדיט לך על העבודה (כתבתי זאת גם בדף השיחה של הערך הכללי). גם דף השיחה ההוא נשמר: שיחה:דיסקוגרפיה של ברונו מארס. Ravit - שיחה 20:40, 20 באוגוסט 2013 (IDT)

בדיקת זכות הצבעה[עריכת קוד מקור]

אני לא מבין איזה תאריך לרשום, את יודעת?. אוהד הפועל - שיחה 10:52, 16 באוגוסט 2013 (IDT)

אני לא בטוחה, אבל לפי הדף הזה, נראה לי שאת תאריך תחילת ההצבעה שאתה מעוניין להצביע בה. Ravit - שיחה 10:57, 16 באוגוסט 2013 (IDT)

המקבץ השבועי: עיניים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא עיניים. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 22:00, 17 באוגוסט 2013 (IDT)

חיפוש ערך יונה כהן[עריכת קוד מקור]

הי רוית. תודה על העזרה ביצירת הערך יונה כהן (מחנך) איך ניתן בחיפוש השם בוויקיפדיה למצוא את הערך ולא רק את הערך על יונה כהן השני? tshwartz - שיחה 15:30, 18 באוגוסט 2013 (IDT)

אם תכנס לערך יונה כהן תוכל לראות בכותרתו קישור לפירוש נוסף שהוספתי זה עתה, כך ניתן להגיע אליו בקלות. תודות על הערך :) Itzuvit - שיחה סדנה 15:39, 18 באוגוסט 2013 (IDT)

תודה - האם אפשר להוסיף שם מנהל בית ספר חורב?tshwartz - שיחה 16:47, 18 באוגוסט 2013 (IDT)

תודה לעיצובית על הסיוע בהיעדרי. הוספתי "ומנהלו הראשון" בפתיח של הערך - האם לכך התכוונת? אם לא, אנא הסבר. בכל מקרה, אתה יכול תמיד לערוך בעצמך את הערך, לתקן ולהרחיב אותו כאוות נפשך, מקסימום יתקנו אותך אם העריכה אינה מתאימה. בברכה, Ravit - שיחה 19:50, 18 באוגוסט 2013 (IDT)

ערכתי את הערך יונה כהן (מחנך) והוספתי תמונות ואני לא רואה את השינויים לאחר יציאה מהשם משתמש. מה עושים? tshwartz - שיחה - שיחה 15:50, 25 ספטמבר 2013 (IDT)

מתנצלת על העיכוב בתשובה, אני רואה שבינתיים נוצרה בעיה עם התמונות ושהסבירו לך בדף השיחה שלך. בלי קשר, אין סיבה שלא יראו את השינויים אחרי יציאה משם המשתמש. האם זה עדיין קורה? תוכל לבצע "רענון עמוק" של הדף, באמצעות ctrl+F5, וזה אמור לעזור. Ravit - שיחה 13:06, 27 בספטמבר 2013 (IDT)

התאמת ערך לויקיפדיה[עריכת קוד מקור]

רוית שלום ניסיתי להוסיף היום ערך לויקיפדיה על מרדכי (מוט) ברוורמן. האיש היה מלוחמי תל חי ואישיות חשובה ביישוב העברי בתקופת המדינה שבדרך כנראה שלא התאמתי את סגנון הכתיבה והערך נדחה אשמח אם תוכלי לסייע לי בברכה יפתח ברוורמן יפתח ברוורמן - שיחה 00:17, 19 באוגוסט 2013 (IDT)

ברוך הבא לוויקיפדיה, ותודה על כתיבת הערך. ערכתי אותו כך שיתאים לסגנון המקובל בוויקיפדיה. בעיקר הוספתי קישורים פנימיים, והסרתי סיפורים אישיים וניסוחים תיאוריים שאינם מתאימים לאנציקלופדיה - אנו מקפידים להציג כאן עובדות יבשות ותיאורים אובייקטיביים. כן הסרתי קישורים שלא תרמו להרחבת הידע על האיש. כעת הערך בשל למרחב הערכים הראשי, והוא הועבר לדף מרדכי ברוורמן. נשמח אם יש ברשותך תאריכי לידה ופטירה מדוייקטים של ברוורמן, ואולי גם תמונה משפחתית של האיש, שתהיה מוכן לתרום אותה ולהעלות אותה לוויקיפדיה ברישיון לשימוש חופשי - קרא על כך בדף זה ועל כל שאלה אשמח לסייע, תוכל לענות לי כאן בלחיצה על "עריכת קוד מקור". תודה והמשך תרומה נעימה בוויקיפדיה, Ravit - שיחה 09:13, 19 באוגוסט 2013 (IDT)

ביכורים[עריכת קוד מקור]

היי רוית, רציתי לכתוב היום על עצמי בויקיפדיה ביכורים אבל לא ממש ידעתי מה עושים ואיפה כותבים, ראיתי שצריך לכתוב בדף חדש או משהו. את יכולה לעזור לי אולי?

בתודה, FireSky - שיחה 23:48, 22 באוגוסט 2013 (IDT)

כמובן, כמו שכתבתי בדף שיחתך - בדף משתמש:FireSky/ביכורים. בברכה, Ravit - שיחה 07:11, 23 באוגוסט 2013 (IDT)
נכתב Face-smile.svg מצטער על הזמן הרב שעבר - התחילו הלימודים. FireSky - שיחה 14:35, 18 בספטמבר 2013 (IDT)
איזה כיף, נהניתי מאוד לקרוא! משמח ומרגש לקרוא על הדרך שעברת מעבודות בי"ס דרך תחילת העריכה כאן וההערות שקיבלת בהתחלה ועד הלום. בהצלחה בלימודים שהחלו (10 יחידות מחשבים?! הצילו...), ונקווה שתצליח להמשיך ולתרום בוויקיפדיה בין לבין. הדף יעלה בויקיפדיה:ביכורים בתחילת החודש הקרוב, 1 באוקטובר. חג שמח, Ravit - שיחה 16:09, 18 בספטמבר 2013 (IDT)
שמח שנהנית לקרוא :) חג סוכות שמח לך ולמשפחתך FireSky - שיחה 16:23, 18 בספטמבר 2013 (IDT)

המקבץ השבועי: הבזקים וניצוצות[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא הבזקים וניצוצות. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 22:00, 24 באוגוסט 2013 (IDT)

.[עריכת קוד מקור]

היי רוית, אני אשמח לעזרתך בהעלאת ערך. מדובר על דיג'יי של מוזיקה אלקטרונית - בנציון בנקרמונה. ערכים דומים הם של סקאזי, אסטרל פרוג'קשן, אינפקטד מאשרום ויהל שרמן. כתבתי כבר ערך, אבל יש כל מיני קישורים פנימיים לכל מיני ערכים, שאני לא יודע איך לעשות אותם. אשמח לעזרתך. תודה מראש. yarale - שיחה 14:12, 26 באוגוסט 2013 (IDT)

שלום לך, אשמח לסייע, אך אני לא רואה איפה העלית את הערך. אם תוכל להעלות אותו לדף טיוטה, למשל בלחיצה על הקישור הזה: משתמש:Lotayaro/טיוטה, אז אוכל לקרוא ולנסות לעזור. בכל מקרה, זה לא כל כך מסובך, תוכל לקרוא על כך יותר בדף ויקיפדיה:קישורים פנימיים ולהתחיל קצת ליצור קישורים כאלו בתוך הערך אחרי שתעלה אותו, ואחר כך אוכל לתקן ולהשלים את המלאכה אחריך. בברכה, Ravit - שיחה 22:09, 27 באוגוסט 2013 (IDT)

פתיחת ערך חדש לצורך כללי מול הערך הקיים שמדבר על צורך אנושי[עריכת קוד מקור]

הי רוית, אשמח אם תצטרפי לדיון בשיחה:צורך ותתרמי מהידע הטכני שלך קריצה Chenspec - שיחה 15:21, 26 באוגוסט 2013 (IDT)

עניתי שם, אם כי באמת שאין לי הרבה יותר ידע טכני ממך, בוודאי בעניין קטן של שינוי שם. בלי לשים לב איך שהזמן רץ, מסתבר שאת כבר יותר משנתיים בוויקיפדיה! Face-smile.svg (בלי להחשיב את מה שתרמת לתקופה קצרה ב-2006). שתהיה לך שנה טובה ומתוקה, Ravit - שיחה 22:47, 27 באוגוסט 2013 (IDT)
פש... איך שהזמן רץ! אכן, והרבה בזכותך שעזרת וליווית אותי פעמים רבות Face-smile.svg המון תודות ושנה נהדרת!!! Chenspec - שיחה 07:14, 28 באוגוסט 2013 (IDT)

אני חושב שסיימתי[עריכת קוד מקור]

משתמש:Yoav Nachtailer/ביכורים אפשר לקרוא לזה גמור... הערות? Yoav Nachtailer - שיחה 14:21, 31 באוגוסט 2013 (IDT)

איזה יופי! אהבתי את המקוריות באופן הכתיבה והסידור של הדף קריצה. היה לי מעניין לקרוא. הדף יועלה מחר במהלך היום. אם יהיו תגובות של ויקיפדים שיקראו, הן יופיעו בשיחת ויקיפדיה:ביכורים/Yoav Nachtailer. תודה והמשך יום נפלא, Ravit - שיחה 14:54, 31 באוגוסט 2013 (IDT)
גם לך! תודה רבה על התמיכה, Yoav Nachtailer - שיחה 15:05, 31 באוגוסט 2013 (IDT)

שיחה:צ'לסי מאנינג[עריכת קוד מקור]

הי רוית

אולי תוכלי לסייע להחליט כיצד להתנסח בערך?

שנה טובה!

רוליג שיחה אמצו חתול 07:22, 1 בספטמבר 2013 (IDT)

תודה רוית. ובעניין אחר לחלוטין, אני אשמח לדעתך גם על שיחת תבנית:תרפיות. • רוליג שיחה אמצו חתול 09:51, 3 בספטמבר 2013 (IDT)

בכיף. שתהיה לך שנה טובה ומתוקה Exclamation-orange.svg Ravit - שיחה 12:30, 3 בספטמבר 2013 (IDT)
Face-smile.svgרוליג שיחה אמצו חתול 14:54, 3 בספטמבר 2013 (IDT)

חניכה[עריכת קוד מקור]

שלום רוית, בעקבות מספר אירועים אחרונים, הבנתי שעשיתי לא מעט טעויות במסגרת ויקיפדיה, ושיש לי עוד הרבה מה ללמוד. אני אשמח אם תהיי מוכנה לחנוך אותי... Face-smile.svg תודה, Yoav Nachtailer - שיחה 12:57, 6 בספטמבר 2013 (IDT)

לדעתי לכולנו יש תמיד הרבה מה ללמוד Face-smile.svg. אשמח מאוד לחנוך ולסייע. אני רק מזהירה מראש שאם הכוונה לערכים/עריכות בעלי נפיצות פוליטית (כדוגמת מה שהיה לאחרונה בימין ושמאל בפוליטיקה) - העמדה שלי היא שצריך להתרחק מערכים פוליטיים כמו מאש (חוץ מהגהה כדוגמת תיקון שגיאות כתיב), אז לשיקולך אם מתאים לך.
במה אוכל לסייע נכון לעכשיו? בברכה, Ravit - שיחה 14:20, 6 בספטמבר 2013 (IDT)
קודם כל תודה רבה. גם אני הבטחתי לעצמי שאני מנסה להתרחק מפוליטיקה עכשיו. נכון לעכשיו יש לי בעיה עם ויקי שיתוף, אני העליתי כמה תמונות שת הסופר מרדכי מיכאלי [1] וחנה אמרה לי שאני צריך לקטלג אותם וממש אין לי מושג איך לעשות את זה. הבעיה העיקרית היא שאני לא מבין איך לשים את התמונות בתוך הקטגוריה. Yoav Nachtailer - שיחה 14:41, 6 בספטמבר 2013 (IDT)
קודם כל כותבים בתיבת החיפוש Category:Mordechai Michaeli (או כל איות אחר שהוא נכון יותר לפי מה שאתה יודע), ויוצרים את דף הקטגוריה, מכחילים אותו באמצעות הכנסת קטגוריות-על במצב עריכה של דף אדום זה, למשל [[Category:Hebrew writers]] ובשורה מתחת [[Category:Educators from Israel‎]]. אחר כך אפשר להיכנס למצב עריכה בדף של כל אחת מהתמונות, ולהוסיף בתחתית [[Category:Mordechai Michaeli]]. ואז, אם תיכנס שוב לדף של הקטגוריה שיצרת, שאמור להיות כבר כחול, אמורות להופיע בו התמונות האלו. Ravit - שיחה 16:02, 6 בספטמבר 2013 (IDT)
הבנתי. תודה! Yoav Nachtailer - שיחה 16:07, 6 בספטמבר 2013 (IDT)

עוד שאלה[עריכת קוד מקור]

אני עובד על משתמש:Yoav Nachtailer/מרדכי מיכאלי. הוספתי מין "ספוילר" כזה, וזה שיבש לי את הכוכביות הכחולות שאמורות להיות לפני כל ספר. את יודעת מה הבעיה, ואיך אפשר לתקן אותה? בנוסף, יש אם יש לך הערות על הערך, את מוזמנת להאיר... סליחה על הניג'וס, Yoav Nachtailer - שיחה 21:24, 6 בספטמבר 2013 (IDT)

לא מנג'ס בכלל, הרי כתבתי שאשמח לעזור, לא? קריצה לגבי תבנית הניווט - באמת מוזר. אני לא מאוד מבינה בזה, אבל אחרי כמה ניסויים ראיתי שאם מוסיפים תבנית:- אחרי כל תבנית ניווט אז זה פותר את הבעיה. באופן כללי הייתי ממליצה לקצר את רוחב תבניות הניווט האלו, זה מתפרס על כל רוחב הדף וקצת מפריע מבחינה עיצובית, נסה להפוך ל-50% ומטה ותראה שזה נראה קצת יותר טוב.
לגבי הערך - כל הכבוד על כתיבתו. ערכתי שם קצת. דברים שהייתי מציעה: לא בטוח שיש צורך בתקציר תולדות חייו בפסקה האחרונה של הפתיח (זה נראה קצת תקוע לדבר שם על ילדותו), קיצצתי קצת והתמקדתי בעיסוקיו המרכזיים כבוגר. אני גם לא בטוחה שמקומו של הציטוט של שפאן הוא בפתיח, זה לא כל כך מקובל בוויקיפדיה, כדאי אולי להעביר לפרק הרלוונטי בהמשך הערך. בפרק הילדות - מה הכוונה "המשפחה חיה בכפר" - איזה כפר, האם זו העיירה דונאייבצי? (ובכל מקרה אין טעם לציין "הסמוך לעיר", כל כפר סמוך במידה זו או אחרת לאיזושהי עיר). ולאיזו עיר עבר? לגבי ההליכה ברגל ל"חדר" - לדעתי זה אלמנט סיפורי "אישי" קצת שלא מתאים לציין בוויקיפדיה, אפשר רק לציין בהמשך שנאלץ להפסיק את לימודיו שם בעקבות ההידרדרות במצבו הכלכלי של אביו.
המשך יום נפלא, Ravit - שיחה 09:43, 7 בספטמבר 2013 (IDT)
תודה על התיקונים שביצעת, אני מסכים עם כולם. לגבי הציטוט חשבתי שזה יוסיף, אבל אולי את צודקת, אני אחשוב על משהו שיוכל להחליף את זה. לגבי הכפר, אני חושב שמדובר בכפר הסמוך לדובייאניץ, אבל המקורות די סותרים את עצמם (רובם טוענים כך, וחלקם אומרים שהוא גר בעיר ואז עבר לבית סבתו בכפר, וחלקם לא כל כך בהירים בניסוח). לגבי ההליכה לחדר, אני לא בטוח שאני מסכים, מכיוון שחשוב להדגיש את המחויבות שלו ללמידה. Yoav Nachtailer - שיחה 20:43, 7 בספטמבר 2013 (IDT)

המקבץ השבועי: דיסני - 2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא דיסני - 2. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 22:52, 7 בספטמבר 2013 (IDT)

זכויות יוצרים[עריכת קוד מקור]

היי, לפני כמה זמן כתבתי את הערך נדיה עדינה רוז. שלחתי לה מייל לפני חודש בנוגע לכך שהיא תאשר מבחינת זכויות יוצרים את התמונה שלה. רק עכשיו היא ענתה לי, והיא לא מילאה את הטופס כפי שביקשתי אלא רק שלחה את המשפט הבא "שולחת את הצילום שלי בשביל הדף שלי בוויקיפדה." בתוספת הקובץ, וכמה תוספות לספרים שאיירה. האם יש משהו שאפשר לעשות עם המשפט הזה? ערב טוב, Yoav Nachtailer - שיחה 17:41, 8 בספטמבר 2013 (IST)

בקש ממנה שוב שתשלח את הנוסח המופיע בדף ויקיפדיה:OTRS. תוכל להפנות אותה לדף בקלות באמצעות הכתובת TinyURL המופיעה בראש הדף. הסבר לה שהיא חייבת להסכים לתנאים המופיעים בנוסח הזה. Ldorfmanשיחה 17:46, 8 בספטמבר 2013 (IST)
תודה ללירון, אני מסכימה איתו. הנה דוגמה לנוסח שאני משתמשת בו לפעמים במיילים כשאני מבקשת תמונה ושולחים לי לא לפי הרישיון:
"שלום לך, ותודה רבה על ההיענות ועל שליחת התמונה.
חשוב לי רק לוודא -
נדרש אישור מפורש לכך שאת מסכימה להעלות את התמונה תחת רישיון חופשי, כגון cc-by-sa-3.0, שאומר בקצרה שכולם יוכלו להשתמש בתמונה לכל מטרה, לרבות למטרה מסחרית, ובתנאי שיינתן לך קרדיט מתאים.
האם את מסכימה?
בברכה וכו'."
בהצלחה, Ravit - שיחה 08:54, 9 בספטמבר 2013 (IST)
תודה לשניכם, אני מקווה שהיא תשיב. Yoav Nachtailer - שיחה 11:10, 9 בספטמבר 2013 (IST)

רוית שלום, בקשר לערך התפתחות (Development)[עריכת קוד מקור]

הצעה שלך בעניין שינוי הכותרת לערך התפתחות (Development)מקובלת עלי ותואמת את הבקשה. השאלה שלי היא איך מתקדמים מכאן? תודה (80.179.225.42 11:54, 10 בספטמבר 2013 (IDT))

מחכים לתגובות של ויקיפדים נוספים. הפניתי את תשומת ליבה של חנה, שהציעה מלכתחילה את ההצעה לשנות את שם הערך, בדף השיחה שלה. אם בתוך כשבוע לא יהיו התנגדויות, אפשר יהיה לבצע העברה של הערכים (בלחיצה על המשולש הקטן בלשוניות למעלה): ראשית העברה של דף הפירושונים התפתחות אל השם החדש התפתחות (פירושונים), ולאחר מכן העברה של התפתחות (development) אל השם החדש התפתחות. בלי קשר, אני ממליצה בינתיים לעבור על הערך ולתקן את סגנון הכתיבה בו כך שיתאים לוויקיפדיה (קישורים פנימיים, ניסוחים וכו'), כדי שנוכל להסיר את התבנית הסגולה המתנוססת בראשו; תוכל להיעזר בדפי ההדרכה בראש דף השיחה שלך, להשוות לאופן הכתיבה של ערכים דומים בוויקידיה, וגם אני אשמח כמובן לסייע בכל שאלה. בברכה, Ravit - שיחה 20:16, 10 בספטמבר 2013 (IDT)

מנחם מנשה[עריכת קוד מקור]

תודה לך על העריכה.לגבי החשיבות: הספר אהבת חיים שכתב הוא אחד הספרים היותר נפוצים בנושא פרשת השבוע --Maccabi34 - שיחה 09:15, 12 בספטמבר 2013 (IDT)

אין בעד מה. באמת שאין לי מספיק מושג בענייני יהדות, לכן תהיתי על החשיבות בתקציר העריכה ולא שמתי תבנית חשיבות בראש הערך. אני נוטה להסכים איתך, במיוחד לאחר שהעמקתי עוד קצת בחיפוש באינטרנט.
הרחבתי קצת את הערך לפי הקישורים החיצוניים. אשמח אם תוכל להרחיבו עוד (תוך ציון עובדות יבשות כמובן ולא תיאורים עם סיפורים "אישיים", כפי שהיה קודם למשל על הזקן שלא גילח וכו'). תודה וגמר חתימה טובה, Ravit - שיחה 14:35, 12 בספטמבר 2013 (IDT)
ישנם ימים,כמו היום,והשבוע (עשרת ימי תשובה,יום לפני ערב כיפור) שבהם אנחנו מתאחדים,עוזרים,ומסבירים פנים לאחרים.. אני מודה לך.. שוב.--Maccabi34 - שיחה 14:40, 12 בספטמבר 2013 (IDT)

המקבץ השבועי: שיגעון - 2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא שיגעון - 2. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 22:02, 14 בספטמבר 2013 (IDT)

התיאטרון בהר הצופים[עריכת קוד מקור]

בכיף,

הוא באמת לא היה קיים עד לפני שבועיים שפתאום הוא קפץ מולי והתחנן לערך..

אגב, לא ידעתי איפה מעדכנים את התבנית הזאת ועכשיו אני רואה. כל אחד יכול להוריד ממנה ערכים קיימים/ שנכתבו או שיש מי שאחראי לזה?

דוידודשיחה • י"ב בתשרי ה'תשע"ד • 23:32, 15 בספטמבר 2013 (IDT)

ודאי, אין אחראי רשמי ונשמח מאוד אם תצטרף לפעילות בתבנית זו, תוכל לקרוא עוד בשיחת תבנית:מיזם מתחלף. ותודה על כתיבת הערך החשוב! Ravit - שיחה 23:37, 15 בספטמבר 2013 (IDT)

ערך חדש - רן שריג[עריכת קוד מקור]

שלום רוית

סיימתי ושמרתי את הדף של הערך שהקמתי. רציתי לדעת מה התהליך שיתבצע ומתי יתפרסם הערך "רן שריג". בנוסף, איזה קישורים להוסיף לו, כי יש לו בגוגל המון.

תודה מותקי MOTKYS Motkys - שיחה 01:02, 18 בספטמבר 2013 (IDT)

שלום לך, הבטתי בדף הטיוטא של הערך-בהתהוות שאתה כותב. לצערי, כרגע הוא רחוק מלהיראות ערך אנציקלופדי בפורמט בו כתובים ערכים בוויקיפדיה העברית. עם זאת, אני רואה שכבר למדת את דרך הכתיבה בוויקיפדיה וכעת, הייתי מציע לך להכנס לערכים של אישים אחרים, בין אם מעולם התרבות ובין אם מתחומים אחרים, ולבחון כיצד בנויים אותם ערכים. אז, חזור לערך על שריג וערוך אותו, כך שיהיה בפורמט דומה. שים לב לכך שערך לא אמור להיות בנוי כרשימה (הדרך בה מוצגים חייו של שריג כרגע), אלא כטקסט מתמשך בו הינך מתאר את תולדות החיים של נשוא הערך. אשמח לעזור ולענות על שאלות נוספות. בברכת חג שמח, Ldorfmanשיחה 01:14, 18 בספטמבר 2013 (IDT)
תודה ל-Ldorfman על תשובותיו. אני מסכימה איתו, אכן הערך זקוק לעריכה מקיפה בטרם יוכל לעבור למרחב הערכים הראשי. ערכתי קצת את השורות הראשונות, כך שייראו פחות כמו רשימה ויותר כמו ערך המתאר בצורה זורמת את פועלו של שריג, ותוכל להמשיך באותה צורה. שים לב לאופן שבו יוצרים קישורים פנימיים "כחולים" לאורך הערך - באמצעות הדגשת המילה ולחיצה על ctrl+k או על סימן ה"שרשרת" (ראה הסבר כאן). אשמח לסייע אם תיתקל בבעיה. בהצלחה, Ravit - שיחה 10:14, 18 בספטמבר 2013 (IDT)

ערך - רן שריג - תמונה/תמונות[עריכת קוד מקור]

שלום רוית

איך אני מוסיף תמונות לדף?

תודה מותקי Motkys - שיחה 01:08, 18 בספטמבר 2013 (IDT)

ראה הסברים בדף "עזרה:תמונות". Ldorfmanשיחה 01:15, 18 בספטמבר 2013 (IDT)

תודה[עריכת קוד מקור]

היי,

תודה על הרחבת והעברת הערך שתרגמתי למרחב הערכים הראשי. למען האמת לא ציפיתי שזה יקרה עד שאסיים לתרגם אותו בצורה מלאה. אמשיך להרחיב ולעדכן את הערך בקרוב :). An0nym0usIsrael - שיחה 01:12, 18 בספטמבר 2013 (IDT)An0nym0usIsrael

שלום לך, ראיתי שלא ביקרת בוויקיפדיה כבר מספר חודשים כדי לערוך, אז הנחתי שזנחת את הערך, וחשבתי שזה קצת חבל שיישאר טיוטה כאשר יש לו בסיס טוב שיכול לשמש את הקוראים במרחב הערכים, ולכן העברתי אותו. אשמח אם אכן תוכל להרחיבו בקרוב. חג שמח, Ravit - שיחה 09:41, 18 בספטמבר 2013 (IDT)

אילן רבינוביץ'[עריכת קוד מקור]

היי רוית, יפה שעדכנת את הערך על אילן רבינוביץ' 79.180.222.161 02:08, 20 בספטמבר 2013 (IDT)

תודה לך - אתה זה שעדכנת אותו, אני רק עשיתי קצת הגהה. המשך תרומה נעימה בויקיפדיה, Ravit - שיחה 18:26, 20 בספטמבר 2013 (IDT)

שלום רוית[עריכת קוד מקור]

אני די חדש בויקי. אשמח לדעת האם תהיי מוכנה להיות החונכת שלי? :) פניתי כבר למישהו, אבל לפי מה שהבנתי הוא פרש לכמה שבועות, ולא יהיה פה כדי לעזור לי... תודה OnFiRe4FuN - שיחה 18:11, 20 בספטמבר 2013 (IDT)

בשמחה רבה, במה אפשר לעזור? Ravit - שיחה 18:26, 20 בספטמבר 2013 (IDT)
ראשית תודה! :D
אנני יודע איך לצור את הדף הפרופיל שלי (גם ערך חדש בעצם).
ערכו לי כמה שינויים, בערכים שאני ערכתי אותם, וזה די מתסכל...
עדיין לא כ"כ הבנתי "מי נגד מי".
סליחה על "רשימת המכולת", גם אם יש לך בעיה עם זמן, או החשק, אני מעריך את הרצון לעזור, והתגובה שלך מאור.
שוב תודה! OnFiRe4FuN - שיחה 18:41, 20 בספטמבר 2013 (IDT)
קודם כל, לגבי יצירת דף פרופיל - זה נקרא כאן דף משתמש - לחץ על הקישור האדום הזה: משתמש:OnFiRe4FuN , ותתחיל לכתוב! Face-smile.svg. תוכל לקבל השראה מדפי משתמש של משתמשים אחרים כאן, למשל תוכל להיכנס לדף המשתמש שלי: משתמשת:Ravit, במצב "עריכת קוד מקור", ולהעתיק "תיבות משתמש" או דברים אחרים שמוצאים חן בעיניך; עוד על תיבות משתמש - כאן. ערך חדש מתחילים לכתוב בערך באותה צורה, תוכל להיעזר בדף ויקיפדיה:צעד אחר צעד.
לגבי שינויים שעשו לך - אם אני מבינה נכון אז מדובר בעיקר על הערך Internet Protocol. אמנם השתדלת בניסוח שלך שם לפשט את הדברים, אבל הסבירו לך בדף השיחה של הערך למה זה פחות טוב, ובנוסף אציין שזה יצא קצת פחות מתאים, וברמת משלב שפתי נמוכה יחסית, שאינה מקובלת בוויקיפדיה. יצא מזה משהו מצוין - משתמש ותיק אחר השתמש ברעיונות שניסית להביע ושינה את הניסוח למשהו מקובל ומתאים יותר (תוכל להשוות את הגרסאות וללמוד מכך על אופן הכתיבה כאן), אז יצא שקוראי ויקיפדיה הרוויחו :). אכן, זה מתסכל בהתחלה, גם לי מחקו ושינו דברים כשהייתי חדשה כאן; אבל אם לוקחים את זה בקלות ומבינים שזה אף פעם לא אישי נגדך אלא תמיד מסיבות ענייניות (למשל, למען אחידות הניסוחים בוויקיפדיה), ובעיקר - לומדים מכל שינוי ומשפרים את יכולת הכתיבה שלנו - אז זה רק לטובה :) Ravit - שיחה 19:37, 20 בספטמבר 2013 (IDT)
גם ב- Internet Protocol נכון, למרות מה שהשבתי לו בדף השיחה, בנושא מחשוב כמעט בלתי אפשרי לא לגעת בקצוות של נושאים אחרים כדי לנסות להסביר בשפה לא מקצועית את הערך.
אני עדיין חושב שזה היה רלוונטי :)
מה כוונתך שהיו לי בעיות בניסוח? תוכלי בבקשה לחדד את זה כדי שלא אחזור על השגיאה הזאת בעתיד? ממה שראיתי, רוב ערכי המחשוב בויקי טעוני שיפור...
לצערי אני לא יודע איך להעתיק תבניות, למשל "משתמשת זאת גרה בחיפה" איך אני משנה את זה ליישוב שלי?
תודה על תגובתך
OnFiRe4FuN - שיחה 10:36, 21 בספטמבר 2013 (IDT)
לגבי תיבות משתמש - תוכל לבחור לך מתוך קטגוריה:ויקיפדיה - משתמש - מגורים ולרשום בדף המשתמש שלך באמצעות "עריכת קוד מקור" את הקוד {{משתמש תושב ירושלים}} או כל יישוב אחר שאתה גר בו. כך גם במגוון התבניות שתוכל לבחור מתוך קטגוריה:ויקיפדיה - תיבות משתמש: רק להחליף את המילה "תבנית:" בשני זוגות סוגריים מסולסלים סביב הביטוי - {{...}} . וכאמור, אתה לא חייב להשתמש בתבניות בדף המשתמש שלך, זו סתם אופציה כיפית וצבעונית, אתה יכול סתם לכתוב כמה מילים על עצמך בצורה רגילה.
לגבי Internet Protocol - משפטים כמו "הוא ממש כמו כתובת הדירה שלנו, בשביל הדואר", "מפלח כתובת IP לכתובות קטנות", והמילה "בעצם", מבטאים משלב שפתי נמוך יחסית ולא משתמשים בהם בוויקיפדיה. אכן הרבה ערכי מחשוב בוויקיפדיה זקוקים לשיפור (ולא רק מחשוב לצערי... ראה ערכים הדורשים שכתוב ועריכה). יש כאן עבודה רבה, ואני שמחה שהצטרפת למאמץ המשותף כדי לסייע ולשפר אותם לאט לאט. חג שמח, Ravit - שיחה 12:04, 21 בספטמבר 2013 (IDT)

המקבץ השבועי[עריכת קוד מקור]

שלום רוית,

את אחראית על המיזם הזה? גילגמש שיחה 11:08, 21 בספטמבר 2013 (IDT)

שלום לך. אין אחראי רשמי, אני פשוט מאוד אוהבת אותו ופעילה בו. למה? Ravit - שיחה 11:10, 21 בספטמבר 2013 (IDT)
כי אני רוצה להציע שיתוף פעולה בין המיזם הזה לתבנית "לטיפול דחוף". לדעתי אפשר להשתמש בתבנית זו לקידום המיזם. בלאו הכי התבנית חסרת שימוש ראוי כרגע. כל אחד דוחף לשם מה שבא לו ללא קשר ל"דחיפות" כלשהי. הינה תראי מה יש שם כרגע. צ'לסי, אלימות משטרית, עוד כמה ערכים חסרי שום דחיפות. מה כל כך דחוף בערך "עובד מדינה"? ערכים דחופים באמת על אירועים אקטואליים חשובים בלאו הכי זוכים לחשיפה עצומה והתבנית לא נדרשת להם. לכן, אני חושב שכדאי לשנות את הייעוד של התבנית. לא עוד תבנית "ערכים דחופים", אלא תבנית מקבץ. זה יחשוף את המיזם שלך לקהל רחב מאוד ואף יקדם אותו. מה דעתך? גילגמש שיחה 11:13, 21 בספטמבר 2013 (IDT)
ראה גם שיחת תבנית:מיזם מתחלף#רעיונות נוספים למיזם המתחלף? / עתידו של המיזם. נויקלן 11:18, 21 בספטמבר 2013 (IDT)
אני מסכימה שלפעמים נכנסים לתבנית טיפול דחוף ערכים פחות מתאימים, אבל אולי הפתרון הוא שיהיו כמה ויקיפדים שאחראים עליה (למשל הייתי ממליצה עליך, אם מתאים לך), שיסננו קצת. זאת בלי לוותר על עניין הכנסת האירועים האקטואליים - אני מרגישה שלא תמיד נכתב עליהם ערך / מורחב הערך שקיים עליהם, בלי חשיפה בתבנית (למשל סופר שנפטר ולא מצויין בחמש הכתבות הראשיות של ynet/הארץ - גם אני לא תמיד יודעת עליו בלעדי תבנית זו). מעבר לכך, לאחרונה נערך שינוי בתבנית:מיזם מתחלף כך שתכלול מדי שבוע את המקבץ השבועי (חוץ משבועות בהם יש בקשה למשהו אחר, למשל השבוע בעקבות אירועי תחרות אתרי מורשת) - תוכל לקרוא על כך בשיחת תבנית:מיזם מתחלף (תודה לנויקלן, כתבתי לפני התנגשות עריכה). אז מכיוון שזה כבר קיים בתבנית השינויים האחרונים - מן הסתם לא כדאי שתהיה כפילות. בכל אופן, זה דורש מחשבה, ואלו סתם כמה נקודות שהעליתי; כדאי להעביר את הדיון לשיחת תבנית:לטיפול דחוף או למזנון, כדי לחשוף לוויקיפדים נוספים. Ravit - שיחה 11:26, 21 בספטמבר 2013 (IDT)

המקבץ השבועי: טלוויזיה ישראלית - 2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא טלוויזיה ישראלית - 2. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 22:02, 21 בספטמבר 2013 (IDT)

ביכורים - משתמש:אוהב קולנוע[עריכת קוד מקור]

י רוית, ראיתי שפנית אליו, היום הוא נחסם ללא הגבלת זמן בגלל פתיחה מרובה של בובות קש. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 17:54, 22 בספטמבר 2013 (IDT)

Face-sad.svg תודה על העדכון. Ravit - שיחה 20:57, 25 בספטמבר 2013 (IDT)

הטילדה הרביעית[עריכת קוד מקור]

מתי יהיה גיליון חדש? --The Turtle Ninja - שיחה - א-נ-י-מ-צ-י-ה-! 22:28, 24 בספטמבר 2013 (IDT)

כשיהיו מתנדבים שיכתבו אותו :) למיטב הבנתי, זו משימה מורכבת למדי שלצערי לא רבים הצליחו ליזום, לגייס אחרים ולהוציא לפועל בשנים האחרונות בתדירות גבוהה. Ravit - שיחה 20:55, 25 בספטמבר 2013 (IDT)

משתמש:Yoav Nachtailer/היסטוריה של סלובניה[עריכת קוד מקור]

היי רוית! Face-smile.svg, אני כותב את הערך הנ"ל, ויש לי שתי בעיות כרגע:

  • כיצד ניתן לעשות שהטקסט "יזרום" סביב התמונה, ולא בצורה חתוכה כל כך (כפי שניתן לראות בפרק פרה-היסטוריה)?
  • יש לי בעיה עם הערת השוליים האחרונה (את בטח תביני), איך אפשר לסדר?

תודה מראש, Yoav Nachtailer - שיחה 23:53, 24 בספטמבר 2013 (IDT)

היי, מתנצלת על העיכוב בתשובתי. שמחה שהסתדרת בינתיים בשאלה השנייה. לגבי השאלה הראשונה - אני לא בטוחה שהבנתי. אתה מדבר על הטקסט של הערך או של כיתוב התמונה? מה הכוונה "סביב התמונה"? אולי אם תמצא דוגמא דומה בוויקיפדיה, או בוויקי האנגלית, אוכל להבין. האמת שמבחינה עיצובית לרוב עדיף בוויקיפדיה לשים תמונות רק לאורך צד שמאל. אם יש כיתוב ארוך כמו בשתי התמונות ששמת, אולי כדאי לשים במרכז, בצורת גלריה, כמו כאן: עזרה:עיצוב תמונות#mode=packed. בכלל, אולי תמצא משהו מתאים במדריך הנ"ל. מקווה שזה עוזר קצת.
אבל לפני הכל, רציתי לומר כל הכבוד שלקחת על עצמך לכתוב ערך מורכב כל כך, על היסטוריה של מדינה. אני מניחה שאתה מתרגם אותו מוויקי האנגלית, לדעתי זה אחלה אבל צריך לשים לב לא ליפול ל"תרגמת". הכי כדאי לדעתי זה לקרוא מחדש כל פסקה אחרי שכתבת אותה, ולשנות ניסוחים כך ש"תזרום" לך בעברית יותר בקלות, כי לפעמים יש נטייה לתרגומים "אחד-לאחד" להישמע קצת "מקוטעים" ומאולצים.
בהצלחה!! Ravit - שיחה 12:38, 27 בספטמבר 2013 (IDT)
הכוונה ב"לזרום" היא כפי שאפשר לראות ב"פרה היסטוריה" שאחרי "250,000 שנים" הטקסט עוצר. וממשיך שורה מתחת. אני דווקא אוהב את התמונות משני הצדדים - יהיה לי חבל אם אני אצטרך להוריד. אם את לא יודעת אני אנסה להסתדר עם התמונה בעזרת דפי העזרה... ולגבי תרגום - אני משתדל לא לתרגם בכלל ורק להשתמש ממקורות משלי, ואז לקרוא ולהוסיף. Yoav Nachtailer - שיחה 19:03, 27 בספטמבר 2013 (IDT)
שילוב מקורות הוא הדבר הכי טוב לעשות, לדעתי, אז כל הכבוד. לגבי הטקסט - אם אני מבינה נכון, אז הסיבה לקטיעה אחרי "שנים" היא שמיד אחר-כך שמת את התמונה בקוד העריכה. למיטב ידיעתי, אין דרך למנוע זאת, מלבד להעביר את התמונה למקום אחר, למשל מיד אחרי התמונה הראשונה, או אחרי הפיסקה הראשונה. Ravit - שיחה 15:22, 28 בספטמבר 2013 (IDT)
אוקיי הבנתי - דוגמא לערך עם תמונות משני הצדדים היא שונר איברי, גם שם הטקסט קטוע אז כנראה שאאלץ לחיות עם זה. Yoav Nachtailer - שיחה 19:46, 28 בספטמבר 2013 (IDT)

מקבצים שבועיים[עריכת קוד מקור]

האם לאחרים מותר לשבץ מקבצים חוץ ממך? --The Turtle Ninja - שיחה - א-נ-י-מ-צ-י-ה-! 08:12, 27 בספטמבר 2013 (IDT)

ודאי, אני לא אחראית על המיזם, סתם אוהבת אותו ופעילה בו. מן הסתם, לא לשבץ מקבצים שאתה עצמך הצעת. תודה על הפניית תשומת הלב, לא הייתי מספיק זמינה כאן השבוע (מסיבות טובות Face-smile.svg), אבל עברתי עכשיו על ההצעות שהצטברו שם ושיבצתי. מתנצלת לגבי מקבץ דיסני שלך, כתבתי שם למה זה פחות כדאי. סופשבוע נעים, Ravit - שיחה 13:01, 27 בספטמבר 2013 (IDT)
מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! לרגל הולדת בנך/ביתך!!! מצפה לו אימא מצוינת קריצה.

לגבי המיזם - אני גם יכול לשבץ מקבצים שאחרים הציעו? --The Turtle Ninja - שיחה - א-נ-י-מ-צ-י-ה-! 13:56, 27 בספטמבר 2013 (IDT)

וואו, הרגע גיליתי שכתבת 333 ערכים וזה יהיה מקור ההשראה שלי! --The Turtle Ninja - שיחה - א-נ-י-מ-צ-י-ה-! 16:12, 27 בספטמבר 2013 (IDT)
תודה רבה על הברכות, וגם על המחמאות. רגע, באמת ספרת?... טוב, יש כאן עוד רבים אחרים שכותבים ערכים הרבה יותר טובים, מעמיקים ואיכותיים, ומהווים השראה בשבילי. לגבי המיזם - אכן לכך התכוונתי, גם אתה יכול לשבץ. אך אנא בדוק את המקבצים לפני כן, והפעל שיקול דעת, במיוחד לגבי הצעות של משתתפים חדשים במיזם שעוד לא כל כך מכירים. אגב, נשמח אם תשתתף במיזם גם בכתיבת ושיפור ערכים שאתה או אחרים מציעים, ולא רק בהצעות ושיבוצים קריצה. סופשבוע נפלא לך, Ravit - שיחה 13:21, 28 בספטמבר 2013 (IDT)
לא ספרתי, כתוב שמונה הערכים שלך שיש לך 333 ערכים(גם רשומים השמות). --The Turtle Ninja - שיחה - א-נ-י-מ-צ-י-ה-! 19:37, 28 בספטמבר 2013 (IDT)
הפתעה באמת? אולי עכשיו תורי ללמוד משהו חדש: איפה בדיוק מצאת "מונה ערכים"? לא מכירה את זה... Ravit - שיחה 19:33, 29 בספטמבר 2013 (IDT)

מזל טוב רוית :)[עריכת קוד מקור]

מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! ראיתי את ההודעה. מאחלת לך המון אושר עם הרחבת המשפחה. Face-smile.svg ושאפו שעד הרגעים האחרונים היית פעילה. מכורה אמיתית. חחח Itzuvit - שיחה סדנה 18:00, 27 בספטמבר 2013 (IDT)

מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! רוב אושר ונחת SMirC-congrats.svg רחל - שיחה 18:05, 27 בספטמבר 2013 (IDT)
מזל טוב! גילגמש שיחה 19:07, 27 בספטמבר 2013 (IDT)
מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! וזר פרחפרחפרח והרבה נחת חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 19:20, 27 בספטמבר 2013 (IDT)
מזל טוב, אושר ונחת! אלדדשיחה 19:24, 27 בספטמבר 2013 (IDT)
מזל טוב! ערן - שיחה 19:41, 27 בספטמבר 2013 (IDT)
מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! והרבה אושר. אביהושיחה 19:43, 27 בספטמבר 2013 (IDT)
מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! ורק הכי טוב שאפשר --David.r.1929 - שיחה 19:49, 27 בספטמבר 2013 (IDT)
מזל טוב! Yoav Nachtailer - שיחה 21:41, 27 בספטמבר 2013 (IDT)

מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב !Guycn2 - שיחה 21:42, 27 בספטמבר 2013 (IDT)

מזל טוב, עד 120. Assayas שיחה 23:06, 27 בספטמבר 2013 (IDT)
מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! Ranbarשיחהבואו לתיאטרון - תהנו מהמזגן 23:54, 27 בספטמבר 2013 (IDT)
איזה יופי, מזל טוב! :) תומר - שיחה 00:08, 28 בספטמבר 2013 (IDT)

וואו, איזה כיף לקפוץ לכאן בין הנקה להנקה ולגלות כל כך הרבה מילים חמות! תודה רבה לכולם, מאחלת לכם הרבה רגעי אושר מתוקים כמו שהתינוקת שלי מעניקה לי. בכל אופן, למרות שכרגע התינוקת נראית כמו הדבר הכי חשוב שיש, ושתהליך ההסתגלות שלי לאימהות יהיה עוד ארוך ומורכב - לא נראה לי שאזנח את ויקיפדיה כל כך מהר קריצה. Ravit - שיחה 12:21, 28 בספטמבר 2013 (IDT)

משמח, אני בטוחה שתהיי אמא נפלאה Face-smile.svg המון אושר! אופק כחול - ביבר הזכוכית 13:44, 28 בספטמבר 2013 (IDT)
מצטרף! :) ‏Guycn2 - שיחה 19:48, 29 בספטמבר 2013 (IDT)
מזל טוב! תינוקת חדשה במשפחה זה אושר גדול! תהני מכל רגע, כי הם גדלים מהר (וגם אז זה כיף, אבל אחר)! • רוליג שיחה אמצו חתול 07:23, 30 בספטמבר 2013 (IDT)
תודה רבה לכולכם!! Face-smile.svg Ravit - שיחה 12:04, 30 בספטמבר 2013 (IDT)

עזרה דחופה![עריכת קוד מקור]

אני רציתי לכבץ את ויקיפדיה:המקבץ השבועי/כבוד ויצאה לי טעות מסובכת וגדולה, ואני חושש לחסימתי... תוכלי להסביר לי בקצרה איך משבצים? בברכה, The Turtle Ninja - שיחה - אנימציה! 11:38, 1 באוקטובר 2013 (IDT)

חסימה?? טיפה הגזמת... Im-yahoo.svg בסך הכל טעות קטנה, וראיתי שתיקנת מצוין בעצמך. אכן ככה משבצים: לוחצים על הקישור האדום בויקיפדיה:המקבץ השבועי/מקבצים בתאריך הרלוונטי, זה מגיע אל דף (במקרה זה ויקיפדיה:המקבץ השבועי/מקבצים/149) שבו רושמים רק את שם המקבץ, וזהו. רק צריך לזכור להגיב למציע המקבץ בדף המיזם ולציין שזה שובץ וגם הערות אם יש. Ravit - שיחה 14:52, 1 באוקטובר 2013 (IDT)
אבל זה לא יצא כך... בדף הראשי לא כתוב שם המקבץ, ראי. --בברכה, The Turtle Ninja - שיחה - אנימציה! 15:00, 1 באוקטובר 2013 (IDT)
אתה מתכוון לדף ויקיפדיה:המקבץ השבועי? אצלי רואים את זה מצוין. נסה לבצע רענון עמוק, באמצעות ctrl+F5.
אגב, ראיתי שבמהלך העברת שם המשתמש שלך לשם החדש, נמחק הדף ויקיפדיה:ביכורים/Bvurt12. האם זה בכוונה? או שזה בסדר אם נבקש ממפעיל/ה לשחזר אותו תחת השם החדש, ויקיפדיה:ביכורים/The Turtle Ninja? Ravit - שיחה 15:02, 1 באוקטובר 2013 (IDT)
אני מחקתי את הקודם ועשיתי לחדש...כנראה שחכץי, אני יבקש לזחר תחת השם החדש. תודה על תשומת הלב Face-smile.svg. בברכה, The Turtle Ninja - שיחה - אנימציה! 00:19, 3 באוקטובר 2013 (IDT)

בוקר טוב ![עריכת קוד מקור]

מבקש דעתך בשיחת הערך פסיכותרפיה. עלול לעזור לי ולעמיתי מאד. ‏Ben-Natan‏ • שיחה 10:39, 2 באוקטובר 2013 (IDT)

הדיון הצורם התפשט גם לטיפול באמנויות ולדף שיחתי. אודה לך אם תוכלי לתווך גם שם. • רוליג שיחה אמצו חתול 23:41, 3 באוקטובר 2013 (IDT)
מתנצלת על העיכוב בתשובתי. ראיתי שבינתיים התקבלה תגובה מתאימה מעיצובית וחנה ב"בקשות ממפעילים", בדיוק מה שהייתי מגיבה בעצמי. אני שמחה שהוחזרה הגרסה היציבה לערך. אם וכאשר ייפתח דיון בשיחה:טיפול באמנויות, אביע שם את עמדתי. Ravit - שיחה 15:48, 4 באוקטובר 2013 (IDT)
בוקר טוב. אכן פתחתי שם שיחה כזו - ופירטתי באריכות על מה שזיהיתי כבעייתי (לעתים מאד) בערך. אני מקווה שיהיה שיח פורה בנושא ונושא עיניים אל תגובתך שם. ‏Ben-Natan‏ • שיחה 09:34, 5 באוקטובר 2013 (IDT)

שלום רוית[עריכת קוד מקור]

עזרת לי בעבר עם הערך של רפאל למקין. כתבתי ערך חדש בשם 'קאוליפלורה' אודה לך אם תוכל לעשות לו הגהה. לא ממש הבנתי איך מכניסים קישור כראוי אז ניסיתי להתחכם. כמו כן , מהם הכללים לגבי העלאת תמונה. האם אפשר לקחת תמונה מכל אתר שהוא תוך כדי ציון התופעה ? או להכניסה כלינק ?


תודה רבה

שמעון Shimibit - שיחה 02:29, 4 באוקטובר 2013 (IDT)

שלום לך. נראה שוויקיפדים אחרים כבר הספיקו לבצע הגהה של הערך. לא הבנתי איך ניסית להתחכם, ולאיזה קישור כוונתך. דווקא ראיתי שהכנסת קישורים פנימיים יפה מאוד, עם הסוגריים המרובעים. אם כוונתך לקישור אל אתר חיצוני, ראה הסברים בויקיפדיה:קישורים חיצוניים. לגבי תמונה - ניתן לקחת רק תמונות חופשיות ולהציבן בוויקיפדיה - אלו תמונות עם רישיון שימוש חופשי CC-BY-SA או GFDL, למשל; תמונות כאלו ניתן למצוא בוויקישיתוף, למשל. ויקיפד אחר הכניס כבר תמונה חופשית כזו לתוך הערך. הכנסת תמונות מכל אתר שהוא שלא מצויין עליהן רישיון חופשי כזה, עלולה להוות הפרת זכויות יוצרים. אם יש אתר (שאינו פרטי/פרסומי) שנותן מידע+תמונה על קאוליפלורה, אפשר להכניסו כלינק בתחתית הערך תחת הכותרת "קישורים חיצוניים". הערה נוספת: נראה שעלו מספר הערות בדף השיחה של הערך, אתה מוזמן להיכנס לשם ולהגיב. אשמח לסייע בכל שאלה נוספת. סופשבוע נעים, Ravit - שיחה 16:05, 4 באוקטובר 2013 (IDT)

המקבץ החדש שלי[עריכת קוד מקור]

בגלל שאף אחד לא רוצה לשבץ ולי אסור לשבץ אני רוצה לשאול אותך אם תוכלי לשבץ את מה שהצעתי+האם המקבץ הזה טוב? בברכה, The Turtle Ninja - שיחה - אנימציה! 15:36, 4 באוקטובר 2013 (IDT)

טיפה סבלנות, זה לא שאף אחד לא רוצה לשבץ, פשוט כדאי להמתין כמה ימים שאנשים יקפצו לבקר במיזם ויראו את הצעתך... בכל אופן, ראיתי ושיבצתי, לדעתי המקבץ סבבה. Ravit - שיחה 16:27, 4 באוקטובר 2013 (IDT)
אגב, אפשר לבטל מקבצים?ראיתי שמקבץ צביעות לא טוב.... בברכה, The Turtle Ninja - שיחה - אנימציה! 16:35, 8 באוקטובר 2013 (IDT)
לדעתי הוא בסדר גמור, מה לא טוב בו? בכל מקרה אפשר להעיר בדף המיזם אם יש צורך בהרחבה או משהו (או פשוט להרחיב בעצמך). אני לא רואה סיבה לבטל במקרה זה. Ravit - שיחה 21:22, 8 באוקטובר 2013 (IDT)

ניסוח ערך והתאמתו לכללים בויקיפדיה[עריכת קוד מקור]

שלום וברכה,

כתבתי טיוטה של ערך בויקיפדיה בשם "מחלקת המחקר של הרשות השופטת" והייתי שמחה לעזרה בניסוחו והתאמתו לכללים הנהוגים בויקפידה. אודה על סיוע.

HoRo - שיחה 00:14, 7 באוקטובר 2013 (IDT)

שלום לך, ותודה על כתיבת הערך. ערכתי אותו מעט כך שיתאים לסגנון המקובל בוויקיפדיה, למשל הוספתי קישורים פנימיים, העברתי את הקישורים לוויקיפדיה האנגלית לצורה של הערות שוליים, הסרתי סופרלטיבים מיותרים במטרה להישאר צמודים לעובדות יבשות ואובייקטיביות, וכן הסרתי חלק מהשמות של אנשי המחלקה כי הרי במקומות עבודה יש נטייה לשינויים פרסונליים עם השנים.
אם לדעתך הערך מוכן, תוכלי להעבירו מדף הטיוטה למרחב הערכים הראשי של ויקיפדיה באמצעות לחיצה על "העברה" (נמצא בלשונית של משולש קטן למעלה). אם תסתבכי אשמח לעזור. בהצלחה, Ravit - שיחה 22:06, 8 באוקטובר 2013 (IDT)

המקבץ השבועי: צביעות[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא צביעות. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 22:02, 12 באוקטובר 2013 (IDT)

הערך "רן שריג"[עריכת קוד מקור]

שלום רוית סיימתי את הדף מבחינת כל האינפורמציה אודות רן שריג. אוסיף את הקישורים לאחר קבלת הערותיכם והגעה לנוסח הסופי לאישור ולפרסום. איני מצליח להעלות תמונה - יש ברשותי תמונה שפורסמה בוואלה! ורן שריג אמר שאין בעיה לפרסמה - הוא יקבל אישור עבורה. בכל מקרה היא תהיה זמנית רק כדי מושג איך ייראה הדף. אח"כ אחליפה בתמונות מקוריות.

תודה מותקי

שלום לך, ותודה על שיפור הערך והרחבתו. בכל זאת נדרשה עריכה מקיפה נוספת של המידע כך שיתאים לסגנון המקובל בוויקיפדיה, כולל קישורים פנימיים שהיו חסרים. ערכתי הכול והערך כעת בשל לעבור למרחב הערכים הראשי בוויקיפדיה; הוא מופיע כעת תחת השם רן שריג.
לגבי התמונה - חשוב שתדע שבוויקיפדיה מקפידים מאוד על זכויות יוצרים, וניתן להוסיף רק תמונות חופשיות: למשל תמונה של שריג שאתה בעצמך צילמת, או תמונה ששייכת לו (לא לצלם/צלמת של וואלה) ושהוא הביע במפורש את נכונותו לוותר על זכויות היוצרים עליה באמצעות אימייל (על פי ההוראות בדף ויקיפדיה:OTRS). ניתן להעלות את התמונה החופשית בלחיצה על "העלאת קובץ לשרת / לוויקישיתוף" בתפריט שבצד ימין. לאחר מכן תוכל להוסיף את התמונה לערך לפי ההסברים בעזרה:הוספת תמונה לערך. Ravit - שיחה 21:55, 14 באוקטובר 2013 (IDT)

תודה רבה מקרב לב עבור עזרתך!![עריכת קוד מקור]

בנושא רן שריג

מותקי Motkys - שיחה 22:58, 14 באוקטובר 2013 (IDT)

אין בעד מה Face-smile.svg. המשך תרומה נעימה בוויקיפדיה. Ravit - שיחה 12:48, 15 באוקטובר 2013 (IDT)

תיקון קטנטן...[עריכת קוד מקור]

היי רוית, תיקנתי את הקישור השגוי בתחתית דף המשתמש שלך. אם לא נוח לך את יכולה לשחר קריצה. בברכה, The Turtle Ninja - שיחה - אנימציה! 16:43, 15 באוקטובר 2013 (IDT)

תודה, זה לא היה קישור שגוי אלא כלי נחמד לראות אילו ערכים חדשים כתבתי. מה שהוספת זה מונה עריכות מפורט, זה דווקא שימושי והעברתי את זה לשורה מעל, אז תודה. אגב, לגבי מייק-אפ - לצערי זה עוד לא נכתב, הוא כחול בגלל שהוא הפנייה לקוסמטיקה (צריך לשים לב לפני שמוחקים קריצה), אז הסרתי את הקו החוצה שהוספת בדף המקבץ השבועי. שיהיה לך אחלה יום, Ravit - שיחה 19:46, 15 באוקטובר 2013 (IDT)
Ok. בברכה, The Turtle Ninja - שיחה - אנימציה! 21:45, 15 באוקטובר 2013 (IDT)

תמיהה[עריכת קוד מקור]

הודעתי לך כבר לפני 3 חודשים שסיימתי לכתוב את הביכורים שלי, ועוד מעט הם מתרקבים. אני מקווה שלא בזבזתי את זמני לחינם... Face-smile.svg מנחם.אל - שיחה 17:31, 17 באוקטובר 2013 (IDT)

הפתעה אוי לא, איך פספסתי??... ממש לא מתאים לי. אולי כי כתבת לי בדף שיחה שכבר ארכבתי (אם כי הוא ברשימת המעקב אצלי - בקיצור מוזר מאוד). לא נורא, כמובן שהדף שכתבת יפורסם מיד בתחילת החודש הקרוב. ועמלך כלל לא היה לשווא, בינתיים הגיגיך כבר עוררו הערכה והעלו חיוך וצחוק לפחות על שפתיי Im-yahoo.svg, ובהמשך גם על שפתי אחרים. המון תודה וגם סליחה, וגם סופשבוע נעים :) Ravit - שיחה 23:44, 18 באוקטובר 2013 (IDT)

פנימיית ניצנים[עריכת קוד מקור]

הי רוית, האם תוכלי להסתכל על הערך וגם להוסיף מקורות? תודה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 12:31, 18 באוקטובר 2013 (IDT)

(סליחה על העיכוב בתשובה) תודה על ההפנייה. הרחבתי את הערך ועניתי בדף השיחה. Ravit - שיחה 14:22, 20 באוקטובר 2013 (IDT)

המקבץ השבועי: הידעת? - 2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא הידעת? - 2. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 22:02, 19 באוקטובר 2013 (IDT)

ביכורים[עריכת קוד מקור]

היי רוית .כתבתי כמה מילים .אם זה נראה לך מתאים אז אחלה,אם צריך אני יכול לשנות.דרך אגב את מוזמנת להכנס ל וק:במ בקשות חסימה ולראות שם איזה אחד שמנסה לחסום אותי.אם בא לך תעירי משהו --♠ Maccabi34 ♠ - שיחה 07:17, 21 באוקטובר 2013 (IDT)

לצערי, נחסמת ליום על מלחמת עריכה. מה גם שדבריך כאן אינם מקובלים. יש לך פוטנציאל לתרום, אשמח אם תחליט לבחור בדרך זו. בברכה ובוקר טוב רוית. Itzuvit - שיחה סדנה 08:14, 21 באוקטובר 2013 (IDT)

סיקרנת אותי[עריכת קוד מקור]

ממה הופתעת?--כ.אלון - שיחה 19:32, 21 באוקטובר 2013 (IDT)

קשה לי לשים את האצבע, אולי כי אני מרגישה שאתה נוקט לרוב בגישה "מחקנית" (גילוי נאות: אני "מכלילנית") כלפי ערכים בוויקיפדיה, ושיש לך תמיד טיעונים טובים והגיוניים שאני תמיד מעריכה, ושאינך מרפה בקלות. ואילו הפעם העדפת להסיר את תבנית החשיבות למרות עמדתך. אולי היו לך שיקולים אחרים, שהחלטת שהם חשובים לא פחות? לא יודעת, אבל כאמור אני מעריכה את החלטתך להסיר את התבנית Face-smile.svg. (אם כתבתי פה משהו לא נכון או שאתה מרגיש שהייתי שיפוטית בלי להכיר אותך, אנא תגיד לי ואמחוק את הדברים, ואני מתנצלת על כך מראש). Ravit - שיחה 20:10, 21 באוקטובר 2013 (IDT)
מה פתאום שתמחקי? זה החלק היפה של ויקיפדיה. בלי להכיר את עמיתנו "בחיים האמיתיים", עיסוקם, השכלתם וכד' אנו קובעים עמדות אשר עשויות להתברר כשגויות או מפתיעות לעת מצוא. השקפתי האישית לגבי התכנים הראויים למיזם זה היא אכן שמרנית ("מחקניות" בסלנג הויקיפדי), אבל אני משתדל תמיד להביע אותה באופן בהיר, בקיצור, ומבלי להכנס לווכחנות מיותרת. זה פשוט משעמם אותי. במקרה המדובר זה היה קל. ערך ממוסמך וכתוב טוב, גם אם לא בעל חשיבות אנציקלופדית לטעמי האישי, הוא בדיוק משהו שלא שווה להתווכח עליו, וזו ממש לא הפעם הראשונה שהסרתי תבניות שהנחתי לאור התפתחות הדברים בדפי השיחה של ערך ותיקוני תוכן שבוצעו בו.--כ.אלון - שיחה 21:29, 21 באוקטובר 2013 (IDT)
אז כנראה שבמקרה לא נתקלתי בעבר במצבים בהם הסרת תבניות כך. בכל אופן, אני מתנצלת אם נפגעת, ושוב תודה. סופשבוע נעים, Ravit - שיחה 19:14, 25 באוקטובר 2013 (IDT)

כותרות בקשיי למידה[עריכת קוד מקור]

מה שלומך? כהרגלי אני מזמינה אותך להשתתף בדיון קריצה, והפעם שיחה:קשיי למידה - תודה!Chenspec - שיחה 17:53, 22 באוקטובר 2013 (IDT)

עניתי שם. Ravit - שיחה 13:56, 27 באוקטובר 2013 (IST)
ראי את השינוי האחרון של בן בקשיי למידה... Chenspec - שיחה 15:59, 1 בנובמבר 2013 (IST)
לדעתי בינתיים מה שעדיף לעשות הוא להפנות עוד אנשים לדיון, וכך עשיתי באמצעות לוח המודעות. סופשבוע נעים, Ravit - שיחה 17:07, 1 בנובמבר 2013 (IST)
מגניב הלוח הזה - לא ממש הכרתי אותו קודם. Chenspec - שיחה 09:14, 2 בנובמבר 2013 (IST)
ומה עושים אם אף אחד לא הגיב....? Chenspec - שיחה 08:12, 14 בנובמבר 2013 (IST)
תודה על התזכורת. יישמתי את מה שכתבתי בדף השיחה, עבר מספיק זמן ללא תגובה. Ravit - שיחה 15:47, 14 בנובמבר 2013 (IST)
היישום שלך שוחזר... Chenspec - שיחה 19:49, 12 בדצמבר 2013 (IST)
תודה על ההודעה. זה לא בדיוק שוחזר, בכל זאת הפיסקה נשארה בתוך הפרק שבו היא צריכה להיות. אבל בכל אופן, אני מודה ומתוודה - קצת נגמר לי הכוח להתעסק במלחמות עריכה בערך הזה... יש כל כך הרבה ערכים עם טעויות קטנות וגדולות בוויקיפדיה העברית, אז מבחינתי מקסימום יהיה עוד אחד. שבת שלום וסופשבוע חמים שיהיה לך Face-smile.svg, Ravit - שיחה 17:43, 13 בדצמבר 2013 (IST)

הטילדה הרביעית - 28[עריכת קוד מקור]

הנושא הוא כללי. אשמח לכתבה במייל. בברכה, The Turtle Ninja - שיחה - אנימציה! 22:49, 24 באוקטובר 2013 (IDT)

תודה על ההזמנה, אבל כתיבה מסוג זה פחות מתאימה לי ולכישוריי המוגבלים Face-smile.svg בהצלחה! Ravit - שיחה 13:56, 27 באוקטובר 2013 (IST)

שלום רב רוית[עריכת קוד מקור]

סליחה על ההפרעה. רציתי לשאול כיצד היית מגדירה בתמצית "משקפיים ורודים" (עבור פירושונים משקפיים). תודה רבה ושבוע טוב David.r.1929 - שיחה 13:32, 27 באוקטובר 2013 (IST)

ממש לא מפריע. אבל אני לא בטוחה שאני מבינה - אתה מתכוון למשהו כמו "ביטוי שנועד לתאר דרך התבוננות חיובית יחסית על העולם"? Ravit - שיחה 13:56, 27 באוקטובר 2013 (IST)
תודה. כן, עם אידיאליזציה, התבוננות שמחה ואינפנטילית? David.r.1929 - שיחה 14:27, 27 באוקטובר 2013 (IST)
זו כבר פרשנות שלך קריצה נראה לי שעדיף להשאיר את זה נייטרלי ככל האפשר, עם המילה "חיובית". אבל לשיקולך. Ravit - שיחה 14:38, 27 באוקטובר 2013 (IST)
סליחה מבוכה. צודקת. כותב את ההגדרה שלך ללא כל שינוי. אוקיי? David.r.1929 - שיחה 14:57, 27 באוקטובר 2013 (IST)

ועכשיו תורי[עריכת קוד מקור]

לבקש את דעתך בשיחת הערך "לקות למידה". Face-smile.svg. ‏Ben-Natan‏ • שיחה 21:11, 31 באוקטובר 2013 (IST)

תודה לך, עניתי שם. Ravit - שיחה 22:07, 31 באוקטובר 2013 (IST)

המקבץ השבועי: כבוד[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא כבוד. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 21:03, 2 בנובמבר 2013 (IST)

בקשה[עריכת קוד מקור]

היי רוית, תוכלי בבקשה לבדוק את הערך בקשה ? :) עשיתי קצת עריכה אבל בכל זאת אשמח אם מישהו שמבין קצת יותר בתחום יבחן את הערך. אליסף · שיחה 08:39, 4 בנובמבר 2013 (IST)

ברור, בבקשה :) ערכתי קצת, זה נראה לי בסדר. וברוך השב לפעילות מלאה ואינטנסיבית בוויקיפדיה, חסרת לנו Face-smile.svg. Ravit - שיחה 15:12, 4 בנובמבר 2013 (IST)
תודה רבה הסמקה אליסף · שיחה 15:15, 4 בנובמבר 2013 (IST)

הצייר היהודי רוברט פיקלני צייר צרפתי[עריכת קוד מקור]

שלום רב לך רוית. מצאתי חומר רב על הצייר היהודי צרפתי פיקלני כתבתי את הערך וכהכנסתי אותו במקום הערך הקיים זה לא נראה כמו שאר הערכים אני כתבתי בעבר הרבה ערכים כנראה ששכחתי איך עושים את זה הערך שכתבתי נמצא ב"שיחה" של הערך פיקלני רוברט אשמח אם תכניסי אותו כמו שצריך עם עריכה מתאימה מגיע לו לצייר שיהיה לו ערך מכובד יש שינו בתאריך הלידה וזה הנכון לפי ויקפדיה בצרפתית תודה רבה elmoznin - שיחה 18:37, 7 בנובמבר 2013 (IST)

תודה על הוספת המידע. אכן נדרשה קצת עריכה שלו. העברתי אותו לדף של הערך תוך מתן קרדיט לך בדף השיחה. תוכל אולי להיזכר קצת בסגנון העריכה בוויקיפדיה באמצעות מדריכי כתיבה כגון ויקיפדיה:צעד אחר צעד או ויקיפדיה:סגנון, ונשמח אם תוכל לשוב לפעילות ולהמשיך לתרום בסגנון זה בוויקיפדיה. בברכה, Ravit - שיחה 21:49, 7 בנובמבר 2013 (IST)

ברהמינים[עריכת קוד מקור]

שלום רוית. רוצה לכתוב פירושון. בזמן שהותי בהודו לפני כמה שנים טובות זוכר ששמעתי משהו על "בעיית הנשים הברהמיניות" (לא בטוח שאני כותב נכון - סליחה). דומני שהכוונה בסוציולוגיה לאותן נשים משכילות שמתקשות למצוא חתן מתאים. אולי את יכולה בבקשה לעזור - מהו המונח המדויק והגדרתו? תודה רבה, כל טוב David.r.1929 - שיחה 14:17, 9 בנובמבר 2013 (IST)

מתנצלת, לא מכירה כל כך את המושג. אני מניחה שאפשר להיכנס לערך ברהמה ולהתחיל להתגלגל ממנו לערכים אחרים, במיוחד בוויקי האנגלית. כך גם חיפוש בגוגל של Brahmin women problem מביא לכמה מאמרים שנראים מעניינים. אבל מה הקשר לכתיבת פירושון? באיזה מונח מדובר ואילו פירושים שונים יש לו? Ravit - שיחה 16:40, 9 בנובמבר 2013 (IST)
תודה, המונח ברהמן - רוצה לכתוב פירושון בדומה ל-en:Brahman (disambiguation).‏ David.r.1929 - שיחה 17:07, 9 בנובמבר 2013 (IST)
הבנתי. אכן קצת לא מוכר ומסובך מדי בשבילי Face-smile.svg. בהצלחה! Ravit - שיחה 17:53, 9 בנובמבר 2013 (IST)
תודה רבה רוית על הרצון לסייע. כל טוב ושבוע טוב! David.r.1929 - שיחה 18:03, 9 בנובמבר 2013 (IST)

המקבץ השבועי: אנימציה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא אנימציה. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 21:03, 9 בנובמבר 2013 (IST)

עזרה בהתאמת טקסט לעקרונות ויקיפדיה[עריכת קוד מקור]

לרוית שלום העליתי אתמול קטע בנושא קבוצות באלינט שכתבנו מלי הרצנו ואני. ראיתי את שמך בהערות ואני מבין שהפניית אותי לדפי מידע. ובהמשך היום קיבלתי הודעה שהדף הורד כיון שאינו תואם למקובל, לאורך המתאים וכדומה.

הייתי שמח לעזרתך להתאמת מה שהועלה כך שיתאים לכללים. הדף הינו בנושא קבוצות באלינט

הייתי רוצה להוסיף לינקים לאתר האיגוד האנגלי באותו נושא באנגלית, ולאתר של פרופסור בנימין מעוז המזכיר קבוצות אלו, ולאתר של מייקל באלינט.

איך ניתן להיעזר?

זו התגובה שקיבלתי למטה תודה ארי

תודה על תרומתך לוויקיפדיה. עם זאת, הערך קבוצות באלינט שכתבת אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה בשל נושאו, תוכנו או ניסוחו, או בשל היות הערך שכתבת קצר מדי מכדי להיות ערך אנציקלופדי. הערך שכתבת הועבר ממרחב הערכים אל משתמש:Ari Lauden/‏קבוצות באלינט. ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את הערך, ולשם כך מומלץ לקרוא את המדריכים הכתובים העוסקים בכתיבת ערכים חדשים: עקרונות וקווים מנחים מדריך לכתיבת ערכים סגנון תחביר עקרונות מיוחדים לשפה העברית שגיאות תרגום נפוצות אם ברצונך לקבל סיוע אישי מצוות החונכים, ניתן לפנות לחממה. לאחר שהערך יורחב ויתוקן וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה - רק אז ניתן יהיה להחזירו למרחב הערכים.Assayas • שיחה • 10:22, 9 בנובמבר 2013 (IST)

Ari Lauden (שיחה | תרומות | מונה) לא חתם/ה

שלום לך, וברוך הבא לוויקיפדיה. תודה רבה על כתיבת הערך החשוב. אכן היה צורך ב"וויקיזציה" של הערך - התאמתו לסגנון הכתיבה המקובל בוויקיפדיה, למשל ענייני ניסוח או הוספת קישורים פנימיים "כחולים" למונחים שונים לאורך הערך שיש להם ערך בוויקיפדיה. ערכתי את הערך בהתאם והעברתי אותו מדף הטיוטה שלך אל מרחב הערכים הראשי, תחת השם קבוצת באלינט. יש עוד כמה דברים שסימנתי לאורך הערך שאשמח אם תוכל לענות ולהוסיף שם לגביהם: המקור הביבליוגרפי ממנו ציטטת את מייקל באלינט בתחילת הערך; שמו הפרטי של פרופ' בריל (בפסקה האחרונה של הפרק "היסטוריה"); ובנוסף כתבת באמצע הסעיף על הטכניקה, דברים שאמר ג'ון סלינסקי בכנס באלינט - באיזו שנה היה הכנס, ואם אפשר אשמח אם יובא המקור הביבליוגרפי של הדברים הללו.
לגבי קישורים לאתרים נוספים - אלו קישורים חיצוניים. ניתן להוסיפם בסוף הערך באותה צורה בה הוספתי שם שני קישורים שראיתי לנכון להוסיף - עם סוגרים מרובעים: [כתובת האתר ... שם המאמר... ] . חשוב להוסיף קישורים שאינם פרסומיים (למשל לא לקשר לאתר פרטי של פרופ' בנימין מעוז אלא מקסימום למאמר פומבי שלו שמתאר את קבוצות באלינט), וקישורים שרלוונטיים לנושא הספציפי של הערך (למשל לא קישור לאתר הכללי של מייקל באלינט כי זה לא ערך על האיש, אלא לעמוד ספציפי באתר שלו שמתאר את קבוצות באלינט).
אשמח לסייע בכל שאלה ובכל בעיה טכנית אם תיתקל. תוכל לכתוב לי כאן, בלחיצה על "עריכת קוד מקור" בראש פסקה זו.
שוב תודה, והמשך תרומה נעימה בוויקיפדיה, Ravit - שיחה 14:01, 10 בנובמבר 2013 (IST)

לרוית ואסאיאס שלום תודה על העזרה. אחפש את המידע לגבי מה שהצעת . בברכה ארי Ari Lauden - שיחה 01:03, 20 בנובמבר 2013 (IST)

ותודה גם ממני....(-:Assayas שיחה 16:08, 10 בנובמבר 2013 (IST)

תודה לך[עריכת קוד מקור]

שלום, רווית, אני מודה לך על העריכה בערך חיים בלמקר כולל במציאת הקישור הנכון לראיון עם בלמקר. לאחרנה מאז שאני עורך בMozilla לא יודע איך לקשר למסמכים מסוג זה. אולי אנסה מתוך internet microsoft. ‏ Ewan2 - שיחה 22:38, 12 בנובמבר 2013 (IST)

אין בעד מה Face-smile.svg. זה לא קישור מושלם, אני בטוחה שיש דרך לקשר למסמך ה-word עצמו, אבל זה פיתרון סביר לבינתיים. בגוגל-כרום אני מוצאת את זה באמצעות המילים "עותק שמור" כשמחפשים בגוגל את המאמר, במוזילה אני לא יודעת איפה מוצאים את זה. Ravit - שיחה 22:45, 12 בנובמבר 2013 (IST)

המקבץ השבועי: IWW[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא IWW. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 21:02, 16 בנובמבר 2013 (IST)

יצרתי ערך והוא אינו מופיע בחיפוש[עריכת קוד מקור]

שלום רוית

יצירת את הערך חיים בלמקר אני רואה את התוכן אך כשאני מבצע חיפוש אינני מוצא את הערך. שנית העלתי תמונה והיא אינה מופיעה.

אודה באם תוכלי להנחותני או לבדוק את הנ"ל.

בתודה מראש. חיים בלמקר - שיחה 08:28, 17 בנובמבר 2013 (IST)

שלום לך, וברוך הבא לוויקיפדיה. אצלי דווקא אין בעיה לראות את הערך חיים בלמקר בתיבת החיפוש בוויקיפדיה למעלה, ואפילו בחיפוש בגוגל הוא כבר מופיע (לוקח לזה כמה ימים להתעדכן בד"כ, יכול להיות שבבוקר כשכתבת לי זה עוד לא התעדכן).
לגבי התמונה - לצערי אני לא רואה איפה העלית אותה, האם השתמשת בקישור מיוחד:העלאת קובץ לשרת? נסה ללחוץ עליו ולפעול לפי ההוראות בו ובעזרה:העלאת תמונה חופשית. אם תסתבך, אשמח לעזור - אתה מוזמן לשלוח לי אימייל עם התמונה בלחיצה על "שליחת דואר אלקטרוני למשתמש זה" בצד ימין תחת הכותרת "כלים". בוויקיפדיה מקפידים על זכויות יוצרים, לכן נשמח אם תעלה או תשלח תמונה שאתה בעל זכויות היוצרים עליה ומצהיר כי אתה מוכן להעלותה תחת רישיון חופשי כגון CC-BY-SA-3.0.
תודה ובהצלחה, Ravit - שיחה 13:14, 17 בנובמבר 2013 (IST)
מצאתי את התמונה בויקישיתוף והוספתי אותה לערך. הניסיון ב-OTRS כבר הכשיר אותי לצפות מה עשה העורך החדש ולמצוא את התמונה. Face-smile.svg. שימי לב שחיים בלמקר נרשם בשני שמות משתמש, עברית ואנגלית. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 13:33, 17 בנובמבר 2013 (IST)
מעולה, תודה רבה על עזרתך חנה! Ravit - שיחה 16:49, 17 בנובמבר 2013 (IST)

זקוקה לעזרה דחופה!! (אני על סף ייאוש...)[עריכת קוד מקור]

שלום רוית,

אני ויקיפדית ירוקה וטרייה. אני עובדת במוזאון על התפר, והמנהל שלי- רפי אתגר- ביקש שאפתח לו דף בויקיפדיה. פתחתי דף טיוטא, שאותו אני עורכת בצעדי צב... אתה יכול להיכנס ולראות את הדף: משתמש:Eofir2013/רפי אתגר


אתמול העליתי לויקישיתוף מספר אימג'ים של כרזות וכריכות ספרים שרפי אתגר עיצב, ויש לו עליהם זכויות יוצרים מלאות. כשהגדרתי את סטטוס הזכויות של האימג'ים, הגדרתי שהם נעשו על ידי שם המשתמש שלי- שכן אני פועלת באישורו והוראתו של רפי אתגר.

למרבה התסכול מחקו לי את כל האימג'ים. אני לא יודעת מה לעשות. אני חייבת להעלות גלריית תמונות ולא מצליחה להבין איפה טעיתי?!?

נא עזרתך בהקדם.

תודה, עינת

--Eofir2013 - שיחה 12:48, 18 בנובמבר 2013 (IST)

רוית, עינת פנתה גם בדף שיחתי הסברתי לה מה עליה לעשות, אין צורך שתטפלי בנושא. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 13:26, 18 בנובמבר 2013 (IST)
תודה רבה על עזרתך חנה. עזרתי קצת בעריכה של הערך עצמו. Ravit - שיחה 20:54, 18 בנובמבר 2013 (IST)
זאת הייתה מצווה Face-smile.svg. גם אני ערכתי קצת. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 22:51, 18 בנובמבר 2013 (IST)

אשמח לעזרה[עריכת קוד מקור]

היי רוית! כתבתי עכשיו ערך והוא נמצא בטיוטה (https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%D7%A9%D7%AA%D7%9E%D7%A9:Bzel/%D7%91%D7%A6%D7%9C%D7%90%D7%9C_%D7%9B%D7%94%D7%9F) אשמח לקבל ייעוץ מה עליי לעשות בכדי לוודא שהערך יהיה קביל לויקיפדיה מדובר באדם שתרם רבות ואף חוצה את גבולות המחשבה ודואג לשלב אנשים בקהילה ובכח העבודה...

תודה! Bzel (שיחה | תרומות | מונה) לא חתם/ה

שלום לך, וברוך הבא לוויקיפדיה. תודה על הערך שכתבת, ראיתי שהשתדלת לכתוב לפי כללי הכתיבה המקובלים בוויקיפדיה, וכל הכבוד על כך. ערכתי את הערך עוד קצת כך שיתאים לסגנון המקובל כאן, בעיקר ענייני ניסוח, יצירת פתיח לערך, הכנסת חלק מהקישורים החיצוניים למקומות הנכונים בטקסט, והסרת קישורים פחות מקובלים כגון קישור לבלוג וקישור למאמר שכהן לא היה מעורב בו.
בגדול, כרגע הערך בשל לעבור מהטיוטה למרחב הערכים בוויקיפדיה. עם זאת, לפני שאעביר אותו לשם, עליי לציין כי נראה שפועלו של מר כהן מוערך וחשוב (ובנימה אישית - שמחתי לקרוא עליו ואני מעריכה מאוד את דרכו), אך לא בטוח שהוא בעל חשיבות אנציקלופדית מספקת כדי להופיע כערך בוויקיפדיה. גם אם הוא יעבור לשם, עשוי להתפתח דיון או ויכוח בדף השיחה שלו לגבי חשיבותו האנציקלופדית, דבר שעלול להיות לא נעים עבורך, ובסופו של דבר ייתכן כי הערך יימחק. מניסיוני רוב הסיכויים שהערך יישאר, אך זה לא ודאי. אתה מוזמן לקרוא על כך עוד בדף ויקיפדיה:חשיבות אנציקלופדית, ולשקול אם מתאים לך להמשיך בכל זאת ולהעבירו למרחב הערכים הראשי. אם תציין כאן שכן, אעביר אותו (גם אתה יכול להעביר בעצמך לאחר 4 ימי ותק בוויקיפדיה, בלחיצה על לשונית המשולש הקטן למעלה וכפתור "העברה"). אשמח לסייע בכל שאלה. בברכה, Ravit - שיחה 00:36, 20 בנובמבר 2013 (IST)

איזו תשובה מפורטת ומושקעת! תודות גם על העזרה בעריכה!!! אנא העבירי אותו ואקווה שיישאר, לטעמי מדובר על פועלו של אדם שחשוב כי יפורסם עליו ושיהיה מובן לכל את שעשה. אשמח לגיבוי ממך במידה ויועלה למחיקה... --Bzel - שיחה 23:19, 20 בנובמבר 2013 (IST)

אין בעד מה. העברתי את הערך תחת השם בצלאל כהן. בברכה, Ravit - שיחה 11:28, 24 בנובמבר 2013 (IST)

הטילדה הרביעית[עריכת קוד מקור]

טילדה חדשה יצאה ממכבש הדפוס! הטילדה הרביעית חוזרת עם שאלות, מפגשים ותובנות חדשות
ויקיפדיה כתרפיה • על תחרות הכתיבה • מיזמים בפוקוס • דרושים ויקיגמדים • הידעת? ויקיפדיה • קרב איגרוף: סימפסון נגד הומר סימפסון • תשחץ ויקיפדיה
HatildaHarviit-chrom.png

כתבתי ביכורים[עריכת קוד מקור]

היי רוית, כתבתי את מה שביקשת ממני בדף השיחה שלי, את מוזמנת לראות ולהגיב. קרוקס שיחה 19:14, 23 בנובמבר 2013 (IST)

מגי רוזוול[עריכת קוד מקור]

כתבת "הסימפסונים" במקור "משפחת סימפסון", שזהו שם הסדרה בישראל. The Turtle Ninja - בר המשקאות של מו סיזלאק - בואו לצטט את האנימציה! 20:18, 23 בנובמבר 2013 (IST)

זה שם ידוע יחסית של הסדרה ודף הפניה לגיטימי. אם מפריע לך מאוד, אתה מוזמן לשנות כמובן. בברכה, Ravit - שיחה 11:28, 24 בנובמבר 2013 (IST)

המקבץ השבועי: חנוכה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא חנוכה. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 21:02, 23 בנובמבר 2013 (IST)

כוכב בשבילך![עריכת קוד מקור]

Original Barnstar Hires.png הכוכב המקורי
תודה על אמא ג'ונס וכל התרומה שלך לשיפור הערכים הקיימים בנושא "פועלי התעשחיה של העולם" ;) גארפילד - שיחה 10:44, 24 בנובמבר 2013 (IST)
אין בעד מה, היה לי מעניין. Ravit - שיחה 11:28, 24 בנובמבר 2013 (IST)

המקבץ השבועי: אתרי מורשת - מוזיאונים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא אתרי מורשת - מוזיאונים. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 21:02, 30 בנובמבר 2013 (IST)

עזרה -[עריכת קוד מקור]

אם תוכלי לעזור לי קצת... אז תעזרי בבקשה אוקיי מה שאני צריך: בקובץ הזה (Button small.png) הכתובת שלו היא http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/58/Button_small.png מה שאני רוצה לעשות זה איכשהו לשנות אותה שבמקום commons יופיע he כמו לדוגמא בקובץ הזה (Button definition list.png) שכתובתו היא http://upload.wikimedia.org/wikipedia/he/d/d3/Button_definition_list.png

מאד יודה לך אם תצליחי לעזור לי. 79.182.194.142 21:30, 1 בדצמבר 2013 (IST)

זה בלתי אפשרי לאור זה שקובץ אחד נמצא על שרתי ויקישיתוף והקובץ השני, על שרתי ויקיפדיה העברית. מכאן ההבדל בכתובת המביאה לקבצים - הפנייה למקום אחר. מה זה בעצם משנה? באיזה מקרה נתקלת בבעייה? Ldorfmanשיחה 01:38, 2 בדצמבר 2013 (IST)
מה שלירון אמר (תודה לך). מהי הבעיה? אולי נוכל לעזור בדרך אחרת. Ravit - שיחה 17:53, 2 בדצמבר 2013 (IST)
יש אתר פארודי בשם איןציקלופדיה, שסרגל העזרים שלו כולל תמונות שלא עובדות. 79.182.194.142 14:24, 3 בדצמבר 2013 (IST)
אכן חסרים שם כמה אייקונים, במיוחד של גדלי אותיות. אני לא מבינה בזה מספיק, כתבתי הודעה בויקיפדיה:דלפק ייעוץ, החשוף לעורכים רבים המבינים בעניינים טכניים כאלו, ואני מקווה שיוכלו לעזור. Ravit - שיחה 16:56, 3 בדצמבר 2013 (IST)

כוכב לחבר בצוות![עריכת קוד מקור]

Team Barnstar Hires.png כוכב הצוות
תודה רבה על עזרתך Israelshta - שיחה 21:04, 3 בדצמבר 2013 (IST)

עזרה בעיצוב גלריית תמונות[עריכת קוד מקור]

רוית יקרה,

ראשית כל, אני רוצה מאוד להודות לך על עזרתך :) לפני כשבוע סייעת לי רבות לערוך את דף של רפי אתגר, שנמצא אצלי בסטטוס של טיוטא, כי אנחנו עדיים עובדים עליו:

משתמש:Eofir2013/רפי אתגר

כפי שאת רואה, העליתי לדף של רפי גלריית אימג'ים, אבל אני ממש מתקשה לעצב אותה כרצוני.

האם תוכלי לעזור לי???

ניסיתי להיעזר בדף ההוראות לעיצוב תמונות, אבל לא ממש הסתדרתי:

1. אני צריכה שגלריית התמונות "תעלה למעלה" כך שהיא תעמוד מימין ובמקביל לרשימת התערוכות.

2. אני גם צריכה שכל תמונה בגלריה הזו תמוסגר במסגרת עדינה. בעברית המסגרת הזו מוגדרת כ"גבול", אבל לא הצלחתי להבין איפה בדיוק לכתוב את זה, וכל ניסיונותי למסגר את האימג'ים העלו חרס..

3. האם יש אפשרות לצמצם את המרווחים בין האימג'ים בגלריה, כך שיהיו קטנים יותר?

אשמח מאוד לעזרתך, כי אני על סף להרים ידיים סופית.

שיהיה חג חנוכה שמח. בהערכה רבה, עינת --Eofir2013 - שיחה 17:11, 4 בדצמבר 2013 (IST)

ניסיתי גם אני כל מיני דברים, אבל לא הצלחתי. פניתי לעזרה בויקיפדיה:דלפק ייעוץ#אתגר (תרתי משמע :) ) בעיצוב גלריית תמונות, ואני מקווה שיהיו ויקיפדים בעלי כישורים טכניים טובים ממני שיוכלו לסייע. Ravit - שיחה 20:29, 4 בדצמבר 2013 (IST)
טיפלתי ב1. לגבי 2 ו3- הדרכים הפשוטות לעצב גלריה מופיעות בעזרה:גלריית תמונות, אפשר להשיג עיצובים נוספים באמצעות טבלה ועיצוב פרטני של כל תמונה, אבל זה יוצר חוסר סטנדרטיות וזה יחסית מסובך אז עדיף לדעתי לבחור באחד העיצובים של גלריה (או mode=nolines או ללא למשל). בברכה, ערן - שיחה 07:20, 5 בדצמבר 2013 (IST)
תודה רבה ערן. Ravit - שיחה 20:32, 5 בדצמבר 2013 (IST)

המקבץ השבועי: משחקי מחשב[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא משחקי מחשב. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 21:02, 7 בדצמבר 2013 (IST)

נדמה היה שאת אחראית במידת מה למקבצים השבועיים, אז לתשומת ליבך שלמקבץ של השבוע אין תקציר, בברכה, Nurick - שיחה 16:19, 8 בדצמבר 2013 (IST)
תודה לך, יצרתי את התקציר, אם כי כל אחד יכול לעשות זאת. לילה טוב, Ravit - שיחה 22:16, 8 בדצמבר 2013 (IST)

מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ![עריכת קוד מקור]

רק רציתי לאחל לך מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! להולדת בתך. כל טוב. וסליחה על האיחור Azriel1953שיחה • ח' בטבת ה'תשע"ד • 17:07, 11 בדצמבר 2013 (IST)
תודה רבה לך!! ראיתי שנעלמת קצת ולא ערכת כבר כחודשיים בוויקיפדיה, אני מקווה שתחזור לפעילות Face-smile.svg. שיהיה לך סופשבוע חמים ונעים, Ravit - שיחה 18:15, 13 בדצמבר 2013 (IST)

אולי בא לך[עריכת קוד מקור]

הי רוית. במסגרת מטלה אקדמית בלימודי נשים בחיפה נכתבה גם הטיוטה משתמש:Halahazar/טיוטה על לילה אחמד סופרת מצרית. הדף נזנח על ידי הכותבת. הוא דורש עוד קצת שכתוב ועריכה לכן לא העברתי למרחב הערכים. אשמח אם תעברי עליו תשלימי את מה שנדרש ולאחר מכן תעבירי. תודה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 15:25, 12 בדצמבר 2013 (IST)

בכיף, טופל Face-smile.svg. ערך חשוב. המשך סופשבוע נפלא, Ravit - שיחה 19:09, 14 בדצמבר 2013 (IST)
תודה רבה לך, היה לי חבל על שהערך הזה יישאר בטיוטה אני עסוקה עכשיו עם המלכות התלמיות ומלכי תלמי, משפחה מטורפת תאבת כוח שכל אחד היה עסוק בלהילחם באחיו ולהרוג אחד את השני. זה מה שיוצא מנישואי קרובים. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 19:14, 14 בדצמבר 2013 (IST)
כל הכבוד, חתיכת פרויקט. מקווה שתצליחי לשרוד בשלום את הקרבות. ;) Ravit - שיחה 19:32, 14 בדצמבר 2013 (IST)

המקבץ השבועי: דיסני - 3[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא דיסני - 3. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 21:02, 14 בדצמבר 2013 (IST)

היי Ravit[עריכת קוד מקור]

היי Ravit,למה זה לא נותן לי לשים בעמוד Doo-Wops & Hooligans הערות? תודה מראש. Brunoisrael - שיחה 17:49, 15 בדצמבר 2013 (IST)

כי שכחת להכניס בסוף הערך את הפרק "הערות שוליים", שמתחתיו צריך להוסיף את התבנית {{הערות שוליים}}. עשיתי זאת עכשיו. אגב, נראה לי גם שאיפשהו במהלך העבודה שלך נעלמו הקטגוריות של הערך, שאמורות להופיע בתחתית ("אלבומי 2010" ו"אלבומי בכורה"), אולי מחקת אותן בטעות, בכל אופן החזרתי אותן. בהצלחה בהמשך עבודתך על הערך! Ravit - שיחה 21:48, 15 בדצמבר 2013 (IST)

היי רוית[עריכת קוד מקור]

בערך העוסק בג'רום ברונר שינית את המילה "אמריקני" ל"אמריקאי". לפי בדיקה שעשיתי, מבחינה תקנית נכון לכתוב אמריקני. תודה, מני

קודם כל, תודה לך על כתיבת הערך ג'רום ברונר; תחום הפסיכולוגיה בוויקיפדיה צמא לוויקיפדים המבינים בתחום כדי לשפר אותו. לשאלתך - למיטב ידיעתי שתי הצורות מקובלות לחלוטין בשפה העברית, ויש דעות שטוענות שאומרים אמריקאי על אדם ואמריקני על עצם או ארגון (ולכן שיניתי); כבר היו על כך המון דיונים בוויקיפדיה (דוגמא 1, דוגמא 2) והוחלט שלא ננקוט בגישה אחידה כאן כי שתי הצורות תקינות. אז אם מפריע לך ואתה רוצה, אתה יכול להחזיר ל"אמריקני", לא קריטי לי.
אגב, טיפ קטן: בסוף קטע שנכתב בדפי שיחה, נהוג "לחתום" באמצעות הקלדת ~~~~ (ארבעה סימני טילדה), שהופכים ל"חתימה" עם שמירת הדף. לחלופין, ניתן להשתמש בכפתור חתימה: חתימה. הוספת החתימה נדרשת כדי שנבין בקלות מיהו הכותב של כל קטע בדף ולכן, חשוב להקפיד עליה. בברכה, Ravit - שיחה 16:36, 16 בדצמבר 2013 (IST)

המקבץ השבועי: משחקים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא משחקים. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 21:02, 21 בדצמבר 2013 (IST)

הבעת תודה - מקבץ שבועי[עריכת קוד מקור]

רוית שלום, כבר שבועיים רציתי להביע את תודתי על היוזמה שלך בנוגע ל"מקבץ השבועי". בתחילת המיזם הייתי סקפטי שהוא יצליח ומידי פעם תרמתי לו את תרומתי הצנועה על ידי כתיבת ערך באותו נושא. אך המקבץ מלפני שבועיים על משחקי מחשב עורר בי את געגוע למשחקי המחשב ששיחקתי בצעירותי ופיניתי לי זמן (מצרך בעייתי אצלי בתקופה האחרונה) כדי לכתוב על המשחקים ששיחקתי. לצערי הייתי היחידי באותו שבוע שכתב ערך חדש (אפילו שניים) עליהם הוספתי שכתוב ערך נוסף. בכל מקרה, רציתי להודות לך על המיזם המבורך ולחזק את ידיך להמשיך לפתח אותו. תודה, יונה ב. - שיחה 13:28, 25 בדצמבר 2013 (IST)

תודה רבה לך! מחמם את הלב לקרוא הודעה כזו הסמקה. האמת היא שאת המקבץ הספציפי על משחקי מחשב כתבה משתמשת:Chenspec, ומגיע לה הרבה תודה על כך (חן, אם את קוראת פה אז תודה!). חבל שלא נכתבו עוד ערכים במקבץ באותו שבוע, זה קורה לפעמים, אבל נכתבו שני ערכים נוסטלגיים טובים שלך, ושופרו עוד כמה ערכים, ולשמחתי לא רק על ידך ועל ידי. אגב, אני באמת לא עושה הרבה במיזם. אני שמחה שמצאת יותר זמן לאחרונה לתרום למיזם (ראיתי שהגבת גם לגבי עבמולוגיה), על גיחות כאלו המיזם בנוי לא מעט לדעתי. אתה מוזמן להמשיך ולתרום לו, במגבלות הזמן שלך כמובן. שיהיה לך יום נפלא Face-smile.svg, Ravit - שיחה 16:38, 25 בדצמבר 2013 (IST)
הבעת התודה היא על התחזוקה של המיזם גם אם לא את יוצרת את המקבץ לכל השבועות. בלעדיך, לא בטוח שמיזם כזה היה חי וקיים. לדעתי המיזם לא מוכר מספיק לעורכים חדשים. כדאי אולי לכתוב כתבה על המיזם לגיליון הבא של "הטילדה הרביעית" כדי ליחצן אותו קצת. יונה ב. - שיחה 17:43, 25 בדצמבר 2013 (IST)
האמת היא שזה רעיון לא רע. אני לא משהו בסוג כזה של כתיבה, אבל אנסה. תודה לך! Ravit - שיחה 19:10, 25 בדצמבר 2013 (IST)
מצטרף ליונה! עכשיו כשסיימתי עם התחרות ואני יותר רגוע, אני מבטיח להתחיל להשתתף במיזם. Yoav Nachtailer - שיחה 19:12, 25 בדצמבר 2013 (IST)
תודה על הסבת תשומת הלב! אני אפילו לא הייתי מודע למיזם - אז תודה גם ממני, על היוזמה! אלדדשיחה 19:24, 25 בדצמבר 2013 (IST)
באמת? אבל הוא מככב כבר כמה חודשים בטבלה שבראש רשימת המעקב/שינויים אחרונים מצד שמאל... בכל אופן, תודה לשניכם, ברוכים הבאים ותהנו מהמיזם :) Ravit - שיחה 22:50, 25 בדצמבר 2013 (IST)
ראיתי אותו, אבל רק עכשיו אני ממש מודע לו :) עכשיו גם אכנס. אלדדשיחה 22:55, 25 בדצמבר 2013 (IST)

איזה כיף Face-smile.svg - קיבלתי הודעה אוטומטית שהזכירו אותי בדף שיחה (מסתבר שיש דבר כזה עכשיו) וגיליתי שיחה מאוד נחמדה! העתקתי את הטבלה שבדף המיזם לאקסל ולפי מה שהוא אומר בכל שבוע בממוצע נכתבים כ- 5 ערכים חדשים וכ- 6 נערכים. קודם כל זה מאוד יפה! וכאן אני רוצה לשבח בפומבי את רוית גם על תחזוקת מיזמים וגם על סיוע נדיב לעורכים אחרים וגם על קידום של יוזמות חדשות! זה לא ברור מאליו וזה מאוד עושה חשק להמשיך ולתרום בויקיפדיה. חוץ מזה, אני חושבת שצריך להתייחס לנקודה שיונה העלה על ערכים שלא זוכים להתייחסות במסגרת המקבצים. מקבץ שבועי כשמו כן הוא ואנשים שלא מתפרנסים מויקיפדיה עסוקים במחויבויות שונות ומטבע הדברים לא תמיד מצליחים להתפנות. למשל דווקא עכשיו כשמתפרסמים כמה מקבצים שאני יזמתי יש לי תקופה עמוסה ולא ממש הצלחתי לפנות להם זמן. אני מניחה שאני לא היחידה שזה קורה לה. אומנם תמיד אפשר לגשת למקבצים הישנים דרך דף המיזם (מה שאני עושה לפעמים), אבל ככל שחולף הזמן פחות סביר שזה יקרה. יש מקום לדעתי לעשות מדי פעם מקבצי ארכיון, אחרי שהורידו מהם את הערכים שכבר לא צריכים התייחסות והוסיפו חדשים עם צריך. אפשר להגביל את זה למספר כלשהו של חודשים אחורה כדי לא למחזר מדי, או ללכת מהסוף להתחלה של הרשימה בסדר כרונולוגי. זה יכול להתאים לתקופות שבהם אין רעיונות למקבצים חדשים כדי למנוע "חורים" בלוח השיבוצים של המיזם. מה דעתכם? Chenspec - שיחה 17:05, 27 בדצמבר 2013 (IST)

תודה רבה חן, ריגשת אותי Face-smile.svg. איזה יופי שעשית סטטיסטיקה כזאת, כיף לגלות שבממוצע יש לא מעט ערכים ועריכות מדי שבוע (אם כי אני מניחה שיש הטייה קלה כי המקבצים של החודשים הראשונים של המיזם משכו הרבה יותר כותבים מאשר אלו של השנה האחרונה למשל, אבל עדיין לפעמים צצים מקבצים שמפתיעים לטובה). לגבי מקבצים ישנים - זה רעיון טוב שכבר בוצע מספר פעמים; למשל בעוד מספר שבועות (בט"ו בשבט) יתקיים מקבץ "יער וחורש - 2" שכבר התקיים לפני כשנתיים וחצי, והוסרו ממנו הערכים שנכתבו אז והוספו כמה חדשים. קל למדי לבנות מקבץ כזה, ואת מוזמנת להצטרף ולעשות זאת מדי פעם. ספציפית לגבי משחקי מחשב, בהחלט אפשר לדעתי להחזיר את המקבץ בעוד 3-4 חודשים נגיד.
מקווה שתעבור בקלות התקופה העמוסה שיש לך לאחרונה, ושיתפנה לך זמן לנוח וגם קצת להמשיך וליהנות בוויקיפדיה :) . סופשבוע נעים, Ravit - שיחה 22:48, 27 בדצמבר 2013 (IST)

הודעתך בדף השיחה שלי[עריכת קוד מקור]

שמחתי לקבל את הודעתך בדף השיחה שלי. אשמח מאוד להשתתף בפרויקט. אבל לא הבנתי משהו: אחרי שאני כותב את הדף איך אני מציג אותו בפרויקט? --עומר מימון - שיחה 19:39, 25 בדצמבר 2013 (IST)

נ.ב את האמת זאת לא השנה הראשונה שלי בויקיפדיה, היה לי משתמש שפתחתי ביוני 2011. --עומר מימון - שיחה 19:40, 25 בדצמבר 2013 (IST)
טוב לדעת, מה היה שם המשתמש הישן? השאלה היא רק האם אתה מרגיש שהפעילות שלך הייתה ב-2011 אינטנסיבית באותה מידה כמו עכשיו. אם לא, אז זה בסדר, כבר השתתפו בעבר בפרויקט משתמשים שעיקר פעילותם הייתה בשנה האחרונה. תוכל לכתוב בדף הטיוטה, ואז אני מעבירה את הדף ל"מרחב ויקיפדיה" הכללי ב-1 בינואר, להנאת כלל הקוראים בדף ויקיפדיה:ביכורים. תודה על ההיענות! Ravit - שיחה 20:29, 25 בדצמבר 2013 (IST)
המשתמש הישן לא חשוב לי והפעילות איתו לא הייתה מאוד אינטנסיבית. לגבי דף הביכורים אני אשתדל להגיש אותו כמה שיותר מוקדם עד ה-1 לינואר --עומר מימון - שיחה 23:20, 25 בדצמבר 2013 (IST)
זה לא עבודה להגשה בבי"ס :) בלי לחץ, מקסימום אפשר בחודש הבא. תודה רבה לך! Ravit - שיחה 23:29, 25 בדצמבר 2013 (IST)
אוקיי אין לחץ (: ובבקשה

כוס שוקו חם בשבילך![עריכת קוד מקור]

Tasse de chocolat.png את פשוט אדירה. מעריך מאד את עזרתך במיזם השבועי. באופן כללי תמיד משמח לפגוש משתמש שיוזם ותורם גם אם היוזמה אינה שלו, בצניעות ובשקט וביעילות. דעי לך שאני באמת מעריך מאד את עזרתך. Face-smile.svg גארפילד - שיחה 22:55, 25 בדצמבר 2013 (IST)

הסמקה תודה רבה לך. ותודה על הצעת המקבץ המעניין! Ravit - שיחה 23:02, 25 בדצמבר 2013 (IST)

המקבץ השבועי: נעליים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא נעליים. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 21:02, 28 בדצמבר 2013 (IST)