שיחת משתמשת:Shalmit

  מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

  בעקבות הסדנא בספרייה הלאומית[עריכת קוד מקור]

  שלום רב, שמחנו שחזרה לערוך בוויקיפדיה. אנו מקווים שתהפכי להיות חלק מהקהילה. נשמח לסייע בכל דבר ועניין. לסטר - שיחה 14:04, 22 בינואר 2014 (IST)[תגובה]

  עוגיה בשבילך![עריכת קוד מקור]

  Choco chip cookie.png חזרה נעימה לסטר - שיחה 14:05, 22 בינואר 2014 (IST)[תגובה]

  קן ואטאנבי[עריכת קוד מקור]

  כדי לשנות את שם הערך, צריך לדון בדף השיחה. בכל מקרה, ככה לא משנים את שם הערך - צריך להעביר אותו לשם החדש - לא רק לשנות את הטקסט. אחרת שם הערך יקרא קן ואטאנבי, והטקסט יקרא לו קן ואטאנבה. אריה ה. - שיחה 20:48, 2 במרץ 2015 (IST)[תגובה]

  לא ברור לי איך כותבים בדף שיחה ואיך משנים את שם הערך. אנא טפל בכך בעצמך, כי אני רואה דברם אחרת אבל אין לי עניין לריב איתך. אתה רוצה להשאיר טעויות בערך, תמשיך למחוק תיקונים.

  שיחה:סוקנובו נישיקאווה[עריכת קוד מקור]

  שלום שלמית, ראי בבקשה את ההערות לערך שכתבתי בדף השיחה, כולל בעיית שמו של הערך. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 18:06, 23 ביוני 2015 (IDT)[תגובה]

  טיוטה גנוזה[עריכת קוד מקור]

  שלום Shalmit, נראה שמספר דפים שבהם כתבת או ערכת בעבר עדיין נמצאים במצב טיוטה ולא נערכו זמן רב: טיוטה:סוזוקי הארונובו.

  דפי טיוטה אינם נגישים כמו ערכים רגילים לכלל הקוראים, ולכן חשוב לנו לוודא שהם לא נשכחו ללא סיבה. נודה לך אם תקדיש מספר דקות מזמנך לטיפול בהם:

  • אם הטיוטה מוכנה להיות ערך של ממש בוויקיפדיה, אנא פנו לויקיפדיה:העברת דפי טיוטה ובקשו עזרה בהעברת הטיוטה, או העבירו אותה בעצמכם. כך כלל הקוראים יוכלו להנות מערך חדש!
  • אם הטיוטה בעבודה אתם מוזמנים להמשיך לשפר אותה. אם אתם זקוקים לעזרה בהשלמתה אנא פנו לדלפק הייעוץ לעזרה או לחממה לבקשת ליווי אישי. אל תתביישו לבקש עזרה, עורכים רבים ישמחו לסייע.
  • אם הטיוטה כבר עברה למרחב הערכים, רק בשם אחר, אנא בקשו בויקיפדיה:בקשות ממפעילים למזג או למחוק אותה. לא לשכוח לציין את שם הדף הקיים במרחב הערכים ושם הטיוטה.
  • אם ההחלטתם לוותר על כתיבת הדף אנא בקשו את מחיקתה בויקיפדיה:בקשות ממפעילים.
  • אם אינכם הכותבים העיקריים של הטיוטה, אנא הפנו את ההודעה לכותבה במידה ולא קיבל הודעה זו.

  תודה, EranBot - שיחה 17:07, 23 ביוני 2017 (IDT)[תגובה]