שיחת משתמש:אבגמד

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, אבגמד, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
שמזן#שיחהערכי בראבו • 16:43, 5 במרץ 2017 (IST)

אזהרה[עריכת קוד מקור]

התנהגות של ביטול עריכות אחרי שביטלו לך לא מקובל בויקיפדיה. אם תמשיך לפעול בצורה כזאת תיחסם.

ולעניינינו - לטאות הכוח הן קניבליות בהחלט, ראה [בתמונה הבאה https://blogs.scientificamerican.com/tetrapod-zoology/files/2012/05/perentie-eats-panoptes-600-px-May-2012-tiny.jpg]. משתמשון - שיחה 22:52, 18 באוקטובר 2017 (IDT)

כל הכבוד על תיקון הקישורים[עריכת קוד מקור]

Kindness Barnstar Hires.png

שמתי לב לתרומתך הרבה לתיקון קישורים חיצוניים שבורים בוויקיפדיה, ורציתי להביע את הערכתי. תודה רבה!
בברכה, אוריאל, Orielno - שיחה 23:05, 30 בנובמבר 2017 (IST)

מצטרף לברכות. את הקישור שתיקנת עכשיו בערך של אשר חירם ניסיתי לתקן בעצמי ללא הצלחה. אני בדיוק באמצע לכתוב על חירם למקום אחר ופתאום צצת עם התיקון הזה. תודה. דוידודשיחה • י"ט בכסלו ה'תשע"ח • 00:48, 7 בדצמבר 2017 (IST)
מצטרף לברכות, אבל לדעתי עדיף שלא היית מוחק את ההתראה בדף השיחה אלא מוסיף שורה כי תוקן על ידך.--כ.אלון - שיחה 19:15, 23 בפברואר 2018 (IST)

תודה על הגמדות[עריכת קוד מקור]

תודה על עבודת הגמדות. אמא של גולן - שיחה 12:29, 8 באוגוסט 2018 (IDT)

יוסף נאור[עריכת קוד מקור]

הי, בערך יוסף נאור עשית ויקיזציה, אבל גם מחקת את פרק לקריאה נוספת. האם התכוונת גם למחיקה של הפרק? בברכה אמא של גולן - שיחה 12:32, 2 בדצמבר 2018 (IST)

אמא של גולן כן, ההערה שהוספתי "6 אהוד יונאי, עליונות אווירית: סיפורו של חיל האוויר הישראלי; עריכה ותרגום: יפתח ספקטור, ירושלים: כתר, 1995, עמ' 240. (על פלד ויחסו לנאור)" מכילה את הטקסט שהופיע בפרק לקריאה נוספת ולכן מייתרת אותו אבגמד - שיחה 16:05, 28 בדצמבר 2018 (IST)

נשמח להכיר[עריכת קוד מקור]

Crystal Clear app Login Manager.png
שלום אבגמד,

תודה על כתיבתך בוויקיפדיה. לרשותך עומד דף המשתמש, שבו ביכולתך להציג את עצמך ואת תחומי העניין שלך. אין עניין דווקא בהצגת פרטים אישיים, תוכל להציג את עצמך בלא לחשוף פרטים אישיים. באפשרותך ליצור כעת את דף המשתמש שלך, באמצעות כניסה לדף "משתמש:אבגמד". יצירת הדף תקל על הנפגשים בעריכותיך לדעת מי עומד מולם, ותחשיב יותר את עריכותיך כוויקיפד מן המניין.

בברכה, אמא של גולן - שיחה 13:08, 5 באוגוסט 2019 (IDT)

תיקוני קישורים[עריכת קוד מקור]

תודה על עבודתך החשובה--כ.אלון - שיחה 17:56, 20 בספטמבר 2019 (IDT)

שיחה:האקדמיה הימית של ארצות הברית[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף שיחה:האקדמיה הימית של ארצות הברית. הסיבה לכך היא: לא מוחקים שם דבר מדפי שיחה. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה. אם לדעתך עריכתך הייתה נאותה, ניתן לפנות לדף השיחה ולדון שם בנושא.
בברכה, אליה צמח ~ שיחה ~ ערך לשיפור 20:29, 21 בספטמבר 2019 (IDT)

ויליאם פיט הבן[עריכת קוד מקור]

שלום. לא אמורים למחוק הודעות מדף שיחה, גם אם יש בהן טעות.המקיסט - על דא ועל הא - גם לוויקיפדיה יש עיתון 19:22, 3 באוקטובר 2019 (IDT)

להביע דעה[עריכת קוד מקור]

היי אבגדמ היתי שמח אם היתה מביע דעה כאן פורטל ספרות ילדים אליה צמח ~ שיחה ~ הביעו את דעתכם 09:44, 11 באוקטובר 2019 (IDT)

כוכב לחרוץ![עריכת קוד מקור]

Barnstar of Diligence Hires.png כוכב החריצות
תודה רבה על מאמציך לשיקום הקישורים לכתב העת "קשר". דוד שי - שיחה 17:11, 14 בדצמבר 2019 (IST)

דף משתמש[עריכת קוד מקור]

Crystal Clear app Login Manager.png
שלום אבגמד,

תודה על כתיבתך בוויקיפדיה. לרשותך עומד דף המשתמש, שבו ביכולתך להציג את עצמך ואת תחומי העניין שלך. אין עניין דווקא בהצגת פרטים אישיים, תוכל להציג את עצמך בלא לחשוף פרטים אישיים. באפשרותך ליצור כעת את דף המשתמש שלך, באמצעות כניסה לדף "משתמש:אבגמד". יצירת הדף תקל על הנפגשים בעריכותיך לדעת מי עומד מולם, ותחשיב יותר את עריכותיך כוויקיפד מן המניין.

בברכה,
חבל, אני סתם בודק את העריכות שלך כי השם משתמש שלך אדום אז אתה נראה לי כמו משתמש חדש.תודה --דוד-- Cumputer guy - שיחה - כ"ב בטבת ה'תש"ף, 22:07, 18 בינואר 2020 (IST)

תודה על עבודת הגמדות[עריכת קוד מקור]

Nuvola apps korganizer.svg שלום אבגמד,

כפי שניתן לראות ביומן ההרשאות, סומנת כ"בדוק/ת עריכות אוטומטית". על משמעות ההגדרה החדשה שלך ניתן לקרוא בדף "ויקיפדיה:מערכת בקרת שינויים".

בתמצית, אין לסימון זה השפעה מהותית על פעילותך בוויקיפדיה – כל מה שיכולת לעשות עד היום עדיין אפשרי, ומלבד היכולת לערוך דפים שברמת "הגנה מוגברת", לא התווספו לך הרשאות או כלים חדשים. עיקר ייעודו של הסימון הוא להקל על מלאכתם של המנטרים.

בברכה, שמזן (שיחה) • ערכי בראבו • 20:05, 23 בינואר 2020 (IST)