שיחת משתמש:אבירם אלון

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, אבירם אלון, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
Ijon - שיחה 00:56, 6 ביוני 2016 (IDT)

דן באר שבע[עריכת קוד מקור]

שלום רב. הערך שיצרת הוא העתקה מהערך דן בדרום, כאשר למיטב הבנתי מדובר באותה החברה. כך שמחקתי את הערך. אנא שים לב להבא. ‏Lionster‏ • שיחה 17:52, 23 באוגוסט 2016 (IDT)

תרזה מיי[עריכת קוד מקור]

היי,
הוספת עכשיו מידע לערך, בפסקה הבאה:
ב-12 בדצמבר 2018 מיי דחתה את ההצבעה בפרלמנט על ההסכם שלה עם האיחוד האירופי בנוגע לברקזיט מחשש לתבוסה. יום למחרת, לפחות 48 חברי בית הנבחרים הבריטי מהמפלגה השמרנית תמכו בהצבעת אי אמון בנוגע למיי, דבר שהוביל להצבעת אי אמון במיי ב-14 בדצמבר 2018, בה מיי ניצחה עם כ-200 חברי בית הנבחרים מהמפלגה השמרנית אשר הצביעו כי יש להם אמון בה לעומת 117 אשר הצביעו כי אין להם אמון במיי. בעקבות העלאת הצבעת אי האמון מיי הודיעה לפני ההצבעה כי לא תרוץ לקדנציה נוספת[1].

נראה שזו פסקה שעוסקת בעתידות. הצבעת אי-אמון ב-14 בדצמבר 2018, שמיי ניצחה בה, כשהיום 12 בדצמבר 2018? אלדדשיחה 23:46, 12 בדצמבר 2018 (IST)

תודה על התיקונים (אבל עדיין משהו לא מסתדר שם עם התאריכים). אודה לך אם תוכל לקרוא שנית את הפסקה, ולתקן לפי ידיעתך. אלדדשיחה 23:53, 12 בדצמבר 2018 (IST)

הליכודניקים החדשים – הקבוצה הדמוקרטית[עריכת קוד מקור]

Tournesol.png
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. עם זאת, מחקנו את הערך הליכודניקים החדשים – הקבוצה הדמוקרטית שכתבת, כיוון שאינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה בשל נושאו, תוכנו או ניסוחו, או בשל היות הערך שכתבת קצר מדי מכדי להיות ערך אנציקלופדי. אם לדעתך הנושא ראוי לערך ובכוונתך להרחיבו, ניתן לפנות לדף בקשות ממפעילים כדי לבטל את המחיקה, ולשחזר את הערך.
מומלץ לעבור על המדריך שלנו כדי להכיר טוב יותר את הסגנון המקובל של ויקיפדיה. כדאי גם לקרוא מספר ערכים טובים כדי לראות דוגמאות לסגנון כתיבה המקובל בוויקיפדיה. בנוסף אפשר להיעזר בחונך או חונכת המציעים את עזרתם בקליטת עורכים חדשים. אפשר לעיין גם במדריך המקוצר הזה: ויקיפדיה:לאן נעלמה העריכה שלי?.

בברכה, Lostam - שיחה 14:52, 31 באוקטובר 2019 (IST)