שיחת משתמש:אבי דרורי

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, אבי דרורי, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
יגילו במלכם - שיחה 15:17, 5 במאי 2020 (IDT)

באג רימון[עריכת קוד מקור]

שלום אבי דרורי, ותודה על תרומתך לוויקיפדיה.
ערכת לאחרונה בוויקיפדיה מאינטרנט בעל סינון (כדוגמת רימון או אתרוג). עקב בעיה ידועה, לאחר עריכה בעורך החזותי, תוכן הדף נשמר כפי שהוא הוצג לך, כך שהתוכן שהוסתר ממך נמחק מהדף. מאחר שוויקיפדיה לא מעוניינת במחיקה זו, אם ברצונך להמשיך לתרום לוויקיפדיה, עליך להקפיד לערוך בעריכת קוד מקור בלבד, כל עוד את/ה משתמש/ת באינטרנט מסונן. ניתן לעשות זאת באמצעות העדפות => עריכה => "ביטול זמני של העורך החזותי בזמן שהוא בגרסת בטא". אשמח לעזור לך בשאלות נוספות.
בברכה, Ronam20 - שיחה 02:55, 20 במאי 2020 (IDT)

מלחמת עריכה[עריכת קוד מקור]

הי. בהתאם לדף ויקיפדיה:מלחמת עריכה, אם בוטלה עריכה שלך והובעה אליה התנגדות, אסור לך להחזיר את העריכה עד לסיום דיון בדף שיחת הערך. ראה שם גם את הדיאגרמה מצד שמאל למטה כיצד יש לפעול. כמו כן, תוכל להיעזר בדף ויקיפדיה:מנגנונים ליישוב מחלוקת על מנת להבין מה אפשרויות הפעולה שלך. בהצלחה, בריאן - שיחה 08:12, 14 ביוני 2020 (IDT)

כמו שכתבתי שם, הנחתי בתום לב שההתנגדות שלו הייתה לחלק השני, אותו אכן לא השבתי, ולא לחלק הראשון.אבי דרורי - שיחה 17:09, 14 ביוני 2020 (IDT)

שאלה[עריכת קוד מקור]

שלום אבי. האם אתה כותב או כתבת בעבר משמות משתמש אחרים בויקיפדיה העברית? נרו יאירשיחה • כ"ג בסיוון ה'תש"ף • 16:52, 15 ביוני 2020 (IDT)

שלום וברכה גם לך, למה אתה שואל?אבי דרורי - שיחה 01:43, 16 ביוני 2020 (IDT)
אני רואה שלא קל לענות. אני שואל כדי להזכיר שאם יש לך שם משתמש נוסף, אינך יכול להשתמש בשניהם במקביל בהצבעות וכדומה. גם אינך יכול לחזור על אותה עריכה פעמיים משני השמות. נרו יאירשיחה • כ"ד בסיוון ה'תש"ף • 16:12, 16 ביוני 2020 (IDT)
אתה מתנסח בעדינות, כדי שלא אוכל להאשים אותך על הטחת האשמה חמורה שכזו בי, אבל אעפ"כ אני דורש שתבהיר מה גרם לך לפנות אלי בכזו פניה, לכל משתמש חדש שאתה פוגש אתה שולח "תזכורת כזו"? הרמז שלך ב"אני רואה שלא קל לך לענות" הוא מאוד חמור בעיני.אבי דרורי - שיחה 01:42, 17 ביוני 2020 (IDT)
אתה יכול להחשיב את זה ככל שתרצה. מה שברור הוא שאינך מכחיש. אוקיי. מותר להפעיל בובות קש, כל עוד המפעיל מקפיד לא ליצור רושם כאילו משתמשים שונים שותפים לאותה עמדה, גם בדפי שיחה. גם אסור למפעיל לחזור על אותה עריכה מבובות שונות. אם לא עשית או תעשה את זה - מצוין. נרו יאירשיחה • כ"ה בסיוון ה'תש"ף • 10:43, 17 ביוני 2020 (IDT)
אני מבקש אם כן, שתואיל לומר לי כאן מהו שם המשתמש בו חשדת כי הוא בובת קש שלי, כדי שאוכל לבדוק בדף שיחתו אם גם אליו פנית...אבי דרורי - שיחה 10:45, 17 ביוני 2020 (IDT)
מה זה משנה? אם אין לך בובות קש או שמות משתמש פעילים נוספים אז הכול מצוין ואפשר להמשיך הלאה. אם יש לך - זה סיפור אחר. נרו יאירשיחה • כ"ה בסיוון ה'תש"ף • 10:49, 17 ביוני 2020 (IDT)
ובכן, הנני מצהיר כי אין לי, אבל זה בהחלט משנה. אתה לא יכול לעשות פגע וברח, אם אין שם בו חשדת כי הוא בובה שלי - מה פשר החקירה הזו? אמנם אתה מומחה בכללים של ויקי, ולא "האשמת" כדי שלא תצא אתה ראוי לחסימה, אבל אתה מהלך על החבל דק בזהירות לא ליפול למלכודת, בעודך מייצר מצג שוא לגבי, אחזור ואדרוש -אם חשדת בשם כלשהוא- כתוב לי מיהו, מדוע כעת אתה מתחמק? הכתבת לי את דבריך סתם, ללא כל ביסוס?אבי דרורי - שיחה 10:53, 17 ביוני 2020 (IDT)
מותר לכל מי שרוצה לשאול אחרים אם יש להם בובות קש. אחסוך לך ואענה אפילו בלי ששאלת: אין לי. נרו יאירשיחה • כ"ה בסיוון ה'תש"ף • 11:26, 17 ביוני 2020 (IDT)
הכל מותר, רק אל תשאל אח"כ למה אני יוצא מפוזיציה מסויימת בהשערתי כלפיך... אתה טורח בכל אונך לבסס את דעתי על דרכיך.אבי דרורי - שיחה 11:30, 17 ביוני 2020 (IDT)
אתה הגעת מלכתחילה עם ביטחון מבוסס בהשערה הזאת ואני לא שואל למה. נרו יאירשיחה • כ"ה בסיוון ה'תש"ף • 11:35, 17 ביוני 2020 (IDT)
כן... ממש נכנסתי לויקיפדיה עם החלטה מוקדמת שיש אחד בשם נרו יאיר שהוא..., ידידי היקר, השקעת הרבה כדי שאסיק מסקנות לגביך, ופיסקא זו היא אחת מהאישושים הרציניים שלי... שים לבך לכך שטרם נימקת לי מדוע חשדתני חינם.אבי דרורי - שיחה 11:38, 17 ביוני 2020 (IDT)

חסימה לאחר מלחמת עריכה[עריכת קוד מקור]

אני לא מבין למה אחרי שהסברתי לך את הנוהל וכשאתה באמצע דיון בדף השיחה, אתה ממשיך להכניס טקסט שנוי במחלוקת שכבר נמחק פעמיים. אחרי תום החסימה, אל תערוך שוב ללא הסכמה בדף השיחה, או במקרה שלא תהיה הסכמה, תוכל לפעול לפי הדפים שהזכרתי לעיל בפסקה "מלחמת עריכה". בריאן - שיחה 11:53, 17 ביוני 2020 (IDT)

האדון נרו יאיר עצמו סיים בדף השיחה שם שאוכל להחזיר את נוסחתו שלו, חיברתי שתי נוסחאות שלו משתי עריכות שונות שלו ושיניתי מעט את לשונם... זה הכל... גם זה אסור?אבי דרורי - שיחה 11:57, 17 ביוני 2020 (IDT)
אני מבקש ממך לעבור היטב על ה"גרסאות קודמות" שנעשו ע"י נרו עצמו, ותשים לב למה שאני אומר, אני ערכתי את העריכה הזו לאחר 3 פעמים (!!) בהם עשיתי הלוך חזור בעריכות הקודמות, וגיליתי שאין שום עקביות בדברי נרו, אני חושב (לכאורה, רק לכאורה, שלא תעשה לי עכשיו חסימה חדשה...) שאין לנרו שום עקביות, הוא מזיז את הדיון מכאן לשם פעם על חלק זה ופעם על חלק אחר, העיקר לנהל מולי מלחמת התשה, שים לב לפרדוקס הזה, שבשתיים מעריכותיו פעם הוא מחק חלק מסויים והשאיר את השני, ופעם אחרת הפוך.... מה שמעיד על השערתי הנ"ל... אז כמובן וכמובן שאחרי שהוא אומר בעצמו שאני יכול להחזיר לגירסא שלו - שאהיה רשאי לחבר שתי גירסאות שלו, גם אם הדף השיחה הוא נתן נימוקים נגד אחת מהם... סוף סוף הוא מתיר לי להשתמש בגירסאותיו....אבי דרורי - שיחה 12:05, 17 ביוני 2020 (IDT)
ואגב, לגבי ה"הסברתי לך את הנוהל" רק הרגע ראיתי את מה שכתבת בדף בשיחה שלך במענה לדברי, יש לי מה להוסיף ולשאול, אך אני חסום כעת מלהגיב שם... אז אמתין לשחרור. מקיים בנתיים את עצתך שם, ומתייג אותך כדי שתראה את דברי.אבי דרורי - שיחה 12:12, 17 ביוני 2020 (IDT)
כאן ניתן לראות את ההבדלים בין הניסוח שלי לבין שלך. שתי העריכות שאתה מדבר עליהן הן ניסיון להחזיק את החבל בשני קצותיו (מלבד תוספת המילה "הבלעדית"). נרו יאירשיחה • כ"ה בסיוון ה'תש"ף • 12:14, 17 ביוני 2020 (IDT)
ברור שזה כאן, מה חידשת?, יש שתי עריכות סותרות שלך, מה זאת אומרת להחזיק בשתי קצותיו? אתה כאילו נותן אפשרות של או או? איך אתה לא עקבי בעמדותיך? אם נראה לך שדבר מסויים הוא מיותר -איך בעריכה אחרת שלך עצמך הותרת אותו? אתה עצמך לא עומד בנימוקיך שבדף השיחה ואתה דורש ממני לעמוד בהם? אין גבול לעזות? "אני" מחזיק בשתי קצותיו? מה זה, "מאני או לייף"? אתה "מרשה" לי להשתמש רק באחת מתוך העריכות שלך ולא "מרשה" לי להשתמש בשתיהן כאחת בטענה שזה שני קצות החבל? כל גירסא שהותרת על כנה - היא גירסא שאתה עצמך הסכמת לה, אם יש שתיים כאלו - אז יש שתיים!! פעם הבאה תהיה מחושבן ולא תמהר לריב איתי כסוס שוטף במלחמה... קח בחשבון שאני בודק את הגירסאות אחורה...?אבי דרורי - שיחה 12:21, 17 ביוני 2020 (IDT)
רואה שאתה נסער וממשיך בהתקפות אישיות כלפיי. מציע לכל מי שמעוניין להשוות גרסאות, כי אין לי תקווה לשכנע אותך. גם לא כתבתי באף עריכה "כשהוא מכהן לצדו", וגם נימקתי בדף השיחה מדוע זה מיותר. נרו יאירשיחה • כ"ה בסיוון ה'תש"ף • 12:25, 17 ביוני 2020 (IDT)
מאריה דכולא עלמא... על זה יצאה חמתך? מה הקשר בין זה ל"נותר", פה אני רק מסביר שעצם השארותו בתפקיד, שהיא כדבריך - מובנת, אף שלטעמי הייתי כן חושב לכתוב "נותר" אבל התייאשתי... אם בי זה היה תלוי הייתי כותב "נותר עם.. ותמך.. כר"י עיקרי כשהוא מכהן לצידו" אבל נמאס לי לריב על המילה הזו, לכן השמטתי אותה, ובהנחה שכדבריך - זה מובן - ניסחתי נוסח שמבהיר את עניין תמיכתו בגרא"ש תוך כהונתו הוא - שהגרא"ש היה העיקרי והגרש"י רק היה "לצידו". על זה החסימה? אם ככה היא לגמרי לא מוצדקת.. ואני לתומי חשבתי שהבעיה היא באיזכור של רב טאו, ועל זה טרחתי להגיב שבעצמך הותרת אותו באחת הפעמים, בניגוד לאחרת שמחקת. ועכשיו מתברר שסתם נפלת עלי בנסיון להסביר משפט שלי, כהחזרת עריכה עליה יש דיון, בעוד שברור שהוא לא קשור לכך, וניכר ברורות שאת המילה עליה התווכחנו השמטתי. וכן מהמילה "בלעדית" שציינת בעצמך - שגם מורה על כוונה זו - לבאר ההבדלים ביניהם. אם רק על זה היה הנידון - הרי שראוי להסיר ממני את החסימה ברגע זה, שכן הוברר בכך שהואשמתי על לא דבר.
נ.ב. ברור שאני נסער, וברור שאני כועס על מי שמנסה להצר את צעדי בכמעט כל עריכה שניה שלי, וגם מגולל עלי אשמות שווא... אבי דרורי - שיחה 12:44, 17 ביוני 2020 (IDT)
כשאתה באמצע דיון עם מישהו, סיים את הדיון איתו בהבנה ובהסכמה, ורק אז תבצע את העריכה, במיוחד כשכבר שוחזרת פעמיים. בריאן - שיחה 13:01, 17 ביוני 2020 (IDT)
לא הבנתי, קראת מה שכתבתי?אבי דרורי - שיחה 13:15, 17 ביוני 2020 (IDT)
יש כאן טעות כנראה, בגירסה היציבה היה כתוב את מה שדרורי החזיר. ראו בדבריי כאן בברכה, גיברס - שיחה 17:24, 17 ביוני 2020 (IDT)
לא טעות, כפי שעניתי שם עם קישור. נרו יאירשיחה • כ"ה בסיוון ה'תש"ף • 19:07, 17 ביוני 2020 (IDT)

המשך מלחמת עריכה[עריכת קוד מקור]

אם זה עדיין לא ברור, זהו הנוסח שאני תומך בו, ואני מתנגד לכל שינוי ממנו, ללא הסכמה מפורשת. גם זה לאחר שכבר התפשרתי. אני מבקש שתתקן מיד לנוסח הזה (או לגרסה יציבה), כדי שלא אצטרך לבקש שוב התערבות של מפעילים. נרו יאירשיחה • כ"ו בסיוון ה'תש"ף • 00:05, 18 ביוני 2020 (IDT)

תיקנתי לניסוח שנראה שמקובל על שניכם. מעתה נא להציע שינויים בנושא זה בדף השיחה לפני עריכה בערך. בריאן - שיחה 09:30, 18 ביוני 2020 (IDT)

צבי טאו[עריכת קוד מקור]

בערך הנ"ל הוספת 3 פעמים את התוספת על האולטימטום, למרות שעריכתך נתקלה בהתנגדות. שוב, אל תעשה זאת. עקרונית אני אמור לחסום אותך על הפעם האחרונה שהוספת זאת, אך אנהג לפנים משורת הדין. בפעם הבאה לא יהיו יותר הקלות והנחות. בריאן - שיחה 15:21, 18 ביוני 2020 (IDT)

בפעם הראשונה הוא שוחזר לא בגלל התנגדות אלא בגלל בעיות ניסוח, כך שהאזהרה מיותרת. כתבתי את זה גם בדף שיחת משתמש:בריאן#שאלה בנוגע לכללים ב"מלחמת עריכה" כתגובה לנרו יאיר. בברכה, גיברס - שיחה 16:04, 18 ביוני 2020 (IDT)
משתמש:גיברס, אני מודה לך על החלצותך לעזרתי, יישר כחך.אבי דרורי - שיחה 16:39, 18 ביוני 2020 (IDT)

משתמש:בריאן, אשמח להבהרה ברורה, הוספתי משהו, שלא כתוב, וציינתי לו מקור, אדון נרו טוען "מיותר", מה אני אמור לעשות ריבון העולמים? כבר איזה חמש או יותר עריכות שלי (בערכים שונים, אך בד"כ סביב אותו נושא, לא מפתיע..) שהוא מגיב "מיותר", זה לא הגיוני!! כל פעם הוא יגיד מיותר, ונצטרך "לדון בדף השיחה" אם זה מיותר? אם יש מקור, וזה דבר שלא ברור מאליו מתוך הקיים בערך, למה למחוק? כי זה לא מציג טוב את רבותיו של נרו? חלאס עם זה!אבי דרורי - שיחה 16:42, 18 ביוני 2020 (IDT) אגב, יש לי ראיות ממקומות אחרים בהם נרו לא שינה כשמישהו אחר עשה בהם דברים כמו שאני עשיתי במדוברים, ויש לי ודאות שהוא ראה אותם (עריכות שלו באותה פסקה) מה שמוכיח מעל כל ספק שהוא פועל בצורה סוביקטיבית. אשלח לך מאוחר יותר דוגמאות למייל (כעת טרם רשמתי מייל לעצמי, כך שאינני יכול לשלוח לך, אטפל בזה אח"כ ואשלח)אבי דרורי - שיחה 16:51, 18 ביוני 2020 (IDT)

גיברס, ועניתי לך שזה לא משנה, כי הכלל החדש הוא שחוסמים גם על פעמיים. דרורי, אם אני חושב שעניין מסוים מיותר, למה שלא אמשיך לחשוב כך? אתה הוא שחוזר על אותו עניין בערכים רבים. אם אחקה את סגנונך: למה להוסיף? כי זה לא מציג טוב את מי שיש לך חשבון איתם? נרו יאירשיחה • כ"ו בסיוון ה'תש"ף • 20:17, 18 ביוני 2020 (IDT)
אתה לא יכול להחליט שידיעה משמעותית בפרשה, המגובה במקור, היא מיותרת, זה לא הולך ככה, אני מחקתי לך משהו שלא טוב לצד שלי באמרי שהוא "מיותר"?, ולכן אני סבור שהוספה עם מקור מעוגן היא לא מלחמה בגלל שכבודו אמר מיותר, אבל ממך אני מיואש, בע"ה אלבן עם בריאן את הדברים במייל, רק כדאי שתשנן לעצמך, אני עקשן כמנהג גוברין יהודאין, ולא אבהל מרדיפתי, ידעתי כבר בחיי דבר או שנים.אבי דרורי - שיחה 02:51, 19 ביוני 2020 (IDT)
כמדומני שבאותה מידה שלך מותר להתעקש כך לי מותר לחשוב אחרת ממך, למשל שידיעה מסוימת אינה משמעותית. נרו יאירשיחה • כ"ז בסיוון ה'תש"ף • 11:27, 19 ביוני 2020 (IDT)

תבנית משתמש חשובה שפספסת[עריכת קוד מקור]

מה שלומך צדיק? הנה תיבת משתמש חשובה שפספסת ונוגעת לעניין שדיברנו עליו


בברכה, להביט לאופק *חלזונים | יונות | וד"ל* - שיחה 07:18, 19 ביוני 2020 (IDT)

להביט לאופק יקר, יישר כחך, שמתי.אבי דרורי - שיחה 07:42, 19 ביוני 2020 (IDT)

בריאות ושמחה, אחלה יום. להביט לאופק *חלזונים | יונות | וד"ל* - שיחה 08:32, 19 ביוני 2020 (IDT)
תודה רבה, גם לך!אבי דרורי - שיחה 08:35, 19 ביוני 2020 (IDT)
היי, אתה אולי צריך עזרה בסידור תיבות המשתמש?. מָגָזִין יַהֲלוֹם - מֵיזַם הָעִטּוּר הַחָדְשִׁי - שִׂיחָה 17:14, 23 ביוני 2020 (IDT)
כן, תוכל לעזור לי? אשמח מאוד! תודה!אבי דרורי - שיחה 15:37, 24 ביוני 2020 (IDT)
היי, אני לא יודע אם אתה עדיין פעיל אבל אני אשמח לסדר לך את זה. סליחה על האיחור של חודש היית צריך לתייג אותי. מגזין יהלום - שיחה 22:30, 16 ביולי 2020 (IDT)

נחסמת[עריכת קוד מקור]

לאור כניסה חוזרת למלחמת עריכה, נחסמת ליום. אם תמשיך כך בעתיד, תיחסם לפרקי זמן ממושכים יותר. בריאן - שיחה 14:45, 5 ביולי 2020 (IDT)

משתמש:בריאן אבקשך לשים לב למהלך הדברים, השינוי המדובר אינו קשור לדברים עליהם סוכם שנתדיין, הוא שינוי חדש שעשיתי, ומעולם לא דובר עליו, נרו פתח דיון עליו בשיחה, ובלי להמתין לסיכום הדיון, שינה בחזרה, לפי הידוע לי, ולפי מה שכבר העירו לי בתחילת דרכי, בלתי ניתן לשנות באמצע דיון, אם הוא היה רוצה, יכל למחוק מתחילה, אבל הוא בחר לפתוח בדיון, ואם ככה, עליו לעמוד בכך, ולא למחוק באמצע הדיון את השינוי, לכן החזרתי לכפי שהיה קודם שפתח את הדיון. חסימתי היא עוול, במקום להעיר לו על הדורסנות הזו המנוגדת לכללים, אתה חוסם אותי?? אני בטוח שזה לא מכוונה רעה ח"ו, אלא היות שאתה מכיר אותו כבר וסומך עליו, בבקשה ממך, תעבור על השתלשלות הדברים, ואל תסמוך רק על זה שהוא ותיק ומוכר.אבי דרורי - שיחה 15:04, 5 ביולי 2020 (IDT)
זה שהוא התאזר בסבלנות ולא ביטל את עריכתך מיד, לא אומר שאסור לו לעשות זאת בהמשך. אם התוכן הזה לא היה בגרסתו היציבה של הערך, אסור היה לך להחזיר את העריכה. ודאי לא עם תקצירים מתקיפים. דגש חזק - שיחה 15:07, 5 ביולי 2020 (IDT)
דרורי, אתה טועה. תחילת דיון לא נועלת את הערך על השינוי החדש, אלא להיפך, בדרך כלל משחזרים לגרסה היציבה. לאחר חסימתך הקודמת הייתי מצפה שתיזהר יותר לפני כניסה למלחמת עריכה נוספת. בריאן - שיחה 15:08, 5 ביולי 2020 (IDT)
אני אכן משתדל להזהר, וכבר כמה פעמים נמנעתי מלשנות בגלל חשש זה, הפעם הייתי בטוח במליון אחוז שמותר לי, היות וטרם מוצה הדיון, אם טעיתי, אני מקבל כעת את ההבהרה ולא אעשה זאת שוב, אבקש שתשחרר בכ"ז את חסימתי, אמנם אכן כבר נחסמתי פ"א, אבל תזכור שבכ"ז אני עורך חדש, והגיוני שאטעה בכללים, אני הייתי בטוח שהוא זה שנהג שלא כהוגן, ולכן גם כתבתי מה שכתבתי בתקציר העריכה, אגב, עברתי על הדף "ויקיפדיה מלחמת עריכה" כמה פעמים, כדי שלא אטעה, אבל מתברר שעדיין יש מקום לטעות, היות שזכרתי שגערו בי על שינוי במהלך דיון, סברתי שהוא הדין כאן, אני מקבל את ההבהרה, אבל מבקש להכיר בטעות ולשחרר (משתמש:בריאן אני מתייג כי אני מניח שאתה לא עוקב, נכון?).אבי דרורי - שיחה 15:17, 5 ביולי 2020 (IDT)
הוא נהג איתך בכפפות של משי. היה צריך לחסום אותך כבר בפעם שעברה, ובמקום זה הסביר לך, בפעם המי יודע כמה, ואחרי שכבר נחסמת על זה פעם אחת, שאתה לא חוזר על עריכה במחלוקת. פשוט לא חוזר, לא משנה מה. אם זה לא היה מספיק ברור - אני חושש ששום דבר כבר לא יהיה ברור. נרו יאירשיחה • י"ג בתמוז ה'תש"ף • 19:14, 5 ביולי 2020 (IDT)
אתה יודע טוב מאוד שכבר גערו בי פעם אחת על איסור לשנות במהלך דיון, וממילא הגיוני לחלוטין שאניח שהכלל הזה חל גם כאן, הבנתי שטעיתי בהשערתי זו, זה אל אומר שאין לי לבקש שחרור, האמת שיש לי צד שמלכתחילה פתחת דיון בלי לבטל וביטלת רק במהלך הדיון כדי לגרור אותי לפח הזה, ואכן, הצלחת, בושה לאנשי הר המור ורבניה שאלו הם הטקטיקות של ההולכים בדרכם, בושה שאדם שמתיימר להיות בן תורה מתיר לעצמו לרמוס כל הגינות בדרכו להבטיח את כבודה של הר המור והשפלתה של מרכז, ובפרט - השפלתו של ר' אברום. אתה יודע את היותי חדש ולא בקיא בכללים, וכורה לי פחים כדי להפיל אותי בהם, הכל בעוונו של ר' אברום שלא יישר קו עם רבך, מה תענה ליום הדין.אבי דרורי - שיחה 19:45, 5 ביולי 2020 (IDT)
אין לי מושג לאיזו גערה כוונתך, אבל ברור לי שהיו אזהרות נוספות, שמהן בחרת שוב ושוב להתעלם. בושה לך שאתה מנסה לתייג אותי כנציג הר המור או משהו (הם לדעתי בזים בכלל לויקיפדיה) ובושה לך שאתה חושב שהשפלתי את הרב שפירא, להד"ם, לא מיניה ולא מקצתיה. אני אהיה הראשון שיתנגד לפגיעה בכבודו, אבל אני מתנגד להפיכת ויקיפדיה להגיוגרפיה, לא משנה עבור מי.
אם אתה לא רוצה להיחסם פשוט תקשיב לאזהרות. בהקשר זה, אני גם ממליץ לך להירגע עם התוקפנות האישית, כי גם זה לא מתכון מוצלח נגד חסימות. אל תלך בדרכו של להביט לאופק, למרות העידוד שלו, כאן ובמיילים. אל תטעה, העידוד שלו הוא מלכודת דבש. אם רצונך להמשיך להתעלם מאזהרות - תמשיך לתקוף אותי אישית. תקוף חזק בכל הכוח, כראוי ל"בן תורה" ממרכז הרב, ובעתיד כשתאמר "לא ידעתי" אזכיר לך את דו השיח הנוכחי. נרו יאירשיחה • י"ג בתמוז ה'תש"ף • 20:07, 5 ביולי 2020 (IDT)
כוונתי לגערה כאן למעלה, בפיסקא "חסימה לאחר מלחמת עריכה", אתה מיתמם כאילו אתה לא יודע, אבל מעיון בפיסקא ההיא ניכר שאתה יודע עליה טוב, אזהרות היו, אכן, אבל זה מה שאמרתי - שכאן הייתה לי סיבה, והיא אמצע דיון וע"פ הפיסקא הנ"ל. לא התעלמתי משום אזהרה, אלא שיערתי ע"פ הנ"ל שכאן אתה זה שנהג שלא כהוגן, הוסבר לי שטעיתי, ואכן מעתה אזהר גם בזה. לגבי עמדותיך - אני לא "מנסה לתייג אותך" אני יודע שאתה בוגר הר המור (א.ק.) ושיש לך מטרה בעריכותיך, כל דבר שאני מנסה להוסיף אתה מוחק באומרך "מיותר" וכדו', איך אתה לא מתבייש לומר שתהיה הראשון להלחם על כבודו? לגבי ההתקפות - אין כאן שום קשר לאדון להביט לאופק, אלא עובדות פשוטות, המציאות היא שאתה שם רגליים לכל עריכה שתכבד את מרכז ור' אברום, וזכותי לכתוב שאני מבחין בזה. לא התקפתי אותך מעולם בשום דבר מעבר לזה. (מוסדות הישיבה הם הגיוגרפיה? עמדת הרב ישראלי הוא הגיוגרפיה? נו באמת...)אבי דרורי - שיחה 20:15, 5 ביולי 2020 (IDT)
אני מסופק אם במרכז הרב מלמדים שאם מישהו מתווכח איתך הוא כנראה משקר ומיתמם ומוטה וצריך להיכנס בו בכל הכוח. לכן כדאי שתחזור לרוח האמיתית של מרכז הרב. אתה מייחס משקל רב מדי לפרט אחד במשפט שכתב לך בריאן, כמו שייחסת משקל רב מדי למה שאמר לך שאם לא עונים לך בדף השיחה אחרי 24 שעות אפשר להחזיר עריכה. הכנסת שם פרשנות יצירתית שגם אם ענו, אבל התשובה לא מספקת אותך - הדרך חופשית. עם פרשנות כה יצירתית, גם אחרי חסימה, אין לזה סוף, ומכאן התגובה של בריאן שהגיעה בסופו של דבר. תתפלא, אני לא בוגר הר המור, אבל כנראה שגם בזה לא אצליח לשכנע אותך. תוכל אם תרצה להמשיך עם הדמיונות. נרו יאירשיחה • י"ג בתמוז ה'תש"ף • 20:37, 5 ביולי 2020 (IDT)
אינני יודע מה מלמדים במרכז, מעודי לא למדתי בה אישית, למעשה אין צורך שילמדו אותי, אני פשוט רואה את מעשיך כאן והאקטיביזם שלך בעניין. לא מצאתי להם פרשנות אחרת.אבי דרורי - שיחה 21:03, 5 ביולי 2020 (IDT)
כמו שאתה בטוח לגבי זהותי, וכמו שאתה בטוח שהבנת נכונה את דברי בריאן, גם אחרי שאמרו לך שברור שהתכוון למשהו אחר, כי גם להם לא מצאת פרשנות אחרת. זו בחירה שלך אם להשאיר את המשקפיים הכהים המקשים על ראייתך, או לנסות להיפתח לאפשרויות נוספות, למשל להניח כוונה טובה. אוסיף ברשותך עוד משהו. האבסורד כאן הוא שבסך הכול דעות שנינו קרובות, בטח יחסית לרוב המשתמשים. אני לא באמת האויב שלך. נרו יאירשיחה • י"ג בתמוז ה'תש"ף • 21:22, 5 ביולי 2020 (IDT)

התקפות אישיות נגדי[עריכת קוד מקור]

כנראה כבר התרגלת, וגם אתה ממשיך לא להקשיב לאזהרות, לכן מעתה אתעד את ההתקפות האלה. זה יסייע לך לא לטעון בעתיד שלא ידעת. כאן ייחסת לי "תואנה", בניגוד לכללי ההתנהגות המקובלים בויקיפדיה העברית. נרו יאירשיחה • י"ד בתמוז ה'תש"ף • 23:25, 6 ביולי 2020 (IDT)

בהיות שהתנסחת בצורה שגורמת להבין שכיוונת בזה לדף השיחה, ודבר כזה הוא שקר, לכן כתבתי כך, כעת הבהרת את כוונתך, ניחא. אשמח אם תפנה אותי למקור האיסור לכתוב כך.אבי דרורי - שיחה 23:38, 6 ביולי 2020 (IDT)
כרגיל, אתה משליך את אי ההבנה שלך על אחרים. ראה וק:כה. המלצה: אל תתפלפל בלשון שם, זה לא מה שימנע את החסימה כשתגיע או יסייע לך לקצר אותה. פשוט התייחס לאחרים בכבוד. נרו יאירשיחה • י"ד בתמוז ה'תש"ף • 23:40, 6 ביולי 2020 (IDT)
מותר גם לך לקחת אחריות, ולכתוב בצורה יותר ברורה, לא בכל הצרות בעולם אני אשם. כתבת בצורה שכך הבנתי, לא "השלכתי כלום" עליך, כתבתי בהתאם להבנתי, ומשהסברת את כוונתך - חזרתי בי. הגיוני לגמרי. את הקישור שהבאת קראתי, ובלי פלפולים, אני לא רואה שנגזר ממנו איסור לייחס לך "תואנה", אני לא אמור כעת לנהוג בך כבוד כברב מובהק מחשש חסימה, כל עוד לא הטחתי בך עלבונות וכדו', אינני רואה סיבה לחסימתי. ובהמשך לדבריך בפסקא הקודמת - עדיף שתשקיע את כוחותיך בלריב עם אוייביך האמיתיים, במקום לחפש בנרות איך לדפוק מישהו ש"בסך הכל קרוב אליך בדעות" כלשונך שם.אבי דרורי - שיחה 23:49, 6 ביולי 2020 (IDT)
אני לא ייחסתי לך "תואנה", לא על סמך אי הבנה שלי ולא בכלל. זה ההבדל. תמשיך לתקוף, בכל הכוח, תכין את הפלפולים למה זה בסדר גמור, מאה אחוז לפי הכללים, ומי יודע, אולי בבוא היום מישהו ישתכנע מהפלפולים האלה. יש גם אפשרות שלא, כמו שראית למעלה. יש מספר מוגבל של פעמים שבהן ניתן לומר "לא ידעתי", אחרי שמזהירים אותך מה עלולה להיות התוצאה. נרו יאירשיחה • ט"ו בתמוז ה'תש"ף • 18:16, 7 ביולי 2020 (IDT)
אני לא מדבר על "לא ידעתי", אלא על המצאת כללים שאינם קיימים, אני עיינתי במספיק דפי שיחה בויקיפדיה, ולא מצאתי מעולם שמישהו אוים בחסימה בגלל שייחס נגיעות למישהו אחר, אבל אתה מנסה בכח להלך עלי אימים, ומשתמש לשם כך בחסימות על בסיס דבר אחר לגמרי, תפסיק לחזור על המשפט הנבוב של "תמשיך לתקוף בכל הכח" כשכל מה שאני כותב לך זה שאתה מוטה, למה אתה מתקשה להתמודד עם אנשים ותחת זאת מהלך עליהם אימים? יודע מה? אשאל את האחראים משתמש:ביקורת ומשתמש:בריאן, האם יש איסור לייחס למישהו הטיה בגלל אג'נדה? האם יש סיכוי להחסם על כך?אבי דרורי - שיחה 01:19, 8 ביולי 2020 (IDT)
לא כל כך מהר נחסמים. אבל אסור לעבור על כללי ההתנהגות, וליצור אווירה רעה בקהילה. אם יש לך טענות מנומקות נגד מישהו, המקום הוא דף הבירורים ולא דפי השיחה. זה נורא מעיב על ההתנהלות כאן וממש לא מקובל גם אם ראית מי שמתנהג כך. ביקורת - שיחה 21:24, 8 ביולי 2020 (IDT)
תודה על ההבהרה.אבי דרורי - שיחה 21:59, 8 ביולי 2020 (IDT)

כאן כתבת שאתה משוכנע שאני יודע שהצדק איתך ובכל זאת מתווכח, כלומר אני משקר. לדעתך זה עומד בכללי ההתנהגות? נרו יאירשיחה • י"ז בתמוז ה'תש"ף • 18:16, 9 ביולי 2020 (IDT)

אליהו מאיר פייבלזון (ירושלים)[עריכת קוד מקור]

היי! שמתי לב לאחרונה שערכת את הערך הנ"ל, לצערי הוספת לערך הרבה פרטים לא חשובים, הכוללים מספר פסקאות לא וויקיפדיות בעליל. בנוסף לכך עשית 25 עריכות בטווח זמן של שעה וחצי בלבד - יכולת לשמור פעם אחת או פעמיים -זה מקשה על הבדיקה. אני חושב שכדאי לך ללמוד על ויקיפדיה:חמקמילים ועל ויקיפדיה:מה ויקיפדיה איננה. [אני מקווה שתבין את הבעייתיות בכתיבת המשפט: הקמפיין הוקם מיידית בהתארגנות בזק וללא פרסום מקדים, אך אף על פי כן הצליח לחלוטין והניב יותר מהיעד הראשוני (לא בטוח שהקמפיין כ"כ חשוב בשביל לכתוב עליו, וודאי שלא כך) ] שלמה - שיחה - הֲפךְֹ בָּהּ וַהֲפךְֹ בָּהּ, דְּכלָֹּא בָהּ! 16:05, 8 ביולי 2020 (IDT)

שלום, תודה לך על המשוב, אסביר מדוע לדעתי זה כן היה חשוב, ואשמח באם תשתכנע - שתשיב את השורה למקומה, הנקודה היא, שבהיות והאדם הזה שנוי כ"כ במחלוקת, הקמפיין היה גם "אמירה" מעבר לכך שבאמת השיגו כסף, הייתה כאן מטרה להציג חזית רחבה מאחוריו, ולכן יש חשיבות בציון העובדה הייחודית הזו, שמעידה על כך. (וזה לא דומה, לדוגמה, לישיבת בית ממתיהו, שלא נציין את הצלחת המאצ'ינג שלה, כיוון שאין בזה כל ייחודיות ו"אמירה", יתכן אכן שיש בעיה עם ההתנסחות שלי, טרם למדתי היטב את היכולת להתנסח בצורה אינציקלופדית, אם תשיב את זה בניסוח ראוי יותר - זה ודאי יועיל גם ל"אילופי" לנוסח המתאים. בנוסף, ראיתי שמחקת את האזכור על הקשר הגראי"ל, למה? זה הרי מגובה במקור. לגבי העריכות - הבעיה שאני לא מגיע במטרה לכתוב כך וכך וכך, אלא קורא את הערך, רואה לנכון לערוך משהו - ועושה אותו, ושוב קורא - ושוב חושב על משהו וכן הלאה, לכן זה יוצא כך. אני מניח שאתה לא עוקב, אז אני מתייג אותך שלמה בתודה, אבי דרורי - שיחה 17:51, 8 ביולי 2020 (IDT)

שוב מלחמת עריכה[עריכת קוד מקור]

בעריכתך זו חזרת על עריכה שנויה במחלוקת. לפנים משורת הדין אבקש מביקורת שיחווה את דעתו ויכריע. בפעם הבאה אבקש במקרה כזה את חסימתך. נרו יאירשיחה • י"ז בתמוז ה'תש"ף • 00:16, 9 ביולי 2020 (IDT)

אתה!!!! זה שלימד אותי שרוב בדף שיחה מכריע!!! כתבת את זה בדף השיחה של הדף המדובר, חמש ס"מ למעלה, אין גבול??אבי דרורי - שיחה 00:33, 9 ביולי 2020 (IDT)
אין שם רוב, ולאחר שנכווית כל כך הרבה פעמים בהבנה מוטעית אני מציע שתוריד את הטון ותדון בנחת. גם לו היה רוב היית צריך להמתין זמן רב יותר ואז לציין את הרוב שאתה מתבסס עליו בדף השיחה. נרו יאירשיחה • י"ז בתמוז ה'תש"ף • 12:08, 9 ביולי 2020 (IDT)
יש שם רוב, של גיברס, ואני, ואיש פלוני, וציינתי את זה בתקציר עריכה, כדאי שתשתדל גם את הלדון בנחת, ולא להמציא למה אני לא בסדר.אבי דרורי - שיחה 12:58, 9 ביולי 2020 (IDT)
ושוב התקפת. נרו יאירשיחה • י"ז בתמוז ה'תש"ף • 18:06, 9 ביולי 2020 (IDT)
לא הבנתי, לך מותר להאשים אותי יומם ולילה ולי אסור לומר שאלו האשמות שווא? ועוד תמשיך לכתוב לי "אני לא האוייב שלך"... עם כאלו ידידים, מי צריך אוייבים, אתה הוא זה שלא חודל מלהתקיף אותי יומם ולילה, ואני גם לא יכול לדחות מעלי את ההאשמות? לאן הגענו?אבי דרורי - שיחה 01:08, 10 ביולי 2020 (IDT)
אבי, תנוח. זה הולך למקום לא טוב. תפסיקו לתקופה לדבר ביניכם באופן גורף ברמה האישית. בכלל, לא אמורים לדבר כאן דיבורים אישיים אלא רק לגופם של ערכים, זה לא נאסר בתקנון בגלל שדיבור ופטפוט הם פעולה אנושית כיפית, ואנחנו אנשים ורוצים שיהיה לנו פה כיף. אבל אם אתה רואה שאתה לא משדר על אותו גל עם מישהו: סייג לחכמה לא לפטפט אתו. תעבור לגל השקט, רק הודעות חשובות, בתמצית. תאמין לי שאם תקח את ההצעה שלי, תברך אותי בעתיד הלא-רחוק. אני נמצא פה מספיק שנים כדי לראות מי הם אלה שנהנים ומי אלה שרדופים ומרגישים רע ועצבנות-ויקי ושאר מרעין בישין. ביקורת - שיחה 02:39, 10 ביולי 2020 (IDT)

כוכב בשבילך![עריכת קוד מקור]

Original Barnstar Hires.png הכוכב המקורי
ייש"כ על עריכותיך החשובות בויקי ועל האוביקטיביות שלך בעריכה למען ויקי יהיה מקור למידע מדויק. ארי מיזלס - שיחה 22:36, 14 ביולי 2020 (IDT)